Liepa Mondeikaitė

Paskelbti žymių šviesiaplaukių rinkimai: išrink gražiausią  (82)
2015 m. birželio 27 d. 15:13
Portalas MIESTE.lt surinko net 50 žymiausių šviesiaplaukių lietuvaičių nuotraukas: nuo itin šviesių blondinių, iki tamsesnių šviesiaplaukių. Kviečiame ne tik pasižvalgyti po gausią įspūdingų nuotraukų galeriją, bet ir išrinkti gražiausią!
Eglė Jakštytė apnuogino pilvą: po švarku tik su liemenėle  (10)
2015 m. birželio 2 d. 15:33
Savaitgalį Nidą sudrebino festivalis „Benai, plaukiam į Nidą!”.
Gabrielė Martirosianaitė – tarp dviejų vyrų  (4)
2015 m. gegužės 29 d. 12:47
Šį sekmadienį 20 val. per BTV – labdaros koncertas „Tyra vaikystės siela“, kurį ves originali vedėjų trijulė – „Mis Lietuva“ Gabrielė Martirosianaitė, aktorius Marius Jampolskis ir laidų vedėjas Rolandas Vilkončius.
Neringa skelbia vasaros pradžią  (1)
2015 m. gegužės 28 d. 17:06
Vasaros pramogų pradžią artėjantį savaitgalį, gegužės 29 – 31 dienomis, Neringoje skelbs festivalis „ Benai, plaukiam į Nidą “, šiais metais apjungsiantis teatrą, kiną bei muziką.
L. Mondeikaitę sužadėtinis užvertė gėlėmis  (67)
2015 m. balandžio 30 d. 10:53
Atlikėjos Liepos Mondeikaitės sužadėtinis Evaldas Norkevičius nepaliauja lepinti savo mylimąją. Šią vasarą vestuves kelianti pora, panašu, jau gyvena medaus mėnesio nuotaikomis.
Katažina prasitarė: Liepos mergvakariui planuojamas atominis siurprizas  (34)
2015 m. balandžio 25 d. 16:38
Dainininkė Liepa Mondeikaitė su sužadėtiniu Evaldu Norkevičiumi kelia vestuves. Šventė jau už poros mėnesių, tad artimiausios Liepos draugės jau planuoja, kokias staigmenas ruoš mergvakario metu.
Atskleidė, kaip žinomoms moterims piršosi jų mylimieji  (138)
2015 m. balandžio 23 d. 14:40
Kol lietuviai laukia šiltesnių pavasario orų, LNK televizijos pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ šį ketvirtadienio vakarą 19.30 val. dvelks itin romantiška šiluma. Laidoje svečiuosis dainininkės Katažina Zvonkuvienė, Gintarė Karaliūnaitė ir Liepa Mondeikaitė, kurios papasakos savo įspūdingas piršlybų istorijas.
L. Mondeikaitė vyks į įspūdingą povestuvinę kelionę  (33)
2015 m. balandžio 23 d. 14:37
Kol lietuviai laukia šiltesnių pavasario orų, LNK televizijos pokalbių laidoje „ Valanda su Rūta “ ketvirtadienio vakarą dvelks itin romantiška šiluma. Laidoje svečiuosis dainininkės Katažina Zvonkuvienė , Gintarė Karaliūnaitė ir Liepa Mondeikaitė , kurios papasakos savo įspūdingas piršlybų istorijas.
Tokių „Pop Ladies“ merginų dar niekas nematė: esame, kokios esame  (63)
2015 m. balandžio 23 d. 10:44
Merginų grupės „Pop Ladies“ narės visuomet garsėjo ne tik tobula išvaizda, bet ir subtiliu humoro jausmu. Nusprendusios, kad „gana vaidinti pupytes“, merginos socialiniame tinkle gerbėjus ir bičiulius nustebino itin nuotaikingu pokštu. Pasinaudojusios specialia mobiliojo telefono programėlė, merginos trumpuose filmukuose save pavertė storulėmis.
Paaiškėjo, kaip D.Zvonkus pasipiršto Katažinai  (167)
2015 m. balandžio 23 d. 10:40
Kol lietuviai laukia šiltesnių pavasario orų, LNK televizijos pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ šį ketvirtadienio vakarą 19.30 val. dvelks itin romantiška šiluma. Laidoje svečiuosis dainininkės Katažina Zvonkuvienė, Gintarė Karaliūnaitė ir Liepa Mondeikaitė, kurios papasakos savo įspūdingas piršlybų istorijas.
L. Mondeikaitė: dalis mano gyvenimo svajonių jau išsipildė  (14)
2015 m. balandžio 20 d. 12:35
Atlikėja, TV projekto " Delfinai ir žvaigždės " antrosios vietos laimėtoja Liepa Mondeikaitė pavasarį pasitinka su nauja ritminga daina "Pasiimk mane".
„Chorų karų“ scenoje - projekte išgarsėjusios žvaigždės  (29)
2015 m. balandžio 19 d. 19:32
Didžiausio masto muzikinis projektas „ Chorų karai “ sekmadienį sugriaudėjo. Sekmadienio laidos tema – miuziklai ir kino filmai, tad į muzikos ir kino pasaulį pasiners ne tik dalyviai – penki stipriausi chorai, bet ir komisija.
Paskelbė projekto „Delfinai ir žvaigždės“ nugalėtoją  (46)
2015 m. balandžio 17 d. 20:25
Šeštadienio vakarą paaiškėjo pirmo pasaulyje „Krištolinio delfino“ titulo nugalėtojas – juo tapo Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro choreografas Aurelijus Liškauskas . Finale jis rungėsi su šokėja Kristina Navickaite-Tina ir dainininke Liepa Mondeikaite.
L. Mondeikaitė pasimatavo nuotakos suknelę  (13)
2015 m. balandžio 17 d. 12:48
Šią vasarą su sužadėtiniu Evaldu Norkevičiumi vestuves planuojanti atlikėja Liepa Mondeikaitė pasimatavo nuotakos suknelę ir sulaukė daugybės komplimentų iš savo bičiulių.
Ką „Delfinai ir žvaigždės“ dalyviai mano apie į finalą patekusius varžovus  (8)
2015 m. balandžio 15 d. 11:12
Jau šį penktadienį 18.45 val. LRT televizijos žiūrovai sužinos, kas taps projekto „ Delfinai ir žvaigždės “ didžiojo finalo nugalėtoju. Dėl šios garbės varžysis choreografas Aurelijus Liškauskas , atlikėja Liepa Mondeikaitė ir šokėja Kristina Navickaitė -Tina. Nors visi dalyviai nuo pat pradžių tarsi susitarę tvirtino, kad jokios konkurencijos nejuto, visgi daug laiko kartu praleidusios įžymybės tikrai turėjo progų ne tik artimiau susipažinti, bet ir suprasti, kurie iš kolegų į pergalę žiūrėjo rimčiau nei kiti.
Suknelę mėginusiam kritikuoti G.Drukteiniui teko pajusti, ką reiškia įpykusi N.Bunkė  (144)
2015 m. balandžio 9 d. 02:44
Nelengvą kritiko naštą LNK šou „Supermiestas“ sutikusio prisiimti žinomiausio Lietuvos džentelmeno Giedriaus Drukteinio iki šiol praktiškai niekas nesugebėdavo išmušti iš vėžių – net ir įsiaudrinusios publikos nušvilpiamas publicistas nesutrikdavo ir žerdavo savo skausmingas, tačiau dažnai teisingas pastabas.
Liepa Mondeikaitė pribloškė pasirodžiusi tamsiais plaukais  (12)
2015 m. balandžio 3 d. 12:26
Žinomą atlikėją Liepą Mondeikaitę jau kelerius metus esame pratę matyti plėvesuojant išpuoselėtais šviesiais plaukais, tačiau šį vakarą LRT televizijos žiūrovai galės įvertinti jos naująjį įvaizdį – dalyvaudama projekte „Delfinai ir žvaigždės“ dainininkė išbandė subtilų klasikinį įvaizdį, kurio akcentu tapo juodos garbanos.
Stilingos viešnios užtvindė Pramogų areną  (72)
2015 m. balandžio 2 d. 20:29
Ketvirtadienio vakarą Vilniaus „Pramogų arenoje“ mados namai „Inži“ pristatė naujausią vestuvinių ir proginių suknelių kolekciją.
Kaip atrodo bendraamžės Lietuvos garsenybės?  (407)
2015 m. kovo 31 d. 16:59
Naujienų portalas DELFI pateikia kelias dešimtis garsenybių nuotraukų, kurios yra tokio paties amžiaus. Kai kurios jų atrodo jauniau arba, atvirkščiai, gerokai vyresnės, nei jų bendraamžiai kolegos. Tiesa, tokių Lietuvoje – mažuma. Vienomis gražiausių pasaulio moterų tituluojamos lietuvės net ir įžengusios į šeštą dešimtį atrodo nepriekaištingai. Ką jau kalbėti apie dvidešimtmetes ar trisdešimtmetes?
Projekto „Delfinai ir žvaigždės“ nugalėtojui atiteko įspūdingas prizas  (25)
2015 m. kovo 29 d. 20:12
Unikaliame projekte „ Delfinai ir žvaigždės “ bent jau šį sezoną padėtas paskutinis taškas ir paskelbtas pirmasis pasaulyje krištolinio delfino titulo laimėtojas. Jis turės galimybę Lietuvai atstovauti Portugalijoje vyksiančiame analogiškame projekte.
G. Martirosianaitė nėrė į delfinų baseiną  (17)
2015 m. kovo 28 d. 18:53
Lietuvos jūrų muziejaus delfinariume šeštadienį netrūko nei ašarų, nei staigmenų, nes buvo filmuojama priešpaskutinė projekto „ Delfinai ir žvaigždės “ laida – pusfinalis, iš kurio tik trys dalyviai pateko į finalą.
L. Mondeikaitę mylimasis nustebino išskirtine gimtadienio dovana  (19)
2015 m. kovo 25 d. 15:28
Atlikėja Liepa Mondeikaitė kovo 23 dieną paminėjo savo 25-ąjį gimtadienį. Šįkart jos asmeninė sukaktis buvo paminėta išskirtinai. Grupės „Pop Ladies“ narei jos sužadėtinis Evaldas Norkevičius šia proga padovanojo kelionę į Vengrijos sostinę, kur šiuo metu gyvena jos sesuo Monika.
Ar pamenate, kaip L. Mondeikaitė atrodė tamsiaplaukė?  (24)
2015 m. kovo 24 d. 14:37
Turbūt daugelis jau pamiršo, o galbūt niekada ir nėra matę, kaip Liepa Mondeikaitė atrodo juodais plaukais. Kovo 23-ąją 25 gimtadienį paminėjusiai žinomai atlikėjai bičiuliai patys priminė, kaip kardinaliai pasikeitusi ji buvo prieš kelerius metus.
Dantų puošmena, dėl kurios pašėlo pasaulis  (5)
2015 m. kovo 19 d. 11:08
Anksčiau breketus nešiojantys žmonės raudo iš gėdos, dabar jie tapo madinga manija. Visi nori kabių, o kai kurie jaunuoliai dėl to net miršta...
10 klausimų L. Mondeikaitei: atlikėja paatviravo, kodėl neplanuoja turėti vaikų  (29)
2015 m. kovo 16 d. 17:06
Naujienų portalo DELFI rubrikoje „10 klausimų“ grupės „Pop Ladies“ narė Liepa Mondeikaitė papasakojo apie įdomiausius jai išsakytus komplimentus, keiksmažodžius, nutikimą, dėl kurio ji rausta iki šiol, idealų kūno svorį, politiką ir tai, kaip įsivaizduoja savo artėjančias vestuves.
Moterimi kate virtusi K. Navickaitė-Tina nepaliko abejingų  (17)
2015 m. kovo 14 d. 17:41
Buvęs sunkiaatletis Ramūnas Vyšniauskas užpuolė „Žuvėdros“ šokėjo Dmitriijaus Popovo sužadėtinę, tačiau mylintis vyras būsimą žmoną išgelbėjo. Tokios aistros šeštadienį virė Lietuvos jūrų muziejaus delfinariume, kur buvo filmuojama viena projekto „ Delfinai ir žvaigždės “ laidų.
Santūrusis žinių vedėjas neatsispyrė disko ritmų siautuliui  (4)
2015 m. kovo 6 d. 15:14
Vieną žinomiausių laidų ir žinių vedėjų Lietuvoje Marijų Žiedą esame įpratę matyti visada santūrų bei profesionalų net ir kebliausiose situacijose. Vis dėlto šį vakarą LRT televizijos žiūrovai išvys, kaip jis įsijaučia šokių aikštelėje, išgirdęs uždegančius disko muzikos ritmams.
Įvaizdį pakeitusios M. Šedžiuvienės renginyje nepažino net artimi draugai  (122)
2015 m. kovo 5 d. 20:05
„Nusiimk tą peruką“, - sutikusi savo scenos kolegę Moniką Šedžiuvienė juokėsi „Pop Ladies“ narė Liepa Mondeikaitė . Ketvirtadienio vakarą specialiai iš Šiaulių į vieno įvaizdžio salono pristatymą atvykusi jauna moteris naujienų portalui DELFI prisipažino, kad dabar jos nelabai atpažįsta net geri bičiuliai.