Petras Dimša

Lemiama akimirka aktoriui P. Dimšai – bausmė, kurios nusipelnė už užmuštą dviratininką  (406)
2015 m. sausio 28 d. 10:04
Televizijos seriale „Giminės“ išgarsėjęs aktorius Petras Dimša turi būti pripažintas kaltu dėl tragiško eismo įvykio, kurio metu buvo sužalotas dviratininkas Šarūnas Surblys .
Sugriovė aktoriaus P. Dimšos versiją: nebuvo jokio kito automobilio  (107)
2015 m. sausio 19 d. 10:12
Po tragiškai pasibaigusio įvykio, kai, įtariama, televizijos serialo „Giminės“ žvaigždė Petras Dimša partrenkė dviratininką Šarūną Surblį, aiškėja naujos aktoriui nepalankios detalės.
Dėl dviratininko žūties teisiamam P. Dimšai – blogos žinios  (186)
2015 m. sausio 8 d. 14:51
Dėl dviratininko žūties teisiamo aktoriaus Petro Dimšos iškelta versija apie gudobelių tinktūrą nėra tokia įtikinama, kaip jis manė.
Liudijimai, demaskuojantys aktoriaus P. Dimšos melą  (87)
2014 m. lapkričio 25 d. 14:10
Liudytojai toliau atskleidžia televizijos seriale „Giminės“ išgarsėjusio aktoriaus Petro Dimšos  melą apie tragišką dviratininko avariją.
„Giminių“ serialo žvaigždė P. Dimša vėl nustebino teismą  (111)
2014 m. lapkričio 11 d. 14:01
Televizijos serialo „Giminės“ žvaigždė, aktorius Petras Dimša , kurį prokurorai kaltina avarijoje pražudžius dviratininką Šarūną Surblį, toliau stebina teismą.
Melas klampina aktorių P. Dimšą: versija apie gudobelių tinktūrą – išgalvota  (128)
2014 m. lapkričio 4 d. 14:33
Televizijos serialo „Giminės“ žvaigždė, aktorius Petras Dimša , kurį prokurorai kaltina avarijoje pražudžius dviratininką, toliau skęsta melo jūroje.
„Giminių“ serialo žvaigždė P. Dimša: neturiu už ką atsiprašyti, avarijos nepadariau  (56)
2014 m. rugsėjo 24 d. 17:11
Prieš teismą stojęs televizijos seriale „Giminės“ išgarsėjęs aktorius Petras Dimša nepripažįsta kaltinimų dėl jauno dviratininko žūties, nes esą net nepakliuvo į jokią avariją. „Jokiu būdu nepripažįstu, nes alkoholio nevartoju, o nukentėjusiųjų neturiu už ką atsiprašyti, nes šio nusikaltimo aš nepadariau, galiu tik pareikšti užuojautą“, - pareiškė P. Dimša.
„Giminių“ serialo žvaigždė P. Dimša pribloškė žuvusio dviratininko šeimą: neturiu už ką atsiprašyti, avarijos nepadariau  (385)
2014 m. rugsėjo 24 d. 13:58
Prieš teismą stojęs televizijos seriale „Giminės“ išgarsėjęs aktorius Petras Dimša nepripažįsta kaltinimų dėl jauno dviratininko žūties, nes esą net nepakliuvo į jokią avariją.
Praėjus kelioms savaitėms po gimdymo R. Ščiogolevaitei teko vaidinti į šeštą dešimtį įkopusią moterį  (30)
2014 m. rugsėjo 22 d. 15:33
Dainininkė ir TV projektų vedėja Rūta Ščiogolevaitė-Damijonaitienė gimus antrai atžalai, dukrelei Anabelei, neatsisakė ne tik darbų televizijoje, bet ir filmavimų televiziniame kine. Praėjus kelioms savaitėms po mažylės gimimo, Rūta jau sukosi serialo „Giminės“ filmavimo aikštelėje.
Aktorius P. Dimša su žuvusio dviratininko artimaisiais susitiks teisme  (102)
2014 m. rugsėjo 3 d. 21:27
Daugiau nei metams praėjus nuo jauno dviratininko Šarūno S. žūties, prokuratūra baigė tirti, ar dėl to kaltas aktorius Petras Dimša .
Prieš mirtį A. Šurna prašė nebekurti jam vaidmens „Giminėse“  (22)
2014 m. liepos 31 d. 15:30
Po Naujųjų metų LRT pradės rodyti naujas legendinio serialo „Giminės“ serijas. Deja, bet vieno mėgstamiausių serialo herojų Antano Šepučio, kurį daug metų vaidino šviesios atminties aktorius Antanas Šurna , žiūrovai nebeišvys.
Aktorius A. Šurna atgulė amžino poilsio Menininkų kalnelyje  (64)
2014 m. gegužės 22 d. 13:57
Ketvirtadienį į paskutinę kelionę palydėtas aktorius Antanas Šurna . Amžino poilsio legendinė teatro ir kino asmenybė atgulė Antakalnio kapinių Menininkų kalnelyje.
Jaunimo teatre aktoriai ir gerbėjai atsisveikina su A. Šurna  (51)
2014 m. gegužės 21 d. 14:51
Pirmadienio popietę užgeso 74-erių metų aktoriaus Antano Šurnos gyvybė. Vienas garsiausių vyresnės kartos aktorių pašarvotas Jaunimo teatre, kuriame vaidmenis kūrė 50 metų. Trečiadienį nuo 15 val. atsisveikinti su teatro ir kino legenda atėjo jo talento mylėtojai, kolegos ir artimieji.
Ar įmanoma pažadinti „kelių erelio“ sąžinę?  (62)
2014 m. kovo 23 d. 21:48
Kraupių avarijų tyrimai, kai užmušami ar sužalojami žmonės, iki byla pasiekia teismą, trunka ne vieną mėnesį. Kartais ir apie metus. Ne visi įtariamieji teismo laukia suimti. N e iš visų paimamas ir vairuotojo pažymėjimas . O net jei ir paimamas, ar žmogų pražudęs vairuotojas elgsis sąžiningai ir vėl nesės prie vairo?
Areštuotas aktoriaus P. Dimšos turtas  (207)
2013 m. spalio 1 d. 22:20
Garbaus amžiaus aktorius Petras Dimša sulaukė dar vienos nemalonios žinios – laikinai apribotos jo teisės į turtą. Nors mirtinos avarijos byla dar nebaigta, jau neabejojama, kad aktoriui žuvusio dviratininko Šarūno S. artimieji pateiks nemenką civilinį ieškinį .
Po dviratininko žūties teisių netekęs aktorius P. Dimša vėl prie vairo?  (202)
2013 m. rugsėjo 17 d. 21:04
Aktoriui Petrui Dimšai oficialiai pareikšti įtarimai pražudžius jauną dviratininką ir gresia laisvės atėmimo bausmė iki dešimties metų. Suimti P. Dimšos prokurorai teismo neprašė, tik paėmė vairuotojo pažymėjimą, kad laikinai jis nevairuotų. Tačiau panašu, kad mirtinos avarijos įtariamas kaltininkas nenori verstis be automobilio.
Geriausio filmo apie gamtą autorius montažo išmoko internete  (3)
2013 m. rugsėjo 9 d. 12:59
Šiluvą nuo šiol garsins ne tik žymieji atlaidai, bet ir miestelio gyventojas Valdas Mikolaitis, kurio sukurtas dokumentinis filmas „Pavienės bitės “ antradienį jo autoriui pelnė Petro Abukevičiaus premiją. Mažo miestelio gyventojo darbą kompetentinga komisija išrinko geriausiu 2013 m. filmu apie gamtą.
Tragiška P. Dimšos ir dviratininko avarija - šokiruojantis kraujo tyrimas  (307)
2013 m. rugpjūčio 13 d. 18:05
74 m. aktorius Petras Dimša vis dar nėra oficialiai įtariamas per liepos 17 dieną įvykusią avariją Vilniuje pražudęs jauną dviratininką, tačiau vis daugėja jam nepalankių aplinkybių – prokurorą pasiekė medikų atlikta kraujo išvada.
Dviračių sporto bendruomenė atsisveikino su kelyje žuvusiu draugu  (40)
2013 m. rugpjūčio 1 d. 15:40
2013 m. liepos 31 d., trečiadienį Vilniuje apie 70 dviratininkų, seginčių gedulo juosteles susirinko palydėti gedulo procesijoje savo komandos draugo Šarūno Surblio – puikaus dailininko, grafiko ir sportininko – plento ir kalnų dviratininko, kuris partrenktas automobilio po sunkios, savaitę trukusios, kovos už gyvenimą mirė nuo sužalojimų.
Aktoriaus P. Dimšos ir dviratininko avarija: vietoj vestuvių – šermenys  (472)
2013 m. liepos 29 d. 11:31
Netrukus susituokti planavęs jaunas vyras liepos 17 d., važiuodamas dviračiu, susidūrė su garbaus amžiaus aktoriaus Petro Dimšos automobiliu. Kuris kaltas dėl avarijos, policijos pareigūnai iš karto po eismo įvykio pradėjo aiškintis, tačiau liepos 27 d. prie avarijos atsirado įrašas - mirė.
Vilniuje į avariją pateko aktorius P. Dimša - į ligoninę išvežtas dviratininkas, medikų prireikė ir vairuotojui  (217)
2013 m. liepos 17 d. 16:54
Trečiadienį apie 16 val. Vilniuje, Oslo gatvėje, šalia sankryžos su Erfurto gatve, 74 metų aktoriaus Petro Dimšos vairuojamas automobilis „VW Polo“ susidūrė su dviračiu, kuriuo važiavo jaunas vyras.
„Giminės“ prieš 20 metų: apie A.Šurną erzinusias meilės scenas bei „išprašytą“ I.Balsytės nėštumą  (17)
2013 m. vasario 14 d. 07:31
Prieš dvidešimt metų, 1993-ųjų balandžio 19 dieną kūrybinė grupė išvyko į pirmąjį „Giminių“ serijos filmavimą. Jau pirmaisiais metais „Giminės“ pagal reitingus pralenkė kultinį užsienio serialą „Santa Barbara“.
LRT eteryje – naujas „Giminių“ kūrėjų darbas „Rojus Lietuvoj“  (10)
2012 m. spalio 12 d. 12:12
Kažkada sovietų laikais čia buvo kolektyvinis sodas. Teisybę kalbant, jis ir tebėra, tik į buvusį „tarybinį kolektyvinį sodą“ jau mažai panašus – daugelyje sklypų vietoje medinių pajuodusių ir suklypusių trobesių stovi mūriniai gyvenamieji namai: vienaaukščiai, dviaukščiai, pasitaiko net labai įmantrių su požeminiais garažais, balkonais, įstiklintomis verandomis.
B.Lukošiūtė-Teta Beta: mano sūnų pravardžiuodavo labanaktuku  (93)
2011 m. gruodžio 25 d. 11:16
Dabar Bernadeta Lukošiūtė labiau žinoma kaip sekmadieninės radijo laidos „Tetos Betos viktorina“ vedėja. O tiems, kuriems per trisdešimt ir kurie neįsivaizduoja savo vaikystės be Tetos Betos iš laidos „Labanakt, vaikučiai“, galiu pasakyti, kad ji beveik nepasikeitė – ją lengvai atpažintumėte, nors laidos nebėra beveik dvidešimt metų. Ir jos balsas toks pat – švelnus, ramus, motiniškas.
Sekmadienį – pirmoji „Giminių po 20 metų“ serija  (22)
2011 m. kovo 4 d. 15:52
Sekmadieniais Lietuvos televizijos eteryje rinksis „Giminės“. Bus parodyta 12 naujų legendinio daugiaserijinio lietuviško televizijos filmo serijų. Kas pasikeitė „Giminių“ padangėje praėjus dvidešimčiai metų?
P.Dimšą išgarsino „Giminės“  (22)
2010 m. spalio 18 d. 00:00
Netrukus Lietuvos televizijos eteryje pasirodys serialo „Giminės“ tęsinys. „Giminių po 20 metų“ kadruose vėl matysime ūkininką Juozą Šeputį, visą gyvenimą kovojantį už teisybę. Vėl aktoriaus Petro Dimšos herojus žavės savo tikroviškumu, liaudiškumu, jaudins švaria morale, gerumu. Koks tikras jo veidas, koks išraiškingas!
P.Dimša gyvena linksmai  (7)
2008 m. rugsėjo 5 d. 22:20
„Kartais tikiu nuotrauka, jei nėra originalo, bet jokiu būdu negalima tikėti veidrodžiu. Jis yra pats didžiausias melagis“, – sako serialų „Giminės“, „Dapkai ir Butkai“ ir „Broliai“ aktorius Petras Dimša. Petro Dimšos dar ir dabar daug kas klausinėja apie Dapkaus, Jogailos ir kitų personažų likimus. O vyresnieji prisimena ir kitus jo vaidmenis, suvaidintus net prieš keliasdešimt metų.
“Dapkai ir Butkai” atsisveikina su BTV žiūrovais  (61)
2005 m. gegužės 2 d. 22:15
Daugiau nei dvejus metus BTV eteryje gyvavęs lietuviškas serialas “Dapkai ir Butkai” šį sekmadienį, 18.00 val., atsisveikins su savo žiūrovais, rašoma BTV pranešime spaudai.