katastrofa

Nutekinti Rusijos žiniasklaidos prievaizdo laiškai: tai katastrofa  (187)
2015 m. balandžio 21 d. 12:55
Programišių grupė „ Anonymous International“, Rusijoje veikianti kaip „Shaltai Boltai“, įsibrovė į Rusijos žiniasklaidos prievaizdo „Roskomnadzor“ vadovo Aleksandro Žarovo elektroninio pašto dėžutę.
Kraupi statistika: per laivo katastrofą Viduržemio jūroje žuvo 800 žmonių  (46)
2015 m. balandžio 21 d. 07:45
Jungtinių Tautų ( JT ) pabėgėlių agentūra patvirtino, kad 800 migrantų žuvo sekmadienį prie Libijos krantų nuskendus juos plukdžiusiam laivui - tai paskelbta agentūros atstovams pakalbėjus su katastrofą išgyvenusiais žmonėmis.
Papasakojo apie košmarą skęstančiame laive: mes buvome užrakinti  (44)
2015 m. balandžio 20 d. 08:02
Šimtai katastrofą Viduržemio jūroje patyrusiame laive buvusių emigrantų atsidūrė spąstuose dėl užrakintų durų. Remiantis balandžio 19 d. Italijos Katanijos miesto prokuratūros paskelbta informacija, kaip praneša CNN, apie užrakintas duris papasakojo vienas iš katastrofos metu laive buvusių asmenų, kuriam pavyko išsigelbėti.
Turkijos oro linijos ragina savo pilotus tuoktis  (10)
2015 m. balandžio 19 d. 15:59
Turkijos oro linijų bendrovės „ Turkish Airlines generalinis direktorius Temelis Kotilis paragino nesusituokusius pilotus susirasti antrąsias puses, skelbia AFP .
Suomijoje vyksta rinkimai, kuriuose prognozuojama nesėkmė valdančiajai koalicijai
2015 m. balandžio 19 d. 10:38
Suomiai sekmadienį balsuoja rinkimuose , kuriuose premjero Alexander'o Stubbo kairiųjų ir dešiniųjų koalicijai prognozuojama nesėkmė ir kurie vyksta visuomenei viliantis, kad nauja vyriausybė išves šalį iš trejus metus trunkančios ekonominės krizės.
Branduolinė energetika – baimę kelianti visų ekologų svajonė?  (121)
2015 m. balandžio 18 d. 08:18
Mes gerai mokame skaičiuoti nuolaidas „Maksimoje“ , tačiau nesuprantame statistikos , todėl prisibijome skraidyti saugiausia planetoje transporto priemone – lėktuvais. Mus sunku įtikinti palikti daugiau arbatpinigių padavėjui, tačiau mes noriai galime atiduoti paskutinį litą už skambią detoksikaciją . Mes visada surandame svetimas klaidas ir su džiaugsmu skubame pataisyti autorių, tačiau nepastebime kaip mūsų pažiūros mus pačius paverčia beraščiais . Ir lyg to būtų maža, mus labai lengva užkrėsti baisiomis mintimis .
Į Fukušimos reaktorių pasiųstas robotas sugedo po 3 valandų  (18)
2015 m. balandžio 17 d. 15:18
Praėjus ketveriems metams po nelaimės Fukušimos Daiichi atominėje elektrinėje į vieno reaktoriaus vidų buvo pasiųstas filmuojantis robotas, specialiai sukurtas tokiai užduočiai. Deja, vos po trijų valandų veikimo įrenginys sugedo.
Vokietija iškilmingai gedi „Germanwings“ aukų ir svarsto, ar reikia uždegti žvakelę žudikui  (6)
2015 m. balandžio 17 d. 13:21
Vokietijos didingoje Kelno katedroje prasidėjo gedulingos Mišios Alpėse sudužusio „ Germanwings “ lėktuvo aukoms atminti. Uždegtos 150 žvakelių – ir lėktuvą į katastrofą pasiuntusiam pilotui Andreasui Lubitzui. Šis sprendimas sukėlė diskusijas.
Buvau meilužiu – niekam to nelinkėčiau  (143)
2015 m. balandžio 16 d. 14:23
„Reikia labai daug kantrybės ir šaltų nervų“, – pasakoja DELFI skaitytojas G.T., atskleidęs, kad jam yra tekę būti meilužio vietoje. Nuoširdžiai mylėjęs merginą, kuri turėjo antrą pusę, vyras sako, kad niekam to nelinkėtų...
Sakau iš patirties – paskutinių „eks“ žinučių nebūna  (68)
2015 m. balandžio 16 d. 11:06
Kokie buvo paskutiniai Jūsų „eks“ pasakyti žodžiai? DELFI pasiteiravus šio klausimo, skaitytojas Andrius nusprendė šiam klausimui paprieštarauti. Vyriškis stebisi, kaip kūrus santykius su žmogumi, vėliau galima šiuos visiškai nutraukti. „Mano gyvenime jų ir nebūna“, – apie paskutines „eks“ žinutes sako jis.
Prie Kanarų salų nuskendo Rusijos traleris  (20)
2015 m. balandžio 15 d. 17:52
Neteisėta žvejyba apkaltintas Rusijos tralelis „Oleg Naidenov“ trečiadienį nuskendo prie Kanarų salų, žmonės nenukentėjo, pranešė Ispanijos gelbėtojai.
Japonijoje „Asiana“ lėktuvas tūpdamas sudaužė ryšių anteną  (3)
2015 m. balandžio 15 d. 14:15
Oro bendrovės „ Asiana Airlines “ lėktuvas antradienį per tūpiant įvykusį incidentą, kurio metu nukentėjo laineryje buvę 27 žmonės, viename Japonijos oro uoste užkliudė ir sudaužė ryšių anteną.
Paskutiniame interviu perspėjo dėl ėjimo pasaulinio karo link  (7)
2015 m. balandžio 14 d. 14:27
Nobelio literatūros premijos laureatas Guentheris Grassas savo paskutiniame interviu, duotame vos kelios savaitės iki jo mirties pirmadienį, pareiškė nuogąstaująs dėl žmonijos „somnambuliško ėjimo“ pasaulinio karo link.
Sąmokslo teorija ar pagrindas dar vienam konfliktui su Rusija?  (25)
2015 m. balandžio 13 d. 14:21
Prieš penkerius metus sudužęs prezidentinis Lenkijos lėktuvas šalia Smolensko – Rusijos specialiųjų tarnybų darbas, tokią versiją savo naujoje knygoje kelia vokiečių žurnalistas Jurgenas Rothas.
Tvirtos santuokos paslaptis paprastesnė nei manėte  (1)
2015 m. balandžio 13 d. 13:12
Susituokusios poros vieną dieną neatlaiko ir prie svetimų žmonių išdžiausto savo anytų ir uošvių baltinius . Nedarykite to. Kalbėti apie vienas kito mamas reikia laikantis neutraliteto, kitaip niekuo dėti žmonės taps didelio mūšio liudininkais. Nors mamos niekada nebūna neutralios, jūs laikykitės iš paskutiniųjų.
Negrąžinta paskola pridarė bėdų: grasino, baugino, brovėsi į namus  (10)
2015 m. balandžio 11 d. 07:44
Alytuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl grasinimo ir bauginimo.
Lenkijoje minimos 5-osios prezidento lėktuvo katastrofos metinės  (7)
2015 m. balandžio 10 d. 11:23
Lenkija penktadienį prisimena prieš penkerius metus Rusijoje įvykusią vyriausybinio lėktuvo katastrofą, per kurią žuvo prezidentas Lechas Kaczynskis ir dar 95 kartu su juo skridę žmonės, tarp kurių buvo aukšto rango politikų, kariškių ir iškilių visuomenės veikėjų.
Rusijos versija dėl lėktuvo katastrofos  (23)
2015 m. balandžio 9 d. 14:58
Rusijos pareigūnai ketvirtadienį paskelbė, kad jų tyrimas dėl 2010-aisiais įvykusios Lenkijos prezidento lėktuvo katastrofos jau beveik baigtas, taip pat atmetė prielaidą, kad dėl to incidento galėtų būtų kaltinami Rusijos oro uosto dispečeriai.
Žiniasklaida: A. Lubitzas pirmajam pilotui į kavą pripylė vaistų  (104)
2015 m. balandžio 8 d. 20:40
Trečiadienį portalas „The Mirror“ paskelbė, kad dėl „ Germanwings “ lėktuvo katastrofos, per kurią žuvo 149 žmonės, kaltinamas pilotas Andreasas Lubitzas pirmajam pilotui Patrickui Sondenheimeriui skrydžio metu į kavą įpylė vaistų, skatinančių šlapimo išsiskyrimą.
Vokiečių žurnalisto versija dėl lėktuvo katastrofos sukrėtė lenkus  (198)
2015 m. balandžio 8 d. 16:14
Artėjant Lenkijos prezidento lėktuvo katastrofos Smolenske penktosioms metinėms, šią tragiškiausią Lenkijos pokario metais nelaimę, kurioje žuvo 96 žmonės, tarp jų Lenkijos prezidentas Lechas Kaczynskis su žmona, ją vis dar dengia nežinios skraistė.
Paskutinė mano „eks“ žinutė...  (30)
2015 m. balandžio 8 d. 15:22
Paskutinė jo ar jos žinutė, kurią mokate mintinai, sapnuojate naktimis ir gailėjotės neatsakę... Pamenate? Kovo pabaigoje „Youtube“ platformos naudotojos Eva ir Mel buvo sukūrusios filmuką, kuriame Niujorko viengungiai skaitė tokias paskutiniąsias savo „eks“ parašytas žinutes, kurios galėtų tapti anekdotų dalimi.
Rusijoje remontuojamame povandeniniame laive kilęs gaisras užgesintas  (18)
2015 m. balandžio 8 d. 08:22
Rusijos gelbėtojų brigados antradienio vakarą užgesino gaisrą, įsiplieskusį povandeniniame laive „Oriol“, kuris buvo remontuojamas sausajame doke.
Nutekino įrašus iš katastrofą patyrusio L. Kaczynskio lėktuvo: pilotai vykdė nurodymus  (151)
2015 m. balandžio 7 d. 18:58
Kariniai pilotai, kaltinami dėl Lenkijos prezidentinio lėktuvo katastrofos 2010 metais, leisdamiesi tirštame rūke Rusijoje vykdė savo vyresnybės nurodymus, rodo antradienį nutekinti pilotų kabinos pokalbių registratoriaus įrašai.
Ukrainoje žuvo du lenkų lakūnai  (22)
2015 m. balandžio 7 d. 17:16
Rytų Ukrainoje žuvo du lenkų lakūnai.
Į NBA kviestas M. Paulauskas: jei būčiau išvykęs, būtų nukentėję mano artimieji  (4)
2015 m. balandžio 7 d. 11:30
„Negaliu patikėti, kad man jau tiek daug metų. Sveikata nebloga, jaučiuosi gerai. Stengiuosi būti stiprus ir džiaugtis gyvenimu. Nors nebetreniruoju jokios komandos, man nenuobodu, veiklos pakanka. Nuolat lankausi „Žalgirio“ komandos rungtynėse Kaune, kaip „Žalgirio“ Garbės klubo prezidentas lankausi mokyklose, bendrauju su jaunimu.
Nauji duomenys iš A. Lubitzo kompiuterio: kaip „dangaus velnias“ ruošėsi paskutiniam skrydžiui  (155)
2015 m. balandžio 6 d. 19:03
Prieš „ Germanwings “ lėktuvo katastrofą Andreasas Lubitzas keletą kartų jungėsi prie savo kompiuterio naudodamas prisijungimą „Skydevil“ ir ieškojo informacijos apie piloto kabinos apsaugą.
Aštuoni dalykai, kurių nenorėtumėte žinoti apie lėktuvą, kai juo skrisite kitą kartą  (40)
2015 m. balandžio 6 d. 05:42
Visiškai nesistengiame atbaidyti jūsų nuo kelionių, nes didžiąja dalimi skridimas lėktuvu yra pakankamai saugus (faktiškai, tai saugiausias keliavimo būdas per pastarąjį dešimtmetį ir jis darosi dar saugesnis). Vis dėlto, yra keletas faktų, kurie gali priversti jus susimąstyti prieš kitą kartą užsakant lėktuvo bilietus.
Netolima vizija: jūsų bepilotis automobilis partrenkė karvę – kas kaltas?  (84)
2015 m. balandžio 5 d. 12:16
Išties, kas kaltas, jei įsigijote vieną tų eksperimentinių „ Google “ automobilių ir šis niekšelis veždamas jus įsigudrino partrenkti per gatvę einančią karvę? Kas mokės baudą ir atlygins žalą ūkininkui? Jūs, nes sėdėjote automobilyje? „Google“, nes tokį automobilį sukūrė? Kinai, nes surinko jį fabrike, kuriame dirba pigi darbo jėga? Ar pardavėjai, nes įjungė kompiuterį bandomajam važiavimui? O jei keliu ėjo žmogus? Ar Larry Page ’as (vienas „Google“ įkūrėjų), ar jūs kalėjime džiūvėsius graušite?
Kitataučių ir kitatikių Velykos Lietuvoje – netikėtos  (47)
2015 m. balandžio 5 d. 09:01
Kaip sutinka Velykas ilgą laiką Lietuvoje gyvenantys kitataučiai? Ar domisi šios pavasario katalikų šventės tradicijomis čia gimę ar prieš daug metų šaknis įleidę ir šeimas sukūrę kitatikiai? DELFI kalbintų garsių žmonių ir jų šeimų atsakymai nustebino.