katastrofa

Kaip išsaugoti ilgalaikę meilę: ekspertų patarimai  (9)
2015 m. rugpjūčio 2 d. 17:12
Kaip kurstyti meilę ir aistrą – „ginčų slopikliai“, laikas, praleistas atskirai, ir kitos 23 paslaptys, išspręsiančios santykių problemas, kurias pateikia telegraph.co.uk.
Tūkstančių žiūrovų akivaizdoje – Rusijos karinio sraigtasparnio katastrofa  (1160)
2015 m. rugpjūčio 2 d. 14:27
Rusijos oro pajėgų sraigtasparniui sekmadienį nukritus per pasirodymą aviacijos šventėje, žuvo vienas pilotas.
Anglijoje sudužo lėktuvas  (134)
2015 m. rugpjūčio 1 d. 09:42
Penktadienį Anglijoje, Hampšyro grafystėje, sudužo nedidelis keleivinis lėktuvas , kuriuo skrido 4 žmonės. Visi lėktuve buvę keleiviai žuvo, skelbia BBC.
D. Grybauskaitė: Rusijos veto rodo, kad ji turi ką slėpti  (108)
2015 m. liepos 31 d. 13:16
Rusija , trečiadienį vetavusi Jungtinių Tautų (JT) Saugumo Tarybos rezoliuciją dėl tribunolo Malaizijos lainerio MH17 katastrofos kaltininkams, bando išvengti tyrimo ir turi ką slėpti, teigia Prezidentė Dalia Grybauskaitė .
J. Mackevič. Ukraina-Lietuva - neišvengiama sąjunga Europoje  (91)
2015 m. liepos 31 d. 11:01
Ukrainą ir Lietuvą nuo LDK laikų vienija bendra istorija, kurioje niekada nebuvo „mažesniojo brolio“ vaidmens, kovų ar konfliktų, kas Europos kontekste jau tikrai yra geras pavyzdys.
L. Linkevičius: Rusijos veto sustiprins teroristų nebaudžiamumą  (69)
2015 m. liepos 30 d. 15:20
Lietuvos premjeras Algirdas Butkevičius sako, kad Rusijos veto dėl Jungtinių Tautų (JT) rezoliucijos rodo šios šalies nenorą, kad būtų ištirta Malaizijos lainerio katastrofa. Užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus teigimu, liūdniausia, kad teroristams siunčiamas signalas apie jų nebaudžiamumą.
A. Jaceniukas: imamės plano B  (331)
2015 m. liepos 30 d. 13:49
Ukrainos ministro pirmininko Arsenijaus Jaceniuko atstovai spaudai pranešė, kad Ukraina kartu su tarptautinėmis partnerėmis imasi lėktuvo „Boeing-777“ katastrofos kaltininkų patraukimui atsakomybėn skirto plano B įgyvendinimo.
Liudininkas apie naują radinį paplūdimyje: tai neįtikėtina, mane krečia šiurpas  (20)
2015 m. liepos 30 d. 12:03
Vietos žiniasklaidos kanalai „L‘info“ ir „La Reunion“ pakalbino asmenis, kurie pastebėjo lėktuvo nuolaužas, kai liepos 29 d. dirbo Saint Andre paplūdimyje, salos rytinėje dalyje.
Rusija vetavo JT rezoliucijos projektą dėl lėktuvo katastrofos Rytų Ukrainoje  (995)
2015 m. liepos 29 d. 17:29
Rusija vetavo JT Saugumo Tarybos rezoliuciją, įpareigojančios įkurti tribunolą, kuris teistų asmenis, atsakingus už pernai Rytų Ukrainoje įvykusią Malaizijos oro linijų lėktuvo katastrofą. Už rezoliucijos patvirtintimą balsavo 11 narių, 3 (Kinija, Venesuela, Angola) susilaikė, Rusija vienintelė šalis, kuri rezoliucijos tekstą vetavo.
Iš V. Putino – kirtis dėl Malaizijos lėktuvo  (82)
2015 m. liepos 29 d. 15:48
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pareiškė, kad Maskva vetuos Jungtinių Tautų (JT) Saugumo Tarybos rezoliuciją dėl tarptautinio baudžiamojo tribunolo įkūrimo, skelbia „Foxnews“.
K. Masiulis. 5 didžiosios problemos, prieš kurias kapituliavo A. Butkevičius  (128)
2015 m. liepos 29 d. 13:20
Kai premjeras Algirdas Butkevičius suformavo Vyriausybę ir pradėjo darbą, iš kai kurių pasisakymų atrodė, kad jis supranta didžiąsias Lietuvos problemas, nepaskęs rutinoje ir imsis esminių reformų.
Vieta, kur 100 žingsnių nuo namų gali kainuoti gyvybę  (2)
2015 m. liepos 29 d. 10:54
Matyti dangų – profesinė daugumos pilotų liga. O jei pilotavimas ir nėra tavoji profesija, o tik hobis, vis tiek jį matai. Tai galima pavadinti negalia arba galia: priklauso nuo požiūrio. Vos pabudęs, statistinis pilotas šoka iš lovos ir puola prie artimiausio lango, norėdamas įsitikinti, ar tos dienos orai tinkami skrydžiui.
Laukiama Rusijos veto dėl Malaizijos lėktuvo katastrofos  (38)
2015 m. liepos 29 d. 08:00
Jungtinių Tautų Saugumo taryba šiandien balsuos dėl rezoliucijos, kurioje siūloma įsteigti tarptautinį tribunolą, kuris teistų asmenis, atsakingus už keleivinio Malaizijos lėktuvo numušimą virš Ukrainos pernai liepą.
Graikas: dalis net neišgali nusipirkti lėktuvo bilieto, kad „evakuotųsi“  (154)
2015 m. liepos 25 d. 18:55
„Graikijos atveju radikalios reformos yra neišvengiamos, tačiau jei dėl jų darbą praradę žmonės žudysis negalėdami įpirkti duonos savo vaikams, tuomet Graikijai geriau bus likti Europos Sąjungos pašonėje“, – sako tinklaraščio Euroblogas.lt pašnekovas graikas Yannis Iliopoulosas. Graikijos jaunimui nedarbas, neišgalėjimas susimokėti už nuomą, gyvenimas su tėvais ir bevertiškumo jausmas tapo kasdienybe. O dalis net neišgali nusipirkti lėktuvo bilieto tam, kad „evakuotųsi“, sako jis. Net keturiasdešimtmečiai grįžta gyventi su tėvais, papildo graikė Eleftheria Vlasopoulou.
Lietuvai iš Rusijos – naujas draudimas  (910)
2015 m. liepos 25 d. 12:54
Rusijos federalinės veterinarijos ir fitosanitarijos tarnyba „ Rosselchoznadzor “ gali uždrausti gėlių ir kitų augalų įvežimą iš Vokietijos , Čekijos, Slovakijos, Italijos, Lenkijos , Lietuvos ir Latvijos, cituodamas naujienų agentūrą „ Interfax “, praneša portalas gazeta.ru.
B. Obama: Afrika juda į priekį  (18)
2015 m. liepos 25 d. 12:40
JAV prezidentas Barackas Obama šeštadienį pareiškė, kad „ Afrika juda į priekį“, girdamas verslumo dvasią verslo konferencijoje Kenijoje per pirmąjį savo prezidentinį vizitą tėvo gimtinėje.
„Germanwings“ lėktuvo katastrofos aukų artimieji pagerbė žuvusiųjų atminimą  (2)
2015 m. liepos 24 d. 21:26
Daugiau nei 300 žmonių penktadienį susirinko į ceremoniją nedideliame Prancūzijos Le Vernė miestelyje, norėdami pagerbti 150 aukų, kovo 24-ąją žuvusių per „ Germanwings “ lėktuvo katastrofą, atminimą, informuoja DW.
V. Keršanskas. Kaip atsispirti Kremliaus ginklui  (122)
2015 m. liepos 24 d. 08:56
Rusijos intervencijos Ukrainoje aktualizuotas hibridinis karas pasižymi ypatinga savybe – siekiant tikslo, yra taikomas itin platus ne tik karinių, tačiau ir diplomatinių, politinių, ekonominių ar informacinių priemonių spektras. Neramumų Ukrainoje pradžią palydėjo ypač stipri dezinformacijos ir propagandos kampanija, kuri parodė, jog pastaraisiais metais Kremlius pilnai pajungė žiniasklaidos priemones ne tik vidaus, bet ir užsienio politikos tikslams siekti.
Ryškėja katastrofos padariniai: prie Fukušimos pražydo gėlės mutantės  (34)
2015 m. liepos 23 d. 22:08
Mokslininkai prognozavo, kad Fukušimos atominės jėgainės katastrofa anksčiau ar vėliau neigiamai paveiks aplinką. Panašu, kad jų žodžiai pasitvirtino. Vienas japonas išplatino vasarinių augalų nuotraukas, kuriose jie atrodo tikrai neįprastai, praneša dailymail.co.uk .
Perspėja: katastrofa gali ištikti bet kurią akimirką  (37)
2015 m. liepos 23 d. 14:03
JAV Geologinė tarnyba USGS (US Geological Survey) perspėja San Francisko įlankos regiono ( Kalifornija , JAV) gyventojus, kad čia netrukus gali įvykti galingas žemės drebėjimas.
M. Chodorkovskis: V. Putinas pats savęs nebekontroliuoja  (322)
2015 m. liepos 23 d. 12:24
Iš Rusijos išvykęs opozicijos veikėjas Michailas Chodorkovskis per interviu „Sobesednik“ įvardijo galimus šalies prezidento Vladimiro Putino įpėdinius, skelbia apostrophe.com.ua.
Atsarginiai elektriniai varikliai gelbės pilotų gyvybes  (5)
2015 m. liepos 23 d. 11:06
Lengvieji lėktuvai yra jaudinantys ir patogūs. Tačiau sugedus jų varikliui, gali įvykti katastrofa. Per dviviečių ar keturviečių lėktuvų katastrofas kiekvienais metais visame pasaulyje žūsta apie 70 žmonių. Ispanų įmonė teigia turį šios problemos sprendimą – atsarginius elektrinius variklius.
Rusija nusprendė paauklėti Nyderlandus  (525)
2015 m. liepos 22 d. 11:03
Rusijos Federacijos veterinarijos ir fitosanitarijos priežiūros tarnyba (Rosselkhoznadzor) paskelbė, kad iš Nyderlandų importuojamos gėlės kelia sanitarinę "grėsmę" Rusijai ir dėl to gali būti uždraustos, skelbia "Laisvosios Europos radijas".
Rusija siūlo alternatyvią JT rezoliuciją dėl Malaizijos lėktuvo numušimo  (59)
2015 m. liepos 21 d. 08:20
Rusija teigia pateikusi Jungtinių Tautų ( JT ) Saugumo tarybai alternatyvią rezoliuciją, nepritariančią tribunolo įkūrimui dėl Malaizijos lėktuvo MH17 virš Rytų Ukrainos numušimo, praneša „Laisvosios Europos radijas“.
Kelias link geležies. Bronzos amžiaus katastrofa  (27)
2015 m. liepos 20 d. 09:34
Iš mokykloje dėstomos istorijos susidaro įspūdis, kad daug tūkstantmečių Egipto ir šumerų, Babilono civilizacijos buvo vieninteliai miestai, apsupti vos ne kailiais apsitaisiusių žmonių. Toli gražu taip nėra. Iš tiesų jau prieš penkis tūkstantmečius Europa ir Artimieji Rytai buvo tankiai apgyvendinti, vyko intensyvūs žinių ir prekių mainai.
Šitos medžiagos gali būti daugybės endokrininių ligų, persileidimo, nevaisingumo priežastis  (10)
2015 m. liepos 19 d. 00:10
Nešdamiesi iš turgaus maišelį iš ūkininko pirktų morkų arba plastikinį butelį šviežio pieno, jaučiamės esantys tikri sveikuoliai. Kodėl gi nesijausti? Organizmas džiaugsis sveikais, natūraliais produktais, o plastikinės pakuotės nukeliaus į specialų konteinerį nepadarydamos gamtai jokios žalos. Ar viskas taip paprasta?
Graikų kelias bedugnės link: populizmas, melas ir rojus pensininkams  (213)
2015 m. liepos 18 d. 18:00
Graikija žlunga. Darbo neturi kas ketvirtas, o iš jaunimo – kas antras (prieš gerus metus nedarbo lygis siekė net 28 proc.). Du iš penkių vaikų gyvena skurde. Turtingųjų pajamos, atsižvelgus į infliaciją ir mokesčius, yra lyg 1985-aisiais, o vargingieji gyvena lyg 1980-aisiais. Valstybę apėmusi humanitarinė katastrofa. Tokį apokaliptinį šalies, daugeliui esančios atostogų rojumi, paveikslą piešia šio rašinio autorius. Kaip šalis sugebėjo atsidurti, švelniai tariant, kebeknėje, kuri jau penketą metų yra vienas didžiausių Europos Sąjungos (ES) košmarų?
Išgyveno lėktuvo katastrofą: papasakojo, kaip viskas vyko  (42)
2015 m. liepos 17 d. 21:02
Liepos 11 d. įvykus lėktuvo katastrofai, 16-metei Autumn Veatch teko palikti mirusius ar merdėjančius netikrus senelius degančiose lėktuvo nuolaužose ir kažkokiu būdu ištrūkti iš nuošalių ir tankiais miškais apaugusių JAV Vašingtono valstijos kalnų.
Rytų Ukrainos kaimas mini Malaizijos lainerio katastrofos pirmąsias metines  (10)
2015 m. liepos 17 d. 19:48
Apie 200 vietos gyventojų penktadienį susirinko laukuose prie vieno Rytų Ukrainos kaimo, kuriuose lygiai prieš metus pabiro numuštu Malaizijos keleiviniu laineriu skridusių 298 žmonių apdegę palaikai ir asmeniniai daiktai. Gyventojai, kurie beveik visi buvo suvežti prorusiškų separatistų, kontroliuojančių tą regioną, atsiųstais autobusais, mojavo apsišaukėliškos „Donecko liaudies respublikos“ vėliavomis ir laikė plakatus, kurių užrašai kaltino Kijevą dėl nekaltų žmonių žūties tebesitęsiančiame konflikte su sukilėlių pajėgomis.