Liepa Mondeikaitė

„Eurovizijos“ komisija N. Šiaudikytę nori išsiųsti į Kolumbiją  (23)
2015 m. sausio 27 d. 18:30
Antradienio vakarą LRT Didžiojoje studijoje vėl virė „ Eurovizijos “ aistros – buvo filmuojama jau penkta nacionalinių atrankų laida. Dėl galimybės vykti į didįjį dainų konkurso finalą Vienoje liko varžytis 7 atlikėjai: Liepa Mondeikaitė , Neringa Šiaudikytė , Edgaras Lubys , Vilija Pilibaitytė-Mia , Vaidas Baumila , Monika Linkytė , Jurgis Bruzga. KAip visuomet, filmavimo metu netrūko netikėtų idėjų ir pasiūlymų. Pavyzdžiui, N. Šiaudikytei komisija pasiūlė išvykti į Kolumbiją pasisemti temperamentingumo.
Lietuvos įžymybės gyvena pagal delfinų taisykles: jų rutinos dėl mūsų tingėjimo tikrai niekas nekeis  (6)
2015 m. sausio 27 d. 15:59
Jau šį penktadienį LRT pradeda transliuoti pirmą kartą pasaulyje kuriamą renginių ciklą „Delfinai ir žvaigždės“, kuriame žinomi Lietuvos pramogų ir sporto pasaulio atstovai pristatys individualią programą su delfinais. Renginys unikalus ir dėl ypatingo parengiamųjų darbų bei treniruočių ritmo – bene pirmą kartą žymūs Lietuvos žmonės į treniruotes skuba ne sau patogiu laiku, o tada, kai tai leidžia delfinų gyvenimo grafikas.
L. Mondeikaitė pripažino, kad sužadėtinio Evaldo pastabos yra ne vien teigiamos  (14)
2015 m. sausio 22 d. 13:29
„Eurovizijos“ nacionalinėje atrankoje – pirmosios aukos. Iš kovos netikėtai pasitraukus jauniausiai jos dalyvei Militai Daikerytei, šį savaitgalį ketvirtajame koncerte kausis jau tik aštuoni atlikėjai.
M. Daikerytė buvo priversta pasitraukti iš „Eurovizijos“ atrankų  (86)
2015 m. sausio 20 d. 19:21
Antradienio vakarą LRT didžiojoje studijoje vyko jau ketvirtos nacionalinės „ Eurovizijos “ laidos filmavimas. Dėl galimybės vykti į didįjį dainų konkurso finalą Vienoje liko varžytis 8 atlikėjai: Liepa Mondeikaitė , Neringa Šiaudikytė , Edgaras Lubys , Vilija Pilibaitytė-Mia , Vaidas Baumila , Monika Linkytė , Jurgis Bruzga, Tadas Juodsnukis . Dėl netikėtai užklupusios ligos iš atrankų pasitraukė jauniausia dalyvė Milita Daikerytė.
Piktinasi „Eurovizijos“ balsavimo tvarka: balsai perkami jau ne vienerius metus  (203)
2015 m. sausio 19 d. 16:15
Naujienų portalo DELFI redakciją pasiekė kiek pasipiktinusio skaitytojo laiškas. Viename prekybos centrų dirbantis vaikinas papasakojo, kokiais kiekiais „ Eurovizijos “ žiūrovai (o gal dainininkų artimieji?) iš lentynų šluoja SIM korteles. Anot jo, tokia dabartinė balsavimo telefonu sistema yra neefektyvi, nes į konkurso didįjį finalą išvyksta to neverti atlikėjai.
Kovą „Eurovizijoje“ baigė dar du dalyviai  (245)
2015 m. sausio 17 d. 21:00
Šeštadienio vakarą LRT televizijos žiūrovams teko atsisveikinti su dar dviem „Eurovizijos“ atrankos dalyvias. Po trijų laidų mažiausiai balų turėjo ir konkursą paliko pirmą kartą atrankoje dalyvavusios Reda Striškaitė ir Wilma La.
Pirmą kartą pasaulyje surengtame projekte garsenybės prisijaukino delfinus  (50)
2015 m. sausio 17 d. 17:51
Didžiulis jaudulys ir po kelių minučių užplūstanti euforija – taip jautėsi unikaliame televizijos projekte „Žvaigždės ir delfinai“ dalyvaujantys žymūs Lietuvos pramogų ir sporto pasaulio žmonės. Šeštadienį Lietuvos jūrų muziejaus delfinariume buvo filmuojama pirmoji šio projekto laida, kuri Lietuvos nacionalinės televizijos eteryje bus parodyta sausio 30 dieną.
Ką „Pop Ladies“ darys be O. Pikul-Jasaitienės?  (129)
2015 m. sausio 16 d. 18:14
Lietuvos pramogų pasaulį lapkričio pabaigoje apskriejo žinia, kad viena populiariausių šalies dainininkių Oksana Pikul -Jasaitienė laukiasi. Jos ir krepšininko Simo Jasaičio šeima vasarą pasipildys trečiu šeimos nariu – pirmagimiu.
V. Pauliukaitis vertins pasaulyje dar neregėto šou dalyvius  (21)
2015 m. sausio 15 d. 16:07
„Aš noriu jus pasveikinti, kad atnešėte visiškai naują projektą į Lietuvos televiziją“, – tokie buvo Vytenio Pauliukaičio žodžiai, sulaukus kvietimo tapti komisijos nariu unikaliame ir pasaulyje pirmą kartą pasaulyje organizuojamame renginyje „Delfinai ir žvaigždės“. „Delfinai, žinote, yra sena mano svajonė – o čia dar toks pasiūlymas! Aš labai laimingas“, – džiaugėsi režisierius, teisėjausiantis kartu su delfinų gydytoju Žilvinu Kleiva ir Lietuvos jūrų muziejaus direktore Olga Žaliene.
K. Vyšniauskas: man liūdna dėl lietuviškos „Eurovizijos“  (685)
2015 m. sausio 11 d. 10:16
Niekada nemaniau, kad tai pasakysiu, bet: man liūdna dėl lietuviškos „Eurovizijos“. Šis šou, su visais savo euroviziškumais bent jau būdavo smagus žiūrėti. Šiemet jis tiesiog nykus.
Iš „Eurovizijos“ iškrito „Rolikai“, per plauką konkurse liko N. Šiaudikytė  (271)
2015 m. sausio 10 d. 21:00
Šiais metais dėl teisės atstovauti Lietuvai kovoja Liepa Mondeikaitė , Neringa Šiaudikytė , Edgaras Lubys , Vilija Pilibaitytė-Mia , Vaidas Baumila , Monika Linkytė , Reda Striškaitė, Milita Daikerytė , Jurgis Brūzga, Wilma La, Tadas Juodsnukis ir „Rollikai“. Viena m dalyviui šįvakar teko palikti konkursą.
L. Mondeikaitė išbandys jėgas dar nematytame TV projekte „Žvaigždės ir delfinai“  (20)
2015 m. sausio 7 d. 16:31
Jau netrukus nacionalinės televizijos eteryje nardys...delfinai. O šalia jų – žinomos Lietuvos asmenybės. Ar pavyks žvaigždėms užmegzti kontaktą su vienais protingiausių pasaulio gyvūnų? Ir, negana to, su jais dar ir parengti pasirodymus?
Liepa Mondeikaitė – lyg lietuviškoji Shakira  (7)
2015 m. sausio 7 d. 14:57
Nors antradienio vakarą Lietuvoje spustelėjo šaltukas, LRT didžiojoje studijoje buvo galima pasijusti lyg tropikuose – čia scenoje vieną po kitos keitė seksualiai apsirengusios daininikės, bandančios laimėti kelialapį į „Eurovizijos“ finalą.
„Eurovizijos“ atrankoje Mia sulyginta su seksualia katyte, M. Linkytė – tikra blondine  (81)
2015 m. sausio 6 d. 20:14
Antradienį LRT studijoje buvo filmuojamas jau trečiasis „ Eurovizijos “ nacionalinės atrankos koncertas. Šis filmavimas turėtų susilaukti didelio žiūrovų dėmesio, nes dalyviai atliko konkursines dainas, kurios taip pat varžosi dėl dainos nugalėtojos vardo.
Kritikos strėlių sulaukusi N. Šiaudikytė: norėjau parodyti klasikinę ir lyrišką savo pusę  (46)
2015 m. sausio 6 d. 11:38
Šiemet į nacionalines „ Eurovizijos “ atrankas sugrįžo ir „Naujų pupyčių“ narė Neringa Šiaudikytė pernai dėl griežtų komisijos pastabų išliejusi ne vieną ašarą. Dažnai dėl pernelyg seksualaus įvaizdžio kritikos sulaukianti atlikėja šį kartą visus bandė sužavėti elegancija ir gyvo garso pasirodymu.
Pirmoje „Eurovizijos” laidoje triumfavo T. Juodsnukis, Miai pasisekė prasčiau  (432)
2015 m. sausio 3 d. 20:35
Praėjusių metų gruodžio 18-ą Didžiojoje LRT studijoje nufilmuota pirmoji „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos laida TV žiūrovus pasiekė pirmą 2015 metų šeštadienio vakarą. Komisijai ir žiūrovams su lietuviškomis dainomis prisistatė dvylika konkurse dalyvaujančių atlikėjų. Susumavus TV žiūrovų, užsienio ekspertų ir lietuvių komisijos balsus, paaiškėjo, kad pirmoje vietoje atsidūrė Tadas Juodsnukis, paskutinioji - Wilma La.
Pelene išvadinta L. Mondeikaitė pravirko scenoje  (22)
2014 m. gruodžio 18 d. 18:19
Nacionalinės „ Eurovizijos “ atrankoje Louiso Armstrongo dainą „What A Wonderful World“ atlikusi Liepa Mondeikaitė po komisijos komentarų negalėjo sulaikyti ašarų.
„Eurovizijos“ atrankoje nuo Mios nė per žingsnį nesitraukė jos gražuolis sužadėtinis  (140)
2014 m. gruodžio 18 d. 17:12
Ketvirtadienio vakarą didžiojoje LRT studijoje filmuojama pirmojo nacionalinės „ Eurovizijos “ dalyvių atranka. Komisijai ir žiūrovams prisistatė dvylika konkurse dalyvaujančių atlikėjų.
Paaiškėjo, kurie 12 atlikėjų dalyvaus 2015 metų „Eurovizijos“ atrankoje  (84)
2014 m. gruodžio 18 d. 15:56
Ketvirtadienį paaiškėjo 12 atlikėjų, kurie varžysis dėl galimybės atstovauti Lietuvai tarptautiniame „ Eurovizijos “ dainų konkurse, vyksiančiame 2015 m. gegužės mėn. Vienoje (Austrijoje). Šiemet „Eurovizijos“ durys atviros ne visiems – atrankoje dalyvauti gali tik atlikėjas ar kolektyvas iš Lietuvos . Nei užsienio kompozitorių, nei atlikėjų kandidatūra šiemet svarstoma net nebuvo.
Gražiausios 2014-ųjų lietuviškų vestuvių akimirkos  (41)
2014 m. gruodžio 18 d. 13:27
2014 metais netrūko romantiškų akimirkų. Prie altoriaus žengė ir politikai, ir krepšininkai, ir dainininkai. Metams baigiantis kviečiame dar kartą prisiminti šilčiausias žinomų žmonių vasaros akimirkas.
Šukuosenų meistro pamokėlė: 3 rūšių Liepos Mondeikaitės garbanos  (2)
2014 m. gruodžio 15 d. 13:43
Dainininkė Liepa Mondeikaitė gali pasigirti ne tik puikiu vokalu, bet ir visuomet spindinčiais plaukais. Garbanos jau tapo skiriamuoju Liepos bruožu. Pasirodo, garbanų paslaptis slypi... morkose! Kas ir kaip – video pamokėlėje.
Savaitgalio ritmai. L. Mondeikaitė linksmybėms atsidavė su savo sužadėtiniu  (12)
2014 m. lapkričio 30 d. 13:50
Savaitgalį sostinės naktiniame klube "Pantera" tarp gausybės klubinėtojų šėlo ir " Pop Ladies " narė Liepa Mondeikaitė .
Naujas „Pop Ladies“ įvaizdis: stiliaus triumfas ar nesusipratimas? (balsavimas)  (40)
2014 m. lapkričio 29 d. 20:39
Lietuvos merginų supergrupė „Pop Ladies“ ir vėl atsidūrė apkalbų sukūryje. Penktadienio vakarą Natalija Bunkė, Liepa Mondeikaitė ir Katažina Zvonkuvienė pasirodė LNK ir „Maisto banko“ surengtoje labdaros akcijoje „Pasidalink“ ir sukėlė nemenką šurmulį.
N. Bunkės dešimtmečio pokyčiai: kasmet vis gražesnė ir elegantiškesnė  (216)
2014 m. lapkričio 26 d. 16:56
Natalija Bunkė ne kartą yra atvirai pasakojusi apie savo praeitį. Pradėjusi nuo prekybos avalyne moteris dabar yra tapusi reiškiniu šalies popkultūroje. Žurnalistus ir visuomenę domina viskas, ką veikia Natalija, o ypač jos spalvingas asmeninis gyvenimas.
Kaunas jau laukia savo eglutės: ji visada gražiausia Lietuvoje  (50)
2014 m. lapkričio 17 d. 17:56
Paskutinįjį šio mėnesio šeštadienį Kauno senamiestyje, Rotušės aikštėje , bus įžiebta pagrindinė miesto kalėdinė eglė. Tiesa, joje "nieko tikro gyvo ir žalio", tiksliau - mums įprastos miško gražuolės eglės nebus".
Liepos Mondeikaitės tėvai: negražu voliotis lovoje, kol nesi vyro žmona ar sužadėtinė  (24)
2014 m. lapkričio 17 d. 11:44
Gražuolė dainininkė Liepa Mondeikaitė LNK televizijos infošou KK2 žiūrovams šį pirmadienio vakarą prabyla apie savo džiaugsmus ir skausmus. Po daugybės nelaimingų meilės romanų, ašarų mergina susirado savo gyvenimo meilę.
Tėvai Liepai uždraudė gyventi su mylimuoju, kol jis netapo sužadėtiniu  (31)
2014 m. lapkričio 17 d. 11:21
Gražuolė dainininkė Liepa Mondeikaitė LNK televizijos infošou KK2 žiūrovams prabyla apie savo džiaugsmus ir skausmus. Po daugybės nelaimingų meilės romanų, ašarų mergina susirado savo gyvenimo meilę.
Šukuosenų meistro pamokėlė: 3 rūšių Liepos Mondeikaitės garbanos(VIDEO)  (1)
2014 m. lapkričio 15 d. 00:00
Dainininkė Liepa Mondeikaitė gali pasigirti ne tik puikiu vokalu, bet ir visuomet spindinčiais plaukais. Garbanos jau tapo skiriamuoju Liepos bruožu. Pasirodo, garbanų paslaptis slypi... morkose! Kas ir kaip – video pamokėlėje.
Sezzy ir L. Mondeikaitė įrašė bendrą dainą  (4)
2014 m. lapkričio 14 d. 07:11
Atlikėjas Sezzy savo gerbėjams pristato naujausią dainą „Wish (Part II)”, kurią irašė kartu su Liepa Mondeikaite. Šis kūrinys yra antrasis singlas iš būsimo atlikėjo albumo „#sleepisforrich“ („ Miegas tik turtingiesiems“, - angl.), kurį jis planuoja išleisti jau kitų metų vasaros pradžioje.