chlamidijos

Dažniausia lytiškai plintanti liga kerta ir vaisingumui
2015 m. spalio 1 d. 15:19
Lytinio akto metu moterys du kartus dažniau užsikrečia klastingosiomis chlamidijomis nei kitomis šios srities infekcijomis. Tačiau iki 80 proc. pacienčių nejaučia jokių ligos požymių.
Pavojaus varpai: specialistų rekomendacijos, kiek metų sulaukusi moteris turi sunerimti dėl vaisingumo  (6)
2015 m. rugpjūčio 21 d. 00:00
Specialistai pateikia rekomendacijų sąrašą vaikų norinčioms susilaukti poroms.
Nemalonios atostogų lauktuvės: kur galima užsikrėsti ir kaip išvengti  (28)
2015 m. liepos 5 d. 21:18
„Jau lankėsi iš kurortų grįžusios kelios moterys. Žinote, saulė, romantika, alkoholis... Paskui, grįžus namo, kur laukia vyras arba draugas, moteriai kirba nerimo kirminėlis: kas dabar bus? Ji suskumba pas gydytoją išsitirti dėl lytiniu keliu plintančių ligų. Jau būna pasireiškę pirmieji infekcijų simptomai...“ - pasakoja žinomas gydytojas dermatovenerologas Pragiedrulis Velička.
Negyvą kūdikį pagimdžiusi Neringa nori žinoti, ar medikai padarė viską, ką galėjo  (239)
2015 m. balandžio 16 d. 00:05
Į portalą TavoVaikas.lt kreipėsi Elektrėnuose gyvenanti 24 metų Neringa, kuri prieš kelis mėnesius išgyveno, turbūt, baisiausią savo gyvenimo dieną. Devynis mėnesius nešiojusi po širdimi laukiamą vaikelį, moteris Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Akušerijos skyriuje pagimdė negyvą naujagimį. Šoką patyrusi moteris nori papasakoti savo istoriją, tikėdama, kad viešumas ir jos patirtis padės kitoms moterims.
Makšties infekcijos – kaip jas atskirti pagal požymius  (20)
2015 m. kovo 10 d. 11:24
Su vienokios ar kitokios formos makšties infekcijomis tenka susidurti praktiškai kiekvienai moteriai. Be abejo, nemalonumai TEN sukelia ne tik fizinį, bet ir psichologinį diskomfortą. Blogiausia, kad makšties infekcijas gali paskatinti daugybė faktorių – ligos, stresas, netinkama mityba – visa tai išbalansuoja makšties mikroflorą ir sudaro sąlygas infekcijai vystytis.
Gydytojas įvardija didžiausius vyriškumo priešus: kas kenkia spermai ir visam vaisingumui  (2)
2014 m. lapkričio 4 d. 10:40
Kuo toliau, tuo dažniau prabylama apie tai, kad vis daugiau porų sunkiau susilaukti vaikų. Šįkart pakalbėkime apie tai, kokios priežastys lemia vyrų nevaisingumą. Ar vyrų spermos kokybė iš tiesų blogėja? Nuo ko reikėtų saugoti savo sūnus, būsimus vyrus?
Persekiojanti lytiškai plintanti liga: pasekmės skaudžiausios moterims  (33)
2014 m. spalio 19 d. 18:46
Po nesaugių lytinių santykių žmonės paprastai nelekia pasitikrinti pas specialistą, tačiau lytiškai plintančios ligos, ypač moterims, dažnai pasireiškia besimptomėmis formomis. Simptomų nejaučia apie 60 proc. sergančių moterų, tačiau negydoma liga tampa lėtine ir 40 proc. atvejų gali baigtis liūdnai.
Tema, kuria drovu kalbėtis: lytinės ligos
2014 m. rugpjūčio 21 d. 00:14
Lytiškai plintančios ligos tikrai nėra ta tema, kuria žmonės mėgtų kalbėti net ir su artimais draugais. Tačiau šios ligos kamuoja gana daug žmonių visame pasaulyje.
Meilės ligos: venerinių mažėja, užtat plinta kitokios  (6)
2014 m. gegužės 25 d. 00:10
Atostogas priminti gali ne tik tobulas įdegis ir nerūpestingas dienas menančios nuotraukos. Poatostoginį laikotarpį gali apkartinti ir ne visai malonios staigmenos – dėl atsitiktinių ir nesaugių meilės nuotykių diagnozuotos lytiškai plintančios ligos.
15 patarimų, jei svajojate tapti tėvais  (1)
2014 m. balandžio 23 d. 00:01
Norite kūdikio ir kaip įmanoma greičiau? Mes ne stebukladariai, tačiau žinome keletą patarimų, kurie padės geriau pasiruošti nėštumui.
Keisti pojūčiai po karštos nakties: ar reikia nerimauti?  (1)
2014 m. kovo 16 d. 20:56
Mėgavaisi meilės žaidimais su savo antrąja puse, o vėliau pastebėjai kažką keisto ir nelabai malonaus. Neskubėk panikuoti, galbūt čia nėra jokios tragedijos!
Kas labiausiai kenkia spermos kokybei?
2013 m. spalio 19 d. 06:38
Kuo toliau, tuo dažniau prabylama apie tai, kad vis daugiau porų sunkiau susilaukti vaikų. Šįkart pakalbėkime apie tai, kokios priežastys lemia vyrų nevaisingumą . Ar vyrų spermos kokybė iš tiesų blogėja? Nuo ko reikėtų saugoti savo sūnus, būsimus vyrus?
Tema, kuria drovu kalbėtis: lytinės ligos  (2)
2013 m. rugsėjo 19 d. 06:00
Lytiškai plintančios ligos tikrai nėra ta tema, kuria žmonės mėgtų kalbėti net ir su artimais draugais. Tačiau šios ligos kamuoja gana daug žmonių visame pasaulyje.
Tema, kuria drovu kalbėtis: lytinės ligos  (11)
2013 m. rugsėjo 18 d. 16:53
Lytiškai plintančios ligos tikrai nėra ta tema, kuria žmonės mėgtų kalbėti net ir su artimais draugais. Tačiau šios ligos kamuoja gana daug žmonių visame pasaulyje. Šia subtilia tema kalbamės su Medicinos diagnostikos ir gydymo centro gydytoju dermatovenerologu Algirdu Šumila.
Nevaisingumo palydovai - antidepresantai ir skyrybos  (24)
2013 m. rugsėjo 4 d. 09:51
Vienas populiariausių nevaisingumą lydinčių mitų yra tas, kad vaikai, gimę po dirbtinio apvaisinimo, vystosi blogiau. Pasak gydytojos E.Bogdanskienės, dažniausiai yra priešingai. Tėvai, ilgai laukę vaikelio ir pagaliau sulaukę po daug metų ar mėnesių, jam gimus stengiasi investuoti lavindami. Tad neretai po dirbtinio apvaisinimo gimę vaikai daug pasiekia, muzikos, dailės, mokslo srityje.
Urologas: varpos sveikata - tai ne tik gera erekcija  (46)
2013 m. rugpjūčio 16 d. 11:06
Apie tai, kad būtume sveiki ir ilgai išsaugotume gerą, darbingą sveikatą, daug kalbama ir rašoma: koks yra sveikas gyvenimo būdas, kokia reikalinga dieta ir režimas esant širdies, inkstų, kepenų, venų, prostatos ar kitų organų susirgimams. Tačiau kaip reikia išsaugoti sveiką vyro varpą, yra mažai patarimų.
Nevaisingumo priežastys: neištikimybė ir viešieji tualetai?  (5)
2013 m. rugpjūčio 11 d. 06:20
Atostogas priminti gali ne tik tobulas įdegis ir nerūpestingas dienas menančios nuotraukos. Poatostoginį laikotarpį gali apkartinti ir ne visai malonios staigmenos - dėl atsitiktinių ir nesaugių meilės nuotykių diagnozuotos lytiškai plintančios ligos.
Meilės ligos gali baigtis ir nevaisingumu
2013 m. rugpjūčio 10 d. 05:00
Atostogas priminti gali ne tik tobulas įdegis ir nerūpestingas dienas menančios nuotraukos. Poatostoginį laikotarpį gali apkartinti ir ne visai malonios staigmenos – dėl atsitiktinių ir nesaugių meilės nuotykių diagnozuotos lytiškai plintančios ligos .
Poilsiautojų laukia nemalonios Veneros dovanos  (43)
2013 m. rugpjūčio 9 d. 12:57
Atostogas priminti gali ne tik tobulas įdegis ir nerūpestingas dienas menančios nuotraukos. Poatostoginį laikotarpį gali apkartinti ir ne visai malonios staigmenos – gydytojų diagnozuotos lytiškai plintančios ligos.
Lietuva – sifilio šalis: moterys užsikrečia nuo savo partnerio, vyrai – nuotykio metu  (375)
2013 m. liepos 24 d. 22:03
Nors sergamumas lytiškai plintančiomis infekcijomis (LPI) pastaruoju metu Lietuvoje mažėja, specialistai teigia, kad registruojama tik ledkalnio viršūnė.
Tylusis pavojus, arba visa tiesa apie chlamidijas
2013 m. balandžio 30 d. 16:08
Dažna moterų nevaisingumo priežastis yra bakterijų chlamidijų sukeliama infekcija. Kodėl iki šiol daug kas iš mūsų nėra girdėjęs apie šią klastingą ligą?
Žodynėlis būsimiems tėvams
2013 m. balandžio 26 d. 16:07
Aiškinamasis žodynas - nuo A iki Z, kad nepasiklystumėte svetimžodžių džiunglėse planuodami vaikutį ar besilaukdami jo.
Tyrimas: pūslelinė silpnina atmintį ir lėtina mąstymą?  (18)
2013 m. kovo 27 d. 06:24
Pūslelinė , citomegalo virusas, chlamidijos ir Helicobacter pylori bakterijos 25 proc. silpnina atmintį ir lėtina mąstymą, rodo naujas tyrimas.
Lytiniu keliu plintančios infekcijos: kada reikia sunerimti  (42)
2013 m. kovo 26 d. 10:57
Apie tai, kam labiausiai gresia lytiniu keliu plintančios ligos ir dėl kokių simptomų būtina skubiai kreiptis į specialistus pasakoja akušerė ginekologė, medicinos mokslų kandidatė Marina Šemjakova
Apklausa: prezervatyvai nesumažina pasitenkinimo seksu  (87)
2013 m. sausio 30 d. 07:15
JAV atliktas tyrimas įrodė, kad vyrams prezervatyvo užsimovimas erekcijos nesumažina. Specialistai viliasi, kad ši žinia padės sustabdyti lytiniu keliu plintančių ligų bangą, praneša dailymail.co.uk.
Po apsilankymo pas medikę iš Baltarusijos sveika moteris gavo įspūdingą 13 vaistų sąrašą  (196)
2012 m. gruodžio 24 d. 16:41
Moteris, įkalbėta išsitirti visą organizmo būklę Folio metodika, buvo šokiruota: tik keletą sveikatos negalavimų turinti moteris buvo įtikinta esanti visiškas ligų kamuoliukas. Savo gerbėjų ratą Lietuvoje turinti medikė iš Baltarusijos, savo šalyje ir Rusijoje aktyviai dalyvaujanti elektromagnetinės terapijos aparatus parduodančios įmonės renginiuose bei kalbanti apie šiuolaikinės medicinos žalą organizmui, pacientei, atsisakiusiai pirkti tokį aparatą, skyrė stiprius cheminius ir hormoninius vaistus nuo ligų.
Kada ir koks skausmas gali būti klastingos ligos simptomas  (10)
2012 m. gruodžio 11 d. 08:00
Į daugumą sveikatos sutrikimų organizmas reaguoja skausmu ir kitais nemaloniais pojūčiais. Pirmoji reakcija į juos vienareikšmiška – skaudanti vieta reiškia tradiciškai su ja siejamą ligą.
Intymūs uždegimai: kada kreiptis į ginekologą
2012 m. spalio 7 d. 08:00
Yra ligų, apie kurias moterys kalba nenoriai ir nemalonią savo savijautą patiki tik gydytojui. Būna, į jį net nesikreipia, bando gydytis pačios.
Pergudrauk LPL – juk bandyti gali!
2012 m. rugpjūčio 3 d. 16:00
Lytiškai plintanti liga (LPL) gali užklupti kiekvieną iš mūsų. Šios infekcijos klastingos, atkaklios ir netrunka pasinaudoti kiekviena mūsų silpnumo minute. Vis dėlto yra būdų jų išvengti neišsižadant lytinio gyvenimo teikiamų malonumų.