Liepa Mondeikaitė

Projekto „Delfinai ir žvaigždės“ nugalėtojui atiteko įspūdingas prizas  (23)
2015 m. kovo 29 d. 20:12
Unikaliame projekte „ Delfinai ir žvaigždės “ bent jau šį sezoną padėtas paskutinis taškas ir paskelbtas pirmasis pasaulyje krištolinio delfino titulo laimėtojas. Jis turės galimybę Lietuvai atstovauti Portugalijoje vyksiančiame analogiškame projekte.
G. Martirosianaitė nėrė į delfinų baseiną  (16)
2015 m. kovo 28 d. 18:53
Lietuvos jūrų muziejaus delfinariume šeštadienį netrūko nei ašarų, nei staigmenų, nes buvo filmuojama priešpaskutinė projekto „ Delfinai ir žvaigždės “ laida – pusfinalis, iš kurio tik trys dalyviai pateko į finalą.
L. Mondeikaitę mylimasis nustebino išskirtine gimtadienio dovana  (19)
2015 m. kovo 25 d. 15:28
Atlikėja Liepa Mondeikaitė kovo 23 dieną paminėjo savo 25-ąjį gimtadienį. Šįkart jos asmeninė sukaktis buvo paminėta išskirtinai. Grupės „Pop Ladies“ narei jos sužadėtinis Evaldas Norkevičius šia proga padovanojo kelionę į Vengrijos sostinę, kur šiuo metu gyvena jos sesuo Monika.
Ar pamenate, kaip L. Mondeikaitė atrodė tamsiaplaukė?  (24)
2015 m. kovo 24 d. 14:37
Turbūt daugelis jau pamiršo, o galbūt niekada ir nėra matę, kaip Liepa Mondeikaitė atrodo juodais plaukais. Kovo 23-ąją 25 gimtadienį paminėjusiai žinomai atlikėjai bičiuliai patys priminė, kaip kardinaliai pasikeitusi ji buvo prieš kelerius metus.
Dantų puošmena, dėl kurios pašėlo pasaulis  (5)
2015 m. kovo 19 d. 11:08
Anksčiau breketus nešiojantys žmonės raudo iš gėdos, dabar jie tapo madinga manija. Visi nori kabių, o kai kurie jaunuoliai dėl to net miršta...
10 klausimų L. Mondeikaitei: atlikėja paatviravo, kodėl neplanuoja turėti vaikų  (29)
2015 m. kovo 16 d. 17:06
Naujienų portalo DELFI rubrikoje „10 klausimų“ grupės „Pop Ladies“ narė Liepa Mondeikaitė papasakojo apie įdomiausius jai išsakytus komplimentus, keiksmažodžius, nutikimą, dėl kurio ji rausta iki šiol, idealų kūno svorį, politiką ir tai, kaip įsivaizduoja savo artėjančias vestuves.
Moterimi kate virtusi K. Navickaitė-Tina nepaliko abejingų  (17)
2015 m. kovo 14 d. 17:41
Buvęs sunkiaatletis Ramūnas Vyšniauskas užpuolė „Žuvėdros“ šokėjo Dmitriijaus Popovo sužadėtinę, tačiau mylintis vyras būsimą žmoną išgelbėjo. Tokios aistros šeštadienį virė Lietuvos jūrų muziejaus delfinariume, kur buvo filmuojama viena projekto „ Delfinai ir žvaigždės “ laidų.
Santūrusis žinių vedėjas neatsispyrė disko ritmų siautuliui  (4)
2015 m. kovo 6 d. 15:14
Vieną žinomiausių laidų ir žinių vedėjų Lietuvoje Marijų Žiedą esame įpratę matyti visada santūrų bei profesionalų net ir kebliausiose situacijose. Vis dėlto šį vakarą LRT televizijos žiūrovai išvys, kaip jis įsijaučia šokių aikštelėje, išgirdęs uždegančius disko muzikos ritmams.
Įvaizdį pakeitusios M. Šedžiuvienės renginyje nepažino net artimi draugai  (122)
2015 m. kovo 5 d. 20:05
„Nusiimk tą peruką“, - sutikusi savo scenos kolegę Moniką Šedžiuvienė juokėsi „Pop Ladies“ narė Liepa Mondeikaitė . Ketvirtadienio vakarą specialiai iš Šiaulių į vieno įvaizdžio salono pristatymą atvykusi jauna moteris naujienų portalui DELFI prisipažino, kad dabar jos nelabai atpažįsta net geri bičiuliai.
O. Pikul-Jasaitienės išvaizdos pokyčiai: scenos diva virto elegantiška dama  (296)
2015 m. kovo 5 d. 13:04
Merginų grupių „Pop Ladies“ ir „ Naujosios pupytės “ narė bei televizijos laidų vedėja Oksana Pikul -Jasaitienė neretai pavadinama viena gražiausių moterų Lietuvoje . Tiek kasdieniame gyvenime, tiek scenoje 31-erių Oksana visuomet stengiasi atrodyti nepriekaištingai. Nors neretai dėl savo kuriamo įvaizdžio ji atsiduria skandalų ir kalbų epicentre, tačiau subūrusi savo gerbėjų armiją populiarumu mėgaujasi jau bene dešimtmetį.
I. Kazlauskaitė – po išskirtinės pažinties: turbūt niekas taip saugiai su manimi nesielgė  (56)
2015 m. kovo 3 d. 15:16
Prie LRT projekto „Delfinai ir žvaigždės“ prisijungusi Ingrida Kazlauskaitė po pirmų repeticijų baseine liko sužavėta žinduolių intelekto. „Tikrai ne žmonės patys protingiausi ir nuoširdžiausi, – neslėpė ji. – Pasitikėjau ir atsidaviau į delfino pelekus. Taip saugiai mane praplukdė. Turbūt niekas taip saugiai su manimi nesielgė kaip delfinas.“
Kaip žvaigždės atpažįsta delfinus: vieniems jie kaip kinai, kitiems – kaip broliai dvyniai  (1)
2015 m. kovo 3 d. 15:16
Naujienų portalas DELFI pasidomėjo LRT projekto „Delfinai ir žvaigždės“ dalyvių, kaip jiems ruošiantis pasirodymams pavyksta atpažinti savo delfinus ir su jais surasti bendrą kalbą. Vieniems žinomiems žmonėms šie žinduoliai atrodo vienodi kaip kinai, kitiems gi padeda susigaudyti ir apgamai ant delfinų liežuvių.
Sezzy ruošia naują muzikinį projektą  (2)
2015 m. kovo 3 d. 11:00
Šį sezoną atlikėjas Sezzy itin užimtas – šių metų vasarą Sezzy planuoja išleisti naują albumą „#sleepisforrich“, kurio du singlai – „ Friday “ ir „Wish part 2“ su Liepa Mondeikaite jau pasiekė klausytojų ausis ir susilaukė didelio muzikos mylėtojų susidomėjimo.
K. Navickaitė–Tina ir K. Kerbedis atskleidė savo paslaptį  (36)
2015 m. kovo 1 d. 17:37
Klaipėdos delfinariume, kuriame ir sekmadienį buvo filmuojama viena projekto „ Delfinai ir žvaigždės “ laida, švietė ryškiausios Lietuvos scenos žvaigždės, pasiryžusios padėti projekto dalyviams. Delfinų pakerėti atlikėjai atskleidė ir nemažai savo paslapčių.
I. Kazlauskaitė apie gyvenimo pokyčius: tai mano gyvenimo stebuklas  (113)
2015 m. kovo 1 d. 14:34
Atlikėja ir veikli mergina Ingrida Kazlauskaitė šiuos metus pradėjo neįprastu ritmu. Apie džiugius pokyčius prabilusi I. Kazlauskaitė paatviravo, kodėl vis daugiau laiko praleidžia uostamiestyje ir kas pastaruoju metu jos gyvenimui teikia labai daug džiaugsmo.
L. Mondeikaitės mylimasis pasakė, kada kels vestuves  (25)
2015 m. kovo 1 d. 14:00
Praėjusių metų rugpjūčio pabaigoje Evaldui Norkevičiui lemtingąjį „ Taip “ ištarusi Liepa Mondeikaitė prie altoriaus neskuba. Šią ypatingą šventę pora planuoja iškelti vasarą.
I. Kazlauskaitei apkarto debiutas: viskas buvo ne taip, kaip tikėjausi  (33)
2015 m. vasario 28 d. 17:21
„Projektas jau įpusėjo, todėl ir jūsų reikalaujame vis daugiau. Jei ko nors trūksta, balai maži. Tikriausiai parašysiu patį žemiausią balą šio projekto istorijoje“, – į unikalaus televizijos projekto „ Žvaigždės ir delfinai “ vieną iš dalyvių kreipėsi komisijos pirmininkas Vytenis Pauliukaitis .
Apie „Eurovizijos“ atranką: Mia pralaimėjo negarbingoje kovoje  (868)
2015 m. vasario 24 d. 09:53
Vasario 21 d. Lietuva išsirinko, kas jai atstovaus tarptautiniame „Eurovizijos“ dainų konkurse. Galbūt 2015 metai bus tie, kai ir Lietuvos atstovas laimės šį konkursą?
„Pop Ladies“ merginos įsiamžino be makiažo lovoje  (196)
2015 m. vasario 16 d. 17:57
Lietuvos nepriklausomybės paskelbimo dieną „Pop Ladies“ merginos skyrė poilsiui – pramogavo Druskininkų vandens parke. „Pagaliau laikas tik merginoms“, – pasidalindama nuotrauką rašė grupės lyderė Natalija Bunkė .
Dėl L. Mondeikaitės dėmesio pešasi delfinai  (34)
2015 m. vasario 16 d. 12:00
Šiuo metu dainininkė Liepa Mondeikaitė didžiąją dalį savo laisvo laiko skiria LRT projektui „ Delfinai ir žvaigždės “. Vakarėlius mergina iškeitė į pasiplaukiojimus su delfinais, o uostamiestyje ją galima sutikti dažniau nei sostinėje.
Dėl gražuolės L. Mondeikaitės dėmesio pešasi net delfinai  (49)
2015 m. vasario 16 d. 10:48
Šiuo metu dainininkė Liepa Mondeikaitė didžiąją dalį savo laisvo laiko skiria LRT projektui „ Delfinai ir žvaigždės “. Vakarėlius mergina iškeitė į pasiplaukiojimus su delfinais, o uostamiestyje ją galima sutikti dažniau nei sostinėje.
R. Vyšniauskas išdrįso atlikti triuką, kokio dar niekas nebuvo išbandęs  (20)
2015 m. vasario 7 d. 18:32
Šeštadienį unikaliame LRT projekte „ Delfinai ir žvaigždės “ sunkiaatletis Ramūnas Vyšniauskas išdrįso atlikti triuką, kokio iki šiol dar nebuvo išbandęs nei vienas sunkiaatletis ar delfinariumo treneris.
Iš „Eurovizijos“ atrankos pasitraukusi Liepa Mondeikaitė jau žino, kam skirs atsiradusį laisvą laiką  (1)
2015 m. vasario 2 d. 18:20
Šeštadienį žiūrovų ir komisijos sprendimu iš tolesnės kovos dėl kelialapio į „Eurovizijos“ finalą pasitraukė Liepa Mondeikaitė, tačiau atlikėja nesisieloja. Atsiradusį laiką ir jėgas ji skirs kitam projektui – pirmą kartą pasaulyje rengiamam šou „Delfinai ir žvaigždės“.
Iš „Eurovizijos“ atrankos pasitraukusi L. Mondeikaitė jau žino, kam skirs atsiradusį laisvą laiką  (13)
2015 m. vasario 2 d. 17:41
Šeštadienį žiūrovų ir komisijos sprendimu iš tolesnės kovos dėl kelialapio į „ Eurovizijos “ finalą pasitraukė Liepa Mondeikaitė , tačiau atlikėja nesisieloja. Atsiradusį laiką ir jėgas ji skirs kitam projektui – pirmą kartą pasaulyje rengiamam šou „ Delfinai ir žvaigždės “. Pasirodymai jau dabar surenka sausakimšą Klaipėdos delfinariumą gerbėjų, o televizijos žiūrovai transliacijas gali stebėti penktadieniais 18.45 per LRT televiziją.
Su „Eurovizija“ atsisveikino dvi dainininkės, triumfavo Mia  (384)
2015 m. sausio 31 d. 21:00
Šeštadienio vakarą vėl virė „ Eurovizijos “ aistros – LRT kanalu buvo parodyta penkta nacionalinių atrankų laida. Po jos dėl galimybės vykti į dainų konkurso finalą Vienoje liko varžytis tik 5 atlikėjai. Susumavus komisijos ir TV žiūrovų balsus, su konkursu teko atsisveikinti Liepai Mondeikaitei ir Neringai Šiaudikytei. Duetu su E. Lubiu dainavusi Mia užėmė pirmą vietą konkursinėje lentelėje. Lietuvos atstovas, kuris vyks į Austriją, bus išrinktas po trijų savaičių.
R. Vyšniauskui – neplanuota situacija filmavimo metu
2015 m. sausio 31 d. 17:32
Per Lietuvos televiziją parodyta pirmoji projekto „ Delfinai ir žvaigždės “ laida nulėmė, kad jau kitą dieną Klaipėdos delfinariume, kuriame šeštadienį ir buvo filmuojama dar viena projekto laida, buvo anšlagas.
„Eurovizijos“ komisija N. Šiaudikytę nori išsiųsti į Kolumbiją  (24)
2015 m. sausio 27 d. 18:30
Antradienio vakarą LRT Didžiojoje studijoje vėl virė „ Eurovizijos “ aistros – buvo filmuojama jau penkta nacionalinių atrankų laida. Dėl galimybės vykti į didįjį dainų konkurso finalą Vienoje liko varžytis 7 atlikėjai: Liepa Mondeikaitė , Neringa Šiaudikytė , Edgaras Lubys , Vilija Pilibaitytė-Mia , Vaidas Baumila , Monika Linkytė , Jurgis Bruzga. KAip visuomet, filmavimo metu netrūko netikėtų idėjų ir pasiūlymų. Pavyzdžiui, N. Šiaudikytei komisija pasiūlė išvykti į Kolumbiją pasisemti temperamentingumo.
Lietuvos įžymybės gyvena pagal delfinų taisykles: jų rutinos dėl mūsų tingėjimo tikrai niekas nekeis  (6)
2015 m. sausio 27 d. 15:59
Jau šį penktadienį LRT pradeda transliuoti pirmą kartą pasaulyje kuriamą renginių ciklą „Delfinai ir žvaigždės“, kuriame žinomi Lietuvos pramogų ir sporto pasaulio atstovai pristatys individualią programą su delfinais. Renginys unikalus ir dėl ypatingo parengiamųjų darbų bei treniruočių ritmo – bene pirmą kartą žymūs Lietuvos žmonės į treniruotes skuba ne sau patogiu laiku, o tada, kai tai leidžia delfinų gyvenimo grafikas.
L. Mondeikaitė pripažino, kad sužadėtinio Evaldo pastabos yra ne vien teigiamos  (15)
2015 m. sausio 22 d. 13:29
„Eurovizijos“ nacionalinėje atrankoje – pirmosios aukos. Iš kovos netikėtai pasitraukus jauniausiai jos dalyvei Militai Daikerytei, šį savaitgalį ketvirtajame koncerte kausis jau tik aštuoni atlikėjai.