Liepa Mondeikaitė

L. Mondeikaitė gerbėjus intriguoja seksualiais vaizdeliais  (23)
2014 m. rugpjūčio 21 d. 15:21
Jau kitą savaitę atlikėja Liepa Mondeikaitė kartu su muzikos prodiuseriu Stanislavas Stavickis -Stano pristatys naujausią dainą „Negali būti“ kartu su vaizdo klipu. O kol kas žiūrovams duetas paruošė intriguojančias vaizdo klipo ištraukas.
O. Pikul-Jasaitienė serga už Lietuvos rinktinę ir nežaidžiant vyrui  (58)
2014 m. liepos 30 d. 19:58
Dainininkės, grupės " Pop Ladies " narės Liepa Mondeikaitė ir Oksana Pikul -Jasaitienė - aistringos krepšinio gerbėjos. O. Pikul-Jasaitienė savo socialiniame tinklalapyje pasidalino nuotraukomis iš krepšinio varžybų tarp Lietuvos ir Gruzijos rinktinių.
L. Mondeikaitę mylimasis lepina prabangiomis dovanomis  (150)
2014 m. liepos 29 d. 18:45
Dainininkė, grupės " Pop Ladies " narė Liepa Mondeikaitė šiuo metu savo gyvenime išgyvena itin gražų periodą. Merginos širdį užkariavo 27-erių metų verslininkas Evaldas Norkevičius.
Prabangioje Zvonkų vestuvių puotoje nepamirštos jaunavedžių tradicijos  (431)
2014 m. liepos 26 d. 20:28
Saulėtą šeštadienio popietę Medininkų bažnyčioje aukso žiedus sumainę Katažina ir Deivydas Zvonkai už savo laimę putojančio gėrimo taures kėlė Medininkų pilies kieme. Vakare iškilmių ceremonija persikėlė į Vilnių.
Susituokė Katažina Nemycko ir Deivydas Zvonkus: labai norime ir laukiame vaikų  (508)
2014 m. liepos 26 d. 13:19
Šeštadienio popietę Medininkų Švč. Trejybės ir Šv. Kazimiero bažnyčioje susituokė dainininkė Katažina Nemycko ir kompozitorius Deivydas Zvonkus . Bene laukiamiausiomis metų vestuvėmis tituluojamoje šventėje dalyvauja ir gausus būrys pramogų pasaulio atstovų. Lygiai vidurdienį savo santykius jie oficialiai įteisino Vilniaus rajono civilinės metrikacijos skyriuje. Katažina Nemycko po santuokos įregistravimo tapo Katažina Zvonkuviene.
Liepos Mondeikaitės grožis – lyg lėlės (foto - viduje)  (60)
2014 m. liepos 14 d. 12:39
Įsimylėjusi „Pop Ladies“ dainininkė Liepa Mondeikaitė atrodo kaip niekada laiminga. Jos širdį užkariavo žavingas vyras Evaldas Norkevičius. Nuotraukas su mylimuoju L. Mondeikaitė itin dažnai talpina socialiniame tinklapyje „Facebook“.
Skulptūra prie Neries: (ne)gražu?  (649)
2014 m. liepos 12 d. 08:10
Buvęs krepšininkas Niparavičius paskelbė karą Vlado Urbonavičiaus skulptūrai Krantinės Arka.
Į Klaipėdą persikelianti L. Mondeikaitė vaikiną palieka Vilniuje  (49)
2014 m. liepos 7 d. 14:34
Dainininkė, grupės " Pop Ladies " narė Liepa Mondeikaitė vasarą persikelia gyventi į Klaipėdą. Trečiajame pagal dydį Lietuvos mieste gyvena atlikėjo tėvai ir ji čia mielai leidžia vasaras.
Neatlygintina kraujo donore tapusi L. Mondeikaitė prieš procedūrą jautėsi drąsiai  (42)
2014 m. birželio 12 d. 14:02
Grupės " Pop Ladies " narė Liepa Mondeikaitė nusprendė neatsainiai pasižiūrėti į Neatlygintinos kraujo donorystės dieną. Mergina prisidėjo prie šios iniciatyvos ir davė kraujo. 
A. Ivanauskas-Fara prieš 20 metų buvo išgelbėtas Vilko  (4)
2014 m. birželio 12 d. 10:36
Legendinės grupės „ Rondo “ lyderis Aleksandras Ivanauskas -Fara prieš kelis dešimtmečius įsitikino, kokią iš tiesų didelę reikšmę turi donoro aukojamas kraujas. Muzikantas ir pats yra padovanojęs kraujo, tačiau šiemet neatlygintinos donorystės akcijoje Fara dalyvaus kitokiame amplua.
L. Mondeikaitė ryžosi svarbiam gyvenimo žingsniui  (18)
2014 m. birželio 10 d. 12:50
Dainininkė ir medicinos studentė Liepa Mondeikaitė jau ne pirmą kartą taps neatlygintina kraujo donore. Kraujo poreikį ir svarbą sergantiems žinanti 24-erių mergina ketvirtadienį dalyvaus Nacionalinio kraujo centro akcijoje.
L. Mondeikaitė pasiryžo išgelbėti gyvybę  (42)
2014 m. birželio 10 d. 12:13
Dainininkė ir medicinos studentė Liepa Mondeikaitė jau ne pirmą kartą taps neatlygintina kraujo donore. Kraujo poreikį ir svarbą sergantiems žinanti 24-erių mergina ketvirtadienį dalyvaus Nacionalinio kraujo centro akcijoje.
Įsimylėjusi Liepa Mondeikaitė skleidė žavesio kerus  (27)
2014 m. birželio 5 d. 11:43
Liepa Mondeikaitė švyti ir tiesiog skrajoja padebesiais – jos ir mylimojo Evaldo Norkevičiaus meilės istorija tapo puikia preliudija vasaros aistroms, įsimylėjimams ir romantikai. Štai ir atvykusi į popdainavimo studijos „HEY!“ penkioliktąjį gimtadienį Liepa atrodė taip, lyg jaustųsi devintame danguje.
Vakarėlio svečių dėmesį traukė gražiausios Lietuvos moters šokoladinis įdegis  (17)
2014 m. birželio 5 d. 10:56
Tvankų antradienio vakarą visas būrys garsenybių būrys rinkosi į popdainavimo studijos „HEY!“ penkioliktąjį gimtadienį, surengtą sostinės „Vakario“ klube.
Dainavimo studijos gimtadienyje linksminosi ir dainuoti besimokanti J. Jurkutė  (67)
2014 m. birželio 4 d. 18:52
Trečiadienį popdainavimo studijos „HEY!” 15-os metų jubiliejaus šventėje, kuri vyko sostinės „Pramogų banke”, susirinko visas būrys mažųjų auklėtinių ir su jais dainuoti besimokančių garsenybių.
Liepa Mondeikaitė pasipuošė tobulo grožio suknele  (70)
2014 m. birželio 3 d. 13:19
Antradienio rytą, viename sostinės širdyje įsikūrusiame viešbutyje, įvyko aktyvaus gyvenimo būdo eksperimento „PATIRK: DAUGIAU“ projekto rezultatų pristatymas.
Kodėl iš „Pop Ladies“ gretų dingo Baiba?  (69)
2014 m. birželio 2 d. 12:09
„ Pop Ladies “ koncertuose jau tris mėnesius nesirodo atlikėja Baiba Skurstenė. Kodėl iš populiariosios merginų grupės dingo ši balsingoji dainininkė? Naujienų portalui DELFI Baiba sakė, kad ji ir toliau koncertuos su šia ketveriuke. Tačiau tik rudenį.
L. Mondeikaitė prabilo apie nelaimingą meilę  (36)
2014 m. gegužės 27 d. 07:27
Atlikėja Liepa vasarą pasitinka pristatydama naują dainą “Aš tavo žaislas”. Interviu gražuolė atskleidė, kad naujasis jos kūrinys - apie nelaimingą meilę.
Apie širdies reikalus prabilusi L. Mondeikaitė: gyvenime turime galimybę mokytis iš klaidų, bet neretai jas kartojame  (11)
2014 m. gegužės 27 d. 03:07
Atlikėja Liepa Mondeikaitė vasarą pasitinka pristatydama naują dainą „Aš tavo žaislas“. Radę vėsesnį kampelį, trumpai pakalbinome jaunąją pop scenos žvaigždutę.
Gyvenk aktyviau! 9 patarimai, kurie užaugins sparnus  (1)
2014 m. gegužės 19 d. 10:00
Priimti sprendimą imtis aktyvios veiklos ir didinti savo gyvenimo tempą kiekvienam žmogui reikia skirtingų priežasčių. Juk taip malonu tingiai sau drybsoti lovoje... Tačiau atėjo metas keistis! Dainininkė Liepa Mondeikaitė ir kiti aktyvuoliai pataria, kaip užsiauginti sparnus.
L. Mondeikaitės gyvenime – naujas etapas  (15)
2014 m. gegužės 15 d. 00:01
Ilgą laiką kabėmis tobulinusi dantis dabar Liepa Mondeikaitė pradeda naują gyvenimo etapą - be breketų.
L. Mondeikaitei krepšinio varžybose draugiją palaikė naujas palydovas  (53)
2014 m. gegužės 14 d. 21:02
Trečiadienį sostinės „ Siemens “ arenoje virė aistros - Lietuvos krepšinio lygos ( LKL ) pusfinalyje kovėsi Vilniaus „Lietuvos rytas“ ir Kauno „Žalgiris“ . Tribūnose nuo įtampos ir azarto taip pat buvo karšta. Lemiamą kovą stebėjo ir prakaito lašą iš jaudulio taip pat braukė būrys šalies pramogų pasaulio atstovų.
L. Mondeikaitė atskleidė savo grožio ritualus ir kaip pavyksta išsaugoti puikią figūrą  (26)
2014 m. gegužės 9 d. 18:20
Garsios merginų grupės „Pop ladies“ narė Liepa Mondeikaitė sukasi kaip vijurkas - koncertai, sportas ir įvairiausi projektai. Kaip gražuolei ne tik pavyksta viską suspėti, bet ir visada atrodyti nuostabiai? Apie grožį, mitybą ir laiko planavimą – atvirai su pačia Liepa.
L. Mondeikaitė atskleidė savo grožio receptus, mitybos paslaptis ir silpnybes  (68)
2014 m. gegužės 9 d. 11:41
Garsios merginų grupės „Pop ladies“ narė Liepa Mondeikaitė sukasi kaip vijurkas - koncertai, sportas ir įvairiausi projektai. Kaip gražuolei ne tik pavyksta viską suspėti, bet ir visada atrodyti nuostabiai? Apie grožį, mitybą ir laiko planavimą – atvirai su pačia Liepa.
Naują kūrinį pristatančių „Pop Ladies“ narė L. Mondeikaitė: tai paskutinė daina, kurią įrašiau švepluodama  (88)
2014 m. gegužės 7 d. 12:53
Merginų grupė " Pop Ladies ", besiruošdama vasaros koncertų maratonui, savo gerbėjams dovanoja naujausią dainą - "Nes jau pavasaris". Net dvi grupės merginos - Liepa Mondeikaitė ir Katažina Niemycko yra gimusios pavasarį.
O. Pikul-Jasaitienė neatmeta galimybės išsiimti krūtų implantus  (52)
2014 m. balandžio 30 d. 13:00
Jau šį, trečiadienio, vakarą TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas“ skaičiuos Lietuvos įžymybes, išdrįsusias parodyti tai, ko jų gerbėjai dar nematė. Šįkart tai nebus apnuoginto kūno demonstravimas fotosesijose ar kūno linijų rodymas scenoje. Naujausia žinomų moterų mada – atskleisti, kaip jos atrodo be makiažo.
O. Pikul-Jasaitienė apie plastinę chirurgiją: norėjom – įsidėjom, norėsim – išsiimsim  (94)
2014 m. balandžio 30 d. 12:51
Trečiadienį TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas“ skaičiuos Lietuvos įžymybes, išdrįsusias parodyti tai, ko jų gerbėjai dar nematė. Šįkart tai nebus apnuoginto kūno demonstravimas fotosesijose ar kūno linijų rodymas scenoje. Naujausia žinomų moterų mada – atskleisti, kaip jos atrodo be makiažo.
100 Lietuvos gražiausių moterų reitingas  (57)
2014 m. balandžio 25 d. 17:43
Susumavus visus skaitytojų balsus, taip pat socialinio tinklapio „Facebook“ lankytojų balsus ir ekspertų, kurie priklausė Lietuvos gražiausios moters rinkimų komisijai, paaiškėjo, jog Lietuvos gražiausios moters 2013 metais titulas skiriamas – Jurgitai Jurkutei. Šiandien skelbiame visą 100 Lietuvos gražiausių moterų reitingą nuo aukščiausios iki žemiausios vietos.
Žvaigždės atskleidė, kaip jos sveikina savo mamas ir švenčia Motinos dieną  (10)
2014 m. balandžio 25 d. 11:25
Į tradicinį Motinos dienai skirtą koncertą „Tau, mama“ gegužės 4 d. pakviesiantys ryškiausi Lietuvos scenos atlikėjai Vilniaus „Siemens“ arenoje žada muzikinę kelionę kvapą gniaužiančiu greičiu – nuo šeštojo dešimtmečio iki pat šių dienų. Nors per dešimtmečius keitėsi mados, muzika, bėgo metai, visais laikais meilė mamai buvo ir yra svarbiausia. Šventinį koncertą ruošiančios šalies scenos žvaigždės prisipažįsta, kad mama jiems yra švenčiausias žodis ir ypatingiausias žmogus.