Liepa Mondeikaitė

Stilingiausios šios vasaros nuotakos rinkimai: kuri verčiausia titulo  (84)
2015 m. rugpjūčio 28 d. 12:59
Šią vasarą žiedus sumainė kelios dešimtys garsių pramogų, sporto, verslo pasaulio porų. Svarbiausiai savo gyvenimo dienai moterys ruošėsi kelis mėnesius ar net metus, iki smulkmenų apgalvojo net menkiausias savo įvaizdžio detales. Visos jos per vestuves atrodė išties nepriekaištingai. Naujienų portalas DELFI siūlo išrinkti pačią stilingiausią šios vasaros nuotaką.
L. Mondeikaitė džiaugiasi saldžiu medaus mėnesiu: nuostabiausias laikas su nuostabiausiu žmogumi  (32)
2015 m. rugpjūčio 8 d. 22:22
Rugpjūčio 5 dieną Liepa ir Evaldas Norkevičiai išvyko į tris savaites truksiančią povestuvinę kelionę. Šeštadienį pora pasidalino pirmosiomis akimirkomis iš saldaus medaus mėnesio Meksikoje.
Progos apžiūrėti amerikietiškų automobilių nepraleido ir L. Mondeikaitė su vyru  (43)
2015 m. rugpjūčio 1 d. 16:51
Savaitgalį į Palangą suvažiavo gražiausi, įdomiausi, moderniausi bei senoviniai amerikietiški automobiliai ir motociklai – kurorte jau aštuntą kartą vyksta atraktyvus renginys „ American Spirit 2015“. Taip tęsiama Palangoje vykstančių nemokamų atrakcijų, skirtų visai šeimai, tradicija.
L. Mondeikaitės vyras svečius ir nuotaką per vestuves nustebino savo šokių sugebėjimais  (36)
2015 m. liepos 29 d. 13:15
Savaitgalį Vilniuje įvykusios dainininkės Liepos Norkevičienės ir Evaldo Norkevičiaus vestuvės nestokojo smagiausių pramogų bei staigmenų.
Internete plinta įrašas, kaip L. Mondeikaitės vestuvėse atsipalaidavo pramogų pasaulio žvaigždės  (74)
2015 m. liepos 27 d. 22:03
Savaitgalį praūžusiose „Pop Ladies“ dainininkės Liepos Mondeikaitės ir verslininko Evaldo Norkevičiaus vestuvėse netrūko linksmybių. Progą pamatyti kaip šėlsta atsipalaidavusios žvaigždės turi ir visuomenė – populiarioje vaizdelių peržiūros platformoje youtube.com pasirodė vaizdelis iš karščiausių liepos mėnesio vestuvių.
I. Starošaitei dietos laikymasis vos nesibaigė tragiškai, D. Meškaitė susirgo anoreksija  (36)
2015 m. liepos 27 d. 16:18
Po trumpų vasaros atostogų į dvidešimtąjį gimtadienį pasitinkančios LNK televizijos eterį grįžta žiūrimiausia laida „ Valanda su Rūta “. Jau kitą savaitę, sekmadienį vasarinė „Valandos su Rūta“ studija pražys rekordine gėlių jūra, o laidos vedėja Rūta Mikelkevičiūtė pakvies pakalbėti pačiomis įvairiausiomis temomis – nuo smagių nuotykių kelionėse iki skaudžių išpažinčių.
Išaiškėjo, kad Irena Starošaitė vos nemirė laikydamasi dietos  (4)
2015 m. liepos 27 d. 16:12
Po trumpų vasaros atostogų į dvidešimtąjį gimtadienį pasitinkančios LNK televizijos eterį grįžta laida „Valanda su Rūta“. Jau kitą savaitę, sekmadienį, rugpjūčio 9-ąją, laidos vedėja Rūta Mikelkevičiūtė pakvies pakalbėti pačiomis įvairiausiomis temomis – nuo smagių nuotykių kelionėse iki skaudžių išpažinčių. Laidos palies pačias įvairiausias emocijas ir atsakys į netikėčiausius klausimus: kodėl Andriui Mamontovui išvyka į Šiaurės Korėją yra labiausiai pribloškusi kelionė, kur nuveda meilė ir kokius gyvenimo pokyčius ji lemia.
Oksana pasidalino nuotrauka iš ceremonijos, į kurią žiniasklaidai buvo užvertos durys  (100)
2015 m. liepos 25 d. 20:01
Šeštadienį sostinės šv.Mikalojaus bažnyčioje susituokusi „Pop Ladies“ dainininkės Liepos Mondeikaitės ir verslininko Evaldo Norkevičiaus pora, kaip jau tapo įprasta pramogų pasaulyje, maloniai bendravo su žiniasklaidos atstovais prieš ir po vestuvių ceremonijos, tačiau pats santuokos aktas vyko už uždarų durų.
Per savo vestuves ašaras braukė ir L. Mondeikaitė, ir jos išrinktasis  (46)
2015 m. liepos 25 d. 19:32
Paskutinis liepos šeštadienis – labai ypatinga diena „Pop Ladies“ narės Liepos Mondeikaitės gyvenime. Šeštadienio popietę seniausioje Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje ji ištarė „taip“ savo trejais metais vyresniam mylimajam verslininkui Evaldui Norkevičiui.
Taip bent išmonė! Prie altoriaus susiruošusią Liepą Mondeikaitę jos sutuoktinis nuramino originaliu būdu  (17)
2015 m. liepos 25 d. 19:25
Merginų grupės „Pop Ladies“ lakštingala Liepa Mondeikaitė ir jos išrinktasis, verslininkas Evaldas Norkevičius , kaip ir priklauso tokį vardą turinčiai merginai, susituokė paskutinį liepos šeštadienį, sostinės šv.Mikalojaus bažnyčioje.
Paskelbti žymių šviesiaplaukių rinkimai: išrink gražiausią  (86)
2015 m. birželio 27 d. 15:13
Portalas MIESTE.lt surinko net 50 žymiausių šviesiaplaukių lietuvaičių nuotraukas: nuo itin šviesių blondinių, iki tamsesnių šviesiaplaukių. Kviečiame ne tik pasižvalgyti po gausią įspūdingų nuotraukų galeriją, bet ir išrinkti gražiausią!
Eglė Jakštytė apnuogino pilvą: po švarku tik su liemenėle  (10)
2015 m. birželio 2 d. 15:33
Savaitgalį Nidą sudrebino festivalis „Benai, plaukiam į Nidą!”.
Gabrielė Martirosianaitė – tarp dviejų vyrų  (5)
2015 m. gegužės 29 d. 12:47
Šį sekmadienį 20 val. per BTV – labdaros koncertas „Tyra vaikystės siela“, kurį ves originali vedėjų trijulė – „Mis Lietuva“ Gabrielė Martirosianaitė, aktorius Marius Jampolskis ir laidų vedėjas Rolandas Vilkončius.
Neringa skelbia vasaros pradžią  (1)
2015 m. gegužės 28 d. 17:06
Vasaros pramogų pradžią artėjantį savaitgalį, gegužės 29 – 31 dienomis, Neringoje skelbs festivalis „ Benai, plaukiam į Nidą “, šiais metais apjungsiantis teatrą, kiną bei muziką.
L. Mondeikaitę sužadėtinis užvertė gėlėmis  (68)
2015 m. balandžio 30 d. 10:53
Atlikėjos Liepos Mondeikaitės sužadėtinis Evaldas Norkevičius nepaliauja lepinti savo mylimąją. Šią vasarą vestuves kelianti pora, panašu, jau gyvena medaus mėnesio nuotaikomis.
Katažina prasitarė: Liepos mergvakariui planuojamas atominis siurprizas  (34)
2015 m. balandžio 25 d. 16:38
Dainininkė Liepa Mondeikaitė su sužadėtiniu Evaldu Norkevičiumi kelia vestuves. Šventė jau už poros mėnesių, tad artimiausios Liepos draugės jau planuoja, kokias staigmenas ruoš mergvakario metu.
Atskleidė, kaip žinomoms moterims piršosi jų mylimieji  (138)
2015 m. balandžio 23 d. 14:40
Kol lietuviai laukia šiltesnių pavasario orų, LNK televizijos pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ šį ketvirtadienio vakarą 19.30 val. dvelks itin romantiška šiluma. Laidoje svečiuosis dainininkės Katažina Zvonkuvienė, Gintarė Karaliūnaitė ir Liepa Mondeikaitė, kurios papasakos savo įspūdingas piršlybų istorijas.
L. Mondeikaitė vyks į įspūdingą povestuvinę kelionę  (33)
2015 m. balandžio 23 d. 14:37
Kol lietuviai laukia šiltesnių pavasario orų, LNK televizijos pokalbių laidoje „ Valanda su Rūta “ ketvirtadienio vakarą dvelks itin romantiška šiluma. Laidoje svečiuosis dainininkės Katažina Zvonkuvienė , Gintarė Karaliūnaitė ir Liepa Mondeikaitė , kurios papasakos savo įspūdingas piršlybų istorijas.
Tokių „Pop Ladies“ merginų dar niekas nematė: esame, kokios esame  (64)
2015 m. balandžio 23 d. 10:44
Merginų grupės „Pop Ladies“ narės visuomet garsėjo ne tik tobula išvaizda, bet ir subtiliu humoro jausmu. Nusprendusios, kad „gana vaidinti pupytes“, merginos socialiniame tinkle gerbėjus ir bičiulius nustebino itin nuotaikingu pokštu. Pasinaudojusios specialia mobiliojo telefono programėlė, merginos trumpuose filmukuose save pavertė storulėmis.
Paaiškėjo, kaip D.Zvonkus pasipiršto Katažinai  (167)
2015 m. balandžio 23 d. 10:40
Kol lietuviai laukia šiltesnių pavasario orų, LNK televizijos pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ šį ketvirtadienio vakarą 19.30 val. dvelks itin romantiška šiluma. Laidoje svečiuosis dainininkės Katažina Zvonkuvienė, Gintarė Karaliūnaitė ir Liepa Mondeikaitė, kurios papasakos savo įspūdingas piršlybų istorijas.
L. Mondeikaitė: dalis mano gyvenimo svajonių jau išsipildė  (14)
2015 m. balandžio 20 d. 12:35
Atlikėja, TV projekto " Delfinai ir žvaigždės " antrosios vietos laimėtoja Liepa Mondeikaitė pavasarį pasitinka su nauja ritminga daina "Pasiimk mane".
„Chorų karų“ scenoje - projekte išgarsėjusios žvaigždės  (29)
2015 m. balandžio 19 d. 19:32
Didžiausio masto muzikinis projektas „ Chorų karai “ sekmadienį sugriaudėjo. Sekmadienio laidos tema – miuziklai ir kino filmai, tad į muzikos ir kino pasaulį pasiners ne tik dalyviai – penki stipriausi chorai, bet ir komisija.
Paskelbė projekto „Delfinai ir žvaigždės“ nugalėtoją  (46)
2015 m. balandžio 17 d. 20:25
Šeštadienio vakarą paaiškėjo pirmo pasaulyje „Krištolinio delfino“ titulo nugalėtojas – juo tapo Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro choreografas Aurelijus Liškauskas . Finale jis rungėsi su šokėja Kristina Navickaite-Tina ir dainininke Liepa Mondeikaite.
L. Mondeikaitė pasimatavo nuotakos suknelę  (13)
2015 m. balandžio 17 d. 12:48
Šią vasarą su sužadėtiniu Evaldu Norkevičiumi vestuves planuojanti atlikėja Liepa Mondeikaitė pasimatavo nuotakos suknelę ir sulaukė daugybės komplimentų iš savo bičiulių.
Ką „Delfinai ir žvaigždės“ dalyviai mano apie į finalą patekusius varžovus  (8)
2015 m. balandžio 15 d. 11:12
Jau šį penktadienį 18.45 val. LRT televizijos žiūrovai sužinos, kas taps projekto „ Delfinai ir žvaigždės “ didžiojo finalo nugalėtoju. Dėl šios garbės varžysis choreografas Aurelijus Liškauskas , atlikėja Liepa Mondeikaitė ir šokėja Kristina Navickaitė -Tina. Nors visi dalyviai nuo pat pradžių tarsi susitarę tvirtino, kad jokios konkurencijos nejuto, visgi daug laiko kartu praleidusios įžymybės tikrai turėjo progų ne tik artimiau susipažinti, bet ir suprasti, kurie iš kolegų į pergalę žiūrėjo rimčiau nei kiti.
Suknelę mėginusiam kritikuoti G.Drukteiniui teko pajusti, ką reiškia įpykusi N.Bunkė  (144)
2015 m. balandžio 9 d. 02:44
Nelengvą kritiko naštą LNK šou „Supermiestas“ sutikusio prisiimti žinomiausio Lietuvos džentelmeno Giedriaus Drukteinio iki šiol praktiškai niekas nesugebėdavo išmušti iš vėžių – net ir įsiaudrinusios publikos nušvilpiamas publicistas nesutrikdavo ir žerdavo savo skausmingas, tačiau dažnai teisingas pastabas.
Liepa Mondeikaitė pribloškė pasirodžiusi tamsiais plaukais  (12)
2015 m. balandžio 3 d. 12:26
Žinomą atlikėją Liepą Mondeikaitę jau kelerius metus esame pratę matyti plėvesuojant išpuoselėtais šviesiais plaukais, tačiau šį vakarą LRT televizijos žiūrovai galės įvertinti jos naująjį įvaizdį – dalyvaudama projekte „Delfinai ir žvaigždės“ dainininkė išbandė subtilų klasikinį įvaizdį, kurio akcentu tapo juodos garbanos.
Stilingos viešnios užtvindė Pramogų areną  (72)
2015 m. balandžio 2 d. 20:29
Ketvirtadienio vakarą Vilniaus „Pramogų arenoje“ mados namai „Inži“ pristatė naujausią vestuvinių ir proginių suknelių kolekciją.