katastrofa

Turkijos prezidento vajus dėl osmanų kalbos susidūrė su pasipriešinimu  (6)
2014 m. gruodžio 19 d. 16:40
Prieštaringų žingsnių nevengiantis Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas vėl išprovokavo griežtą kritiką tuo, kad šalis planuoja osmanų turkų kalbos pamokas padaryti privalomas vidurinėse mokyklose, o vienas opozicijos politikas paskelbė, kad net armija negali priversti jo dukters mokytis šios kalbos.
Ateinančiais metais „Google“ gali ištikti finansinė katastrofa  (23)
2014 m. gruodžio 19 d. 10:39
2014 metais „Google“ teko susidurti su daugybe permainų. Ir ne visos jos interneto paieškų gigantui buvo palankios, rašo „ Business Insider “.
EASA: civilinė aviacija – pavojuje  (43)
2014 m. gruodžio 18 d. 21:12
Pastaruoju metu įvykę rizikingi incidentai tarp Rusijos naikintuvų ir civilinių lėktuvų pabrėžia pavojų, kurį kelia katės ir pelės žaidimas padangėje tarp Maskvos ir Vakarų šalių, tvyrant įtampai dėl krizės Ukrainoje , sako analitikai.
Rusijos televizija: kol V. Putinas su jumis, nėra vietos baimei  (154)
2014 m. gruodžio 18 d. 10:24
Nebijokite, Vladimiras Putinas yra čia. Tokia regis yra žinia, kurią siunčia reklaminis vaizdo įrašas, išplatintas prieš kasmetinę Rusijos prezidento spaudos konferenciją.
Kaip Vakarai sudorojo Rusiją  (636)
2014 m. gruodžio 17 d. 11:27
Vakarams žingsnis po žingsnio gniaužiant virvę aplink Rusijos ekonomikos kaklą, Lietuvos politikai ir analitikai plyšavo apie Vakarų neryžtingumą ir suglebimą.
Kaip OPEC sunaikino Rusijos rublį  (149)
2014 m. gruodžio 17 d. 07:08
Rusijos centrinis bankas elgėsi teisingai. Reaguodamas į mažėjančias naftos kainas, leido laisvai svyruoti rublio kursui ir reaguoti į naftos kainos pokyčius; kišosi tik tam, kad sušvelnintų drastiškus kainų svyravimus.
Greta Lebedeva: šokiai baigėsi, bet ledinė figūrytė liko  (34)
2014 m. gruodžio 16 d. 22:13
Merginų dueto „Kitokios“ dainininkės Gretos Lebedevos ir vieno labiausiai patyrusių Lietuvos šokėjų Andriaus Kandelio pasirodymas TV3 šokių projekte „Šok su manimi“ baigėsi katastrofa – pora iškrito jau pirmoje laidoje. Ir vis dėlto Gretai yra už ką dėkoti prodiuseriams, pakvietusiams ją į šį šou.
Rusų politologė: V. Putiną bus bandoma nušalinti  (286)
2014 m. gruodžio 15 d. 22:41
Vladimiras Putinas veda Rusiją link izoliacijos, todėl jį bus bandoma nušalinti iš prezidento posto. Todėl galimi įvairūs prisijungtojo Krymo problemos sprendimo variantai, priklausomai nuo to, kas ateis į Rusijos valdžią.
Mitas apie Rusijos oligarchus  (172)
2014 m. gruodžio 14 d. 22:37
„Kitais metais Putinas, rublis ir naftos barelis susitiks ties 63 riba“, - taip skamba šiuo metu populiariausias anekdotas Maskvoje.
Pensininkė iš Luhansko: jie pažadėjo, kad gyvensime taip, kaip Sovietų Sąjungoje  (475)
2014 m. gruodžio 14 d. 17:03
Praėjusį mėnesį Ukrainos Vyriausybei sustabdžius visus biudžeto mokėjimus prorusiškų separatistų kontroliuojamose teritorijose, pensininkai, palikę savo gyvenamąsias vietas karo zonoje, ieško būdų, kaip atsiimti jiems priklausančias pensijas, praneša kyivpost.com
P. Porošenko: Malaizijos lainerio katastrofos kaltininkai bus teisiami  (72)
2014 m. gruodžio 13 d. 19:15
Ukrainos prezidentas Petro Porošenka išreiškė viltį, kad ateinančių metų pirmoje pusėje bus paskelbtos tarptautinio tyrimo dėl oro bendrovės „ Malaysia Airlines “ reiso MH17 lėktuvo katastrofos rytų Ukrainoje išvados ir kad kaltininkai bus patraukti atsakomybėn.
Yra dalykų, kurie lietuvius gąsdina labiau nei karas  (152)
2014 m. gruodžio 12 d. 16:08
Kas šiais metais buvo svarbaus Lietuvoje ? Kas sudrebino pasaulį? Kas nusipelnė metų žmogaus titulo? Kas neramina kitais metais?
I. Degutienė. Melas nėra tik dar viena nuomonė  (41)
2014 m. gruodžio 11 d. 15:38
Kadaise šviesios atminties Vytautas Kernagis vienoje iš savo dainų ragino pagaliau išjungti televizorių, kuris yra taip įsiskverbęs į mūsų gyvenimus, kad po truputį naikina ribą tarp to, kas yra vieša, ir to, kas yra privatu.
Atpažintos dvi MH17 reiso aukos  (3)
2014 m. gruodžio 11 d. 15:10
Olandų ekspertai atpažino dar dviejų aukų, žuvusių per oro bendrovės „Malaysia Airlines“ reiso MH17 lainerio katastrofą Ukrainoje, palaikus, o iš 298 žuvusiųjų tik keturių žmonių – Nyderlandų piliečių – palaikai arba jų dalys nėra nustatyti, ketvirtadienį pranešė pareigūnai.
M. Čižas. Sviediniai, kuriais šaudo Rusijos propaganda  (60)
2014 m. gruodžio 10 d. 06:00
Gerai sutepta Vladimiro Putino propagandos mašina – maždaug taip mūsų žiniasklaida pastaruoju metu apibrėžia iš Rusijos televizijos kanalų sklindantį akivaizdų melą. Kai dirbi komunikacijos srityje, šios mašinos darbas atrodo dar grėsmingesnis, nes matai ne tik galutinį rezultatą, bet ir puikiai supranti, kiek žmonių, išteklių ir politinės įtakos dėl šio rezultato yra pasitelkiama.
Tragedija JAV: lėktuvas nukrito ant gyvenamojo namo  (38)
2014 m. gruodžio 9 d. 08:37
Pirmadienio, gruodžio 8-osios, ryte Geitersberge (Merilendo valstija) ant namo nukrito dviejų variklių lėktuvas . Vietos ir federalinės valdžios duomenimis, žuvo trys lėktuvu skridę žmonės ir name tuo metu buvusi motina su dviem mažais berniukais.
Žmogus, kuris slapta režisuoja Rusijos gyvenimą  (114)
2014 m. gruodžio 8 d. 21:15
„Aš esu naujosios Rusijos sistemos autorius, arba vienas iš autorių“, – prisistatydamas pareiškė Vladislavas Surkovas .
Naftos gavybos milžinei – smūgis iš JAV  (1)
2014 m. gruodžio 8 d. 20:10
JAV Aukščiausiasis teismas atmetė naftos gavybos bendrovės BP apeliaciją dėl, pasak jos, „išpūstų ir neteisėtų“ kompensacijų už nuostolius per naftos nuotėkį Meksikos įlankoje. Apie tai informuoja BBC .
R. Bogdanas. Brežnevėjimas: nuo šiol ir per amžius  (47)
2014 m. gruodžio 8 d. 13:09
Vladimiro Putino metinė kalba šiemet susilaukė ypatingo dėmesio: juk savo viziją dėstė agresyvios branduolinės valstybės su smunkančia ekonomika vadovas, o tokia valstybė yra tikras galvos skausmas visiems, kas su ja turi reikalų.
Smukusios naftos kainos virto atleidimų banga  (8)
2014 m. gruodžio 8 d. 10:20
Didžiosios Britanijos naftos gavybos milžinė BP spartina savo planus šimtais mažinti darbuotojų skaičių administraciniuose padaliniuose, kurių daugelis įsikūrę Didžiojoje Britanijoje ir JAV , praneša BBC .
Tirpalu virstantis plastikas - išsipildžiusi ekologų svajonė?  (13)
2014 m. gruodžio 8 d. 10:11
Mokslininkai iš JAV Šiaurės Dakotos universiteto pasiūlė naują būdą, kaip galima būtų atsikratyti tūkstančiais tonų plastiko, kuris neretai tiesiog išmetamas, o ilgai neyrančios atliekos grasina tapti ekologine katastrofa daugybei pasaulio regionų.
Kaip namuose pasigaminti kremą, saugantį odą nuo šalto oro  (1)
2014 m. gruodžio 7 d. 00:10
„Kaip apsaugoti jautrią mažylio odelę nuo aplinkos veiksnių – atšiauraus vėjo ir šalto oro?", – šį klausimą sau užduoda visos rūpestingos mamos bei tėčiai. "Sąmoningų mamų" bendruomenės įkūrėja, aromaterapeutė ir mama Giedrė Veličkienė sako, jog yra vienas tikrai veiksmingas, švelnus ir visai nebrangus gydymo ir prevencijos būdas nuo peršalimo ligų, tai - aromaterapija. Specialistė dalijasi savo sukurtu aromaterapinio kremo receptau, kuris padės apsaugoti odą nuo nepageidaujamo poveikio šaltuoju metų laiku.
Lenkus pasiryžo evakuoti iš Rytų Ukrainos  (18)
2014 m. gruodžio 5 d. 14:58
Į Lenkijos premjerę Ewą Kopacz kreipėsi Lenkijos „Laisvės ir demokratijos“ organizacijos pirmininkas Michalas Dworczykas su prašymu pradėti lenkų tautybės asmenų repatriaciją iš Rytų Ukrainos, informuoja svetainė onet.pl.
Žiniasklaida: iš ataskaitos apie Malaizijos lėktuvo katastrofą dingo svarbi informacija  (82)
2014 m. gruodžio 4 d. 17:22
Ukrainiečių žinybos dar prieš Malaizijos keleivinio lėktuvo numušimą privalėjo visiškai uždaryti oro erdvę virš Rytų Ukrainos. Tai pareiškė Stokholmo taikos tyrimo instituto (SIPRI) atstovas Siemonas Wezemanas.
Izraelyje - ekologinė katastrofa  (7)
2014 m. gruodžio 4 d. 16:39
Milijonai litrų naftos iš pažeisto naftotiekio praėjusią naktį užliejo dykumų draustinį Izraelyje ir sukėlė vieną didžiausių šalyje ekologinių katastrofų, pranešė pareigūnai ir žiniasklaida.
K. Kupšys. Kas bus, kai užges ryškios greitųjų kreditų karuselės šviesos?  (22)
2014 m. gruodžio 4 d. 07:14
Lietuvoje egzistuoja fantasmagoriška kredito rinka, apie kurią diskutuojama priešokiais, o jei ir kalbama, tai tarsi apie slogą – gal ir nemalonu, bet taip įprasta ir praktiškai neišvengiama, todėl verčiau nesukti dėl to galvos.
Po Krymo ir Valdajaus: ko dabar laukti iš V. Putino?  (323)
2014 m. gruodžio 4 d. 05:30
Rusijos prezidento Vladimiro Putino kalbos pastaruoju metu yra tarsi programiniai politiniai kūriniai, paaiškinantys Rusijos elito požiūrį į vykstančius procesus ir nurodantys gaires, kur bus judama artimiausiu metu.
Anekdotas apie V. Putiną, naftą ir rublį, kuris virsta realybe  (243)
2014 m. gruodžio 3 d. 21:26
Girdėjote anekdotą apie Vladimirą Putiną , naftos kainą ir rublio vertę dolerio atžvilgiu? Jie visi kitais metais bus lygūs 63.
Tikros neįtikėtinos istorijos, kai nuo katastrofų išgelbėjo... nuojauta  (12)
2014 m. gruodžio 3 d. 11:39
Vidutiniškai kas savaitę pasaulyje registruojama viena katastrofa arba stichinė nelaimė. Gelbėjimo darbams pasaulio bendruomenė per metus skiria daugiau nei 1 mlrd. JAV dolerių (apie 2,5 mln. Lt). Per dešimtmetį žūsta maždaug po 3 mln. žmonių. Tyrėjai seniai atkreipė dėmesį, kad egzistuoja tam tikri dėsningumai, susiję su šiais įvykiais. Juk kai kuriems žmonėms pasiseka išvengti mirtinai pavojingų situacijų.