Marsas

B. Marso namuose – brangakmenius atkartojantys baldai
2015 m. kovo 28 d. 16:36
Atlikėjas Bruno Marsas (29) pasidovanojo fantastišką dovanėlę – beveik 6 milijonų eurų vertės namus Kalifornijoje , Jungtinėse Amerikos Valstijose . Tai tikras rojaus kampelis, kuriame vasara niekada nesibaigia.
Elitinio Ukrainos dalinio karys: mačiau daug išprievartautų moterų ir mirčių  (873)
2015 m. kovo 8 d. 08:58
Viename didžiausių Kijevo prekybos centrų esančioje baltoje ir sterilios aplinkos kavinėje prie staliuko renkasi žmonės. Jų centre – trumpais plaukais, sportiško sudėjimo, pūkine striuke vilkintis Andrėjus.
Radži savo kūrinį skiria būsimiems šauktiniams: kariuomenėje labai tiktų dainuoti šią ūpą keliančią dainą  (133)
2015 m. kovo 4 d. 10:55
BTV muzikiniame realybės šou „Dainuok mano dainą“ šį šeštadienį išgirsime Radži Aleksandrovičiaus gyvai atliktų ir netikėtai suskambusių dainų koncertą. Šou netrūks pikantiškų momentų, o kalba suksis ir apie šiuo metu Lietuvoje itin aktualius klausimus.
Maskvoje ištarė „sudie“ B. Nemcovui: nepajuto jokios baimės  (197)
2015 m. kovo 3 d. 11:33
Maskvoje antradienį laidojamas prie Kremliaus kulkomis suvarpytas Rusijos opozicijos veikėjas Borisas Nemcovas. Į atsisveikinimo ceremoniją atvyko ir Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, kurio teigimu, baimės atmosfera sklaidosi, mat visi supranta: bijodamas nieko nenuveiksi.
Su kokiais vaikinais derate pagal Zodiako ženklą?  (9)
2015 m. kovo 2 d. 14:24
Zodiako ženklai apie mus pasako daugiau nei įsivaizduojame, jie gali net patarti, koks vaikinas tau tinka labiausiai, tačiau nepamirškite, kad žmonės labai skirtingi ir nebūtinai yra panašūs į tą patį Zodiako ženklą turinčiuosius.
Maskvoje – daugiatūkstantinės eitynės B. Nemcovui atminti  (5)
2015 m. kovo 1 d. 16:58
Rusijos opozicijos lyderio Boriso Nemcovo šalininkai sekmadienį po pietų žygiuoja Maskvos gatvėmis ir išreiškia savo pyktį bei gedulą dėl šio Kremliaus kritiko brutalaus nužudymo. 55 metų buvusiam vicepremjerui penktadienį prieš pat vidurnaktį kelis kartus buvo šauta į nugarą, kai jis ėjo per tiltą netoli Kremliaus sienų. Prezidentas Vladimiras Putinas asmeniškai pažadėjo patraukti žudikus atsakomybėn.
M. Saakašvilis prieš savaitę perspėjo B. Nemcovą  (149)
2015 m. vasario 28 d. 14:02
Gruzijos prezidento pareigas 2004-2013 m. ėjęs Michailas Saakašvilis dar prieš savaitę pietavo su Rusijos opozicijos veikėju Borisu Nemcovu ir, galima sakyti, išpranašavo jo žūtį. Interviu CNN M. Saakašvilis pasakojo įspėjęs pašnekovą bijoti dėl savo gyvybės.
Paskutinis B. Nemcovo interviu: klausiate, ar galima spausti sadistą V. Putiną? Mano atsakymas – galima  (124)
2015 m. vasario 28 d. 09:23
Vasario 27 dieną aršus V. Putino kritikas, politikas Borisas Nemcovas buvo nušautas Maskvos centre, netoli Kremliaus. Jam į nugarą buvo paleistos 7 kulkos. Likus pusvalandžiui iki nužudymo politikas davė interviu Ukrainos radijos stočiai „Radijo Vesti“.
V. Klyčko: tai bandymai destabilizuoti padėtį Kijeve  (106)
2015 m. vasario 26 d. 20:44
Kijevo centre prie miesto administracijos pastato Kreščatike apie tūkstantis žmonių susirinko į akciją „Baltųjų nosinaičių maršas“, reikalaudami, kad meras Vitalijus Klyčko atsistatydintų.
Kovo mėnesio HOROSKOPAS tau!  (1)
2015 m. vasario 25 d. 11:24
Pakvipo pavasariu! Pažvelk, ką žada žvaigždės skleidžiantis žibutėms.
Misijos į Marsą – tik akių dūmimas?  (80)
2015 m. vasario 24 d. 11:29
Nors ir JAV kosmoso agentūra NASA , ir privačios organizacijos – tokios, kaip „ Mars One “ - teigia priešingai, žmonija dar neturi nė žinių ir technologijų, nė finansinių išteklių, kad galėtų išsiųsti žmones į Marsą ir sukurti ten koloniją, tikina mokslininkai, politikos ekspertai ir teisininkas.
Reta liga sergantys žmonės – užribyje
2015 m. vasario 23 d. 15:00
Lietuvoje retomis ligomis sergantys žmonės su savo bėda neretai lieka vieni. Išbandę visus įmanomus gydymo metodus, gydytojai š iems ligoniams nebegali padėti, nes naujos gydymo technologijos į mūsų šalį gali prasiveržti tik titaniškų medikų pastangų dėka.
Vištų blauzdelės su pomidorų marinatu  (1)
2015 m. vasario 23 d. 00:15
Šis receptas tiks ir šiam laikui ir vasaros sezonui.
Žinomų vilniečių atžalos demonstravo puošnių drabužėlių kolekciją  (2)
2015 m. vasario 23 d. 00:00
Sekmadienio vakarą į sostinėje esantį vaikų restoraną rinkosi žinomų vilniečių šeimos. Mamos ir tėčiai ruošė savo atažalas puošnių drabužių kolekcijos pristatymui.
Sparčiai pasaulyje populiarėjanti Paleo dieta  (18)
2015 m. vasario 23 d. 00:00
Dietos pavadinimas (gr. palaios – senovinis) išduoda tai, kad Paleo dietos esmė ‒ pirmykščių žmonių mitybos įpročių laikymasis. Dažnai ši dieta pavadinama gyvenimo būdu, nes ėmus jos laikytis senuosius mitybos įpročius reikia keisti visam laikui.
Savaitės ikona. V. Skaisgirė atskleidžia geriausią priemonę nuo senėjimo  (240)
2015 m. vasario 23 d. 00:00
Nė karto nesu mačiusi Vaidos Skaisgirės blogai atrodančios: visada pasitempusi, pasipuošusi, pasidažiusi. Nustebsite perskaitę, kokia yra pagrindinė Vaidos grožio priemonė. Be to, ji tikina, jog... nemėgsta ir nemoka dažytis!
Marsas Avine: atsivers vyriškosios savybės  (3)
2015 m. vasario 21 d. 00:10
Marsas žygiuos Avino ženklu nuo vasario 20 d. iki kovo 31 d.
Dėl galimybės įsikurti Marse kovos šimtas atrinktų žmonių  (27)
2015 m. vasario 18 d. 16:29
Iš šimtų tūkstančių astronautais pageidavusių tapti žmonių buvo atrinkta šimtas kandidatų, kurie pereis į kitą „Mars One“ projekto etapą ir kovos dėl galimybės įkurti raudonojoje planetoje žmonių koloniją.
Astrologinių ženklų portretai: viskas apie Skorpionus  (61)
2015 m. vasario 16 d. 00:00
Skorpiono asmenybė - tai antagonistinių jėgų nepastovus derinys. Dvasia ir kūnas nuolat tarpusavyje kovoja, todėl kartais Skorpionas atrodo tarsi pats velnias. Kartais netikėtai - šventasis. Tai stiprios valios žmonės, tokios stiprios, kad agresyvumas jų kelyje į sėkmę sukuria daug priešų. Už sėkmę gyvenime Skorpionai kovoja, ko gero su didesne energija, nei visi kiti ženklai kartu paėmus. Ir kaip meniškai!
Išsami Saulės sistemos biografija: susipažinkime su savo namais  (19)
2015 m. vasario 11 d. 12:50
700 milijonų metų – tiek truko mūsiškės Saulės sistemos formavimasis. Visatos mastais, tai nelabai ilgai. Tačiau visi svarbiausi „Saulės šeimynos“ įvykiai spėjo nutikti būtent per šį laiką. Kokie gi?
Kokiais atradimais stebino 2014-ieji?  (5)
2015 m. vasario 8 d. 20:36
Ar žinojote, kad praėjusiais metais mokslininkai ne tik nutupdė zondą ant kometos, surado dar vieną būdą išmaitinti milijardus žmonių, į dar smulkesnes daleles suskaldė atomą, išmoko elektrą perduoti be laidų ir padarė pažangą įžiebiant dirbtines žvaigždes? Visų atradimų neįmanoma aprašyti, tad pristatome pačių įdomiausių ir reikšmingiausių sąrašą.
Astrologė L. Žukienė. Kas mūsų laukia vasarį  (11)
2015 m. vasario 1 d. 00:00
Su sniego gūsiais skubėjęs vasaris pradžiugins ilgai lauktomis geromis permainomis.
D. Sabonio mače su Portlandu nesustabdė nei lūžęs pirštas, nei varžovai  (16)
2015 m. sausio 30 d. 09:04
Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį vykusiose NCAA čempionato rungtynėse 18-metis Domantas Sabonis įrodė, kad charakteriu ir kovingumu niekuo nenusileidžia savo tėvui – su lūžusiu pirštu žaidęs aukštaūgis varė į neviltį Portlando ekipą.
TOP 10 klasikinės muzikos kūrinių, kurie patinka ir vaikams
2015 m. sausio 29 d. 06:05
Jeigu norite supažindinti vaiką su klasikine muzika, bet nežinote, nuo ko pradėti, skubame į pagalbą. Atrinkome 10 žinomų klasikinės muzikos kūrinių – maršų, polkų, valsų – kurie labiausiai patinka vaikams.
Alaus garbei pavadintas meteorito mineralas – laiko kapsulė  (1)
2015 m. sausio 28 d. 11:27
Atsektas Žemės atmosferos azoto kelias nuo besisukančio dulkių ir dujų disko, suformavusio mūsų planetų sistemą ir netgi galėjusio tiekti organinėse reakcijose dalyvavusį amoniaką. Visa tai sužinota iš Antarktidoje rasto meteorito, pavadinto populiarios alaus rūšies garbei.
M. Zingeris. Bėda, kai žmonės neturi humoro jausmo, bet turi galią  (152)
2015 m. sausio 27 d. 17:35
Šiomis dienomis prie kavutės Vilniuje mūsų vis dar, palyginus, saugioje šalyje, įsišnekėjau su pažįstamais paryžiečiais, užsiimančiais pažintiniu turizmu. Apie ką gi kalbėti šį sausį su prancūzais, jeigu ne apie „Charlie Hebdo“ žurnalistų žudynes. Negalėjau nepasiklausti: kaipgi čia yra, kad jaunuolis, gimęs Prancūzijoje ir išėjęs europietiškąjį švietimą Prancūzijos valstybinėje mokykloje (kur paskaitoma ir apie Apšvietos epochą, ir apie Visuotinę žmogaus teisių deklaraciją) gali, tarkime, per kelis mėnesius būti perviliotas į viduramžišką pasaulėžvalgą kokio nors islamisto?
Nelaimingas Marsas nori rasti šeimininkus  (8)
2015 m. sausio 26 d. 11:45
Ar žinote tą jausmą, kai esi kažkur, ir jauti, kad kiti nenori, jog ten būtum? Arba esi priverstas leisti laiką su kompanija, kuriai nepatinki? Kurie norėtų, kad dingtum, viduje siunčia tave tolyn, tačiau tu vis tiek esi priverstas su jais būti.
Augalai pagal Zodiaką - kuriuos išsirinkti, kad taptų teigiamos energijos šaltiniu  (9)
2015 m. sausio 25 d. 00:12
Kambariniai augalai ar skintos gėlės gali ne tik skleisti malonų kvapą ir suteikti teigiamų emocijų namuose, bet ir tapti neigiamos energijos šaltiniu. Kaip tinkamai išsirinkti augalus, kad jie mus įkrautų teigiama energija ?
Marse aptiktas „nesubyrėjęs“ pradingėlis – „Beagle 2“ zondas  (2)
2015 m. sausio 16 d. 19:55
Marso paviršiuje surastas pradingęs Marso zondas „Beagle 2“ – iš nuotraukų panašu, kad jis nesubyrėjęs. Šis zondas, kurio projektui vadovavo britai, Raudonojoje planetoje bandė nusileisti 2003 metais, per Šv. Kalėdas. Nusileidimui suminkštinti buvo naudojami parašiutai ir pripučiami kamuoliai, tačiau po nusileidimo zondas su Žeme nesusisiekė.