katastrofa

Psichoanalitikas: vėl užkurti aistrą miegamajame padės vienas triukas  (16)
2015 m. gruodžio 1 d. 23:00
Gyvenimas poroje ir šeima – kultūriniai reiškiniai, bet ne prigimtinė žmogaus pareiga ar teisė. Maža to, mūsų pasąmonė nepasižymi ištikimybe.
Skelbiamos išvados dėl „AirAsia“ lainerio katastrofos
2015 m. gruodžio 1 d. 11:20
Uodegos vairo valdymo sistemos gedimas buvo svarbus veiksnys per pernai gruodį įvykusią oro bendrovės „ AirAsia “ lainerio katastrofą Javos jūroje, per kurią žuvo 162 žmonės, antradienį pranešė Indonezijos tyrėjai.
P. Porošenka: Rusija Ukrainoje kelia aplinkosaugos katastrofą  (69)
2015 m. lapkričio 30 d. 20:15
Rusija rizikuoja sukelti „aplinkosaugos katastrofą“ rytinėje Ukrainoje, remdama sukilėlių pajėgas, pirmadienį pareiškė Ukrainos prezidentas Petro Porošenka JT viršūnių susitikime Paryžiuje.
Žvaigždžių stilistas J. Trafimovas pataria nuotakoms: svarbiausia natūralumas, bokštams - ne
2015 m. lapkričio 30 d. 12:09
Bokštai, „makaronų fabrikai“ ir sutaršytas kuodelis pagaliau išėjo iš mados. Pasak grožio salono „Blanco beauty“ įkūrėjo Jevgenijaus Trafimovo, nuotakos nuo šiol renkasi natūralumą ir eleganciją.
Nepavykus susitarti dėl klimato kaitos, laukia tragiški padariniai  (8)
2015 m. lapkričio 27 d. 13:04
Daugiausia ginčų per Paryžiuje vyksiančią Jungtinių Tautų klimato kaitos konferenciją galima tikėtis dėl pinigų, LRT RADIJUI sako klimatologas Justinas Kilpys. „Nėra klausimo, kad nereikia spręsti klimato kaitos problemos, kad klimato kaita nesukelia pavojingų meteorologinių reiškinių ar problemų sveikatai. [...] Nesutariama dėl to, kas ir ką turėtų daryti, t. y. ar besivystančios šalys, ar turtingos šalys, ar visos šalys. Ir kas už tai mokės“, – kalba klimatologas. O profesorius Niklas Hoehne iš Naujojo klimato instituto nuogąstauja, kad artimiausioje ateityje šalių vadovų darbotvarkėse klimato kaitai teks konkuruoti su pasaulyje augančia įtampa dėl terorizmo grėsmės.
Ar pavyks įminti didžiausios tragedijos Žemės istorijoje paslaptį?  (33)
2015 m. lapkričio 27 d. 10:37
Gyvybė Žemėje nuolat susiduria su iššūkiais. Tačiau sunku surasti katastrofą, kuri buvo tokia negailestinga, kaip beveik 80 mln. metų trukęs masinis išnykimas. Jo metu nuo planetos paviršiaus nušluota beveik visa gyvybė.
Popiežius: susitikimo dėl klimato nesėkmė Paryžiuje būtų katastrofa  (1)
2015 m. lapkričio 26 d. 20:26
Būtų katastrofa, jeigu kažkieno interesai neleistų pasaulio lyderiams artėjančiame Jungtinių Tautų viršūnių susitikime Paryžiuje pasiekti susitarimo, kuriuo būtų siekiama pažaboti pasaulinę klimato kaitą, ketvirtadienį pareiškė popiežius Pranciškus .
F. Hollande'as ir V. Putinas susitarė suremti pečius kovoje su „Islamo valstybe“  (535)
2015 m. lapkričio 26 d. 18:28
Prancūzijos prezidentas François Hollande 'as jau atvyko pas Rusijos vadovą Vladimirą Putiną ir surengė bendrą spaudos konferenciją. Prancūzijos prezidentas pažymėjo, kad Rusija ir Prancūzija susitarė koordinuoti savo veiksmus prieš „Islamo valstybę“. Abi šalys keisis žvalgybos informacija ir vykdys bendrus oro antskrydžius prieš „Islamo valstybę“.
Kaip greitai sukursime antžmogių rasę?  (35)
2015 m. lapkričio 26 d. 16:47
Pastaruoju metu vis dažniau girdime apie genų inžineriją, mokslininkai neslepia, kad stovime ant genų revoliucijos slenksčio. Revoliucijos, kuri gydys dabar mirtinas ligas, veis naujas gyvūnų ir augalų rūšis. Tačiau kodėl mokslininkai taip sunerimę?
Blėsta viltis atrasti nežemišką civilizaciją prie astronomus sudominusios žvaigždės  (7)
2015 m. lapkričio 26 d. 10:46
Žvaigždė KIC 8462852 periodiškai pritemsta kitaip, nei turėtų, jeigu tarp jos ir mūsų prasisuktų paprasčiausia planeta. Tai kas gi ten sukasi? Žvaigždės asteroidų žiedas? Gigantiškas kosminis susidūrimas, sutrupinęs planetą? Paprasčiausias dulkių ir uolienų debesis? O gal beyrančių kometų telkinys? Ar visgi, kaip tikisi mažai tikėtinos versijos šalininkai, nežemiškos civilizacijos megastruktūra?
F. Hollande'as vyksta pas V. Putiną  (26)
2015 m. lapkričio 26 d. 09:28
Prancūzijos prezidentas Francois Hollande'as ketvirtadienį dalyvaus derybose su Rusijos vadovu Vladimiru Putinu , tęsdamas diplomatinį maratoną, kurio tikslas – suburti platesnę koaliciją prieš džihadistų judėjimą „Islamo valstybė“ (IS) po kruvinų atakų Paryžiuje .
Gyvas likęs Rusijos lėktuvo pilotas pateikė savo versiją  (1648)
2015 m. lapkričio 25 d. 17:00
Rusijos oro ir kosminių karinių pajėgų kapitonas Konstantinas Murachtinas, išgyvenęs po Turkijos karinių oro pajėgų naikintuvų F-16 atakos Sirijoje, nutaikytos prieš rusų bombonešį „ Su-24 “, interviu televizijos kanalui REN TV teigė ketinantis „atiduoti skolą už žuvusį vadą“.
„British Airways“ stabdo skrydžius į Šarm aš Šeichą  (3)
2015 m. lapkričio 24 d. 18:30
Didžiosios Britanijos aviacijos bendrovė „ British Airways “ nevykdys skrydžių į Egipto kurortą Šarm aš Šeichą iki 2016 metų sausio 14 dienos. Apie tai antradienį pranešė vežėjos spaudos tarnyba.
Neįtikėtina aiškiaregės Vangos gyvenimo istorija ir jos PRANAŠYSTĖS 2016 METAMS  (209)
2015 m. lapkričio 24 d. 15:38
Nuo neatmenamų laikų žmonės nerimauja ir bijo ateities. Kai kurie už informaciją apie tai, kas laukia ateityje, gali atiduoti labai daug. Turinčių tokias galias žmonių nėra daug. Viena garsiausių pasaulio aiškiaregių buvo bulgarė Vanga .
V. Laučius. Kas ir kodėl formuos vyriausybę po Seimo rinkimų  (55)
2015 m. lapkričio 24 d. 14:11
Jei su prezidente Dalia Grybauskaite nesutariantis ministras Saulius Skvernelis ketina kandidatuoti į Seimą Socialdemokratų partijos sąraše ar jos iškeltas vienmandatėje rinkimų apygardoje, tuomet jų viešas konfliktas nestebina. Bet jei vis dėlto S. Skvernelis šliesis prie liberalų, kas šiandien atrodo labiau tikėtina, tuomet išeina, kad prezidentė visaip gesina savo remiamos ir ją remiančios partijos būsimą politinę žvaigždę. Tai jau sunkiau suvokiama.
Švedų kino kūrėjai pademonstravo, kaip kuriami lėktuvo katastrofos specialieji efektai
2015 m. lapkričio 23 d. 18:52
Švedijos kino kūrėjai suteikė progą žvilgterėti, kaip specialiaisiais efektais kuriama lėktuvo katastrofos scena, kuri bus naudojama būsimam vaidybiniam filmui „Den blomstertid nu kommer“, arba „The Unthinkable“ („Neįsivaizduojama“) angliškai.
Po draudimo vykti į Egiptą – didžiuliai rusų nuostoliai  (50)
2015 m. lapkričio 23 d. 15:49
Stambiausi Rusijos kelionių organizatoriai pirmadienį pareiškė patyrę 1,7 mlrd. (24,5 mln. eurų) rublių tiesioginių nuostolių dėl draudimo vykdyti skrydžius į Egiptą.
Po Paryžiaus žudynių – žaibiška V. Putino reakcija: ką tai reiškia?  (454)
2015 m. lapkričio 21 d. 16:41
Praėjus vos kelioms valandoms po to, kai Prancūzijos prezidentas Francois Hollande'as , reaguodamas į siaubingus išpuolius Paryžiuje, paragino Maskvą ir Vakarus vienytis prieš „ Islamo valstybės “ kovotojus, Rusija staiga pareiškė esanti įsitikinusi, kad jos keleivinį lėktuvą virš Egipto spalio 31 d. susprogdino teroristai, skelbia Laisvosios Europos radijas.
„Kommersant“: lėktuvą А321 ir daugiabučius Maskvoje susprogdino panašios bombos  (61)
2015 m. lapkričio 20 d. 08:58
Laikraštis „Kommersant“, remdamasis savo pavardės atskleisti nenorėjusio sprogimų eksperto nuomone, pranešė, kad Rusijos lėktuvą „A321“ pražudžiusi bomba, kurios nuotrauką išplatino džihadistai, panaši į tuos sprogstamuosius įtaisus, kuriuos Ibn al-Khattabo vadovaujami teroristai naudojo 1999 metais sprogdindami gyvenamuosius namus Maskvoje.
Rusijos kariuomenės vadas kalbėjosi su Prancūzijos kolega apie karinių veiksmų „koordinavimą“ Sirijoje  (16)
2015 m. lapkričio 19 d. 17:30
Rusijos generalinio štabo viršininkas Valerijus Gerasimovas ketvirtadienį telefonu kalbėjosi su savo Prancūzijos kolega Pierre'u de Villiers apie kovą su „ Islamo valstybės “ grupuote Sirijoje.
Įkaitusi Švedijos butų rinka nerimą gena ir į Baltijos šalis  (37)
2015 m. lapkričio 19 d. 16:48
Baltijos šalių priežiūros institucijos choru reiškia nerimą dėl raudonu tašku pažymėtos Švedijos būstų rinkos, rašo bloomberg.com
Rusija skelbia smogusi „Islamo valstybei“ į skaudžiausią vietą  (399)
2015 m. lapkričio 19 d. 13:34
Rusija skelbia kirtusi „Islamo valstybei“ ten, kur skauda labiausiai.
Išgelbėkite garbaus amžiaus katytės gyvybę  (3)
2015 m. lapkričio 19 d. 11:44
Vilniuje, Lazdynuose, arčiau TV bokšto katinėlių nėra daug, tačiau prieš kelias dienas po langais žmonės pastebėjo tiesiog žolėje tupintį katiną. Panašu, kad prie lauko gyvenimo jis nepratęs: maistą iš žolės traukia pešdamas kartu su žolės lapais, žmonių nebijo žmonių. Taip ir leidžia laiką po langais - tiek dieną, tiek naktį, miega dažniausiai tiesiog žolėje, kartais įsilipa į medį.
Naujais smūgiais Sirijoje Rusija siunčia tris žinias pasauliui  (1365)
2015 m. lapkričio 19 d. 05:30
Kelias savaites delsęs ir abejojęs, o antradienį pripažinęs, kad spalio 31-ąją Egipte 224 žmones pražudžiusi lėktuvo „ Airbus A321 ” katastrofa buvo teroro aktas, Kremlius pažadėjo negailestingą atsaką.
„Islamo valstybė“ skelbia, kaip susprogdino Rusijos lėktuvą Egipte  (352)
2015 m. lapkričio 18 d. 17:38
„Islamo valstybės“ (IS) kontroliuojamas žiniasklaidos kanalas trečiadienį paviešino, kaip patys teigia, improvizuotos bombos, Egipte spalį susprogdinusios Rusijos keleivinį lėktuvą, nuotrauką, skelbia „Reuters“.
Iš B. Obamos – pagyros V. Putinui  (96)
2015 m. lapkričio 18 d. 11:39
JAV prezidentas Barackas Obama trečiadienį pagyrė Rusijos vaidmenį derybose, kuriose mėginama rasti sprendinį Sirijos krizei, taip pat pasiūlė galimybę pagerinti santykius, jeigu Maskva sutelks savo karines operacijas į džihadistų judėjimą „Islamo valstybė“ (IS).
Šių metų geriausios kalėdinės reklamos: jas žiūrėdami ir juoksitės, ir verksite  (7)
2015 m. lapkričio 18 d. 11:24
Šventinis laikotarpis artėja: kol Jungtinėse Amerikos Valstijose rengiamasi Padėkos dienai , Europoje jau prasideda Kalėdų karštligė. Čia it iš gausybės rago pasipylė kalėdinės reklamos, kurios privers ir nubraukti ašarą, ir smagiai pasijuokti.
Gyvybę išgelbėjusi meilės istorija sužavėjo Lietuvą (FOTO)  (1)
2015 m. lapkričio 18 d. 11:12
Studentas Grigas Lajauskas (21) nuo šiol turės du gimtadienius. Antrąjį jis švęs birželio 5-ąją, kai šią vasarą važiuodamas motociklu pakliuvo į siaubingą avariją. Po jos vis dar sveiksta. Vaikinas susidūrė su netikėtai iš šalutinio kelio išsukusiu autobusu, o į nelaimės vietą atskubėję medikai prognozavo blogiausia.
Žiniasklaida: Rusija smogė į „Islamo valstybės“ tvirtovę  (979)
2015 m. lapkričio 17 d. 14:16
Laikraštis „Le Monde“, remdamasis Prancūzijos gynybos ministerija, skelbia, kad Rusija iš Viduržemio jūros į Sirijos Rakos miestą pasiuntė sparnuotųjų raketų.