audros

Vienišės dienoraštis: tokių kaip tu nebuvo, nėra ir neturi būti
2015 m. spalio 7 d. 14:39
Kornelija - COSMO žurnalo skaitytojoms jau puikiai pažįstama vienišė, kiekvieną mėnesį atvirai pasakojanti intymiausias savo gyvenimo detales. Naujausius Kornelijos meilės nuotykius skaityk žurnale, o dabar... Viskas nuo pradžių.
VP skyrybos. Audros debesys nesisklaido  (4)
2015 m. spalio 5 d. 11:59
Tarp „ Vilniaus prekybos “ akcininkų kilęs konfliktas ir toliau kaupia tamsius debesis virš vienos didžiausių Lietuvos įmonių grupės padangės.
Prancūzijoje dėl įspūdingos audros nutrauktas futbolo mačas  (2)
2015 m. spalio 4 d. 00:57
Šį vakarą pradėti žaisti penki Prancūzijos čempionato susitikimai, tačiau pasibaigė tik keturi. Rungtynės Nicoje tarp vietos klubo bei "Nantes" buvo nutrauktos dėl įspūdingos audros.
Kyla keisčiausių klausimų skrendant lėktuvu? Štai atsakymai  (134)
2015 m. spalio 3 d. 22:22
Keliaujantiems lėktuvais kyla įvairiausių klausimų, pavyzdžiui, kodėl reikia atidaryti langus leidžiantis bei kylant lėktuvui? Ar danguje yra greičio apribojimai? Ar reikia jaudintis, kai pranešama apie turbulenciją? Į klausimus atsako aviacijos ekspertas Rytis Dulinskas.
Būsimieji vairuotojai užaugę automobilius norėtų vairuoti patys  (3)
2015 m. spalio 3 d. 11:02
Naujų automobilių kėbulų tviskesys ir modernios technologijos salone vilioja ne tik įgudusius vairuotojus, bet ir jų atžalas. „ TopGear “ apdovanojimų 2016“ dalyvius vieni pirmųjų įvertino Vilniaus futbolo mokyklos „Audra“ auklėtiniai.
Astrologės Lolitos horoskopas spaliui: teks atsirinkti, kas tiesa, o kas - tik iliuzija  (8)
2015 m. rugsėjo 30 d. 10:50
Saulei keliaujant Svarstyklių ženklu su rudenišku atvėsusiu oru ir krintančiais lapais atskubėjęs spalis leis šiek tiek lengviau atsipūsti, nors ir bandys mus užliūliuoti nerealiais planais ir pažadais. Atsirinkite, kas tiesa, o kas iliuzija.
Mokinio laiškas švietimo ministrei: rėžė kritikos visiems  (526)
2015 m. rugsėjo 30 d. 10:02
Šiandien aš iš mokyklos grįžau po 2 pamokų, ne todėl, kad pamokos baigėsi, o todėl, kad man buvo gaila savo laiko, kurį „privalau“ švaistyti. Galbūt nuskambėsiu kaip paauglys, kuriam užėjo hormonų audros ir dėl to jis nekenčia viso pasaulio, bet manau, kad tai, ką aš papasakosiu, yra rimtos problemos švietimo sistemoje.
Baisi nesėkmė: žvejybos kaina - daugiau nei 10 tūkst. eurų  (30)
2015 m. rugsėjo 29 d. 13:05
Lietuvos zoologijos sodo gyvūnai praėjusį savaitgalį smaguriavo žuvimi, kurią perdavė Kauno regiono aplinkos apsaugos departamento gyvosios gamtos apsaugos inspektoriai, ją paėmę iš sulaikytų brakonierių.
A. Tapinas. O, broli, dešinysis broli, kur gi tu?  (196)
2015 m. rugsėjo 29 d. 12:13
Sociologinės partijų reitingų apklausos jas daro panašias į išdidžių tėvų mėtomus kūdikius – vyyyyy...kaip aš aukštai, o kiti žemai. Dabar krentu, ašaros kaip pupos, bet esu išdidus ir neverkiu.
Supertaifūnas „Dujuan“ pasiekė Taivaną
2015 m. rugsėjo 28 d. 18:53
Pirmadienį supertaifūnui „Dujuan“ priartėjus prie šiaurės rytinės Taivano dalies, salą skalavo smarkios liūtys ir siautėjo smarkūs vėjai.
Likti Lietuvoje bet kokia kaina siekęs verslininkas: esu nurašytas draugų  (24)
2015 m. rugsėjo 25 d. 20:35
„ Lietuvoje yra pilna vietos atradimams“, - sako skraidinimo oro balionais verslu užsiimantis Vytautas Samarinas . Jam teko skraidyti virš Italijos Alpių, kai horizonte nesimatė nieko – tik kalnai, iš baliono krepšio apžiūrėti Kenijos plokščiakalnį ir pamatyti būrius lakstančių antilopių.
Ištekėjusi moteris po išdavystės pati tapo meiluže  (121)
2015 m. rugsėjo 25 d. 15:01
Mintyse jau skaitau komentarus, kuriuos įtūžę dorieji tautiečiai lies ant mano vargšės galvos, bet vis tiek nesusilaikau nepapasakojusi apie skaudžią trigubą savo neištikimybės patirtį.
Nufilmuota bepiločio: į Lesbo salą plūsta pabėgėliai su valtimis  (29)
2015 m. rugsėjo 24 d. 11:18
Trečiadienį, rugsėjo 23 dieną, per kelias valandas Graikijos Lesbo salą pasiekė daugiau nei 3 tūkst. išsekusių ir peršlapusių pabėgėlių iš Sirijos ir Afganistano. Skaičius pabėgėlių, pavojingomis sąlygomis bandančių iš Turkijos patekti į Europą, ir toliau pavojingai auga.
Savaitgalio renginiai šeimoms su vaikais
2015 m. rugsėjo 23 d. 10:08
Gyvenimas mieste su mažomis atžalomis turi savotiško žavesio - atėjus savaitgaliui, nekyla klausimas "ką veikti". Tik spėk suktis - kiek pramogų, spektaklių, koncertų - visa tai Jums ir Jūsų mažųjų fantastiškam laisvalaikiui.
Neištikimybės patirtys: jo numerį telefone pavadinau „Išdavikas“  (54)
2015 m. rugsėjo 22 d. 16:03
„Man paskambino draugas iš Lietuvos ir papasakojo, kad vos man išvažiavus į Vokietiją mano buvusioji užmezgė romaną su kitu mano draugu“, – savo skaudžią meilės istoriją papasakojo skaitytojas, prisipažinęs, kad žmonai jį palikus, jis net galvojo apie pasitraukimą iš gyvenimo. Griežtai prieš atleidimą už išdavystę nusistatęs vyras teigia, kad „jei jau nuėjo į kairę, tai visada taip ir bus“. Ar tikrai?
Audros išrauto medžio šaknyse rado kūno liekanas  (15)
2015 m. rugsėjo 16 d. 11:23
Pirmajam, pamačiusiam šį su šaknimis išverstą medį, širdis turėjo nusmukti į kulnus. Milžiniškas senas medis, augęs privačiame sklype prie Kolūnio miestelio Sligo grafystėje Airijoje, praėjusią žiemą buvo išverstas audros. Tačiau virstant medžiui pasirodė ne tik medžio šaknys – jose buvo įsipainiojęs ir paslaptingas skeletas, rašo cnet.com.
Ruduo bus šiltesnis, bet tuo džiaugtis tikrai nereikėtų  (49)
2015 m. rugsėjo 13 d. 14:45
Šių metų ruduo turėtų būti šiltesnis nei įprastai. Tokios nuomonės besilaikantys klimatologai sako, kad tuo džiaugtis tikrai nereikėtų, nes rugsėjo temperatūra kyla dėl klimato kaitos, kurios pasekmes jaučia ir Lietuva. Maža to, jie priduria, kad mūsų šalyje žiemos trumpėja, o vasaros ilgėja.
7 pasaulio pabaigos hipotezės  (26)
2015 m. rugsėjo 13 d. 00:00
Pranašai ir svariais argumentais apsiginklavę ekspertai jau ne vieną šimtmetį žada, kad netrukus sulauksime pasaulio pabaigos. Iki šiol visos prognozės pasirodydavo klaidingos.
Mokiniai, kuriuos ratu apeina net suaugusieji  (29)
2015 m. rugsėjo 11 d. 16:32
Tik išėjęs iš mokyklos paauglys demonstratyviai užsitraukia ciagretę ir suka bendraamžių kompanijos link. Vietoje tuo metu vykstančių pamokų, savam būry jie trina daugiabučių kiemų suolelius, planuoja kas ir kaip nupirks bambalį alaus. Namo grįžta tik gerokai sutemus ir lyg niekur nieko meluoja tėvams, kad lietuvių kalbos pamokoje sekėsi gerai, matematikos mokytoja pagyrė dėl gerai išspręsto uždavinio.
Artimuosiuose Rytuose siaučia smėlio audros  (1)
2015 m. rugsėjo 9 d. 19:05
Keliose Artimųjų Rytų šalyse siaučia smėlio audros. Sunkiausiai padėtis Sirijoje, nes ten tūkstančiai pabėgėlių gyvena palapinių stovyklose – jas visiškai užpustė smėlis ir dulkės. Dėl smarkiai pablogėjusio matomumo šalyje laikinai nutraukti karo veiksmai, tačiau mirtį sėja pats oras: dėl kvėpavimo takų problemų Sirijoje mirė šeši žmonės.
Didelius plotus uždengė tiršti dulkių debesys, yra žuvusių  (2)
2015 m. rugsėjo 9 d. 09:10
Artimųjų Rytų šalyse antradienį siautėjanti smėlio audra nusinešė mažiausiai aštuonių žmonių gyvybes ir dar šimtai jų patyrė kvėpavimo sutrikimų, pranešė pareigūnai, perspėdami gyventojus likti uždarose patalpose.
Aukcione pristatomas madingiausias 20 amžiaus pradžios Vilniaus tapytojas
2015 m. rugsėjo 7 d. 14:17
Rugsėjo 25 d. (penktadienį) 18 val. Tolerancijos centre vyks XXXVIII Vilniaus aukcionas. Aukcionui teikiamus meno kūrinius bus galima apžiūrėti aukciono ekspozicijoje Tolerancijos centre rugsėjo 23–25 d.
Gluminanti Marso nuotrauka: užfiksuotas ore kybantis šaukštas  (49)
2015 m. rugsėjo 3 d. 14:01
Ko tik nesame matę Marse ! Marso gėlelių, Marso žiurkių, salamandrų, barakų obamų... Vis dėlto naujausias marsaeigio Curiosity fotohitas iš tiesų stulbina. Ir pareidolijos šįkart čia mažai kuo dėtos.
A. Kudrinas: patyrėme šoko terapiją  (51)
2015 m. rugsėjo 2 d. 12:10
Buvęs Rusijos finansų ministras Aleksejus Kudrinas prognozuoja, kad iki 2020 metų Rusijos dalis pasauliniame BVP bus „mažiausia per visus naujosios Rusijos metus“ ir sieks vos 2,6 procento.
Paskelbta gąsdinanti prognozė: tai gali turėti pražūtingų pasekmių  (38)
2015 m. rugsėjo 2 d. 11:26
Dabartinis El Ninjo reiškinys virš Ramiojo vandenyno atogrąžų dalies gali tapti pačiu stipriausiu per daugiau kaip 60 metų, tvirtina ekspertai.
Baisi anomalija: visi kiemai buvo balti  (28)
2015 m. rugsėjo 1 d. 10:09
„Baigėsi vasara, prasidėjo žiema“, – ironizavo kretingiškiai, naktį iš pirmadienio į antradienį savo kiemuose išvydę baltus krušos ledus.
Naujasis Orleanas per „Katrinos“ metines gedėjo mirusiųjų ir šventė gyvenimą
2015 m. rugpjūčio 30 d. 17:28
Naujasis Orleanas šeštadienį prisiminė mirusiuosius ir šventė savo atsigavimą po stichinės nelaimės – praėjus 10-čiai metų po uragano „Katrina“ sukeltos destrukcijos ir chaoso.
Tikėjosi trumpos audros žiniasklaidoje, o baigė kalėjime  (116)
2015 m. rugpjūčio 30 d. 06:00
Vladimiras V. Putinas apstulbino pasaulio lyderius, paneigė jų išankstines nuostatas ir įvarė į kampą neprognozuojamu elgesiu. Leidyklos „ Obuolys “ išleista Anna Arutunyan knyga „ Putino paslaptis “ veda skaitytojus per Vladimiro Putino , Forbes žurnalo paskelbto įtakingiausiu 2013 m. pasaulio žmogumi, Rusiją.
Florida skelbia nepaprastąją padėtį, gyventojai perspėjami ruoštis blogiausiam  (35)
2015 m. rugpjūčio 28 d. 17:58
Atogrąžų audra „Erika“ kelia „didžiulę grėsmę visai valstijai“, pareiškė JAV Floridos valstijos gubernatorius Rickas Scotas (Rikas Skotas) ir paskelbė nepaprastąją padėtį valstijoje.