Lukasz Kubot

60 straipsnių

BNS.lt

Vokietijoje pasibaigusio ATP serijos tarptautinio „Gerry Weber Open“ vyrų teniso turnyro vienetų varžybų nugalėtoju tapo 32–ejų metų vokietis Florianas Mayeris, sekmadienį finale per 1 valandą ir 55 minutes trijuose setuose – 6:2, 5:7, 6:3 – privertęs pasiduoti 19–metį tautietį Alexanderį Zverevą.

ATP serijos „Skistar Swedish Open“ vyrų teniso turnyro Švedijoje vienetų varžybų nugalėtoju tapo prancūzas Benoitas Paire, kuris sekmadienį finale per pusantros valandos 7:6 (9:7), 6:3 nugalėjo antrą raketę ispaną Tommy Robredo.

Mindaugas Augustis, specialiai DELFI iš Plocko

„Neatsimenu nieko panašaus, tai gali būti rekordas“, – mintimis grįžęs į daugiau nei pusvalandį trukusį geimą trečiame sete, galvą kraipė Ričardas Berankis. Lietuvis laimėjo tiek kankinamai ilgą tašką, tiek visą mačą ir Deviso taurės susitikime su Lenkija išvedė savo komandą į priekį 1:0.

Plockas – istorinė Lenkijos sostinė, bet senovės valdovų didybės čia likę mažiau nei Varšuvoje ar Krokuvoje. Ramų ir tykų Mazovijos vaivadijos miestą dabar maitina ne turistai, o naftos produktų pramonė, tačiau artimiausiomis dienomis atgis ir nedidukas senamiestis. Į Plocką jau keliauja keli šimtai...

Kovo 6-8 dienomis Lietuvos teniso rinktinė debiutuos Deviso taurės (Davis Cup) pirmoje grupėje. Lenkijos Plocko miesto kortuose lietuviai susitiks su Lenkijos komanda. Lietuvos rinktinėje kovos Ričardas Berankis (ATP-76), Laurynas Grigelis (ATP-361), Lukas Mugevičius (ATP-642) ir Mantas Bugailiškis,...

Pirmadienį Ispanijoje prasidėjo AT serijos „Barcelona Open Banc Sabadell“ tarptautinis vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 1,845 mln. eurų. Vienetų varžybų pirmajame rate (1/32 finalo) pergales iškovojo bei į šešioliktfinalį iškopė šie tenisininkai:

Kalifornijos valstijoje (JAV), Indian Velse tęsiasi tarptautinis moterų bei vyrų teniso turnyras „BNP Paribas Open“, kurio bendrą prizų fondą sudaro beveik 10,7 mln. JAV dolerių. Moterų vienetų varžybose ketvirtadienį baigėsi pirmojo vienetų rato varžybos.

Pirmadienį Katare prasidėjo ATP serijos „Qatar ExxonMobil Open“ vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 1,195 mln. JAV dolerių. Vienetų varžybų šešioliktfinalio mačuose pergales iškovojo bei į aštuntfinalį iškopė ispanas, vokietis, rumunas, kroatas, lenkas bei prancūzas.