audros

„Air France“ laineris vos neįsirėžė į kalną  (1)
2015 m. gegužės 27 d. 12:50
Prancūzijos aviacijos pareigūnai pradėjo tyrimą dėl anksčiau šį mėnesį įvykusio incidento, kai oro bendrovės „ Air France “ lėktuvas „ Boeing 777 “, kuriame buvo 37 žmonės, vos neįsirėžė į Vidurio Afrikos aukščiausią kalną.
Potvynis paskandino Hjustoną, liūtys sukėlė sumaištį JAV ir Meksikoje  (6)
2015 m. gegužės 26 d. 20:37
Dėl stiprių liūčių vanduo užliejo didelius Hjustono plotus ir įkalino NBA žaidynes stebėjusius sirgalius, o visose Jungtinėse Valstijose ir Meksikoje per audras žuvo beveik 20 žmonių.
Viesulas nusiaubė Meksikos pasienio miestą  (1)
2015 m. gegužės 25 d. 19:55
Per vieną Meksikos pasienio miestą pirmadienio rytą ūždamas tornadas griovė namus, vartė automobilius ir pražudė mažiausiai 10 žmonių.
B. Faganas (IV): laikai, kai puotą nuo bado skirdavo šalna  (11)
2015 m. gegužės 23 d. 18:32
Net pačių didžiausių Islandijos ugnikalnių išsiveržimų poveikiai klimatui nublanksta palyginus juos su tuo, ką padarė 3 mėn. trukęs Tamboros ugnikalnio išsiveržimas, prasidėjęs 1815 m. balandį.
Liūtis neleido Lietuvos žolės riedulininkams užbaigti mačo Zagrebe
2015 m. gegužės 23 d. 10:05
Trys Lietuvos žolės riedulio klubai pradėjo kovas Europos čempionų taurės turnyruose. Dvi vyrų komandos - Vilniaus „Ardas- Rudamina “ ir Širvintų „Inta- Baltic Champignons “ - Kroatijos sostinėje Zagrebe pradėjo kovas vyrų klubų čempionų taurės V diviziono (EuroHockey Club Champions Challenge III) čempionate.
SVEIKATA: 7 simptomai, kurių negalima ignoruoti  (2)
2015 m. gegužės 20 d. 16:29
Pradedant intensyviu prakaitavimu ir baigiant skausmingu tuštinimusi, yra simptomų, į kuriuos negalima nekreipti dėmesio.
Vienišės dienoraštis: toks vyras su tokia baidykle?!
2015 m. gegužės 19 d. 09:18
Kornelija - COSMO žurnalo skaitytojoms jau puikiai pažįstama vienišė, kiekvieną mėnesį atvirai pasakojanti intymiausias savo gyvenimo detales. Naujausius Kornelijos meilės nuotykius skaityk žurnale, o dabar... Viskas nuo pradžių.
Kim Kardashian užpakaliukas „sprogdino“ oro uostą  (101)
2015 m. gegužės 15 d. 12:36
Karštų vaizdelių, pasirodo, galima išvysti ne tik paplūdimiuose ar ant raudono kilimo, bet ir oro uostose. Ypač jei tarp keleivių, besiruošiančių skrydžiui, yra Kim Kardashian.
Kodėl daugėja vienatvės?  (18)
2015 m. gegužės 15 d. 11:28
Vienas žinomas universiteto profesorius dažnai man primindavo Buridano asilo situaciją. Tada aš nesuprasdavau, ką jis tauškia, tačiau įžvalgus jis buvo.
Pasakiškai pasisekė: virš ežero užfiksavo kerintį reginį  (18)
2015 m. gegužės 14 d. 21:46
Gamtos fotografas Marius Čepulis praėjusią naktį užfiksavo įspūdingą vaizdą – šiaurės pašvaistę. Kerinčios dangaus spalvos atsispindėjo Molėtų rajone esančiame Siesarties ežere.
Jei norite užsidirbti, pats metas keliauti prie jūros  (19)
2015 m. gegužės 14 d. 20:04
Nusileidęs nuo stataus Olando kepurės skardžio, neperšlampančiais drabužiais apsirengęs ir dideliu graibštu nešinas patyręs „gintarautojas“ Pranas, vos metęs žvilgsnį į jūrą, tarstelėjo po nosimi: „Šiandien nieko gero nebus. Ne tos srovės“.
Mokslininkai lėktuvu netyčia įskriejo į nežinia iš kur atsiradusį antimedžiagos debesį  (44)
2015 m. gegužės 14 d. 18:14
Atmosferos fiziko Josepho Dwyerio ir jo kolegų stebėti procesai audros debesyje negali būti paaiškinti jokiais šiuolaikiniam mokslui žinomais procesais. Kai specialus J. Dwyerio lėktuvas pasuko pavojingu maršrutu – tiesiai į grėsmingą audros debesį – paaiškėjo neįtikėtinas dalykas. Pasirodo, mokslininkas įskriejo ne tik į audros epicentrą, bet ir į... nepaaiškinamą antimedžiagos telkinį. Gluminančią istoriją nušviečia žurnalas „Nature“.
„Facebook“ lūžta nuo šauktinių emocijų  (1183)
2015 m. gegužės 13 d. 13:16
Paskelbus šauktinių sąrašus būsimieji Lietuvos kariuomenės nariai pradėjo viešai dalintis savo emocijomis. Socialiniai tinklai tiesiog lūžta nuo jų.
Žmonos atvirumas sukrečia: pamažu pripranti ir prie vienišos mamos vaidmens  (63)
2015 m. gegužės 12 d. 23:41
Namuose nejauki tyla. Kiekvienas telefono išleidžiamas garsas maitina tylų tikėjimą, kad viskas bus gerai. „Pamažu pripranti ir prie vienišos mamos vaidmens,“ - nuoširdžiai pripažįsta Emilija.
Potvynių užkluptus teksasiečius gelbėjo sraigtasparniai
2015 m. gegužės 11 d. 18:36
Teksaso valstijos Dentono apygardoje gelbėtojų sraigtasparniai iš namų išgelbėjo šešis žmones, kai sekmadienį į šį rajoną audros su perkūnija atnešė stiprias liūtis. Potvynio vanduo nešė automobilius ir nuplovė kelius, todėl ugniagesių automobiliams buvo sudėtinga pasiekti įstrigusius gyventojus.
Filipinų šiaurėje praslinkus smarkiam taifūnui žuvo du žmonės
2015 m. gegužės 11 d. 18:26
Filipinuose du žmonės žuvo, kai smarki audra savaitgalį praslinko per šalie šiaurinį pakraštį, pirmadienį pranešė civilinės saugos pareigūnai. Daug žmonių, kurie buvo evakuoti iš pavojingos zonos audros kelyje, pradėjo grįžti į namus sekmadienio vakarą, kai taifūnas „Noul“, kuris buvo ketvirtas ir iki šiol smarkiausias iš smogusių Filipinams šiais metais, nusiaubė pajūrio kaimus, nešdamas smarkius vėjus, kurių gūsių greitis siekė 220 km per valandą.
Barbadoso gidas  (4)
2015 m. gegužės 10 d. 15:31
Būtent čia rasite vienus geriausių viešbučių ir restoranų Karibų jūroje, vakarinėje Barbadoso salos pakrantėje. Žinoma, ši sala gali pasiūlyti kur kas daugiau.
Pirmasis Lauko darželis Lietuvoje paneigė daug mitų  (14)
2015 m. gegužės 8 d. 00:00
Pasaulyje lauko darželiai jau gali pasigirti daugiau nei trisdešimties metų veiklos patirtimi, tuo tarpu pirmasis Lietuvos lauko darželis dar tik pradeda apšilti kojas ir mini pirmąjį savo gimtadienį nuo 2014 m. įsikūrimo balandžio mėnesį.
JAV siaučia tornadai  (18)
2015 m. gegužės 7 d. 08:41
Jungtinių Valstijų Vidurio Vakaruose trečiadienį praūžė net kelios smarkios audros, smarkūs lietūs sukėlė potvynių, o galingi vėjai padarė nemenkos turtinės žalos vietos gyventojams, skelbia „The Telegraph“. Kanzase, Nebraskoje, Teksase ir Okhahomoje pastebėti net 29 tornadai. Oklahomoje tornadai sunaikino nemažai gyvenamųjų namų.
Vokietiją nusiaubė audra  (6)
2015 m. gegužės 6 d. 15:24
Vienas žmogus žuvo, o dar per 30 buvo sužeisti siaučiant smarkioms audroms ir viesului šiaurės Vokietijoje, kur vėtra plėšė namų stogus, vartė medžius ir automobilius, trečiadienį pranešė gelbėjimo tarnybos.
„Volkswagen“ vadovas žada koncernui ramesnę ateitį
2015 m. gegužės 6 d. 06:35
Vokietijos automobilių gamybos koncerno „ Volkswagen “ generalinis direktorius Martinas Winterkornas antradienį pareiškė, kad gamintojas po vadovų postuose neseniai praūžusios audros „grįžo į ramesnius vandenis“.
36 km aukštyje NASA užfiksavo nežinomos kilmės garsus  (12)
2015 m. gegužės 5 d. 15:56
NASA studentas iš Šiaurės Karolinos universiteto Danielis Bowmanas 36 km aukštyje atrado iki šiol mokslui nežinomus ir žmogaus ausiai negirdimus garsus, kurių šaltinio ir kilmės paaiškinimo kol kas nėra, skelbia „LiveScience.com“.
Keliautojas: grįžęs į Lietuvą, kurį laiką krūpčiojau išgirdęs perkūniją  (9)
2015 m. gegužės 4 d. 11:45
„Į kalnus lipu tam, kad jausčiau, jog gyvenu“, – sako alpinistas Paulius Jakutavičius . Tačiau jis tuoj pat skuba paneigti stereotipą, kad visi alpinistai yra nutrūktgalviai, dėl adrenalino pasiryžę rizikuoti savo gyvybėmis. Vyras tikina, kad einant į kalnus net ne viršūnė yra svarbiausia. Svarbiausia yra įveikti savo baimes ir nusileisti gyvam ir sveikam.
B. Faganas (I): už klimato kaitą mokėsime kur kas brangiau nei mūsų protėviai  (18)
2015 m. gegužės 2 d. 20:28
Atkurti klimato pasikeitimus, vykusius praeityje, yra sunkus uždavinys, nes patikimi instrumentiniai duomenys pasirodė tik prieš kelis šimtus metų, be to, jų yra tik Europoje ir Šiaurės Amerikoje. Duomenys apie kitas pasaulio dalis atsirado vos prieš 100 m.
„Urologo užrašai“. Testosteronas, arba Kiek kainuoja hormonų audros  (48)
2015 m. gegužės 1 d. 22:09
Knygoje „Urologo užrašai“ gydytojas Balys Dainys dalijasi profesine patirtimi, pataria, kaip išvengti urologinių ligų, kaip jas atitolinti, atpažinti, o susirgus – pasveikti. Iš jo pokalbių su žurnaliste Danute Jonušiene sužinosite, kaip gydyti erekcijos sutrikimus, prostatos ir lytiškai plintančias ligas, kas yra seksualus žmogus gydytojo akimis, kaip išsaugoti meilės aistrą.
D. Pavalkis paaiškino, kodėl traukiasi  (102)
2015 m. balandžio 30 d. 14:14
Ketvirtadienį įteikęs atsistatydinimo pareiškimą švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis apie tokį savo poelgį žurnalistams sutiko papasakoti plačiau.
Alytiškiai jau jaučia audros padarinius: žaibas paliko be elektros  (35)
2015 m. balandžio 28 d. 21:16
Antradienį vakare Alytuje kilo audra. Kelių Alytaus gatvių ir aplinkinių rajonų gyventojai liko be elektros.
Tropinį orą keis škvalas: formuojasi audros debesys  (33)
2015 m. balandžio 28 d. 14:34
Keičiantis orams Lietuvoje formuojasi auros debesys, kai kur jau griaudi perkūnijos, Žemaitijoje – škvalas.