Petras Dimša

Lietuviškas fenomenas glumina gydytojus: svaiginasi tuo, kuo neturėtų  (78)
2015 m. gruodžio 6 d. 19:12
„Negaliu nesididžiuot tokiu lietuvišku fenomenu, kaip širdies lašai . Jie yra farmacijos bestseleris, geriausiai parduodamas vaistas Lietuvoje, tačiau kad ir kiek apie tai kalbėčiau – kaip radom, taip paliksim“, – sakė nacionalinius svaiginimosi ypatumus Seime aptaręs toksikologas Robertas Badaras .
Nuteistas aktorius P. Dimša po avarijos terorizavo medikus  (73)
2015 m. lapkričio 27 d. 14:21
Aiškėja daugiau detalių apie aktoriaus Petro Dimšos sukeltą kruviną avariją. „ Info TV “ laidoje „Diagnozė: valdžia“ parlamentaras Antanas Matulas atskleidė, kad P. Dimša po avarijos bėgiojo per medikus prašydamas jį išteisinti galinčių pažymų.
E. Dragūnui įgėlė dėl viešo atsiprašymo  (144)
2015 m. lapkričio 16 d. 18:49
Žinia apie savaitgalį girtą prie vairo sučiuptą grupės „Sel“ lyderį Egidijų Dragūną apskriejo ir žiniasklaidą, ir socialinius tinklus.
Aukščiausiasis Teismas sustabdė nuosprendžio vykdymą kalėti nuteistam aktoriui P. Dimšai  (192)
2015 m. spalio 27 d. 15:09
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) antradienį sustabdė nuosprendžio vykdymą už mirtiną avariją kalėti šešerius metus nuteistam aktoriui Petrui Dimšai .
Aktorius Petras Dimša rado būdą, kaip išvengti kalėjimo  (414)
2015 m. spalio 16 d. 16:28
Dėl tragiškai pasibaigusios avarijos kaltu pripažintas ir šešerių metų laisvės atėmimo bausme nuteistas televizijos serialo „Giminės“ aktorius Petras Dimša rado būdą, kaip dar nesėsti į kalėjimą.
„120s“ žinios: jokio pasigailėjimo P. Dimšai ir A. Lukašenkos palaikymas Lietuvoje  (4)
2015 m. spalio 12 d. 17:09
DELFI TV trumposiose žiniose žiūrėkite: aktorius P. Dimša siunčiamas už grotų, Lietuvoje A. Lukašenka irgi sulaukė palaikymo, pristatytos itin riboto tiražo monetos , nevykęs bandymas nugriauti daugiaaukščius Glazge.
Jokio pasigailėjimo: aktorius P. Dimša siunčiamas už grotų  (629)
2015 m. spalio 12 d. 15:05
Televizijos serialo „Giminės“ žvaigždė, aktorius Petras Dimša nenusipelno gailesčio – Vilniaus apygardos teismas pirmadienį paskelbė, kad tragiškoje avarijoje jauną dviratininką pražudęs pensininkas pagrįstai siunčiamas už grotų.
Garsūs bičiuliai, kolegos ir gerbėjai su G. Dauguvietyte atsisveikino aplodismentais  (152)
2015 m. spalio 10 d. 11:00
Atsisveikinti su viena ryškiausių Lietuvos kultūros atstovių, aktore ir režisiere Galina Dauguvietyte šeštadienio popietę plūdo artimieji, bičiuliai ir gerbėjai. Urna su velionės palaikais buvo pašarvota simbolinėje vietoje - Vilniaus mažajame teatre.
Žuvusio dviratininko tėvus pribloškė P. Dimšos ciniškumas: kas bus kita auka?  (331)
2015 m. rugsėjo 1 d. 14:38
Televizijos serialo „Giminės“ žvaigždė, aktorius Petras Dimša vis dar nejaučia kaltės dėl tragiškos avarijos, po kurios ligoninėje mirė jaunas dviratininkas Šarūnas Surblys , ir tebekartoja, kad tapo tik aplinkybių auka – esą jauną vilnietį galėjo pražudyti visai kitas automobilis.
Žvaigždės žudikės: ne visoms pavyko išsisukti  (19)
2015 m. rugpjūčio 9 d. 13:15
Padaręs nusikaltimą žinomas žmogus sulaukia kur kas daugiau nei teismo sprendimo. Viešas pasmerkimas kartais būna daug skaudesnis, nei įrašas asmens byloje. Tą puikiai žino žmogų neblaivus pražudęs TV laidų vedėjas Jonas Radzevičius ar savo kaltę vis dar neigiantis dviratininko nutrenkimu kaltinamas gudobelių ekstrakto mėgėjas aktorius Petras Dimša .
P. Dimša prašo juo patikėti: aš tik sustojau padėti dviratininkui  (283)
2015 m. balandžio 28 d. 10:46
Televizijos serialo „Giminės“ žvaigždė, aktorius Petras Dimša prašo jį išteisinti dėl tragiškos avarijos, po kurios ligoninėje mirė jaunas dviratininkas .
P. Dimša apskundė nuosprendį: nesu kaltas dėl avarijos  (150)
2015 m. kovo 23 d. 16:49
Televizijos serialo „Giminės“ žvaigždė, aktorius Petras Dimša nesutinka su jam paskelbtu apkaltinamuoju nuosprendžiu ir aukštesniojo teismo teisėjų prašo jį panaikinti. „O mane prašau išteisinti “, – skunde nurodė P. Dimša.
Kalėti nuteistas P. Dimša: geriau mirsiu nei prisiimsiu svetimą kaltę  (301)
2015 m. kovo 9 d. 13:38
„Aš negaliu prisiimti svetimos kaltės. Ar jūs prisiimtumėte kieno nors kaltę? Niekuomet! Aš geriau mirsiu, nei prisiimsiu svetimą kaltę. Man liko nedaug. Ir nuodėmės aš nenusinešiu. Jei būčiau tai padaręs, pasakyčiau. Su tokia nuodėme aš nenorėčiau mirti. Aš mirsiu, bet ramia sąžine…“, - gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ teigs aktorius Petras Dimša .
120s: Farewells to Kremlin critic and actor's trial
2015 m. kovo 3 d. 17:28
120s: "Russia will be free" heard at Nemtsov's funeral, Actor found guilty in drink driving incident, Pro-Russian separatists in military training camp, A Japanese island overrun by cats.
„120s“ žinios: atsisveikinimas su Putino kritiku ir aktoriaus teismas
2015 m. kovo 3 d. 15:56
DELFI TV trumposiose žiniose žiūrėkite: atsisveikinimas su B. Nemcovu: aidi šūksniai „Rusija bus laisva“, atpildo valanda: aktorius P. Dimša pripažintas kaltu, kariniuose mokymuose prorusiški separatistai tobulina savo įgūdžius, orų prognozė ir dienos kadras.
Sūnaus netekusi motina P. Dimšai siūlo atgailauti, o aktorius sako, kad už grotų nesės  (29)
2015 m. kovo 3 d. 12:39
Teismui nusprendus aktorių Petrą Dimšą pripažinti kaltu dėl tragiškos avarijos, kai šis neblaivus pražudė dviratininką, žuvusiojo motina sako, kad serialo „Giminės“ žvaigždės atgaila jau yra pavėluota.
Sūnaus netekusi motina P. Dimšai siūlo atgailauti, o aktorius sako, kad už grotų nesės  (285)
2015 m. kovo 3 d. 10:57
Teismui nusprendus aktorių Petrą Dimšą pripažinti kaltu dėl tragiškos avarijos, kai šis neblaivus pražudė dviratininką, žuvusiojo motina sako, kad serialo „Giminės“ žvaigždės atgaila jau yra pavėluota.
Atpildo valanda: aktorius P. Dimša pripažintas kaltu  (341)
2015 m. kovo 3 d. 09:34
Televizijos serialo „Giminės“ žvaigždė Petras Dimša pripažintas kaltu dėl tragiško eismo įvykio, kurio metu buvo sužalotas, o vėliau ir miręs dviratininkas Šarūnas Surblys .
Lemiama akimirka aktoriui P. Dimšai – bausmė, kurios nusipelnė už užmuštą dviratininką  (414)
2015 m. sausio 28 d. 10:04
Televizijos seriale „Giminės“ išgarsėjęs aktorius Petras Dimša turi būti pripažintas kaltu dėl tragiško eismo įvykio, kurio metu buvo sužalotas dviratininkas Šarūnas Surblys .
Sugriovė aktoriaus P. Dimšos versiją: nebuvo jokio kito automobilio  (105)
2015 m. sausio 19 d. 10:12
Po tragiškai pasibaigusio įvykio, kai, įtariama, televizijos serialo „Giminės“ žvaigždė Petras Dimša partrenkė dviratininką Šarūną Surblį, aiškėja naujos aktoriui nepalankios detalės.
Dėl dviratininko žūties teisiamam P. Dimšai – blogos žinios  (185)
2015 m. sausio 8 d. 14:51
Dėl dviratininko žūties teisiamo aktoriaus Petro Dimšos iškelta versija apie gudobelių tinktūrą nėra tokia įtikinama, kaip jis manė.
Liudijimai, demaskuojantys aktoriaus P. Dimšos melą  (87)
2014 m. lapkričio 25 d. 14:10
Liudytojai toliau atskleidžia televizijos seriale „Giminės“ išgarsėjusio aktoriaus Petro Dimšos  melą apie tragišką dviratininko avariją.
„Giminių“ serialo žvaigždė P. Dimša vėl nustebino teismą  (111)
2014 m. lapkričio 11 d. 14:01
Televizijos serialo „Giminės“ žvaigždė, aktorius Petras Dimša , kurį prokurorai kaltina avarijoje pražudžius dviratininką Šarūną Surblį, toliau stebina teismą.
Melas klampina aktorių P. Dimšą: versija apie gudobelių tinktūrą – išgalvota  (128)
2014 m. lapkričio 4 d. 14:33
Televizijos serialo „Giminės“ žvaigždė, aktorius Petras Dimša , kurį prokurorai kaltina avarijoje pražudžius dviratininką, toliau skęsta melo jūroje.
„Giminių“ serialo žvaigždė P. Dimša: neturiu už ką atsiprašyti, avarijos nepadariau  (56)
2014 m. rugsėjo 24 d. 17:11
Prieš teismą stojęs televizijos seriale „Giminės“ išgarsėjęs aktorius Petras Dimša nepripažįsta kaltinimų dėl jauno dviratininko žūties, nes esą net nepakliuvo į jokią avariją. „Jokiu būdu nepripažįstu, nes alkoholio nevartoju, o nukentėjusiųjų neturiu už ką atsiprašyti, nes šio nusikaltimo aš nepadariau, galiu tik pareikšti užuojautą“, - pareiškė P. Dimša.
„Giminių“ serialo žvaigždė P. Dimša pribloškė žuvusio dviratininko šeimą: neturiu už ką atsiprašyti, avarijos nepadariau  (385)
2014 m. rugsėjo 24 d. 13:58
Prieš teismą stojęs televizijos seriale „Giminės“ išgarsėjęs aktorius Petras Dimša nepripažįsta kaltinimų dėl jauno dviratininko žūties, nes esą net nepakliuvo į jokią avariją.
Praėjus kelioms savaitėms po gimdymo R. Ščiogolevaitei teko vaidinti į šeštą dešimtį įkopusią moterį  (30)
2014 m. rugsėjo 22 d. 15:33
Dainininkė ir TV projektų vedėja Rūta Ščiogolevaitė-Damijonaitienė gimus antrai atžalai, dukrelei Anabelei, neatsisakė ne tik darbų televizijoje, bet ir filmavimų televiziniame kine. Praėjus kelioms savaitėms po mažylės gimimo, Rūta jau sukosi serialo „Giminės“ filmavimo aikštelėje.
Aktorius P. Dimša su žuvusio dviratininko artimaisiais susitiks teisme  (102)
2014 m. rugsėjo 3 d. 21:27
Daugiau nei metams praėjus nuo jauno dviratininko Šarūno S. žūties, prokuratūra baigė tirti, ar dėl to kaltas aktorius Petras Dimša .
Prieš mirtį A. Šurna prašė nebekurti jam vaidmens „Giminėse“  (22)
2014 m. liepos 31 d. 15:30
Po Naujųjų metų LRT pradės rodyti naujas legendinio serialo „Giminės“ serijas. Deja, bet vieno mėgstamiausių serialo herojų Antano Šepučio, kurį daug metų vaidino šviesios atminties aktorius Antanas Šurna , žiūrovai nebeišvys.