audros

A. Kudrinas: patyrėme šoko terapiją  (45)
2015 m. rugsėjo 2 d. 12:10
Buvęs Rusijos finansų ministras Aleksejus Kudrinas prognozuoja, kad iki 2020 metų Rusijos dalis pasauliniame BVP bus „mažiausia per visus naujosios Rusijos metus“ ir sieks vos 2,6 procento.
Paskelbta gąsdinanti prognozė: tai gali turėti pražūtingų pasekmių  (32)
2015 m. rugsėjo 2 d. 11:26
Dabartinis El Ninjo reiškinys virš Ramiojo vandenyno atogrąžų dalies gali tapti pačiu stipriausiu per daugiau kaip 60 metų, tvirtina ekspertai.
Baisi anomalija: visi kiemai buvo balti  (28)
2015 m. rugsėjo 1 d. 10:09
„Baigėsi vasara, prasidėjo žiema“, – ironizavo kretingiškiai, naktį iš pirmadienio į antradienį savo kiemuose išvydę baltus krušos ledus.
Naujasis Orleanas per „Katrinos“ metines gedėjo mirusiųjų ir šventė gyvenimą
2015 m. rugpjūčio 30 d. 17:28
Naujasis Orleanas šeštadienį prisiminė mirusiuosius ir šventė savo atsigavimą po stichinės nelaimės – praėjus 10-čiai metų po uragano „Katrina“ sukeltos destrukcijos ir chaoso.
Tikėjosi trumpos audros žiniasklaidoje, o baigė kalėjime  (115)
2015 m. rugpjūčio 30 d. 06:00
Vladimiras V. Putinas apstulbino pasaulio lyderius, paneigė jų išankstines nuostatas ir įvarė į kampą neprognozuojamu elgesiu. Leidyklos „ Obuolys “ išleista Anna Arutunyan knyga „ Putino paslaptis “ veda skaitytojus per Vladimiro Putino , Forbes žurnalo paskelbto įtakingiausiu 2013 m. pasaulio žmogumi, Rusiją.
Florida skelbia nepaprastąją padėtį, gyventojai perspėjami ruoštis blogiausiam  (35)
2015 m. rugpjūčio 28 d. 17:58
Atogrąžų audra „Erika“ kelia „didžiulę grėsmę visai valstijai“, pareiškė JAV Floridos valstijos gubernatorius Rickas Scotas (Rikas Skotas) ir paskelbė nepaprastąją padėtį valstijoje.
Prieš dešimtmetį uragano „Katrina“ nuniokotas Naujasis Orleanas vėl suklestėjo  (4)
2015 m. rugpjūčio 28 d. 17:12
Prieš dešimtmetį uraganas „Katrina“ griovė pastatus iki pamatų ir užliejo beveik visą Naująjį Orleaną vandeniu, kurio lygis kilo taip sparčiai, jog kai kurie žmonės nuskendo savo namuose.
B. Obama pagyrė „įkvepiantį“ Naująjį Orleaną, praėjus dešimtmečiui po uragano „Katrina“  (1)
2015 m. rugpjūčio 28 d. 10:32
JAV prezidentas Barackas Obama ketvirtadienį pagerbė Naująjį Orleaną ir jo žmones, savo akimis pamatęs, kaip tas nerūpestingo gyvenimo atmosfera garsėjantis miestas atsigavo per dešimtmetį po jį smarkiai nuniokojusio uragano „Katrina“.
Amžius, kai prasideda neištikimybių bumas: kaip atsako į klausimą, ką rinktis  (123)
2015 m. rugpjūčio 27 d. 20:02
Donžuanai, kazanovos, fatališkos moterys ar širdžių ėdikės dažnai yra prasti savo lyties atstovai, sako psichoterapeutė Genovaitė Bončkutė-Petronienė. Anot jos, dažnai tokie žmonės būna nelaimingi, bet savo gyvenimo būdo neišsižada net ir senatvėje.
S. Gentvilas. Lietuviško solidarumo interpretacijos: rūgstantis pienas ir atstumti pabėgėliai  (31)
2015 m. rugpjūčio 27 d. 12:27
Šios savaitės pradžioje premjeras A.Butkevičius į Briuselį nugabeno prašymą padėti Lietuvos pienininkams, kurie kenčia nuo Rusijos pieno embargo. Prašoma suma - 50 milijonų eurų. Kodinė motyvacija- Europa turi būti solidari prieš Rusijos sankcijas.
„Forbes“: net Rusijos žiniasklaida ėmė skelbti tai, ką anksčiau ignoruodavo  (364)
2015 m. rugpjūčio 24 d. 16:04
Prabėgus ketvirčiui amžiaus po Sovietų Sąjungos žlugimo, kremlinologai pradėjo jausti ore virš Maskvos tvyrantį pučo kvapą, nors Vladimiro Putino reitingai ir yra neįtikėtinai aukšti.
IS džihadistai susprogdino senovinę Baal Šamino šventyklą Palmyroje  (22)
2015 m. rugpjūčio 24 d. 08:37
„ Islamo valstybės “ (IS) kovotojai Sirijos Palmyros mieste, įtrauktame į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, sekmadienį susprogdino senovinę Baal Šamino šventyklą, pranešė vienas pareigūnas, o tas statinys tapo dar vienu iš virtinės kultūros paminklų, sunaikintų tos džihadistų grupuotės.
5 dienos Rio de Žaneire: maža riba tarp saugu ir nesaugu  (4)
2015 m. rugpjūčio 22 d. 13:11
Lietuvių pora Ieva ir Donatas keliauja per pasaulį ir šį kartą pasidalino pasakojimu apie dienas Rio de Žaneire, kuriame išvydo įvairias jo spalvas.
Lietuvaitė manekenė – ant vieno podiumo su G. Bundchen ir N. Campbell  (24)
2015 m. rugpjūčio 21 d. 12:46
Būdama 18 metų modelio karjerą pradėjusi kėdainietė Rasa Žukauskaitė šiuo metu darbuojasi Japonijoje . Kaip ji pati sako, Tokijas jai – vienas gražiausių pasaulio miestų. Tačiau vos per keletą metų mergina apkeliavo beveik visą pasaulį.
Lemtinga klaida, kurią daro žmonės, priglaudžiantys gandriukus  (3)
2015 m. rugpjūčio 17 d. 11:08
Sodyboje perintys gandrai nuo seno laikomi santarvės nešėjais ir namų saugotojais. Teigiama, jog mūsų tautos pasididžiavimas – baltasis gandras – gyvena iki 33-ejų metų, nors vidutinė jo gyvenimo trukmė yra 5-eri metai. Rugpjūčio 24-oji, šv. Baltramiejaus diena, lietuvių nuo seno laikoma gandrų išskridimo data, tačiau neretai iki šio laiko didžioji dalis gandrų jau būna palikę Lietuvą, o kita dalis – vėluojantieji, tolimam skrydžiui pakyla prasidėjus rudeniui, skelbiama Panevėžio RAAD pranešime.
Sidabru nesidžiaugęs G. Petrauskas: pralaimėjome taktiškai  (55)
2015 m. rugpjūčio 17 d. 00:48
Kauno sporto halė bangavo kaip senais gerais laikais, bet jos šeimininkai iš audros Europos jaunučių (iki 16 metų) krepšinio čempionato finale išplaukė ne auksine, o sidabrine puta. „Per daug tikėjomės iš emocijų ir žiūrovų, o reikėjo patiems ir fiziškai, ir psichologiškai tvirčiau žaisti“, – atsidusęs dėl bosniams pralaimėtos kovos pripažino lietuvių vairininkas Gediminas Petrauskas.
Karklės festivalio dalyviai: pasimokyta iš pernai metų klaidų  (19)
2015 m. rugpjūčio 15 d. 17:36
Panašu, kad „ Karklė 2015 Live Music Beach“ organizatoriai pasimokė iš pernai metų klaidų ir, ko gero, kažkam aukštai sumokėjo už gerą orą, nes šeštasis pajūrio festivalis pranoko bene visus iki tol buvusius.
19 amžiaus Vilnius: neįtikėtini pinigų prasimanymo būdai ir slapčiausios aukštuomenės nuodėmės  (59)
2015 m. rugpjūčio 14 d. 18:53
Dienomis, kai pačiame Vilniaus centre puikuojasi dangoraižiai, senamiestyje stovi prabangiausi viešbučiai, o gatvėmis važinėja naujausi automobiliai, net į galvą neateitų mintis jog, dar prieš kelis šimtus metų, didžiąją miesto dalį užėmė medinės lūšnos, neasfaltuoti keliai, o pats centras užsieniečiams atrodė kaip gūdi provincija. Nors tai jau ir praėję laikai, tačiau pažinti savo istoriją visada sveikintina, tad apie, tai kodėl dar XIX amžiuje Vilniaus senamiestyje lakstydavo nežabotos kiaulės, kareiviai rengdavosi moteriškais drabužiais, o sutryptas širdies formos sausainis pranašaudavo amžiną senmergystę – šiandien atskleidžiame didžiausio naujieno portalo DELFI skaitytojams.
Labiausiai įelektrinta vieta pasaulyje: žaibai trenkia tūkstančius kartų per valandą  (2)
2015 m. rugpjūčio 14 d. 16:29
Ten, kur Katatumbos upė įteka į Marakaibo ežerą, audros šėlsta 260 dienų per metus. Vien tik į Marakaibo ežerą ir tik per vieną minutę trenkia 28 žaibai. Visa apylinkė per valandą čia pavaišinama tūkstančiais žaibo iškrovų. Unikalus atmosferos reiškinys per metus generuoja 1,2 mln. žaibų, o šviesų spektaklis matomas net ir už 400 km.
Rugpjūtį dėl žaibo kilo dešimt gaisrų
2015 m. rugpjūčio 14 d. 14:52
Karštas vasaros dienas mūsų klimato juostoje dažnai lydi audros su perkūnija. Perkūnija – pavojingas meteorologinis reiškinys, nes žaibai gali sukelti gaisrus, sutrikdyti elektros tiekimą, radijo ryšį ir kt. Šiais metais iki rugpjūčio 14 d. Lietuvoje jau užregistruota 21 žaibo iškrova, kuri sukėlė gaisrus: buvo uždegti gyvenamieji namai, ūkiniai pastatai, vasarnamiai bei kitas turtas. Laimei, per šiuos gaisrus žmonės nenukentėjo. Daugiausia nuostolių žaibas pridarė Vilniaus (kilo 10 gaisrų), Panevėžio (3), Alytaus ir Klaipėdos (po 2) apskrityse.
Vienintelė profilaktikos priemonė nuo celiulito: ir tai tikrai ne kremas  (23)
2015 m. rugpjūčio 14 d. 10:28
Specialistai teigia, kad 70-80 proc. moterų „artimai pažįstamos“ su celiulitu . Jie pastebi, kad moterų požiūris į šią odos problemą pamažu keičiasi ir vietoje brangių kremų ir procedūrų, dailiosios lyties atstovės vis dažniau renkasi sveiką gyvenimo būdą – vienintelę profilaktikos priemonę nuo celiulito.
9 netikėti kavos tirščių panaudojimo būdai buityje  (1)
2015 m. rugpjūčio 13 d. 15:01
Iš pradžių panaudokite juos ryte, kad nubustumėte, o paskui dar išspręsite keletą nemalonių buities problemų. Kaip neįprastai panaudoti kavos tirščius buityje, sužinosite šiame straipsnyje.
Stulbinanti nuotrauka: fotografas šį reiškinį bandė užfiksuoti 7 metus  (6)
2015 m. rugpjūčio 13 d. 10:45
Internete plinta neįtikėtina nuotrauka, fotografas Gregas McCownas vienoje nuotraukoje užfiksavo ir žaibą, ir vaivorykštę, skelbia portalas boredpanda.com.
Vienišės dienoraštis: dabar man net nerūpi, su kuo TAI darau
2015 m. rugpjūčio 12 d. 14:39
Kornelija - COSMO žurnalo skaitytojoms jau puikiai pažįstama vienišė, kiekvieną mėnesį atvirai pasakojanti intymiausias savo gyvenimo detales. Naujausius Kornelijos meilės nuotykius skaityk žurnale, o dabar... Viskas nuo pradžių.
Karo laukas. Rusijos 16-oji oro desanto brigada: nušvitimai  (200)
2015 m. rugpjūčio 11 d. 16:09
Dieną po to, kai ESBO stebėtojai Ukrainoje pateikė neginčijamus įrodymus dėl Rusijos Federacijos karių, konkrečiai – 16-osios oro desanto brigados aktyvių veiksmų Ukrainos teritorijoje, NATO nusprendė sumažinti oro policijos misiją Baltijos šalyse du kartus.
Vėjas toks stiprus, kad automobilis dingo per akimirką  (9)
2015 m. rugpjūčio 11 d. 11:26
Kamera automobilio prietaisų skydelyje nufilmavo, kaip iš taifūno „Soudelor“ kilęs uraganas sukėlė chaosą Taivano kelyje.
Žaibas užmušė šešiolikmetį, kai jis kalbėjo telefonu  (21)
2015 m. rugpjūčio 10 d. 20:24
Vos tik pradėjęs įdomų gyvenimą 16-metis lenkas iš Pakarpatės vaivadijos tapo žaibo auka. Liudininkai pasakoja, kad matė akinantį blyksnį bei tokį griaustinio garsą, kuris, atrodė, išplėš ausis ir tuo metu kalbantį mobiliu telefonu Kamilį iš Kančugos vietovės, rašo “Fakt”.
Prie Taivano artėjant smarkiam taifūnui žuvo aštuonmetė
2015 m. rugpjūčio 7 d. 13:28
Taivane viena aštuonmetė žuvo, kai buvo nublokšta į jūrą per audrą, artinantis taifūnui „Soudelor“, dėl kurio buvo priversti evakuotis tūkstančiai gyventojų, o saugumo pajėgose buvo paskelbta padidinta parengtis, penktadienį pranešė pareigūnai.
Toronte siuatėjusi audra - „timelapse“ filmuke  (2)
2015 m. rugpjūčio 5 d. 12:30
Pagreitintame vaizdo įraše matyti dramatiški Toronto vaizdai per stiprią audrą, kuri praėjusį sekmadienį talžė Ontarijo provinciją ir be elektros paliko beveik 50 tūkst. žmonių.