audros

Lolitos horoskopas liepai: nepasiduokite liūdnoms mintims ir agresijai  (2)
2015 m. birželio 30 d. 10:20
Su karšto oro banga mūsų sulaukta liepa suteiks progų gilinti jausmus, mokytis mylėti. Jausmus stiprins ir audrins Saulės kelionė Vėžio ženklu, raginanti atsisukti į tikrąsias šeimos vertybes.
Viena baisiausių mirčių: Baltijos pajūrio klastos  (133)
2015 m. birželio 28 d. 09:34
Pajūrio paplūdimiuose dirbantys gelbėtojai stebisi poilsiautojų naivumu ir visišku neišmanymu, kokios pavojingos gali būti mūsų jūros bangos, net jeigu jos, atrodytų, nedidelės. Taigi kaip apsisaugoti nuo nemalonių potyrių?
Vienišės dienoraštis: atvirumo valandėlė su silikono karaliene
2015 m. birželio 28 d. 09:18
Kornelija - COSMO žurnalo skaitytojoms jau puikiai pažįstama vienišė, kiekvieną mėnesį atvirai pasakojanti intymiausias savo gyvenimo detales. Naujausius Kornelijos meilės nuotykius skaityk žurnale, o dabar... Viskas nuo pradžių.
Nėščia K. Kardashian persistengė: be liemenėlės pasirodė su permatoma suknele  (24)
2015 m. birželio 27 d. 19:55
Galbūt dėl hormonų audros, o gal dėl noro atkreipti į save dėmesį, bet antrojo kūdikio besilaukianti Kim Kardashian pranoko pati save. Londone viešinti žvaigždė pasirodė su permatoma suknele.
HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (06 27 - 06 29)
2015 m. birželio 26 d. 17:50
Paskutinis pirmojo vasaros mėnesio savaitgalis, ar gali patikėti? Laikas bėga greitai. Ką žvaigždės tau žada?
Nufilmuota iš kosmoso: šiaurės pašvaistė Minesotoje
2015 m. birželio 25 d. 10:42
Socialiniuose tinkluose pasirodė vaizdo įrašai, kuriuose užfiksuotas retas reiškinys - antradienį, birželio 23 dieną, Minesotos padangę nušvietusi šiaurės pašvaistė . NASA astronautas Scottas Kelly šį momentą sugebėjo užfiksuoti iš kosmoso
Pakistane dėl karščių bangos jau mirė apie 750 žmonių  (10)
2015 m. birželio 24 d. 13:36
Jau apie 750 žmonių mirė per Pakistano pietų regioną kelias pastarąsias dienas apėmusią kaitros bangą, trečiadienį pranešė pareigūnai, medikams sunkiai spėjant teikti pagalbą ligoninėse paskelbtos nepaprastosios padėties sąlygomis.
Ypatinga naktis: danguje laukiama dviejų staigmenų  (72)
2015 m. birželio 23 d. 20:52
Trumpiausią metų naktį patariama nemiegoti, o laiką leisti gamtoje. Etnokosmologas Jonas Vaiškūnas prognozuoja, kad Joninių naktį danguje galėsime matyti ne tik sidabriškuosius debesis: gali pradžiuginti ir šiaurės pašvaistė.
Auksinis dykumos kraštas: ką pamatyti Jungtiniuose Arabų Emyratuose  (7)
2015 m. birželio 23 d. 16:10
Jungtiniai Arabų Emyratai – naftos ir dangoraižių kraštas. Dykumų apsupta šalis unikali savo turtinga kultūra ir istorija. Buvusi kolonijinė valstybė šiandien garsėja architektūros paminklais, muziejais ir senųjų arabų tradicijų puoselėjimu.
Lietuvoje siaučia galinga magnetinė audra: galimos pašvaistės  (104)
2015 m. birželio 23 d. 13:48
Dėl Saulės pliūpsnių, laidomų tiesiai į Žemės pusę, praėjusią naktį prasidėjo geomagnetinė audra. Specialistai baiminasi, kad dėl jos šėlsmo gali sutrikti elektros energijos tiekimas. Magnetinių dalelių audra naktį kilo staiga, kai indikatoriai šoko į G4 aukštumas , bylojančias, jog prasidėjo smarkūs geomagnetiniai neramumai.
Mokslininkas apie tai, kokių staigmenų gali pateikti gamta  (2)
2015 m. birželio 22 d. 11:14
Kasdieniai pasakojimai apie žmonių poveikį gamtai kartais sukelia įspūdį apie priešingo efekto - gamtos poveikio - silpnumą. Įpratome skaityti, kaip dėl taršos keičiasi klimatas, nyksta rūšys, menksta vandens ištekliai. Šabloniška, reklamine propaganda dvelkianti gamtosauginė informacija dažnai apsiriboja itin supaprastinto įvaizdžio apie žalingą mūsų veiklą pateikimu. Dažnas net ima įsivaizduoti, kad natūraliems prisitaikymo procesams galutinai išsibalansavus, vyksmas visuomenės ir aplinkos sandūroje tapo vienakrypčiu: žmonės vandališkai puola, o gamta, negalėdama apsiginti, traukiasi. Ir reikia pripažinti: grubiai apibendrinus, tai – tikra tiesa.
Škotijoje kavinei vadovaujanti emigrantė: lietuvis lietuviui gerklę gali perkąsti  (81)
2015 m. birželio 22 d. 09:56
Beveik prieš devynerius metus, būdama 21-erių, lietuvė Lina į Škotiją atvyko trumpam – užsidirbti studijoms Lietuvoje. Ir ji – vis dar Škotijoje. Tačiau joje „Emigrantų“ pašnekovę sulaikė ne tik neblogas uždarbis, bet ir meilė marokiečiui. Moteris už jo ištekėjo ir susilaukė sūnaus.
Kaip elgtis radus paukščio jauniklį?  (14)
2015 m. birželio 21 d. 14:08
Pavasaris bei pirmoji vasaros pusė yra paukščių perėjimo metas, todėl Lietuvos ornitologų draugija sulaukia labai daug skambučių dėl aptiktų paukščių jauniklių. Į šią situaciją pažvelgus iš vienos pusės yra džiugu, kad turime tiek daug paukščių likimui neabejingų žmonių, tačiau iš kitos pusės, tai rodo, kad žmonės ne visuomet žino, kaip elgtis tokioje situacijoje. Gana dažnai užvaldo noras pasirūpinti iš pirmo žvilgsnio paliktais paukščiukais, tačiau taip pasielgti reiktų tik labai išskirtiniais atvejais. Tad kaip pasielgti – priglobti surastą paukščio jauniklį ar jį palikti gamtoje? Visų pirma, reiktų atminti, kad laisvėje gimęs paukštis turi laisvėje ir gyventi. Todėl radus paukščio jauniklį reiktų teisingai įvertinti situaciją:
Džiaugtis nėštumu dažnai trukdo baimės: 10 dažniausių
2015 m. birželio 21 d. 00:05
Nėštumas – nauja būsena, kuri neretai moterį ne tik džiugina, bet ir šiek tiek gąsdina. Gera žinia yra ta, kad truputėlį jaudintis yra normalu, ir panašiai jaučiasi dauguma nėščiųjų. Kas kita, jei baimė tokia didelė, kad pradeda trukdyti, tuomet kreiptis pagalbos – būtina.
Sekmadienio Evangelija. Miegoti ant pagalvės  (212)
2015 m. birželio 20 d. 19:00
Vieną vakarą Jėzus tarė savo mokiniams: „Irkitės į aną pusę!“ Atleidę žmones, jie taip jį ir pasiėmė, kaip jis valtyje sėdėjo. Drauge plaukė kelios kitos valtys. Tuomet pakilo didžiulė vėtra, ir bangos ėmė lietis į valtį taip, kad valtį jau sėmė.
Pagalvokite prieš čia apsilankydami: labiausiai užterštos pasaulio vietos  (4)
2015 m. birželio 18 d. 08:19
Kiekvienam smagu lankytis vietose, kurios gražios, švarios ir tvarkingos. Tačiau pasaulyje gausu ir tokių vietų, kurių geriau nelankyti vien dėl to, kad jos be galo užterštos. Ten nerasite nei švarių miškelių, nei gaivaus oro.
Pagauk, jei gali: paviešintos ekstremalios pareigūnų ir motociklininkų gaudynės  (52)
2015 m. birželio 15 d. 12:22
Policijos pareigūnai pripažįsta pavejantys ne visus bėgančius motociklininkus, tačiau kartais užtenka surinktos informacijos, kad bėglys greitai būtų surastas. Patys plieninių žirgų tramdytojai negaili komplimentų policijai – esą nors pareigūnų technika ne pati moderniausia, įgudę patruliai geba sulaikyti ir itin greitai skuodžiančius motociklų vairuotojus.
Kaip saugiai nušviesinti plaukus saule?
2015 m. birželio 13 d. 11:00
Artėjant vasarai šviesiaplaukės džiaugiasi. Išlindusi saulė ne tik odai suteikia gražų atspalvį, bet ir plaukus pašviesina keliais tonais.
Apleistame Baikonūro angare rastos dviejų užmirštų „šatlų“ mumijos  (142)
2015 m. birželio 12 d. 14:54
2015 m. birželio 2 d. 60 metų sukako Kazachstano stepėse iškilusiam pasaulinės kosmonautikos lopšiui – Baikonūro kosmodromui. Kaip tik čia daugiau kaip per pusšimtį metų buvo išmėginta daugybė įvairiausių kosminių aparatų. O apogėjumi tapo daugkartinio naudojimo erdvėlaivių programa, kuri mirė dar kūdikystės stadijoje. Simboliška ar kraupu, tačiau viename iš apleistų Baikonūro sarkofagų ir šiandien ilsisi dviejų šios programos kūdikių, daugkartinio naudojimo erdvėlaivių – „Audros“ ir OK-TM – mumijos.
Vienas sakinys apie merginas laboratorijoje Nobelio premijos laureatui kainavo profesoriaus vietą  (170)
2015 m. birželio 11 d. 12:48
Nesvarbu, kokie būtų tavo pasiekimai moksle – vienas neteisingas žingsnis gali akimirksniu nubraukti visus nuopelnus, vienas sakinys tave iš mokslo pasaulio didvyrio gali paversti „šovinistine kiaule“.
Vaikai tarpusavyje pešasi ir barasi: kaip protingai reaguoti  (4)
2015 m. birželio 10 d. 00:05
Vaikai natūraliai domisi kitais vaikais ir beveik visada ima vienas iš kito pavyzdį. Broliai ir sesės nori vieni kitus mylėti, būti priimtais, įvertintais. Mes, tėvai, privalome padaryti viską, kad sumažintume jų konkurenciją, pavydą ir visais įmanomais būdais stiprintume tarpusavio ryšį.
Patys pačiausi Zodiako ženklai  (45)
2015 m. birželio 9 d. 17:10
Kiekvienas Zodiako ženklas - kažkuo išskirtinis. Štai Avinukai - labai seksualūs, o Vėžiai - šeimyniški. Paskaityk apie save!
Pasaulio lyderiai: būtina smarkiai mažinti šiltnamio efektą  (12)
2015 m. birželio 8 d. 18:17
Didžiojo septyneto (G-7) viršūnių susitikime dalyvaujantys lyderiai pirmadienį pareiškė, kad šiame amžiuje būtina smarkiai mažinti šiltnamio efektą pasaulyje sukeliančių dujų išsiskyrimą „dekarbonizuojant pasaulinę ekonomiką“.
A. Merkel surengė B. Obamai liaudišką sutikimą su alumi ir „umpapa“ muzika  (19)
2015 m. birželio 7 d. 17:45
Vokietijos kanclerė Angela Merkel , akcentuodama neslopstantį transatlantinių ryšių stiprumą, sekmadienį surengė JAV prezidentui Barackui Obamai liaudišką sutikimą su „bavariškais pusryčiais“ – minkštomis riestėmis, „umpapa“ muzika ir putojančiu alumi.
N. Djokovičius patiesė A. Murray ir žengė į „French Open“ finalą  (12)
2015 m. birželio 6 d. 15:13
Šeštadienį Paryžiaus „Roland Garros“ aikštynuose toliau tęsiasi atvirojo Prancūzijos teniso čempionato („ French Open “) kovos. Šeštadienį užbaigtas penktadienį prasidėjęs, tačiau dėl audros nutrauktas serbo Novako Djokovičius ir škoto Andy Murray vyrų pusfinalio etapo susitikimas.
S. Wawrinka - Prancūzijos teniso čempionato finale, antras pusfinalio mačas nutrauktas  (1)
2015 m. birželio 5 d. 18:06
Penktadienį Paryžiaus „Roland Garros“ aikštynuose toliau tęsiasi antras šių metų teniso „Didžiojo Kirčio“ ( „Grand Slam“ ) serijos turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro daugiau nei 28 mln. eurų. Prasidėjo vyrų pusfinalio etapas.
Rado naują būdą, kaip panaudoti dronus  (28)
2015 m. birželio 5 d. 14:04
Bepiločiai orlaiviai – dronai – vis stipriau traukia verslininkų akį, tad logistikos milžinas patikrino dar vieną jų panaudojimo būdą: ar dronas tinka prekėms pristatyti.
„Time lapse“ filmuke – stichijos šėlsmas virš Pietų Dakotos  (4)
2015 m. birželio 3 d. 12:22
Viename socialinės žiniasklaidos puslapyje patalpintame pagreitintame vos keliasdešimties sekundžių vaizdo įraše užfiksuota nedidelį Pietų Dakotos Blak Hoko miestą pirmadienį, birželio 1 dieną, užklupusi smarki audra .
Užtruko lėktuvo „An-2“ apžiūra  (21)
2015 m. birželio 3 d. 00:02
Baltijos jūroje sudužusio lėktuvo „An-2“ apžiūros operacijos rezultatų galima bus tikėtis trečiadienį, antradienio vakarą LRT Radijo laidoje „60 minučių“ patikslino operaciją vykdančios įmonės „Mammoet Baltic“ direktorius Edvinas Ivanauskas .