Liepa Mondeikaitė

Į skandalą dėl narkotinių medžiagų įsivėlęs D. Šamrajus grįžta į televiziją  (15)
2016 m. vasario 4 d. 22:08
Beata Tiškevič ir Arūnas Valinskas nuo šiol diriguos naujai muzikinei viktorinai „Atspėk dainą“, kurią antradieniais transliuos LRT televizija . Pirmojoje laidoje dalyvaus ir Dovydas Šamrajus, prieš kelerius metus įsivėlęs į skandalą dėl disponavimo narkotinėmis medžiagomis.
Į viešumą grįžta buvusi „Dinamikos“ atlikėja Viktorija Mauručaitė  (2)
2016 m. sausio 20 d. 16:39
Šeštadienio vakarais vėl skambės žinomiausi lietuviški hitai ir liesis pikantiškos istorijos – tik visko bus kur kas daugiau. Į BTV eterį atsinaujinęs grįžta muzikinis šou "Dainuok mano dainą".
Muzikinis šou „Dainuok mano dainą” grįžta su 10 žinomų dainininkų  (15)
2016 m. sausio 20 d. 16:33
Šeštadienio vakarais vėl skambės žinomiausi lietuviški hitai ir liesis pikantiškos istorijos – tik visko bus kur kas daugiau. Į BTV eterį atsinaujinęs grįžta muzikinis šou „Dainuok mano dainą“.
Lietuvos garsenybės nelaukia vestuvių, kad pasipuoštų nuotakų suknelėmis  (36)
2016 m. sausio 18 d. 18:07
Ne viena garsi Lietuvos pramogų pasaulio atstovė žengė podiumu ar pozavo išskirtinėms fotosesijoms, pasipuošusios vestuvinėmis suknelėmis. Panašu, kad jos nebijo prietaro, neva nevalia prieš vestuves dėvėti nuotakos suknelę. DELFI surinko įspūdingiausiai atrodžiusias merginas ne savo vestuvių dieną, tačiau su nuotakos suknelėmis.
Savo grupę „vairuojanti“ K. Ivanova žengia sesers Natalijos pėdomis  (32)
2016 m. sausio 11 d. 12:20
Verslininkės ir atlikėjos Kristinos Ivanovos suburtoje grupėje „Magnit“ – netikėti pokyčiai. Prie merginų grupės prisijungė Ingrida Kazlauskaitė, tačiau tai ne vieninteliai pokyčiai grupės viduje.
Į LRT eterį grįžta legendinė „Dainų dainelė“  (10)
2016 m. sausio 7 d. 15:54
Jau greitai, vasario-gegužės mėnesiais, LRT televizijos žiūrovų dėmesio lauks vaikų ir moksleivių dainų konkurso „ Dainų dainelė “ koncertai. LRT klube ketvirtadienį pasirašyta sutartis dėl reiškiniu tapusio, kartas ir bendruomenes jungiančio konkurso filmavimo ir transliavimo. Sutartį pasirašė Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė ir LRT generalinis direktorius Audrius Siaurusevičius .
Liepa Mondeikaitė – kaip iš katalogo  (33)
2016 m. sausio 6 d. 18:04
Antradienį LNK studijoje vyko BTV muzikinio šou „Dainuok mano dainą“ filmavimai, kuriuose dalyvavo garsūs dainininkai: Viktorija Mauručaitė, Arvydas Vilčinskas, Česlovas Gabalis, Lukas Pačkauskas, Steponas Januška, Tomas Augulis, Vilija Pilibaitytė-Mia, Karina Krysko-Skambinė, Asta Pilypaitė ir Liepa Mondeikaitė .
Iškilmingoje apdovanojimų ceremonijoje dėmesį traukė ne tik „Pop Ladies“ merginos  (6)
2015 m. gruodžio 28 d. 15:51
Jau šeštadienį, sausio 2 dieną TV3 eteryje – išskirtinė šmaikšti televizijos veidų apdovanojimų ceremonija „TV3 Ouskarai“. Įspūdingame renginyje – gausus būrys žinomų žmonių. Jų tarpe – ir dainininkas Ruslanas Kirilkinas, persirengęs moterimi.
L. Mondeikaitės-Norkevičienės šeimą papildė dar vienas narys  (56)
2015 m. gruodžio 17 d. 18:18
Šią vasarą „Pop Ladies“ narė Liepa Mondeikaitė aukso žiedus sumainė su trejais metais vyresniu mylimuoju verslininku Evaldu Norkevičiumi. Nepraėjus nė pusmečiui po vedybų - pora nusprendė į savo šeimą priimti dar vieną narį.
DELFI 2015-ieji: išrinkite įspūdingiausias metų vestuves!  (135)
2015 m. gruodžio 12 d. 09:55
Kaip ir kasmet, metams artėjant į pabaigą, DELFI „skaičiuoja viščiukus“. Šiandien skaitytojus kviečiame rinkti įspūdingiausias 2015 metais įvykusias garsenybių vestuves!
L. Mondeikaitė-Norkevičienė pasipasakojo, kokia Vilniaus vieta jai kelia neigiamus pojūčius  (24)
2015 m. gruodžio 6 d. 14:03
Liepos Mondeikaitės-Norkevičienės (24) vaikystėje ant stalo puikavosi tik dvi vaikiškos vaizdajuostės, o stovyklavimas su palapinėmis jai visuomet kėlė klaikų siaubą. Gražuolė dainininkė pildydama savo mėgstamiausių dalykų anketą grįžo į praeitį, atidžiau pažvelgė į dabartį ir susimąstė apie jos laukiančius pomėgius ateityje.
Per LRT televiziją - pirmieji iškilmingi neįgaliųjų apdovanojimai  (1)
2015 m. gruodžio 2 d. 11:58
„Tai buvo vakaras, kai širdys virpėjo ir ministrams, ir nominantams. Džiaugsmas buvo garsus, o plojimai tylūs. Tai buvo pagarbos ir žmogiškumo valandos, per kurias nenustojama žavėtis vieni kitais, juk už kiekvieno – žygdarbis“, – iš karto po koncerto, skirto Tarptautinei neįgaliųjų dienai, įrašo kalbėjo vedėja Edita Mildažytė .
Egidijaus Sipavičiaus prisiminimai apie Stasį Povilaitį papiktino jo kolegas  (141)
2015 m. lapkričio 9 d. 12:38
Šį antradienį per „Lietuvos ryto“ televiziją bus parodyta speciali „Ginčo” laida Stasiui Povilaičiui atminti. Kiek daugiau nei prieš mėnesį, pakirstas sunkios ligos, anapus iškeliavo Lietuvos estrados legenda Stasys Povilaitis. Laidą pradėję tylos minute, vedėjai Kristupas Krivickas ir Aušra Kilkuvienė pridūrė, kad šiandien ginčų nebus. Tačiau karštų momentų laidoje netrūko.
Pasirinkusi gilų skeltuką L. Mondeikaitė nesuklydo: kojos pasirodė visu gražumu  (33)
2015 m. lapkričio 6 d. 01:22
Trečiadienio vakarą kino centre „ Forum Cinemas Vingis “ Jungtinės Karalystės ambasada sukvietė įtakingiausius verslo, politikos ir pramogų pasaulio atstovus į specialiąją naujojo filmo apie Džeimsą Bondą „007 Spectre“ premjerą.
Jaunavedžiai Liepa ir Evaldas Norkevičiai vakarą leido su Dž. Bondu  (15)
2015 m. lapkričio 4 d. 21:11
Trečiadienio vakarą Vilniuje įvyko D. Britanijos ambasados surengta išankstinė naujausios Bondiados dalies „007 Spectre“ premjera. Pamatyti naujausių superagento nuotykių buvo pakviesti garbūs verslo, politikos bei pramogų pasaulio atstovai.
Liepa Mondeikaitė-Norkevičienė atskleidė, kaip išlaiko dailias kūno formas  (27)
2015 m. spalio 28 d. 00:01
Viena Lietuvoje populiarios grupės „Pop Ladies“ narių Liepa Mondeikaitė-Norkevičienė (25) – ne iš kelmo spirta. Palikusi žvilgantį scenos spindesį ji skuba krimsti sudėtingų medicinos mokslų.
DELFI TV eteryje nauja laida būsimiems jaunavedžiams  (10)
2015 m. spalio 21 d. 01:59
“ Magiškos vestuvės ” – tai analogo Lietuvoje neturinti laida , kuri būsimems jaunavedžiams ketina tapti pagrindiniu vadovu, kaip teisingai planuoti vestuves ir išskirtinę dieną paversti magiška.
S. Povilaičiui skirtame koncerte M. Mikutavičius sunkiai tramdė emocijas  (290)
2015 m. spalio 11 d. 21:31
Sekmadienio vakarą LRT didžiojoje studijoje susirinko visas būrys ryškiausių Lietuvos muzikos ir kultūros pasaulio atstovų - čia vyko šviesaus atminimo atlikėjo Stasio Povilaičio atminimui skirtas koncertas .
Apsišaukėlė „giminaitė“ užtraukė gėdą L. Mondeikaitei  (197)
2015 m. rugsėjo 28 d. 11:06
Dainininkė Liepa Mondeikaitė sekmadienį patyrė svetimos gėdos jausmą. Savaitgalį muzikiniame projekte „X faktorius“ itin nesėkmingai pasirodžiusi ir keturis „ne“ gavusi 22-ejų klaipėdietė Vilija prisistatė esanti jos artima giminaite.
„AiMi & Egidijus Rainys“ kolekcijos pristatymas pritraukė būrį žinomų Lietuvos moterų  (39)
2015 m. rugsėjo 9 d. 20:06
Rudens vėjai atnešė naujienų ir į mados padangę. Trečiadienio vakarą žinomas dizaineris Egidijus Rainys ir naujas prekės ženklas „AiMi“ pristatė specialią kolekciją „AiMi & Egidijus.
L. Mondeikaitė-Norkevičienė: nesu lygiavertė savo vyrui, o norėčiau...  (43)
2015 m. rugsėjo 7 d. 15:11
„ Evaldas yra baigęs mokslus, dirba gerame darbe, todėl manau, kad šalia jo turi būti moteris, kuri galėtų jį reprezentuoti. Noriu jaustis jam lygiavertė, o su dabartiniu statusu, manau, kad tokia nesu“, - šio pirmadienio vakaro gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ per LNK teigs dainininkė Liepa.
L. Mondeikaitė apie gerame darbe dirbantį savo vyrą: šalia jo turi būti moteris, kuri galėtų jį reprezentuoti  (56)
2015 m. rugsėjo 7 d. 14:20
„Evaldas yra baigęs mokslus, dirba gerame darbe, todėl manau, kad šalia jo turi būti moteris, kuri galėtų jį reprezentuoti. Noriu jaustis jam lygiavertė, o su dabartiniu statusu, manau, kad tokia nesu“, - šio pirmadienio vakaro gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ teigs dainininkė Liepa.
Išrinkta stilingiausia 2015-ųjų vasaros nuotaka!  (93)
2015 m. rugsėjo 1 d. 10:44
Praėjusią savaitę naujienų portale DELFI vyko pačios stilingiausios vasaros nuotakos rinkimai. Didelio skaitytojų dėmesio sulaukusi apklausa lėmė, kad ja tapo atlikėja, „Pop Ladies“ narė Liepa Norkevičienė .
Stilingiausios šios vasaros nuotakos rinkimai: kuri verčiausia titulo  (83)
2015 m. rugpjūčio 28 d. 12:59
Šią vasarą žiedus sumainė kelios dešimtys garsių pramogų, sporto, verslo pasaulio porų. Svarbiausiai savo gyvenimo dienai moterys ruošėsi kelis mėnesius ar net metus, iki smulkmenų apgalvojo net menkiausias savo įvaizdžio detales. Visos jos per vestuves atrodė išties nepriekaištingai. Naujienų portalas DELFI siūlo išrinkti pačią stilingiausią šios vasaros nuotaką.
L. Mondeikaitė džiaugiasi saldžiu medaus mėnesiu: nuostabiausias laikas su nuostabiausiu žmogumi  (32)
2015 m. rugpjūčio 8 d. 22:22
Rugpjūčio 5 dieną Liepa ir Evaldas Norkevičiai išvyko į tris savaites truksiančią povestuvinę kelionę. Šeštadienį pora pasidalino pirmosiomis akimirkomis iš saldaus medaus mėnesio Meksikoje.
Progos apžiūrėti amerikietiškų automobilių nepraleido ir L. Mondeikaitė su vyru  (43)
2015 m. rugpjūčio 1 d. 16:51
Savaitgalį į Palangą suvažiavo gražiausi, įdomiausi, moderniausi bei senoviniai amerikietiški automobiliai ir motociklai – kurorte jau aštuntą kartą vyksta atraktyvus renginys „ American Spirit 2015“. Taip tęsiama Palangoje vykstančių nemokamų atrakcijų, skirtų visai šeimai, tradicija.
L. Mondeikaitės vyras svečius ir nuotaką per vestuves nustebino savo šokių sugebėjimais  (36)
2015 m. liepos 29 d. 13:15
Savaitgalį Vilniuje įvykusios dainininkės Liepos Norkevičienės ir Evaldo Norkevičiaus vestuvės nestokojo smagiausių pramogų bei staigmenų.
Internete plinta įrašas, kaip L. Mondeikaitės vestuvėse atsipalaidavo pramogų pasaulio žvaigždės  (76)
2015 m. liepos 27 d. 22:03
Savaitgalį praūžusiose „Pop Ladies“ dainininkės Liepos Mondeikaitės ir verslininko Evaldo Norkevičiaus vestuvėse netrūko linksmybių. Progą pamatyti kaip šėlsta atsipalaidavusios žvaigždės turi ir visuomenė – populiarioje vaizdelių peržiūros platformoje youtube.com pasirodė vaizdelis iš karščiausių liepos mėnesio vestuvių.
I. Starošaitei dietos laikymasis vos nesibaigė tragiškai, D. Meškaitė susirgo anoreksija  (36)
2015 m. liepos 27 d. 16:18
Po trumpų vasaros atostogų į dvidešimtąjį gimtadienį pasitinkančios LNK televizijos eterį grįžta žiūrimiausia laida „ Valanda su Rūta “. Jau kitą savaitę, sekmadienį vasarinė „Valandos su Rūta“ studija pražys rekordine gėlių jūra, o laidos vedėja Rūta Mikelkevičiūtė pakvies pakalbėti pačiomis įvairiausiomis temomis – nuo smagių nuotykių kelionėse iki skaudžių išpažinčių.