katastrofa

Katastrofa Japonijoje: aukų skaičius dar auga  (1)
2014 m. spalio 1 d. 22:15
Japonijoje per netikėtą ugnikalnio išsiveržimą žuvusių žmonių skaičius pasiekė 47, trečiadienį gelbėtojams radus dar 11 žmonių kūnus pelenais užklotose viršukalnės vietose.
Išrinkta stilingiausia visų laikų nuotaka  (19)
2014 m. spalio 1 d. 16:13
„Conde Nast Brides“ atliktos apklausos rezultatai atskleidė, kad stilingiausia visų laikų nuotaka buvo Grace Kelly , skelbia „ The Independent “.
M.Šarapova tapo tarptautinės kosmetikos kompanijos veidu
2014 m. spalio 1 d. 13:18
Teniso sensacija Marija Šarapova tapo tarptautinės kosmetikos kompanijos „Avon ” aromato „Avon Luck“ veidu. M. Šarapova įkūnija pasitikėjimo savimi ir sėkmės dvasią, kuri tapo dviejų naujų kvepalų idėjos pagrindu.
Netoli Lietuvos sienos sudužo karinis lėktuvas  (131)
2014 m. rugsėjo 30 d. 18:50
Gana nedidelis ir morališkai pasenęs Baltarusijos karinių oro pajėgų parkas antradienį, rugsėjo 30 d. dar sumažėjo. Lydos rajone, esančiame netoli Lietuvos sienos, sudužo karinis lėktuvas Su-25 iš 116 šturmo aviacijos brigados.
A. Sakalo žmona: iki gyvenimo pabaigos ramiai gyventi Aloyzui buvo nepriimtinas dalykas  (248)
2014 m. rugsėjo 29 d. 15:49
Visai neseniai visuomenę pribloškė žinia, kad Socialdemokratų partijos garbės pirmininkas 83-ejų Aloyzas Sakalas nusprendė trečią kartą vesti. Jo išrinktoji 46-erių Daiva Norkienė prisipažįsta šiuo metu gyvenanti tarsi sapne. Pati ilgus metus žurnaliste dirbusi moteris šiomis dienomis sulaukė daugiau dėmesio nei per visą savo gyvenimą.
Atkūrė tragedija pasibaigusią kelto „Estonia“ kelionę  (25)
2014 m. rugsėjo 29 d. 08:35
Pro tariamus langus matomas pažįstamas Talino uostas. Žiūrint į simuliatoriaus ekranus, realybės jausmas dingsta per kelias akimirkas, skelbia rus.DELFI.ee.
D. Paukštė. Ar galima biurokratinėmis priemonėmis suvaldyti emigraciją?  (24)
2014 m. rugsėjo 29 d. 07:34
Manau, kad ne tik galima, bet tik tokiais metodais ir reikia veikti. Aišku, tai nereiškia, kad reikia užverti sienas ir nieko neišleisti iš valstybės. Tuomet turėsime tokią pat prievartą, kokia yra dabar, kuomet žmonės dėl nepakeliamų sąlygų Lietuvoje tiesiog yra išvaromi – priverčiami emigruoti. Su laisva žmogaus valia tokia emigracija neturi nieko bendro.
Estija mini 20-ąsias „Estonia“ kelto katastrofos metines  (12)
2014 m. rugsėjo 28 d. 13:14
Estijoje sekmadienį minimos dvidešimtosios kelto „ Estonia “ katastrofos metinės.
Iš „Estonios“ išsigelbėjęs lietuvis turi savo versiją: neapsieita be žmogaus įsikišimo  (239)
2014 m. rugsėjo 28 d. 00:01
Lygiai prieš 20 metų panevėžiečio Artūro Tamašausko gyvenimas galėjo baigtis Baltijos jūros gelmėse su kitais kelto „ Estonia “ keleiviais. Tačiau likimas lietuviui buvo gailestingas: laivui grimztant bangos į jūrą nuplautas A. Tamašauskas sugebėjo įlipti į gelbėjimosi plaustą ir penkias valandas pusnuogis dreifuodamas išbūti jūroje.
Stiliaus katastrofa: Kim Kardashian ir vėl šiurpino savo apdarais  (1)
2014 m. rugsėjo 27 d. 00:00
Realybės šou „Keeping Up with the Kardashians“ vaidinusi Kim Kardashian ypač daug dėmesio sulaukia dėl vis didėjančių savo moteriškų grožybių ir stiliaus nesėkmių. Ne išimtis ir Paryžiaus mados savaitės renginiai, kuriuose ji pasirodė su vyru reperiu Kanye Westu.
Birmos gidas
2014 m. rugsėjo 26 d. 06:40
Nuo tada, kai Aung San Suu Kyi paskelbė, kad ji palaikys „atsakingą turizmą“, Birma - šalis, kurios jos prašymu daug kas vengė - per dvejus metus tapo šalimi, kurią visi nori pamatyti. Yra keletas nepaprastų reginių: Pagano lygumų su tūkstančiu šventyklų stebuklas, koja irklą valdantys Inle ežero žvejai ir žėruojanti Rangūno Shwedagon Pagoda auksinė stupa.
Buvęs V. Putino patarėjas: pasauliniam karui Rusija ruošiasi nuo 2003 m.  (369)
2014 m. rugsėjo 25 d. 12:39
Baltijos šalių gyventojai saugiai miegoti negali. Rusijos prezidento Vladimiro Putino galvoje - planas, dėliotas daugiau nei dešimt metų.
Vilniui gresia paskęsti statybinėse šiukšlėse  (38)
2014 m. rugsėjo 24 d. 18:20
Vasaros viduryje vilniečius pasiekė žinia, kad vienintelė sostinėje veikianti įmonės „ Bionovus “ statybinių atliekų aikštelė Liepkalnio gatvėje atsidūrė aplinkosaugininkų akiratyje – nustatyta, kad ten sukaupti atliekų kiekiai gerokai viršija leistinus ir yra stabdomas šių atliekų priėmimas. Dar daugiau – kreiptasi į teismą, kuris nusprendė areštuoti įmonės turtą. Ką tai reiškia paprastam žmogui ir statybos verslams? Ogi tai, kad jie nebeturi kur dėti statybinių atliekų. Dėl pastarojo mėnesio įvykio ginčytasi, ieškota kaltų ir galimo sprendimo trečiadienį vykusiame Aplinkos apsaugos komiteto posėdyje.
Svarbiausią gyvenimo dieną – nesėkmių virtinė  (71)
2014 m. rugsėjo 24 d. 16:51
Mūsų šventė vyko prieš šešerius metus, bet prisiminus ir kam nors papasakojus mūsų šventinės dienos įspūdžius, niekas nelieka be šypsenos.
K. Gaitanži. Dvi naujienos apie Putino režimą: gera ir bloga  (180)
2014 m. rugsėjo 24 d. 16:10
Šiuolaikiniame pasaulyje pakankamai populiari yra pozicija, kai abi kariaujančios pusės yra smerkiamos už kraujo praliejimą. Kaltė yra dalinama perpus, tiesos ieškoma kažkur per vidurį. Karas yra suvokiamas kaip savaiminis blogis, priešinamas savaiminiam gėriui – deryboms. Nekritiškai tikima stebuklinga derybų bei kompromisų galia.
„Giminių“ serialo žvaigždė P. Dimša pribloškė žuvusio dviratininko šeimą: neturiu už ką atsiprašyti, avarijos nepadariau  (380)
2014 m. rugsėjo 24 d. 13:58
Prieš teismą stojęs televizijos seriale „Giminės“ išgarsėjęs aktorius Petras Dimša nepripažįsta kaltinimų dėl jauno dviratininko žūties, nes esą net nepakliuvo į jokią avariją.
Rusijos-Ukrainos konfliktas: ką prognozuoja tie, kurie valdo pasaulio pinigus?  (126)
2014 m. rugsėjo 24 d. 05:30
Vienos valstybės įsigalėjimas pasaulyje, didžiulė politinė įtampa tarp jėgų, neaiški karinių aljansų sistema, režimų finansuojamas terorizmas ir revoliucinių idėjų pilnų teroristinių organizacijų, priešiškų kapitalizmui, jėgų stiprėjimas.
A. P. Virbickaitė rekomenduoja: 9 parodos Europoje, kurias verta aplankyti keliaujant  (6)
2014 m. rugsėjo 22 d. 21:03
Keliaujame dėl įvairių priežasčių. Tiesa, kultūrinis turizmas Lietuvoje vis dar nėra labai populiarus. Nesitikiu, kad DELFI skaitytojai puls pirkti bilietų į vieną ar kitą šalį tam, kad pamatytų mėgstamo menininko kūrybą – nors tai ir gali tapti puikiu nuotykiu. Todėl rinkdama parodas šiam sąrašui pirmenybę teikiau miestams, kuriuose dažniau lankosi lietuviai – Paryžius , Londonas , Kopenhaga , Ryga ar Kijevas . Tikiuosi, kad šio rudens ir žiemos kelionių maršrutai sutaps bent su keliomis žemiau išvardintomis parodomis ir kelionės įspūdžiai pasipildys naujais, neužmirštamais įspūdžiais.
Mamos atvirauja: ką daryti, vaikas užtiko mus mylintis?  (10)
2014 m. rugsėjo 22 d. 08:03
Nemalonu, jei kas aptinka pačiame aistros sūkuryje. Tačiau tikra katastrofa atrodo, jei jus užklumpa jūsų vaikai. Ką daryti ir kaip vaikui paaiškinti, ką jis matė? Kelios mamos sutiko pasidalinti savo gana nemalonia patirtimi.
Įspėja, kad Ebolos viruso epidemija gali išplisti ir į kitus žemynus  (14)
2014 m. rugsėjo 21 d. 16:08
Ebolos virusą atradęs mokslininkas įspėja, kad epidemija gali išplisti ir į kitus žemynus.
Jaučiate stresą? Sužinokite, kodėl jis yra ir naudingas  (4)
2014 m. rugsėjo 21 d. 00:01
Kas skaitė vaikystėje knygą apie Mumius trolius, tikriausiai prisimena tokią Filifjonkę. Ji gyvena jūros pakrantėje ir visą laiką laukia audros. Ir štai pagaliau baisinga audra ateina. Filifjonkė labai susijaudinusi laksto pakrante klykaudama, ir iš šono atrodo, kad ji ir bijo, ir patiria nepaprastą pakilimą bei susižavėjimą .... Kas ją žavi?
„Trakai“ su debiutavusiu D. Česnauskiu medalių link žygiuoja pergalingai
2014 m. rugsėjo 20 d. 15:56
Dešimt – tokiu skaičiumi „ Trakai “ papildė savo taškų sąskaitą akistatose su kitais čempionato naujokais. Edgaro Jankausko auklėtiniai Lietuvos futbolo A lygos 28-o turo dvikovoje svečiuose įveikė „Klaipėdos granitą“ 3:2 (2:1).
Rusija svaidosi kaltinimais Malaizijos katastrofos tyrėjams  (127)
2014 m. rugsėjo 20 d. 10:35
Rusijos ambasadorius prie Jungtinių Tautų ( JT ) išreiškė abejonių dėl Nyderlandų vadovaujamo tyrimo dėl oro bendrovės „Malaysia Airlines“ lainerio katastrofos virš prorusiškų separatistų kontroliuojamos teritorijos rytų Ukrainoje ir penktadienį paragino surengti naują tyrimą, prižiūrimą Jungtinių Tautų.
A. Piontkovskis: tai Maskvos triumfas  (292)
2014 m. rugsėjo 18 d. 11:55
Ukrainos ir Europos Sąjungos (ES) Asociacijos sutartis – ne Vakarų, o Maskvos triumfas, o Vladimiras Putinas eis tiek, kiek jam bus leista. Deja, kol kas jam leidžiama viskas, interviu DELFI teigė Vilniuje viešintis žinomas Rusijos analitikas Andrejus Piontkovskis .
Įvertins didžiausią kada nors grėsusią ekologinę katastrofą Baltijos jūroje  (4)
2014 m. rugsėjo 18 d. 11:22
Šios savaitės pradžioje Klaipėdoje į vandenį nuleistas laivas, kokio Klaipėdos universiteto mokslininkai dar neturėjo. 33,5 mln litų kainavęs 39 m ilgio ir 12 m pločio katamaranas šiuo metu dar nekrikštytas ir uoste stovi be vardo. Dar kelis mėnesius jame bus montuojama įranga, kuri laivą pavers plaukiojančia laboratorija.
Už informaciją apie Malaizijos lėktuvo numušimą siūlo 30 mln.  (28)
2014 m. rugsėjo 18 d. 06:54
Vokietijos sukčiavimo atvejų tyrimų kompanija „Wifka“ savo tinklalapyje pranešė, kad nenorėjęs prisistatyti vyras yra pasiruošęs sumokėti 30 mln. dolerių atlygį, suteiksiantiems informaciją ir įrodymus apie žmones, susijusius su Malaizijos lėktuvo numušimu Ukrainoje , praneša „The Local“.
Atsitraukimas prieš V. Putiną: po poros metų taikiniai jau gali būti kiti  (141)
2014 m. rugsėjo 17 d. 13:24
Jei JAV nesiims ryžtingesnių veiksmų atgrasant Rusiją nuo veiksmų Ukrainoje, po poros metų kitais Vladimiro Putino taikiniais gali tapti Baltijos valstybės , teigia JAV politologas Johnas R. Boltonas.
Iš Černobylio - nerimą keliančios žinios  (29)
2014 m. rugsėjo 16 d. 11:32
Pritrūkus finansinių lėšų, gali sustoti sprogusį Černobylio reaktorių gaubiančio sarkofago statyba. Finansų deficitas siekia 615 mln. eurų (2,12 mlrd. Lt), praneša agentūra "dpa", remdamasi Vokietijos vyriausybės šaltinių informacija.
Lietuvos futbolo A lygos 26-o turo apžvalga: pretendentai į medalius barstė taškus
2014 m. rugsėjo 15 d. 14:59
"Trakai", "Kruoja" ir "Sūduva" A lygoje" leido "Žalgiriui" atitrūkti, o "Atlantui" - priartėti. Nė viena komanda, užimanti vietas nuo antros iki ketvirtos, šįsyk nelaimėjo ir neįmušė: "Trakai" su Pakruojo "Kruoja" tarpusavyje sužaidė 0:0, o Marijampolės "Sūduvos" futbolininkai - tokiu pat rezultatu su Alytaus "Dainava".