Marsas

Rugpjūčio danguje – meteorų strėlės ir įspūdingas planetų suartėjimas
2014 m. rugpjūčio 19 d. 12:46
Trumpėjant dienoms rugpjūčio dangus puošis vis tankesniu žvaigždžių šydu. Temstant aukštai virš galvos įsižiebs ryški Vega, o virš vakarų horizonto išryškės Jaučiaganio žvaigždynui priklausantis Arktūras. Šiaurėje visai neaukštai Vežėjo žvaigždyne švytės Kapela. Pietryčiuose aukštai iškilęs spindės Erelio žvaigždyno ryškiausia žvaigždė – Altayras. Nuo jos kiek į kairę ir gerokai aukščiau, beveik zenite esančiame Gulbės žvaigždyne išsiskirs Denebas.
Ką apie tave atskleidžia tavo gimimo diena  (2)
2014 m. rugpjūčio 13 d. 12:17
Anot astrologų, kiekviena savaitės diena turi ją lydinčią planetą, kuri daro įtaką žmogaus charakteriui, jo gyvenimo būdui ir požiūriui į patį gyvenimą. Atsiversk kalendorių, pasitikrink kurią savaitės dieną tu gimei ir paskaityk, kas apie tave rašoma.
Krauju suteptos rankos – ne kliūtis ištekėti  (248)
2014 m. rugpjūčio 11 d. 20:59
Panevėžio pataisos namuose 20 metų laisvės atėmimo bausmę už žiaurų bendramokslės nužudymą atliekanti dvidešimtmetė šiaulietė Viktorija Vaitiekaitytė ruošiasi vestuvėms.
Judančios smėlio kopos Antarktidoje - vieta, panaši į Marso dykynes
2014 m. rugpjūčio 8 d. 09:26
Didžiausia pasaulio dykuma - ne deginančiai karšta, bet stingdančiai šalta - tai Antarktidos ledo tyrai. Dabar mokslininkai nustatė, kad greitis, kuriuo smėlio kopos juda šios įšalusios dykumos paviršiumi, per paskutiniuosius 40 metų patrigubėjo.
Maskvos analitikas: V. Putinas „šovė sau į koją“  (84)
2014 m. rugpjūčio 6 d. 14:49
Žinomas Maskvos analitikas, ekspertas Andrejus Piontkovskis mano, kad Maskva labai išsigando „Maršo už Sibiro federalizaciją“, kuris buvo suplanuotas rugpjūčio 17 d. Novosibirske.
Gimnazistės žudikė ruošiasi savo vestuvėms  (346)
2014 m. rugpjūčio 4 d. 10:29
Žiauriai bendramokslę nužudžiusi dvidešimtmetė Viktorija Vaitiekaitytė pastaruoju metu gyvena priešvestuviniais rūpesčiais. Panevėžio moterų kalėjime įkalinimo bausmę atliekanti nuteistoji ruošiasi tekėti už kitoje laisvės atėmimo vietoje kalinčio nuteistojo.
Horoskopas rugpjūčio mėnesiui - sėkmė visai čia pat
2014 m. rugpjūčio 1 d. 00:00
Visame pasaulyje gerai žinomas astrologas Bernardas Fitzwalteris sudarė horoskopą rugpjūčiui . Viskas, kas laukia mūsų paskutinį vasaros mėnesį – specialiame „Elle“ horoskope.
Sibiras nebenori maitinti Maskvos  (594)
2014 m. liepos 31 d. 21:00
Rugpjūčio 17 d. Novosibirske vyks „Maršas už Sibiro federalizaciją“ su lozungu „Gana maitinti Maskvą“.
Lieknėti sveikai nutarusios moterys: dietos sukeldavo įvairių sveikatos sutrikimų (FOTO)  (1)
2014 m. liepos 31 d. 00:12
Pristatome projekto " Lieknėju , kol kiti atostogauja" dalyves.
Kaip atsikratyti pelėsio ir purvo tarpuose tarp plytelių?  (1)
2014 m. liepos 31 d. 00:10
Pelėsis – tai labai pavojingas ir bjaurus dalykas, kuris labai dažnai atsiranda vonioje , nepriklausomai nuo to, kaip dažnai ir kruopščiai ją valome.
Kriaušinis pyragas
2014 m. liepos 31 d. 00:00
Šis pyragas su kriaušėmis gavosi puikus! Purus, minkštutis, drėgnas. Tobulai… (kažkuo priminė man saulėtą rudenį).
Horoskopas 07.31-08.07: ir naujų pažinčių, ir konfliktų tikimybė
2014 m. liepos 31 d. 00:00
Būkite atidesni antroje laikotarpio pusėje.
Karalienė Marija Antuanetė – despotės motinos ir paskalų auka (FOTO)  (4)
2014 m. liepos 31 d. 00:00
„Jei neturi duonos, tegul valgo pyragus“, - šia fraze Prancūzijos karalienė Marija Antuanetė žinoma iki šių laikų, nors jos ir nesakė. Badaujantiems prancūzams valgyti pyragus siūlė visai kita, anksčiau gyvenusi didikė. Tačiau ant ešafoto gyvenimą baigusios karalienės gyvenimas buvo ne ką mažiau įdomus nei sklandantys gandai.
Rugpjūčio mėnesio HOROSKOPAS tau!
2014 m. liepos 30 d. 16:49
Su gimtadieniu sveikiname visas Liūtukes ir Mergeles! Pažvelk, ką rugpjūčio mėnesiui tau suplanavo žvaigždės.
Marsaeigis „Opportunity" per 10 metų įveikė rekordinį atstumą  (8)
2014 m. liepos 30 d. 12:15
Jau dešimt metų Marse esantis marsaeigis „Opportunity“ pasiekė naują už Žemės orbitos įveikto atstumo rekordą. Šis prietaisas įveikė daugiau nei 40 Marso paviršiaus kilometrų bei tokiu būdu pagerino 1973 m. Rusijos zondo Mėnulyje pasiektą rekordą.
Marsas Skorpione - yra ko nerimauti
2014 m. liepos 30 d. 00:14
Marsas Skorpione bus nuo liepos 26 d. iki rugsėjo 14 d.
Astrologė Rita: šiuo metu norėkite atsargiai
2014 m. liepos 29 d. 00:00
Sakoma, kad reikia tik labai panorėti ir visi troškimai išsipildys. Tačiau astrologė Rita Vainauskienė pataria neskubėti.
A. Žukauskas. Rusija ieško draugų ir Pietų Amerikoje  (159)
2014 m. liepos 25 d. 11:44
Šiandien visi sutinka, jog Rusija yra vienas svarbiausių veikėjų kruviname Ukrainos konflikte. Reakcingai vertinama ir Kremliaus pagalba šalies rytuose siaučiantiems separatistams-teroristams – Krymo aneksija iki šiol nėra pripažinta tarptautinės bendruomenės, o prezidentas Vladimiras Putinas atvirai kaltinamas pagalba teroristams.
Astrologė Rima: kada palankiausia kelti vestuves ar susižadėti  (1)
2014 m. liepos 25 d. 00:20
Venera Vėžyje išbus nuo liepos 18 d. iki rugpjūčio 12 d. Venera keliaudama Vėžio zodiako ženklu sužadins meilės, saugumo, šeimos, namų jaukumo poreikį. Tokiu laiku jausime pasitenkinimą susiliedami su partneriu. Troškimas mylėti ir būti mylimam gali užgožti viską, net ir proto balsą.
Mėnulio fazė, kurios metu dažniausiai pildosi norai  (9)
2014 m. liepos 25 d. 00:01
Sakoma, kad reikia tik labai panorėti ir visi troškimai išsipildys. Tačiau astrologė Rita Vainauskienė pataria neskubėti. Pasirodo, kiekvienam norui yra savas laikas, o tiksliausias laikrodis – Mėnulio jaunatis .
Laikas užversti galvas į dangų: prasideda meteorų lietus ir sidabriškieji debesys
2014 m. liepos 17 d. 19:30
Vidurvasario vakaro danguje švyti ryškiausios vasaros žvaigždės: aukštai pietryčiuose – didysis Vasaros trikampis – Vega, Denebas, Altairas; vakaruose ryškiausia Jaučiaganio žvaigždė – Arktūras; šiaurėje neaukštai Vežėjo žvaigždyne – Kapela. Šiaurės vakarų pusėje žemyn leidžiasi Didieji Grįžulo Ratai, o šiaurės rytuose tokiame pat aukštyje aukštyn pamažu kopia Kasiopeja, kurią vakarų Lietuvoje seniau vadindavo paslaptingu Jukštandžio vardu.
Laimės prognozės 12 Zodiako ženklų antram pusmečiui
2014 m. liepos 12 d. 00:00
Kaip sekasi 2014-aisiais dvylikai Zodiako ženklų? Arklio metai jau įpusėjo. Pasitikrinam, kur ir kiek laimės atseikėta kiekvienam?
Kas trenkėsi į Merkurijų ir sukėlė katastrofą?  (15)
2014 m. liepos 9 d. 12:58
Naujausio tyrimo duomenimis, labai keista arčiausiai Saulės esančios Merkurijaus planetos sudėtis byloja, kad šis dangaus kūnas patyrė milžinišką katastrofą, rašo "Space.com". Į ją trenkėsi Žemės dydžio protoplaneta. Iš kur ji atskriejo ir kur ji dabar?
Apsišaukėliui Donecko lyderiui beliko bėgti į Marsą  (281)
2014 m. liepos 7 d. 06:58
Ukrainos kariuomenei savaitgalį, pasak prezidento Petro Porošenkos , pasiekė simbolinį lūžį vykdant antiseparatistinę operaciją. Atsikovotuose miestuose stengiamasi kuo greičiau grąžinti normalias gyvenimo sąlygas. Kitą Rytų Ukrainos dalį iš prorusiškų gaujų kontrolės kariuomenė žada perimti per kelias savaites.
Estija turi kuo nustebinti
2014 m. liepos 1 d. 10:19
Ar kada svajojote įgyti nežemiškų galių: skraidyti, įskelti žaibą, perkelti daiktus į kitą vietą jų nepalietus ar keliauti laiku? Šiandien mokslas ir technologijos pažengė tiek, kad kiekvienas gali prilygti galingam graikų dievui Dzeusui ir įgyvendinti tai, kas iki šiol atrodė neįmanoma.
Astrologė L. Žukienė: kas mūsų laukia liepą?  (21)
2014 m. birželio 30 d. 00:01
Atvilnija vidurvasaris, atnešantis mums visiems naują viltį, kad kiekviena diena gali būti kažko naujo pradžia.
Trumpiausių naktų danguje - ryški Aušrinė ir magiški sidabriškieji debesys  (1)
2014 m. birželio 16 d. 10:49
Šviesios naktys, išblukinusios Paukščių taką ir daugelį blausesnių žvaigždžių, birželyje teleidžia grožėtis tik pačiais šviesiausiais vasaros šviesuliais: šiek tiek į vakarus nuo zenito pasislinkusiame Jaučiaganio žvaigždyne akį traukia Arktūras, į rytus nuo zenito Lyros žvaigždyne švyti Vega, šiaurėje visai palei horizontą slenka Vežėjo Kapela, rytuose jau gerokai pakilusiame Erelio žvaigždyne spindi Altairas kartu su Vega ir ryškiausia Gulbės žvaigžde Denebu, sudarantys vadinamąjį „Didyjį vasaros trikampį“. Link vakarų horizonto svyra nusileisti pasiruošęs zodiakinis Liūtas.
Plutonas – dvinarės planetų sistemos dalis?  (17)
2014 m. birželio 11 d. 17:03
Liko kiek daugiau nei 12 mėnesių, kai pasaulis pirmą kartą iš arti pamatys vieną labiausiai intriguojančių ir didžiausias diskusijas keliančių Saulės sistemos kūnų – Plutoną. Visai tikėtina, kad NASA zondo „New Horizons“ vizitas į Plutono sistemą atnaujins priblėsusius debatus dėl šio nedidelio dangaus kūno statuso: Plutonas yra planeta ar ne planeta? O gal – dvinarės planetų sistemos dalis?
Tinkamiausi kambariniai augalai pagal zodiako ženklą  (9)
2014 m. birželio 6 d. 00:02
Augalas ant jūsų palangės gali ne tik skleisti malonų kvapą ir suteikti gerų emocijų, bet ir tapti neigiamos energijos šaltiniu. Kaip išsirinkti tinkamus kambarinius augalus, kurie pakrautų pozityvia energija ir dovanotų gerą nuotaiką?