katastrofa

Sunku patikėti: keisčiausios ligos pasaulyje
2015 m. rugpjūčio 30 d. 14:33
Pristatome rečiausias, keistas ligas , pradedant progerija, kuomet žmogus sensta neįtikėtinai greitai, baigiant alergija... vandeniui.
Ukrainos atominėje elektrinėje nutekėjo radioaktyvus vanduo  (39)
2015 m. rugpjūčio 28 d. 20:59
Branduolinėje jėgainėje Vakarų Ukrainoje nutekėjo radioaktyvus vanduo. Pasak valstybinės bendrovės "Energoatom", incidentas įvyko Chmelnyckio atominėje elektrinėje, esančioje už 275 km į vakarus nuo Kijevo , praneša agentūra AFP .
B. Obama pagyrė „įkvepiantį“ Naująjį Orleaną, praėjus dešimtmečiui po uragano „Katrina“  (1)
2015 m. rugpjūčio 28 d. 10:32
JAV prezidentas Barackas Obama ketvirtadienį pagerbė Naująjį Orleaną ir jo žmones, savo akimis pamatęs, kaip tas nerūpestingo gyvenimo atmosfera garsėjantis miestas atsigavo per dešimtmetį po jį smarkiai nuniokojusio uragano „Katrina“.
NASA bandymai: sudaužytas lėktuvas, siekiant patikrinti avarinį siųstuvą  (4)
2015 m. rugpjūčio 27 d. 17:44
NASA mokslininkai ir toliau be gailesčio naikina lėktuvus. Šį kartą paaukotas vienmotoris „Cessna“. Lėktuvas buvo pakeltas į 30 metrų aukštį ir tikslingai mestas į žemę.
A. Tsipras atmeta galimybę formuoti nacionalinės vienybės vyriausybę  (3)
2015 m. rugpjūčio 27 d. 13:51
Atsistatydinęs Graikijos premjeras Alexis Tsipras trečiadienį atmetė galimybę sudaryti nacionalinės vienybės vyriausybę, jeigu jo partija neužsitikrintų absoliučios daugumos parlamente per pirmalaikius rinkimus, paskelbtus po to, kai jis pasitraukė iš posto praeitą savaitę.
S. Gentvilas. Lietuviško solidarumo interpretacijos: rūgstantis pienas ir atstumti pabėgėliai  (31)
2015 m. rugpjūčio 27 d. 12:27
Šios savaitės pradžioje premjeras A.Butkevičius į Briuselį nugabeno prašymą padėti Lietuvos pienininkams, kurie kenčia nuo Rusijos pieno embargo. Prašoma suma - 50 milijonų eurų. Kodinė motyvacija- Europa turi būti solidari prieš Rusijos sankcijas.
Kinijoje suimti 12 asmenų dėl sprogimų Tiandzine  (1)
2015 m. rugpjūčio 27 d. 10:06
Kinijos policija suėmė 12 asmenų, siejamų su milžiniškais sprogimais šiauriniame Tiandzino uostamiestyje, kurie pareikalavo mažiausiai 139 žmonių gyvybių ir smarkiai nuniokojo pramonės zoną bei aplinkinius gyvenamuosius rajonus, ketvirtadienį pranešė valstybinė žiniasklaida, prokurorams tiriant numanomą 11 pareigūnų aplaidumą.
Šaudynės tiesioginiame eteryje: užpuolikas mirė ligoninėje  (537)
2015 m. rugpjūčio 26 d. 16:16
Virdžinijoje nušauti du tiesioginį reportažą rengę televizijos žurnalistai, patvirtino jų darbdavys.
V. Putino Rusija . Kremliaus siekis Nr. 1  (668)
2015 m. rugpjūčio 26 d. 05:30
Šį kartą straipsnių ciklo “ Vladimiro Putino Rusija ” analitinį žvilgsnį nusprendžiau skirti pastangoms rasti atsakymą į klausimą, kuris tiek Lietuvoje, tiek Vakaruose apskritai vis dažniau tampa kone svarbiausias kalbant apie vis agresyvėjančius Kremliaus veiksmus.
Kanadoje sudužus hidroplanui žuvo prancūzė ir keturi britai
2015 m. rugpjūčio 25 d. 18:44
Šeši žmonės, tarp jų prancūzė turistė ir keturi Didžiosios Britanijos piliečiai, žuvo sekmadienį per hidroplano katastrofą Kanados Kvebeko provincijoje, pirmadienį pranešė pareigūnai. Lengvasis hidroplanas „DHC-2 Beaver“, priklausęs oro bendrovei „Saguenay Air“, pakilo iš Tadusako, esančio Šv.Lauryno įlankos šiaurinėje pakrantėje, už maždaug 500 km į šiaurės rytus nuo Monrealio. Tas regionas yra populiarus tarp banginių stebėtojų.
Kanadoje sudužus hidroplanui žuvo prancūzė ir keturi britai  (1)
2015 m. rugpjūčio 25 d. 08:54
Šeši žmonės, tarp jų prancūzė turistė ir keturi Didžiosios Britanijos piliečiai, žuvo sekmadienį per hidroplano katastrofą Kanados Kvebeko provincijoje, pirmadienį pranešė pareigūnai.
Velionio Lenkijos prezidento žentas suimtas dėl sukčiavimo  (7)
2015 m. rugpjūčio 24 d. 16:40
Velionio Lenkijos prezidento Lecho Kaczynskio žentas buvo suimtas dėl įtariamo maždaug 13 mln. zlotų (3 mln. eurų) pasisavinimo iš vieno valstybinio neįgaliųjų fondo.
Katastrofos per aviacijos šou Britanijoje aukų gali padaugėti: incidento vaizdo įrašas  (34)
2015 m. rugpjūčio 24 d. 16:32
Šiuos dramatiškus vaizdus nufilmavo Jungtinėje Karalystėje (JK) šalia Braitono vykusiame aviacijos šou apsilankęs žmogus. Atlikdamas aukštojo pilotažo figūrą – manoma, kad tai buvo mirties kilpa – senovinis naikintuvas ‚Hawker Hunter“ ėmė sparčiai žemėti ir neilgai trukus nukrito ant judraus kelio. Dėl įvykusio sprogimo sudegė ne tik lėktuvas, tačiau taip pat ir automobiliai, ant kurių lėktuvas nukrito. Ši nelaimė nusinešė mažiausiai 11 asmenų gyvybes.
Beveik kaip Antras pasaulinis: metai, kurie Rusiją pakeitė negrįžtamai  (252)
2015 m. rugpjūčio 24 d. 12:54
Paskutinis praėjusio amžiaus dešimtmetis šiuolaikinėje Rusijoje atlieka tokį pat vaidmenį, kokį Sovietų sąjungoje turėjo „Didysis Tėvynės karas“, teigia žurnalistas, buvęs žurnalo „Afiša“ vyriausiasis redaktorius Jurijus Saprykinas .
V. Andriukaitis: į Lietuvą plūsta modifikuoti pašarai  (46)
2015 m. rugpjūčio 23 d. 22:28
Jokie maisto saugos standartai nėra, nebuvo ir nebus derybų objektas, ES ir JAV tariantis dėl Transatlantinės prekybos ir investicijų sutarties, tikina Lietuvos eurokomisaras Vytenis Andriukaitis . O modifikuoti pašarai , pasak eurokomisaro, į Lietuvą importuojami ir dabar.
JAV kryžkelėje: vienoje pusėje bėda, kitoje – katastrofa  (278)
2015 m. rugpjūčio 22 d. 16:24
Po Atlantos Federalinio rezervų banko (FED) vadovo Denniso P. Lockharto pareiškimo, kad didžiausia pasaulio ekonomika grįžo į normalų lygį, kai kurie analitikai tikisi, jog FED savo palūkanų normas pradės kelti jau šį rugsėjį.
JAV žvalgybos centras: rusai laukia blogų naujienų. Ir tam yra svari priežastis  (455)
2015 m. rugpjūčio 22 d. 09:07
Rugpjūtis Rusijoje – tai mėnuo, kada realiausia tikėtis, jog šalis ir jos svarbiausieji lyderiai atostogauja. Deja, realybė visai kitokia. Rusai laukia blogų ar bent jau netikėtų naujienų. Ir tam yra svari priežastis, rašo JAV žvalgybos centras „Stratfor“.
Top 10: knygos apie tai, kaip prailginti savo gyvenimą  (12)
2015 m. rugpjūčio 21 d. 18:06
Daugelis iš mūsų svajoja gyventi ilgai ir laimingai, metų metus džiaugtis jaunyste. Kad galėtume džiaugtis ilgaamžiškumu, turime teisingai prižiūrėti savo kūną ir puoselėti sveikatą. Tai pasiekti gali padėti knygos, esančios šiame dešimtuke.
Naujasis Lenkijos lyderis sieks didesnės regiono integracijos ir NATO bazių  (9)
2015 m. rugpjūčio 21 d. 17:23
Kai kurie Lenkijos lyderiai apie tai svajojo jau beveik šimtmetį: stabilus Rytų Europos šalių aljansas nuo Baltijos ir Juodosios jūros, kuris būtų pajėgus atgrasyti Rusiją.
NASA ramina panikuotojus: pasaulio pabaigos kitą mėnesį nebus  (23)
2015 m. rugpjūčio 21 d. 11:24
Internete būta nemažai tinklaraštininkų ir nežinia kiek patikimų svetainių tvirtinimų, kad tarp 2015 metų rugsėjo 15 ir 28 dienos į Žemę rėšis asteroidas. Gandonešiai tvirtino, kad vieną iš šių dienų asteroidas kris kažkur netoli Puerto Riko ir nušluos vakarinę Amerikos pakrantę. Interneto baugintojai tikino, kad milžinišką žalą patirs JAV , Meksika, o taip pat – centrinės ir Pietų Amerikos šalys.
L. Balsys. Atliekų tvarkymas turi tapti būtinąja paslauga gyventojams, o ne pasipelnymo šaltiniu  (61)
2015 m. rugpjūčio 21 d. 08:02
Šią savaitę buvau pakviestas į „Žurnalistų namų“ surengtą apvalaus stalo diskusiją kartu su Aplinkos ministerijos, Lietuvos vartotojų konfederacijos, Verslo darbdavių konfederacijos, Elektronikos platintojų asociacijos bei kitų organizacijų atstovais ir žurnalistais padiskutuoti apie problemas, susijusias su atliekų tvarkymu, betvarkę šioje srityje ir galimus sprendimus.
Pirmieji aukų palaikai išgabenti iš „Trigana Air“ lėktuvo katastrofos vietos
2015 m. rugpjūčio 19 d. 13:59
Pirmieji iš 54 žuvusių žmonių palaikai trečiadienį buvo išgabenti iš vieno Indonezijos keleivinio lainerio sudužimo vietos atokiame rytiniame regione po to, kai blogi orai sutrukdė pastangas juos išskraidinti.
L. Kojala. Sankcijos prieš Rusiją veikia. Ir štai kodėl  (584)
2015 m. rugpjūčio 19 d. 06:00
„ Europa turi suprasti, kad sankcijos nėra niekam naudingos, nes sutrikdo normalius ekonominius santykius. Be to, europiečiai net į pirmąją sankcijų bangą žvelgė rezervuotai, tačiau akivaizdu, jog galiausiai pakluso atvirai iškeltiems JAV reikalavimams“, – mėgsta kartoti Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas .
Vaizdai, kurie verčia krūpčioti: iš lėktuvo neliko nieko  (2)
2015 m. rugpjūčio 18 d. 16:22
Lėktuvas, sudužęs praeitą savaitgalį atokiame Indonezijos rytiniame regione, antradienį buvo rastas „visiškai sunaikintas“, o tarp apdegusių nuolaužų tankiose džiunglėse aptikti visų 54 jame buvusių žmonių palaikai.
Indonezijos lėktuvo katastrofa: vilčių nebeliko  (7)
2015 m. rugpjūčio 18 d. 07:47
Visų 54 žmonių, skridusių lėktuvu, kuris praeitą savaitgalį sudužo atokioje vietovėje Indonezijos rytuose, palaikai antradienį buvo rasti katastrofos vietoje, pranešė vienas pareigūnas.
Darbuotojų trūkumas atsirūgsta  (463)
2015 m. rugpjūčio 18 d. 05:30
Kavinėse , baruose ir kitose viešojo maitinimo įstaigose jau pasijuto darbuotojų stygius: DELFI gavo ne vieną kliento skundą, kuriame žmonės lieja nuoskaudas dėl prasto aptarnavimo.
Ketvertuką pagimdžiusi 65 metų moteris sulaukė ypatingų žinių  (32)
2015 m. rugpjūčio 18 d. 00:10
Prieš tris mėnesius vienoje Vokietijos klinikų 65 metų pensininkė Annegret R. po cezario pjūvio operacijos susilaukė ketvertuko. Tai pirmasis toks atvejis pasaulyje, kai garbaus amžiaus moteris pagimdė iš karto keturis naujagimius.
Kinijoje – naujos bėdos: įspėjama apie „staigią mirtį“  (26)
2015 m. rugpjūčio 17 d. 11:50
Gelbėtojai pirmadienį skubėjo pašalinti šimtus tonų natrio cianido iš didžiulių sprogimų epicentro Kinijos šiauriniame uostamiestyje, o valstybinė žiniasklaida kritikavo pareigūnus dėl jų atsako per katastrofą, nusinešusią bent 11 žmonių gyvybių.
Kalifornijoje susidūrė du lėktuvai  (4)
2015 m. rugpjūčio 17 d. 09:00
Kalifornijoje keturi žmonės žuvo sekmadienį susidūrus dviem lengviesiems lėktuvams susidūrus valstijos pietuose netoli sienos su Meksika , pranešė JAV žiniasklaida.