Liepa Mondeikaitė

Su Natalija Bunke klube pričiuptas gražuolis modelis gerokai sunerimo  (103)
2014 m. balandžio 19 d. 22:29
Dizainerio Lutauro Salasevičiaus kolekcija „Šou“ sulaukė milžiniško atgarsio šalies pramoginėje žiniasklaidoje bei socialiniuose tinkluose. Įdomūs dalykai vyko ne tik ant podiumo, bet ir renginio dūzgėse, prazvimbusiose naujame madingame sostinės klube „Mojo Lounge“.
Natalija Bunkė perteikė klubų panteros įvaizdį (foto - straipsnyje)  (59)
2014 m. kovo 31 d. 15:16
Praėjusį savaitgalį uostamiesčio šokių muzikos Meka vadinamo klubo „Port“ lankytojus savo aistringu pasirodymu pradžiugino merginų supergrupė „Pop Ladies“.
Gražiausių Lietuvos moterų rinkimai: Miai ir vėl nepasisekė  (88)
2014 m. kovo 31 d. 12:11
Kovo 30-osios vakarą paaiškėjo dar keturios KLUBAS.lt organizuojamų bei „Rasos“ kosmetikos ir putojančio vyno „Italiana“ remiamų „Gražiausių Lietuvos moterų rinkimų“ didžiojo finalo dalyvės.
Gražiausių Lietuvos moterų rinkimai. Trečias pusfinalis  (181)
2014 m. kovo 25 d. 05:38
Portalo KLUBAS.lt organizuojami „Gražiausių Lietuvos moterų rinkimai“, kuriuos remia kosmetika „Rasa“ bei putojantis vynas „Italiana“, įsibėgėja. Skaitytojų dėmesiui – trečias pusfinalis, jo dalyvės surašytos pagal abėcėlės eiliškumą.
V. Matačiūnaitė savo palaikymo koncerte E. Dragūno taip ir nesulaukė  (396)
2014 m. kovo 15 d. 18:29
Prieš porą savaičių Viliją Matačiūnaitę tautiečiai išrinko atstovauti Danijoje vyksiančioje „Eurovizijoje“. Atlikėja pripažino, kad su dideliu ją aplankiusiu džiaugsmu pečius ėmė slėgti ir nesibaigiančios pasiruošimo tarptautiniam dainų konkursui pareigos.
D. Zvonkus pasipiršo savo mylimajai K. Niemycko  (242)
2014 m. kovo 15 d. 15:42
Kompozitorius Deivydas Zvonkus pasipiršo savo mylimajai, dainininkei Katažinai Niemycko , rašo portalas lrytas.lt. Šią naujieną portalui patvirtino pats D. Zvonkus.
Naktiniame klube Natalija Bunkė ir Liepa Mondeikaitė skleidė grožio kerus  (73)
2014 m. kovo 8 d. 16:35
Lietuvos popmuzikos mėgėjų garbinama merginų supergrupė „Pop Ladies“ scenoje visada atrodo nepriekaištingai – mažai kas abejoja, kad geriausią įvaizdį kuriančių grupių kategorijoje laurus nuskintų būtent šis Natalijos Bunkė vadovaujamas kolektyvas.
Savaitgalio ritmai. Vakarėlyje N. Bunkę apgaubė vyriškio dėmesys  (76)
2014 m. kovo 8 d. 10:30
Vilniaus širdyje Rotušės aikštėje po rekonstrukcijos duris atvėrė naktinis klubas "Seacret".
Antruosiuose rinkimuose – Gražinos Baikštytės triumfas  (105)
2014 m. kovo 6 d. 23:11
Antruosiuose „Gražiausių Lietuvos moterų rinkimuose“, kuriuose portalo KLUBAS.lt skaitytojai bei komisija reitingavo šimtą atrinktų Lietuvos dailiosios lyties atstovių, netrūko staigmenų.
Pirmasis titulas – Jurgitai Jurkutei  (36)
2014 m. kovo 6 d. 22:50
Pirmą kartą „Gražiausių Lietuvos moterų rinkimus“ portalas KLUBAS.lt surengė 2012 metų pavasarį.
Magistro diplomą atsiėmusi O. Pikul-Jasaitienė toliau siekti mokslo aukštumų neplanuoja  (437)
2014 m. vasario 28 d. 10:11
Grupės „ Pop Ladies “ ir „ Naujos pupytės “ narė Oksana Pikul -Jasaitienė penktadienio rytą Šventų Jonų bažnyčioje atsiėmė mokslų baigimo diplomą. Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokykloje marketingą ir prekybą studijavusi gražuolė magistrinį darbą apsigynė sausio mėnesio 28 dieną.
Pramogų pasaulio gražuolės išdrįso parodyti savo tikruosius veidus be makiažo  (93)
2014 m. vasario 24 d. 15:02
Scenoje pasirodžius populiarių grupių „Pop Ladies“ ir „Naujos Pupytės“ merginoms, žvilgsnį nuo jų atitraukti sunku. Ryškus makiažas, itin liekni kūnai aptempti seksualiais, krūtines ir ilgas kojas išryškinančiais drabužiais... Šios merginos atrodo tobulos. Todėl jos mielai kviečiamos į filmavimus televizijoje, o jų nuotraukos nuolat puikuojasi žurnalų viršeliuose. Tačiau kaip jos atrodo tuomet, kai jų veidą dengia tik minimalus sluoksnis pudros, ar išvis jokio makiažo? Penkios lietuviškosios pop muzikos gražuolės – Natalija Bunkė, Liepa Mondeikaitė, Neringa Šeduikytė, Vita Jakutienė ir Greta Lebedeva prieš kamerą ryžosi parodyti tikruosius savo veidus, ir atskleisti, kiek pastangų joms kainuoja atrodyti idealiomis.
Tobulai atrodančios atlikėjos – apie tikrąją grožio kainą  (251)
2014 m. vasario 24 d. 13:54
Scenoje pasirodžius populiarių grupių „ Pop Ladies “ ir „Naujos Pupytės“ merginoms, žvilgsnį nuo jų atitraukti sunku. Ryškus makiažas, itin liekni kūnai aptempti seksualiais, krūtines ir ilgas kojas išryškinančiais drabužiais... Šios merginos atrodo tobulos. Todėl jos mielai kviečiamos į filmavimus televizijoje, o jų nuotraukos nuolat puikuojasi žurnalų viršeliuose.
Natalija Bunkė užverbavo Šiaulių vyrus  (47)
2014 m. vasario 1 d. 20:14
Savaitgalį šiauliečiai ir miesto svečiai kartu su grupės „Pop Ladies“ merginomis atšventė baro „Casino Tornado“ 2-jų metų gimtadienį.
Savaitgalio ritmai. N. Bunkė su L. Mondeikaite linksmybių ieškojo Šiauliuose  (51)
2014 m. vasario 1 d. 13:34
Žvarbų penktadienio vakarą Šiaulių klubinėtojai rinkosi visų pamėgtame kokteilių bare "Happy Mosquito", kuriame pasilinksminti užsuko ir Natalija Bunkė su Liepa Mondeikaite. Po vidurnakčio prie pulto stojo Jovanis , kuris klubiniais ritmais kaitino šokių aikštelę iki pat ryto.
Tokios baisios Natalijos Bunkės dar niekas nematė (foto - viduje)  (154)
2014 m. sausio 18 d. 22:10
Socialiniame tinklapyje „Facebook“ merginų grupės „Pop Ladies“ narė Liepa Mondeikaitė pasidalino nuotrauka, kurioje visos grupės narės užfiksuotos koncerto, vykusio Raseiniuose, užkulisiuose. Nuotraukoje visos merginos pozavo kaip įmanydamos – Oksana Pikul gundančiai primerkė akį ir prikando iškištą liežuvį, Katažina Nemycko vaidino itin laimingą ir nustebusią, Liepa Mondeikaitė siuntė bučinį, tačiau Natalija Bunkė tarsi riaumojo Katažinai į ausį.
J. Statkevičiaus išpuošta Oksana žėrėjo savo jubiliejaus vakarėlyje  (272)
2014 m. sausio 13 d. 02:09
Bene labiausiai lauktas 2014-ųjų jubiliejus įvyko – praėjusį savaitgalį Oksana Pikul-Jasaitienė kartu su sutuoktiniu, mama ir artimiausias draugais prašmatniame sostinės bare „Glory bar by Stikliai“ pažymėjo savo trisdešimtmetį.
O. Pikul-Jasaitienė paviešino savo gimtadienio akimirkas: garsenybės, žiedlapių lietus ir prabangios vaišės  (260)
2014 m. sausio 13 d. 00:09
Savaitgalį atlikėja Oksana Pikul -Jasaitienė savo jubiliejų, 30 metų gimtadienį, šventė savo artimųjų draugų rate "Glory by Stikliai" bare. Šiai progai Oksaną papuošė dizaineris Juozas Statkevičius , parinkęs jai romantišką vakarinį ansamblį.
Monika Kvietkutė-Šedžiuvienė pasipuošė drabužiais, kuriuos „Yva“ merginos vilkėjo prieš aštuonerius metus  (42)
2014 m. sausio 9 d. 12:16
Atlikėjos Monika Kvietkutė-Šedžiuvienė ir Liepa Mondeikaitė persikėlė į ankstesnius pramogų pasaulio laikus, kai merginų grupė „Yva“ buvo pačiame savo jėgų žydėjime ir radijo singlai buvo pačiose topų viršūnėse.
Naujas numeris: kokias temas rasi sausio „Panelėje“?  (5)
2014 m. sausio 8 d. 20:03
Oficialiai skelbiame: sausio „ Panelė “ jau pasirodė! Pirmyn į prekybos vietas ar prie savo pašto dėžučių. Populiariausio mėnesinio žurnalo Lietuvoje viršelį šį kartą papuošė žaibiškai populiarėjanti blogerė Ieva Maslauskaitė (22m.) iš Klaipėdos, internetinėje erdvėje žinoma slapyvardžiu Chanelette.
L. Mondeikaitės draugijoje pastebėtas žavingas nepažįstamasis (foto - viduje)  (57)
2014 m. sausio 5 d. 17:09
Šeštadienį į muzikinio projekto „Lietuvos balso“ nugalėtojo Pauliaus Bagdanavičiaus koncertą atvyko pilna pilnutėlė salė žmonių. Tačiau žinomų žmonių buvo vos keli.
2013-ieji: dešimt lietuviškų dainų, geriausiai atspindinčių metus  (4)
2013 m. gruodžio 27 d. 03:16
Lietuvos muzikos industrijoje 2013-ieji buvo keisti metai: daug įvykių, daug skandalų, daug garso ir šviesos, tačiau hitus arba kūrinius, geriausiai atspindinčius 2013-uosius, ne taip jau sunku suskaičiuoti.
Seksualesnės L. Mondeikaitės dar niekas nematė (foto - viduje)  (47)
2013 m. gruodžio 18 d. 13:21
Niekas nepaneigs, kad „Pop Ladies“ atlikėja Liepa Mondeikaitė – išskirtinio grožio moteris. Nestandartinių veido bruožų dainininkė - viena gražiausių atlikėjų Lietuvoje.
Netaktiška A.Valinsko replika Nataliją bei Katažiną ir sutrikdė, ir privertė šypsotis  (34)
2013 m. gruodžio 14 d. 15:19
Šiemetinė „Eurovizijos“ atranka žada daug intrigos – dėl pasikeitusių taisyklių, prodiuserių, o taip pat sugrįžusio žinomų atlikėjų susidomėjimu šiuo konkursu, atranka žada daug siurprizų, ir vienu jų tapo garsusis superkolektyvas „Pop Ladies“.
TV laidų vedėjo J. Jankevičiaus mergina tapusi balerina K. Tarasevičiūte: tai yra rimta  (66)
2013 m. gruodžio 10 d. 16:23
Panašu, kad pramogų pasaulyje gimė nauja pora. Laidų vedėjas Justinas Jankevičius ir šokėja Kristina Tarasevičiūtė puoselėja šiltus jausmus vienas kitam. Iliuzionisto Manto Wizardo asistente dirbanti mergina nenorėjo atvirauti apie savo asmeninius santykius, tačiau patvirtino esanti su Justinu pora.
Seksualiausios Lietuvos blondinės atskleidė, ką gali jų liežuviai  (118)
2013 m. gruodžio 8 d. 23:11
Net du tūkstančiai „Maisto banko“ entuziastų ir savanorių siekė priminti ir parodyti, koks svarbus yra žmonių gerumas, padedantis įveikti skurdą. Visa tai buvo galima stebėti sekmadienio vakarą vykusiame labdaringame koncerte „Pasidalink“. Koncerte, kurio tiesioginę transliaciją per LNK žiūrėjo visa Lietuva, į pagalbą vargstantiems stojo arti šimto atlikėjų: kelios dešimtys solistų ir net trys chorai. Nemokamai koncertavę atlikėjai savo gražiausiomis dainomis kvietė aukoti maisto stokojantiems šalies žmonėms.
L. Mondeikaitė ir K. Niemycko gundančiai apnuogino šlaunis  (45)
2013 m. gruodžio 4 d. 02:43
Antradienį LNK studijoje vyko 15-ojo „Be tabu“ gimtadienio filmavimas. Scenoje pasirodė gausus būrys televizijos žvaigždžių, kurie ne tik atliko savo pasirodymus, bet ir žengė atsiimti metų nominacijų, specialių ordinų.
Paaiškėjo, kiek per dieną maistui sau ir vaikui išleidžia Natalija Bunkė  (61)
2013 m. gruodžio 2 d. 11:09
Gruodį garsūs šalies atlikėjai pasitinka ne tik kaip honorarais turtingiausią mėnesį. Paskutinėmis metų savaitėmis daugelis jų neatlygintinai prisideda prie labdaringų renginių ir taip jungiasi į per šalį vilnijančią kalėdinę gerumo, dalijmosi, pagalbos vienas kitam bangą. Gruodžio 8 d. LNK televizija rodys kartu su „Maisto banku” rengiamą labdaros renginį „Pasidalink“, per kurį gražiausiomis dainomis padėti skurstantiems kvies garsūs šalies atlikėjai. Vienos iš koncerte pasirodysiančių grupių „Pop Ladies“ narės Katažina Nemycko, Liepa Mondeikaitė ir Natalija Bunkė, skatindamos gerumą ir ragindamos padėti kitiems ne tik per Kalėdas, sutiko papasakoti apie pačių išgyventus sunkiausius gyvenimo periodus.
N. Bunkė apie sunkumus per krizę: turėjau vyrą, kuris man padėjo  (50)
2013 m. gruodžio 2 d. 11:02
Gruodį garsūs šalies atlikėjai pasitinka ne tik kaip honorarais turtingiausią mėnesį. Paskutinėmis metų savaitėmis daugelis jų neatlygintinai prisideda prie labdaringų renginių ir taip jungasi į per šalį vilnijančią kalėdinę gerumo, dalijmosi, pagalbos vienas kitam bangą. Gruodžio 8 d. LNK televizija rodys kartu su „Maisto banku” rengiamą labdaros renginį „Pasidalink“, per kurį gražiausiomis dainomis padėti skurstantiems kvies garsūs šalies atlikėjai. Vienos iš koncerte pasirodysiančių grupių „ Pop Ladies “ narės Katažina Nemycko, Liepa Mondeikaitė ir Natalija Bunkė , skatindamos gerumą ir ragindamos padėti kitiems ne tik per Kalėdas, sutiko papasakoti apie pačių išgyventus sunkiausius gyvenimo periodus.