katastrofa

Bolivijos prezidentu trečiai kadencijai perrinktas E. Moralesas surinko 61 proc. balsų
2014 m. spalio 20 d. 12:03
Bolivijos prezidentas Evo Moralesas užsitikrino trečią kadenciją, spalio 12 dieną vykusiuose valstybės vadovo rinkimuose surinkęs 61 proc. balsų, savaitgalį pranešė rinkimų pareigūnai.
Vokietijos žvalgyba: Malaizijos lėktuvą numušė prorusiški separatistai  (262)
2014 m. spalio 20 d. 07:52
Vokietijos užsienio žvalgybos agentūra tvirtina, kad ištyrus Malaizijos oro linijų lėktuvo „ Boeing 777 “ katastrofą Ukrainoje buvo padaryta išvada, kad jį numušė prorusiškų separatistų netoli Donecko paleista raketa, skelbia spiegel.de.
Nyderlandų premjeras išsakė reikalavimus V. Putinui dėl Malaizijos lainerio katastrofos tyrimo  (33)
2014 m. spalio 17 d. 07:44
Nyderlandų premjeras Markas Rutte nurodė, kad susitiko su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu ir pareikalavo „didžiausio bendradarbiavimo“ tiriant Malaizijos keleivinio lėktuvo katastrofą virš rytų Ukrainos.
V. Putinas prarado geriausią draugę  (137)
2014 m. spalio 17 d. 07:25
Mažėjančios naftos kainos Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną kiršina su jo stipriausia sąjungininke. Nafta – vienas iš svarbiausių elementų, padedančių Rusijos vadovui išsilaikyti valdžioje nuo pat 2000 metų, kai užėmė Boriso Jelcino vietą. Laikotarpiu nuo 2000 iki 2008 metų būtent dėl naftos šalies ekonomikos augimo kreivė į viršų šoktelėjo net 7 proc., rašo „Bloomberg“.
Prie Marso grėsmingai artėja milžiniška kometa  (64)
2014 m. spalio 16 d. 14:56
Artimiausią sekmadienį, spalio 19 d. Marsas sulauks nekviestų svečių. Tiksliau, viešnios – didžiulės kometos. Palyginus su ja, garsioji Čuriumovo-Gerasimenkos kometa, ant kurios po mėnesio leisis ESA zondo „ Rosetta “ nusileidimo aparatas „Philae“, tėra vos 3 km skersmens nykštukas. O štai Marso link švilpia 16 kartų didesnis sviedinys – 50 km skersmens kometa C/2013A1, dar vadinama Saiding Springu. 50 km – tai pusė kelio nuo Vilniaus ligi Kauno. O Marso skersmuo už Žemę mažesnis 2 kartus. Ar gali būti, kad sekmadienį negyvoje Raudonojoje planetoje gali įvykti pasaulio pabaiga?
Europos ir Azijos viršūnių susitikime – visas dėmesys V. Putinui  (40)
2014 m. spalio 16 d. 13:43
Daugiau kaip 50 šalių atstovai ketvirtadienį Milane renkasi į dvi dienas truksiantį Europos ir Azijos viršūnių susitikimą (ASEM), kurį ketinama išnaudoti intensyviems pokalbiams apie konfliktą Rytų Ukrainoje , praneša agentūra AFP .
Bauginanti prognozė: Lietuvos ežerai virs žuvų kapinynu  (244)
2014 m. spalio 16 d. 10:42
Žvejai verslininkai vis garsiau reikalauja panaikinti buvusio aplinkos ministro Valentino Mazuronio pasirašytą verslinę žvejybą uždraudžiantį įsakymą. Seimo Aplinkos aplinkos komiteto nariai mato kelias galimybes: bet kokia kaina priversti tai padaryti naująjį ministrą, o jei šis didžiuliam spaudimui nepasiduos, siūloma keisti Žuvininkystės įstatymą taip, kad jis tenkintų žvejus verslininkus.
J. Primakovas: jeigu Rusija įvestų kariuomenę į Ukrainą, Vašingtonas pasiektų savo tikslą  (306)
2014 m. spalio 15 d. 15:12
Ko nepasidalijo JAV ir Rusija ? Kaip situaciją Ukrainoje JAV naudoja siekdamos susigrąžinti Europą ir ar JAV tai pasisekė? Ko siekia Vladimiras Putinas ? Į šiuos ir kitus klausimus atsako buvęs Rusijos užsienio reikalų ministras Jevgenijus Primakovas.
Šalis, kuri gali parklupdyti Rusiją jos pačios ginklu  (202)
2014 m. spalio 15 d. 14:36
Oficialūs Saudo Arabijos asmenys užkulisuose pripažino, kad neprieštarauja sumažinti naftos kainas, kurios galėtų apriboti investicijas į skalūnų telkinius ir giliavandenį šelfą.
Per „Didžiojo dvidešimtuko“ susitikimą V. Putino laukia pirtis  (93)
2014 m. spalio 13 d. 10:57
Australijos premjeras Tony Abbottas pirmadienį pažadėjo konfrontuoti su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu per ateinantį mėnesį vyksiantį Didžiojo dvidešimtuko (G-20) viršūnių susitikimą, protestuodamas dėl Malaizijos lėktuvo katastrofą rytų Ukrainoje , nusinešusią Australijos piliečių gyvybių.
P. Porošenka prašo išgelbėti nuo katastrofos  (79)
2014 m. spalio 10 d. 22:41
Ukrainos prezidentas Petro Porošenka ragina Europos šalis prisidėti prie pagalbos teikimo Kijevui, kad šalies rytų neištiktų humanitarinė katastrofa.
Vilnietė: jeigu miestas neįsikiš, bus katastrofa  (22)
2014 m. spalio 10 d. 11:09
GRYNAS.lt praėjusią savaitę rašė apie grėsmingą situaciją Geležinio vilko gatvėje – ten vykdomi viaduko statybos darbai išjudino šlaito gruntą, kuris ėmė šliaužti žemyn. Ir nors šiuo metu projekto vykdytojai šlaitą tvirtina, panašu, kad problemos šaknys kur kas gilesnės. Po straipsnio pasirodymo redakcija sulaukė susirūpinusios gyventojos skambučio. Moteris pranešė, kad šlaitą nuo pat viršaus ardo lietaus vanduo , kuriam nėra, kur nutekėti. Jeigu tai tęsis ir toliau, iš vietos gali pajudėti ne tik žemės, bet ir ant šlaito augantys medžiai. Moteris įspėja: jeigu miesto valdžia ir atsakingos tarnybos nesiims veiksmų, gali ištikti didelė katastrofa.
R. Polanskis: tragiška žmonos ir negimusio kūdikio netektis, kaltinimai satanizmu ir 13-metės išprievartavimu
2014 m. spalio 9 d. 00:00
Berno kantonas, Gštadas. Režisierius pusryčiauja su šeima – žmona Emmanuelle Seigner ir vaikais Morgane ir Elvisu. Čia, į tyliausią kalnų kaimelį režisierius persikėlė po to, kai 1969 m. rugpjūčio mėn. Los Andžele Charleso Mansono sektos nariai nužudė jo žmoną, 26 m. aktorę Sharon Tate. Ji buvo devintą mėnesį nėščia.
S. Lavrovas: pateisinti Ukrainos veiksmus nėra perspektyvu  (76)
2014 m. spalio 6 d. 16:20
Rusija reikalauja, kad visi nusikaltimai Ukrainoje būtų objektyviai ištirti. Tai pareiškė Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas po derybų su kolega iš Suomijos Erkki Tuomioja.
A. Kazlauskas. Žaliojo tilto balvonai – kasdienės vergo grandinės  (1131)
2014 m. spalio 6 d. 13:41
Ukrainiečiai vieną po kito verčia leninus (šįkart krito motininis Charkive, Derhachi ir Svatove), o kada gi mes išvalysime Lietuvą nuo okupantų simbolių? Praeitą savaitę teko klausyti radijo laidos apie Žaliojo tilto skulptūras. Savo požiūrius dėstė menotyrininkė Laima Kreivytė ir istorikas Algimantas Kasparavičius. Reikia pripažinti, jog jau seniai negirdėjau tiek daug nenuoseklumo bei priešaravimo sau.
7 mados katastrofos, kurios gadina tavo įvaizdį(FOTO)  (8)
2014 m. spalio 6 d. 12:48
Svajoji tapti tikra fashionista ? Tada tau ne paslaptis, kad prancūzės visada išsiskirdavo pavydėtinu skoniu, stilingu gyvenimo būdu ir nepriekaištinga apranga. Šiandien atskleisime keletą dėmesio vertų faktų, kurie tau padės atrodyti nepakartojama. Prancūzų mados tinklaraštininkės išduoda 7 svarbiausias iš kartos į kartą perduodamas paslaptis.
Mįslingi sprogdinimai Rusijoje: kas už to slypi?  (139)
2014 m. spalio 5 d. 11:20
Prieš 15 metų Rusiją sukrėtė serija baisių teroristinių išpuolių, kurie lieka neišaiškinti.
Pasaulio rinkos Rusijos karingumo nepastebėjo  (5)
2014 m. spalio 3 d. 10:25
Kruvini susirėmimai Kijeve , Krymo aneksija, „Malaysia Airlines“ lėktuvo katastrofa, ekonominės sankcijos – visa tai įvyko 2014 m. ir galima drąsiai teigti, jog visi šie įvykiai vienokia ar kitokia forma susiję su Rusijos ar konkrečiai Vladimiro Putino vykdoma grobuoniška užsienio politika.
Katastrofa Japonijoje: aukų skaičius dar auga  (1)
2014 m. spalio 1 d. 22:15
Japonijoje per netikėtą ugnikalnio išsiveržimą žuvusių žmonių skaičius pasiekė 47, trečiadienį gelbėtojams radus dar 11 žmonių kūnus pelenais užklotose viršukalnės vietose.
Vairuotojai sunerimę: o jei įvyks rimta nelaimė?  (73)
2014 m. spalio 1 d. 19:05
Per Geležinio Vilko gatvę kasdien pravažiuoja tūkstančiai automobilių ir, ko gero, ne vienas vairuotojas jau spėjo pastebėti vis dar remontuojamoje kelio dalyje „šliaužiantį“ šlaitą. Šiuo metu yra vykdomi jo sutvirtinimo darbai ir nors važiuojamąją kelio dalį skiria atitvarai, redakcija jau sulaukė nerimaujančių vairuotojų skambučių – ar slenkantis gruntas nepažirs ant kelio? Vairuotojai prisipažįsta su nerimu stebintys kelio ruožą nuo A. Goštauto g. iki M. K. Čiurlionio gatvės.  Geologai teigia, kad jie atliekamus darbus stebi tik iš šono ir neturi reikiamos informacijos, kad galėtų įvertinti situacijos rimtumą. Tuo metu Vilniaus miesto savivaldybė tikina, kad viskas vyksta pagal planą.
Išrinkta stilingiausia visų laikų nuotaka  (19)
2014 m. spalio 1 d. 16:13
„Conde Nast Brides“ atliktos apklausos rezultatai atskleidė, kad stilingiausia visų laikų nuotaka buvo Grace Kelly , skelbia „ The Independent “.
M.Šarapova tapo tarptautinės kosmetikos kompanijos veidu
2014 m. spalio 1 d. 13:18
Teniso sensacija Marija Šarapova tapo tarptautinės kosmetikos kompanijos „Avon ” aromato „Avon Luck“ veidu. M. Šarapova įkūnija pasitikėjimo savimi ir sėkmės dvasią, kuri tapo dviejų naujų kvepalų idėjos pagrindu.
Netoli Lietuvos sienos sudužo karinis lėktuvas  (129)
2014 m. rugsėjo 30 d. 18:50
Gana nedidelis ir morališkai pasenęs Baltarusijos karinių oro pajėgų parkas antradienį, rugsėjo 30 d. dar sumažėjo. Lydos rajone, esančiame netoli Lietuvos sienos, sudužo karinis lėktuvas Su-25 iš 116 šturmo aviacijos brigados.
A. Sakalo žmona: iki gyvenimo pabaigos ramiai gyventi Aloyzui buvo nepriimtinas dalykas  (249)
2014 m. rugsėjo 29 d. 15:49
Visai neseniai visuomenę pribloškė žinia, kad Socialdemokratų partijos garbės pirmininkas 83-ejų Aloyzas Sakalas nusprendė trečią kartą vesti. Jo išrinktoji 46-erių Daiva Norkienė prisipažįsta šiuo metu gyvenanti tarsi sapne. Pati ilgus metus žurnaliste dirbusi moteris šiomis dienomis sulaukė daugiau dėmesio nei per visą savo gyvenimą.
Atkūrė tragedija pasibaigusią kelto „Estonia“ kelionę  (24)
2014 m. rugsėjo 29 d. 08:35
Pro tariamus langus matomas pažįstamas Talino uostas. Žiūrint į simuliatoriaus ekranus, realybės jausmas dingsta per kelias akimirkas, skelbia rus.DELFI.ee.
D. Paukštė. Ar galima biurokratinėmis priemonėmis suvaldyti emigraciją?  (24)
2014 m. rugsėjo 29 d. 07:34
Manau, kad ne tik galima, bet tik tokiais metodais ir reikia veikti. Aišku, tai nereiškia, kad reikia užverti sienas ir nieko neišleisti iš valstybės. Tuomet turėsime tokią pat prievartą, kokia yra dabar, kuomet žmonės dėl nepakeliamų sąlygų Lietuvoje tiesiog yra išvaromi – priverčiami emigruoti. Su laisva žmogaus valia tokia emigracija neturi nieko bendro.
Estija mini 20-ąsias „Estonia“ kelto katastrofos metines  (11)
2014 m. rugsėjo 28 d. 13:14
Estijoje sekmadienį minimos dvidešimtosios kelto „ Estonia “ katastrofos metinės.
Iš „Estonios“ išsigelbėjęs lietuvis turi savo versiją: neapsieita be žmogaus įsikišimo  (239)
2014 m. rugsėjo 28 d. 00:01
Lygiai prieš 20 metų panevėžiečio Artūro Tamašausko gyvenimas galėjo baigtis Baltijos jūros gelmėse su kitais kelto „ Estonia “ keleiviais. Tačiau likimas lietuviui buvo gailestingas: laivui grimztant bangos į jūrą nuplautas A. Tamašauskas sugebėjo įlipti į gelbėjimosi plaustą ir penkias valandas pusnuogis dreifuodamas išbūti jūroje.
Stiliaus katastrofa: Kim Kardashian ir vėl šiurpino savo apdarais  (1)
2014 m. rugsėjo 27 d. 00:00
Realybės šou „Keeping Up with the Kardashians“ vaidinusi Kim Kardashian ypač daug dėmesio sulaukia dėl vis didėjančių savo moteriškų grožybių ir stiliaus nesėkmių. Ne išimtis ir Paryžiaus mados savaitės renginiai, kuriuose ji pasirodė su vyru reperiu Kanye Westu.