katastrofa

Gyvenimo prestižiniame Vilniaus rajone kaina: išplovė kaip žiurkes  (84)
2016 m. vasario 12 d. 16:47
Vilnietė nė neįsivaizdavo, kad neilgai trukus keiks dieną, kai sugalvojo apsigyventi prestižiniame sostinės rajone.
V. Landsbergis. Bešvintant: geriau be Rusijos, negu po ja  (491)
2016 m. vasario 12 d. 13:58
Vakariniams protams lėtai bešvintant, ar įmanoma būti be Rusijos, pasiūlykim sau ir jiems bent skaidresnę mintį. Sprendėm ją Lietuvoje jau prieš 25 ir dar daugiau metų.
Egipte nuo bėgių nulėkus traukiniui sužeista 70 žmonių  (3)
2016 m. vasario 11 d. 13:25
Egipte ketvirtadienį mažiausiai 70 žmonių buvo sužeisti per geležinkelio avariją, kai keleivinis traukinys, važiavęs iš pietų į sostinę Kairę, nulėkė nuo bėgių, o du jo vagonai apvirto.
Įdomiausi filmai, kuriuos įkvėpė Robinzono Kruzo istorija  (3)
2016 m. vasario 11 d. 12:58
Legendinis rašytojo Danielio Defoe knygos herojus Robinzonas Kruzas grįžta į kino teatrus. Vasario 12 dieną didžiuosius ekranus pasieks animacinis filmas “Robinzono Kruzo sala”, kuriame bus pasakojama visai kitokia istorija, nei garsiojoje knygoje: čia pagrindine veikėja taps papūga vardu Antradienis ir visi įvykiai bus pateikiami iš visiškai kitokios perspektyvos. Laukiant premjeros, surinkome geriausius filmus, kuriuos įkvėpė Robinzono Kruzo žygdarbiai.
Kapitalinis buto remontas: svarbiausi žingsniai ir įstatymai
2016 m. vasario 11 d. 06:50
Tikriausiai nerasime tokio, kuriam nors kartą gyvenime neteko susidurti su kapitaliniu buto ar namo remontu. Dažnai tenka girdėti, kad darantiems buto renovaciją ar rekonstrukciją buto remontas tampa žodžio „katastrofa“ sinonimu ar dar blogiau. Šią vadinamąją „katastrofą“ padeda išgyventi ir palengvinti nuoseklumas ir pasiruošimas numatomam buto remontui.
NATO sutarė imtis priemonių ir jau žino, kad Rusija reaguos  (937)
2016 m. vasario 10 d. 17:39
NATO gynybos ministrai trečiadienį priėmė precedento neturintį sprendimą dėl priešakinio karinių pajėgų dislokavimo Rytų Europoje. Iš anksto žinoma, kad Maskva šį sprendimą priims neigiamai, tačiau to ir tikimasi: Aljansas nuo sąjungininkų užtikrinimo žengia prie Rusijos atgrasinimo.
Ž. Labanas. Lenkijos vyriausybės siunčiami signalai Rusijai: ko tikėtis toliau?  (132)
2016 m. vasario 10 d. 11:14
Pastaraisiais mėnesiais Europos žiniasklaidoje dažnai linksniuojama pozicijas Lenkijoje stiprinanti konservatyvioji „Įstatymo ir teisingumo“ partija. Daugumą parlamento rinkimuose laimėjusi ir galimybę vykdyti savarankišką, nuo opozicinių partijų nepriklausomą politiką įgijusi politinė jėga nedelsia pasinaudoti turimais galios svertais: vykdomos į Konstitucinį Teismą ir žiniasklaidos kontrolę nutaikytos reformos, o tai daliai apžvalgininkų leidžia brėžti paraleles su Viktoro Orbano politika Vengrijoje.
Kaip atskirti gripą nuo peršalimo  (9)
2016 m. vasario 9 d. 19:26
Gripas nėra peršalimas , todėl šių dviejų susirgimų simptomai skiriasi, LRT RADIJUI sako Santariškių klinikos Infekcinių ligų centro direktorius Arvydas Ambrozaitis . Anot jo, taip pat reikėtų atkreipti dėmesį, kad gripo komplikacijos dažniausiai gresia ne visiems, o tik į rizikos grupę patenkantiems asmenims.
Po nokdauno atsigavusi „Lituanica“ pasiekė saldų revanšą  (1)
2016 m. vasario 9 d. 18:25
Sekmadienį Londono „Lituanica“ savo aikštelėje priėmė Derbio „Trail Blazers“ krepšininkus. Abi ekipos žaidė lygiai prieš savaitę Derbyje. Tuomet pergalę iškovojo šiaurės Anglijos komanda, tačiau lietuviai sugebėjo namų arenoje pasiekti revanšą – 85:78 (13:29, 24:18, 21:16, 27:15).
Na granicy z Białorusią może dojść do katastrofy
2016 m. vasario 9 d. 15:37
Jeśli mały ruch graniczny z Polską zostanie uruchomiony bez przygotowania, nastąpi katastrofa – oświadczył przewodniczący Państwowego Komitetu Granicznego Białorusi Leanid Malcau w wywiadzie dla państwowej agencji prasowej BiełTA.
Sulaikė „Islamo valstybės“ teroristus, kurie rengė išpuolius Rusijoje  (10)
2016 m. vasario 8 d. 16:27
Rusija sulaikė septynis įtariamus grupuotės „ Islamo valstybė “(IS) narius, kurie planavo teroro išpuolius Maskvoje ir Sankt Peterburge, pirmadienį pranešė pareigūnai.
Beyonce įvaizdžio katastrofa pabrėžė atlikėjos moterišką figūrą (FOTO)  (2)
2016 m. vasario 8 d. 12:49
Ir garsiausios bei visų dievinamos atlikėjos nėra apsaugotos nuo išvaizdos nelaimių. Vakar įvykusiose JAV sporto varžybose "Super Bowl" pasirodžiusi Beyonce pritrenkė žiūrovus ne tik vokaliniais sugebėjimais, tačiau ir efektinga apranga.
Atviras pokalbis su N. Malūnavičiūte: apie kūrybą, meilę ir vienatvę  (38)
2016 m. vasario 7 d. 16:54
Meilės dieną, vasario 14-ąją, Valdovų rūmuose vyks tikra klasikos ir džiazo puota – koncertas „Serenados mylėti“. Jaunų profesonalų orkestras, vadovaujamas jaunosios kartos dirigento Ričardo Šumilos, džiazo grupė ir gariausias Lietuvos saksofonininkas Petras Vyšniauskas bei laisvę spinduliuojanti balsingoji Neda Malūnavičiūtė kvies mėgautis 1950-ųjų Niujorko džiazu ir impresionistine klasika. Ta proga kalbiname nuolat improvizuojančią, drąsiąją Nedą apie jaunystę, meilę, muziką ir laisvę.
Senųjų laikų asmenukėje – žmogaus akistata su Černobylio mirtimi  (37)
2016 m. vasario 6 d. 22:56
Iš pirmo žvilgsnio sunku suprasti, kas užfiksuota šioje nuotraukoje. Atrodo, kad iš fabriko grindų išdygo milžiniškas grybas, prie kurio dirba šalmus mūvintys vaiduokliai vyrai.
Lenkija pradeda tyrimą dėl „Rusijos vaidmens“ prezidentinio lėktuvo katastrofoje  (46)
2016 m. vasario 4 d. 18:50
Lenkijos dešiniųjų vyriausybė ketvirtadienį pradėjo naują tyrimą dėl Lenkijos prezidento lėktuvo katastrofos 2010 metais Rusijoje , tvirtindama, kad ankstesnio tyrimo metu buvo „nuslėpti“ svarbūs faktai, nurodantys į „ Rusijos atsakomybę“.
D. Trumpas apkaltino T. Cruzą sukčiavimu per pirminius rinkimus Ajovoje  (8)
2016 m. vasario 4 d. 11:02
Donaldas Trumpas trečiadienį apkaltino savo varžovą Tedą Cruzą respublikonų varžybų dėl galimybės siekti prezidento posto maratone pavogus jo pergalę pirminiuose rinkimuose Ajovoje, reikalaudamas surengti pakartotinį balsavimą arba anuliuoti jo pergalę.
Ilgalaikis makiažas ir ABEJOTINAS jų grožis – gydytojai perspėja dėl pavojaus gyvybei  (18)
2016 m. vasario 3 d. 14:53
Ilgalaikis makiažas masina daugelį moterų, kurios vardija jo privalumus: nereikia dažytis kas rytą ir valyti makiažo kas vakarą, dažai nenuteka nei vasarą, nei žiemą. Tačiau gydytojai perspėja dukart pagalvoti, ar verta imtis šių procedūrų.
Apdovanojimų ceremonija tapo MADOS KATASTROFA FOTO  (8)
2016 m. vasario 1 d. 13:48
Savaitgalį vykę Aktorių gildijos apdovanojimai kaip ir kasmet subūrė daugybę kino ir scenos garsenybių. Visgi šį kartą būta kaip niekada daug neskoningai pasidabinusių viešnių.
Nuomonė. Astronomas svarsto prielaidą, kad ateiviai Žemę aplanko kartą per mėnesį  (170)
2016 m. sausio 31 d. 22:07
Šiandien moderniausiais teleskopais aprėpiame tokią Visatos dalį, kurioje priskaičiuojame apie 150 milijardų galaktikų. Kiekvienoje iš jų – apie kelis šimtus milijardų žvaigždžių.
Egiptas neigia sulaikęs įtariamuosius, atsakingus už rusų lėktuvo numušimą  (4)
2016 m. sausio 31 d. 12:58
Egipto vidaus reikalų ministerija paneigė pranešimus apie sulaikytus įtariamuosius, susijusius su Rusijos keleivinio lėktuvo katastrofa Sinajaus pusiasalyje.
Kas būtų, jei žmones nušluotų nuo Žemės paviršiaus?  (55)
2016 m. sausio 29 d. 17:33
Žmogbeždžionės? Vargu bau. O tai kas tada? O juk žmonija – ganėtinai pažeidžiama. Rimtas Saulės žybsnis, rimtesnis asteroidas, supernovos sprogimas Saulės sistemos kaimynystėje – ir žmonijos gali nelikti.
Žiaurios reklamos, kurios šokiravo pasaulį  (18)
2016 m. sausio 29 d. 16:54
Apie karą keliuose ir prastus vairuotojų bei keleivių saugumo įpročius, tokius kaip važiavimas neprisisegus saugos diržų, greičio viršijimas ar naudojimasis telefonu vairuojant, pasaulyje kalbama jau seniai. Vienas efektyvesnių būdų šiems blogiems, ne retai žmonių gyvybių pareikalaujantiems, įpročiams mažinti – socialinės reklamos.
„Reuters“ tvirtina išsiaiškinę, kas padėjo bombą Rusijos keleiviniame lėktuve  (92)
2016 m. sausio 29 d. 12:47
Naujienų agentūros „Reuters“ šaltinių duomenimis, įtariama, kad bombą Rusijos lėktuve A321 padėjo aviacijos kompanijos „EgyptAir“ mechanikas.
JAV minimos erdvėlaivio „Challenger“ katastrofos 30-osios metinės  (10)
2016 m. sausio 28 d. 16:06
Jungtinių Valstijų kosmoso agentūra ketvirtadienį mini erdvėlaivio „Challenger“ sprogimo 30-ąsias metines, žadėdama įamžinti žuvusių septynių jo įgulos narių atminimą, tęsdama pastangas surengti pilotuojamą skrydį į Marsą.
Kazachstane sudužus greitosios pagalbos sraigtasparniui žuvo penki žmonės  (2)
2016 m. sausio 28 d. 13:35
Kazachstane sudužo greitosios pagalbos sraigtasparnis, skraidinęs į ligoninę kūdikį, kuriam buvo įtarta leukemija, o per šią katastrofą žuvo visi penki orlaivyje buvę žmonės, ketvirtadienį pranešė Nepaprastųjų situacijų ministerija.
Perspėja apie naują „sprogstančią pandemiją“  (64)
2016 m. sausio 28 d. 11:53
Jungtinių Valstijų mokslininkai paragino Pasaulio sveikatos organizaciją ( PSO ) nedelsiant imtis veiksmų dėl Zikos virus o, kuris, jų teigimu, turi „sprogstamąjį pandemijo s potencialą“.
Prie Graikijos krantų nuskendus migrantų laivui žuvo mažiausiai 24 žmonės  (18)
2016 m. sausio 28 d. 11:27
Graikijos pakrančių sargyba pranešė, kad ketvirtadienį netoli rytinės Samo salos nuskendus migrantų laivui žuvo 24 migrantai, tarp jų 10 vaikų.
Egipto Sinajaus pusiasalyje sprogus bombai žuvo keturi kariai
2016 m. sausio 28 d. 10:13
Vienas Egipto pulkininkas ir trys kariai žuvo trečiadienį sprogus bombai šalia jų šarvuoto automobilio Šiaurės Sinajaus provincijoje, pranešė saugumo pareigūnai ir greitosios pagalbos tarnyba.
Pasaulio pabaigos laikrodis šiais metais sustojo: katastrofa nepriartėjo  (29)
2016 m. sausio 26 d. 20:42
Atomo mokslininkų biuletenio (The Bulletin of the Atomic Scientists) taryba, susirinkusi Vašingtone ( JAV ) nusprendė „Pasaulio pabaigos laikrodžio“ rodyklių nesukti ir, nepaisant šiais metais iškilusių grėsmių, palikti „pasaulio laikrodį“ ties 11 val. 57 min.