Sekmadienį lemiamoje dvikovoje Slovakijos tenisininkė 3:6, 6:3, 6:4 įveikė kroatę Ajlą Tomljanovič ir laimėjo jau septintąjį karjeroje WTA serijos turnyrą. Anksčiau Daniela Hantuchova Tailande triumfavo 2011 ir 2012 metais.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojai atiteko ir 280 WTA klasifikacijos taškų bei 43 tūkst. dolerių čekis.

Dvejetų varžybas laimėjo favoritės iš Taivano Hao-Ching Chan bei Yung-Jan Chan, finale 2:6, 6:4, 10:3 palaužusios japonės Shuko Aoyamos bei tailandietės Tamarines Tanasugarn pasipriešinimą.

Turnyre Antverpene triumfavo vokietė

Belgijoje po septynerių metų pertraukos atnaujintą WTA serijos „BNP Paribas Fortis Diamond Games“ moterų teniso turnyrą, kurio prizų fondą sudarė 731 tūkst. JAV dolerių, laimėjo trečiąjį reitingą turėjusi 27-erių metų vokietė Andrea Petkovič.

Tiesa, sekmadienį vienetų varžybų finalas neįvyko ir vokietei buvo įskaityta pergalė prieš kaklo traumą patyrusią penktą pagal skirstymą ispanę Carlą Suarez Navarro.

Tai šeštasis Andrea Petkovič laimėtas WTA serijos turnyras karjeroje, po kurio pirmadienį naujajame WTA reitinge Vokietijos tenisininkė pakils į pajėgiausių planetos žaidėjų pirmąjį dešimtuką.

Turnyro nugalėtojai kartu su pagrindiniu prizu atiteko ir 470 WTA reitingo taškų bei 100 tūkst. eurų čekis.