Liepa Mondeikaitė

Aiškėja, kurie atlikėjai šiemet dalyvaus „Eurovizijos“ atrankoje  (60)
2014 m. gruodžio 18 d. 15:56
Ketvirtadienį paaiškėjo 12 atlikėjų, kurie varžysis dėl galimybės atstovauti Lietuvai tarptautiniame „ Eurovizijos “ dainų konkurse, vyksiančiame 2015 m. gegužės mėn. Vienoje (Austrijoje). Šiemet „Eurovizijos“ durys atviros ne visiems – atrankoje dalyvauti gali tik atlikėjas ar kolektyvas iš Lietuvos . Nei užsienio kompozitorių, nei atlikėjų kandidatūra šiemet svarstoma net nebuvo.
Gražiausios 2014-ųjų lietuviškų vestuvių akimirkos  (34)
2014 m. gruodžio 18 d. 13:27
2014 metais netrūko romantiškų akimirkų. Prie altoriaus žengė ir politikai, ir krepšininkai, ir dainininkai. Metams baigiantis kviečiame dar kartą prisiminti šilčiausias žinomų žmonių vasaros akimirkas.
Šukuosenų meistro pamokėlė: 3 rūšių Liepos Mondeikaitės garbanos  (2)
2014 m. gruodžio 15 d. 13:43
Dainininkė Liepa Mondeikaitė gali pasigirti ne tik puikiu vokalu, bet ir visuomet spindinčiais plaukais. Garbanos jau tapo skiriamuoju Liepos bruožu. Pasirodo, garbanų paslaptis slypi... morkose! Kas ir kaip – video pamokėlėje.
Savaitgalio ritmai. L. Mondeikaitė linksmybėms atsidavė su savo sužadėtiniu  (12)
2014 m. lapkričio 30 d. 13:50
Savaitgalį sostinės naktiniame klube "Pantera" tarp gausybės klubinėtojų šėlo ir " Pop Ladies " narė Liepa Mondeikaitė .
Naujas „Pop Ladies“ įvaizdis: stiliaus triumfas ar nesusipratimas? (balsavimas)  (40)
2014 m. lapkričio 29 d. 20:39
Lietuvos merginų supergrupė „Pop Ladies“ ir vėl atsidūrė apkalbų sukūryje. Penktadienio vakarą Natalija Bunkė, Liepa Mondeikaitė ir Katažina Zvonkuvienė pasirodė LNK ir „Maisto banko“ surengtoje labdaros akcijoje „Pasidalink“ ir sukėlė nemenką šurmulį.
N. Bunkės dešimtmečio pokyčiai: kasmet vis gražesnė ir elegantiškesnė  (215)
2014 m. lapkričio 26 d. 16:56
Natalija Bunkė ne kartą yra atvirai pasakojusi apie savo praeitį. Pradėjusi nuo prekybos avalyne moteris dabar yra tapusi reiškiniu šalies popkultūroje. Žurnalistus ir visuomenę domina viskas, ką veikia Natalija, o ypač jos spalvingas asmeninis gyvenimas.
Kaunas jau laukia savo eglutės: ji visada gražiausia Lietuvoje  (50)
2014 m. lapkričio 17 d. 17:56
Paskutinįjį šio mėnesio šeštadienį Kauno senamiestyje, Rotušės aikštėje , bus įžiebta pagrindinė miesto kalėdinė eglė. Tiesa, joje "nieko tikro gyvo ir žalio", tiksliau - mums įprastos miško gražuolės eglės nebus".
Liepos Mondeikaitės tėvai: negražu voliotis lovoje, kol nesi vyro žmona ar sužadėtinė  (24)
2014 m. lapkričio 17 d. 11:44
Gražuolė dainininkė Liepa Mondeikaitė LNK televizijos infošou KK2 žiūrovams šį pirmadienio vakarą prabyla apie savo džiaugsmus ir skausmus. Po daugybės nelaimingų meilės romanų, ašarų mergina susirado savo gyvenimo meilę.
Tėvai Liepai uždraudė gyventi su mylimuoju, kol jis netapo sužadėtiniu  (31)
2014 m. lapkričio 17 d. 11:21
Gražuolė dainininkė Liepa Mondeikaitė LNK televizijos infošou KK2 žiūrovams prabyla apie savo džiaugsmus ir skausmus. Po daugybės nelaimingų meilės romanų, ašarų mergina susirado savo gyvenimo meilę.
Šukuosenų meistro pamokėlė: 3 rūšių Liepos Mondeikaitės garbanos(VIDEO)  (1)
2014 m. lapkričio 15 d. 00:00
Dainininkė Liepa Mondeikaitė gali pasigirti ne tik puikiu vokalu, bet ir visuomet spindinčiais plaukais. Garbanos jau tapo skiriamuoju Liepos bruožu. Pasirodo, garbanų paslaptis slypi... morkose! Kas ir kaip – video pamokėlėje.
Sezzy ir L. Mondeikaitė įrašė bendrą dainą  (4)
2014 m. lapkričio 14 d. 07:11
Atlikėjas Sezzy savo gerbėjams pristato naujausią dainą „Wish (Part II)”, kurią irašė kartu su Liepa Mondeikaite. Šis kūrinys yra antrasis singlas iš būsimo atlikėjo albumo „#sleepisforrich“ („ Miegas tik turtingiesiems“, - angl.), kurį jis planuoja išleisti jau kitų metų vasaros pradžioje.
Už kikboksininko M. Serdiuko ištekėjusi B. Skurstenė: visą rytą verkiau  (110)
2014 m. spalio 17 d. 14:02
Penktadienį amžiną meilę vienas kitam prisiekė dainininkė Baiba Skurstenė ir  WAKO kikbokso pasaulio čempionas My kolas Serdiukas. Pora vestuvių ceremonijai pasirinko Karvio Šv. Juozapo bažnyčią, stovinčią Karvio kaime.
Šeimos pagausėjimo laukiantis D. Songaila su G. Sabeckaite domėjosi išskirtiniais aksesuarais  (23)
2014 m. spalio 14 d. 19:41
Antradienio vakarą viename sostinės prekybos centre atsidarė nauja išskirtinius aksesuarus siūlanti parduotuvė.
Lietuvos scenos žvaigždės paramos koncerte virto Kauno zoologijos sodo gyvūnais  (21)
2014 m. rugsėjo 26 d. 19:26
Naujojoje Vilniaus arenoje nugriaudėjo Kauno zoologijos sodui skirto paramos projekto „Pirk dramblį “ didysis koncertas, kuriame Lietuvos scenos žvaigždės, savo dainomis raginusios paaukoti zoologijos sodui, pačios virto spalvingais gyvūnais.
Filmo premjeroje raudonojo kilimo aprangos kodą laužė ir garsiausios žvaigždės  (66)
2014 m. rugsėjo 24 d. 19:00
Sostinės kino centre „ Forum Cinemas Vingis“ įvyko režisieriaus Igno Jonyno filmo „Lošėjas“ išankstinė premjera. Raudonuoju kilimu žengė juostoje įsiamžinusios žvaigždės, kino kūrėjai ir ryškiausi šalies aktoriai, režisieriai bei pramogų pasaulio atstovai.
Kur iš „Pop Ladies“ gretų dingo O. Pikul-Jasaitienė?  (63)
2014 m. rugsėjo 23 d. 12:05
DELFI redakciją pasiekė skaitytojos Agnės K. klausimas. „Jau kurį laiką pastebiu, kad tarp merginų grupės „ Pop Ladies “ narių nebematyti O. Pikul-Jasaitienės. Gal ji tyliai pasitraukė iš grupės?“, – klausė mergina.
K. Zvonkuvienė su kolegėmis pirmadienio vakarą vėl linksmino savo dainomis  (47)
2014 m. rugsėjo 15 d. 20:20
Pirmadienio vakarą „Teatro arenoje“ buvo filmuojamos net dvi LNK penktadienio vakaro šou „Norim dar! – su „ Radistais !“ laidos. Pirmojoje jų pasirodė ir „ Pop Ladies “ merginos. Merginos scenoje pasirodė beveik pilna sudėtimi: grupės lyderė Natalija Bunkė , Katažina Zvonkuvienė ir Liepa Mondeikaitė .
Pirmieji garsenybių automobiliai: kas mėgo viršyti greitį, o kas vairavo „Tabletę“?(INTERVIU)
2014 m. rugsėjo 15 d. 11:25
Apie savo pirmąją transporto priemonę visi dažniausiai turi ypatingų istorijų – kas, dar neturėdamas vairavimo patirties, „pabučiavo“ stulpą ar kitą automobilį, kas užgeso viduryje automagistralės, o kas drebėjo, pirmą kartą sustabdyti policijos pareigūnų... Šįkart klausiame Lietuvos žvaigždūnų, kokių nuotykių su pačiais pirmaisiais automobiliais patyrė jie!
„Pop Ladies“ merginos pritrenkė nauju įvaizdžiu  (30)
2014 m. rugsėjo 14 d. 18:38
Atrodo, kad grupės „Pop Ladies“ merginos nutarė pakeisti savo įvaizdį. Visada elegancija ir subtiliu seksualumu žavėjusios atlikėjos nustebino visai kitokiu aprangos stiliumi.
Iki vestuvių dainininkė Liepa Mondeikaitė pasiryžo sulieknėti  (9)
2014 m. rugsėjo 12 d. 12:36
Atsikratyti dešimties kilogramų – toks buvo dainininkės Liepos Mondeikaitės tikslas, kai prieš kurį laiką dalyvavo viename sveikatingumo projekte. Tuo metu mergina tris mėnesius laikėsi sveikos mitybos valgiaraščio ir intensyviai sportavo.
L. Mondeikaitė: tekėsiu vieną kartą, todėl noriu atrodyti gražiai  (21)
2014 m. rugsėjo 12 d. 09:28
Atsikratyti dešimties kilogramų – toks buvo dainininkės Liepos Mondeikaitės tikslas, kai prieš kurį laiką dalyvavo viename sveikatingumo projekte. Tuo metu mergina tris mėnesius laikėsi sveikos mitybos valgiaraščio ir intensyviai sportavo.
Krepšinio rungtynes su sužadėtiniu stebėjusi L. Mondeikaitė neslėpė emocijų  (30)
2014 m. rugsėjo 7 d. 19:41
Pasaulio krepšinio čempionate su Naujosios Zelandijos komanda žaidusi Lietuvos rinktinė įaudrino krepšinio aistruolius tiek prie televizijos ekranų, tiek Barselonos „ Palau Sant Jordi“ arenoje. Rungtynių nepraleido ir dainininkė Liepa Mondeikaitė su sužadėtiniu Evaldu Norkevičiumi.
Pristačiusi sužadėtuvių žiedelį Liepa Mondeikaitė su mylimuoju spruko iš vakarėlio  (25)
2014 m. rugsėjo 5 d. 19:06
Panašu, kad Lietuvos pramogų pasaulis gali ruoštis dar vienoms supervestuvėms - vasaros pabaigoje romantiškomis aplinkybėmis susižadėjusi dainininkė Liepa Mondeikaitė ir jos mylimasis, verslininkas Evaldas Norkevičius, matyt, gumos ilgai netemps.
Katažina Zvonkuvienė sugalvojo būsimam vaikeliui vardą (įvertinkite)  (14)
2014 m. rugsėjo 5 d. 15:58
Katažinos ir Deivido Zvonkų vestuvės – bene labiausiai lauktas ir daugiausiai aptarinėtas šių metų įvykis. Tačiau niekas nematė itin audringo Katažinos mergvakario vaizdų.
K. Zvonkuvienė jau sugalvojo vardą būsimai pirmagimei  (142)
2014 m. rugsėjo 5 d. 14:19
Katažinos ir Deivido Zvonkų vestuvės – bene labiausiai lauktas ir daugiausiai aptarinėtas šių metų įvykis. Tačiau niekas nematė itin audringo Katažinos mergvakario vaizdų.
K. Ivanovos gimtadienio akcentas – įspūdingas tortas su jos atvaizdu  (86)
2014 m. rugsėjo 4 d. 19:01
Ketvirtadienio vakarą Lietuvos pramogų pasaulio elitas rinkosi į dainininkės ir grožio salono vadovės Kristinos Ivanovos išankstinę 27 gimtadienio šventę. Tuo pat metu atšvęstas ir grožio salono vienerių metų gimtadienis. Sesers pasveikinti atvyko ir dainininkė, merginų grupės „ Pop Ladies “ lyderė Natalija Bunkė .
Vestuves planuojanti L. Mondeikaitė: tai – vienintelis vyras, kurį aš taip stipriai myliu ir mylėsiu  (85)
2014 m. rugsėjo 4 d. 16:57
Dainininkė Liepa Mondeikaitė prieš savaitę socialiniame tinklalapyje „Facebook“ paskelbė apie savo sužadėtuves Paryžiuje . Mergina DELFI patikino, kad vykdama į meilės miestą, to tikrai nesitikėjo.
Balsavimas! Išrinkite gražiausias 2014 metų vasaros vestuves  (52)
2014 m. rugpjūčio 31 d. 21:01
2014-ųjų metų vasarą netrūko romantiškų akimirkų. Prie altoriaus žengė ir politikai, ir krepšininkai, ir dainininkai. Kviečiame prisiminti įspūdingų švenčių akimirkas ir balsuoti už, jūsų nuomone, gražiausias vestuves. Dar kartą prisiminti šilčiausias žinomų žmonių vasaros akimirkas galite tolimesniuose straipsnio puslapiuose! Balsavimas vyksta iki trečiadienio vidurnakčio.
L. Mondeikaitė paskelbė apie sužadėtuves su savo širdies draugu Evaldu  (46)
2014 m. rugpjūčio 28 d. 20:38
Gražuolė merginų grupės narė Liepa Mondeikaitė ketvirtadienio vakarą visus savo gerbėjus ir bičiulius nustebino kiek netikėta žinia. Mergina savo „Facebook“ paskyroje paskelbė apie sužadėtuves su mylimuoju Evaldu Norkevičiumi. Romantiškus santykius su juo L. Mondeikaitė puoselėti pradėjo pavasario pabaigoje.