audros

Vėžys smogė visai šeimai: krūties navikas diagnozuotas net aštuonmetei  (16)
2015 m. lapkričio 27 d. 06:30
Aštuonerių metų Chrissy Turner iš Jutos (JAV) tapo jauniausiu žmogumi, kuriam diagnozuotas krūties vėžys , rašo „The Daily Mail“.
Aistros dėl klimato, arba ar Lietuvoje galėsime auginti vynuoges  (7)
2015 m. lapkričio 26 d. 12:27
Aistros dėl klimato pokyčių kaista, kadangi žmonija patiria vis stipresnių kataklizmų. Tokius kaip uraganas Sandy, gerokai aptalžęs Niujorką. Arba potvynius, ilgalaikę sausrą Kalifornijoje, miškų gaisrus prie Baikalo. Auga nuostoliai, žūsta žmonės.
Klampiausias Lietuvos miškas: bandant nusausinti paniro net ekskavatorius  (8)
2015 m. lapkričio 24 d. 14:58
Biržų krašto gamtinės sąlygos, miškų savitumas buvo ir yra reikšmingi šio krašto gyventojų gyvenimo būdui ir kokybei, buičiai, tradicijoms. Įvairiuose istorijos tarpsniuose miškų kirtimo mastai kito, būdai tobulėjo, o jų evoliuciją Biržų krašte nulėmė šios vietovės miškų resursai, ekonominės sąlygos ir teisinis miškų naudojimo reglamentavimas.
Kelionė po Europą už 650 eurų: audros, nakvynė su pelėmis ir tikras gyvenimas  (10)
2015 m. lapkričio 23 d. 14:07
Autobusas, lėktuvas , traukinys – tikrai ne pačios mėgstamiausios Stanislovo Grubliausko transporto priemonės. Panevėžietis jau penkiolika metų į kelių tūkstančių kilometrų keliones mina dviračiu. Šį kartą dviratininko maršrutas buvo Lietuva–Liuksemburgas.
2016-ųjų horoskopas: kas laukia kiekvieno Zodiako ženklo  (19)
2015 m. lapkričio 21 d. 00:00
Raudonosios Ugninės Beždžionės metai žada staigmenų ir naujovių. Sužinokime, kam šie metais bus ramesni, o kieno laukia tikros audros.
Antrą kartą to galite ir nepamatyti: keisčiausias įvartis į savus vartus  (17)
2015 m. lapkričio 20 d. 13:55
Aštuntoje pagal pajėgumą Anglijos futbolo lygoje rungtyniaujantis Eivlio „Thurrock“ klubas žaibiškai išgarsėjo visoje Didžiojoje Britanijoje. Tiksliau, išgarsėjo jo gynėjas Kamarlas Duncanas, įmušęs vieną keisčiausių įvarčių į savus vartus žaidimo istorijoje.
Du Rusijos kariniai laivai paprašė Latvijos suteikti prieglobstį  (86)
2015 m. lapkričio 17 d. 11:33
Pirmadienį, lapkričio 16 dieną, dėl jūroje prasidėjusios audros du Rusijos Karinių jūrų pajėgų laivai paprašė Latvijos suteikti prieglobstį.
V. Malinionis. Putinas naudosis teroru Paryžiuje  (341)
2015 m. lapkričio 16 d. 11:09
Tikėtina, kad pasaulio dėmesiui nukrypus nuo Putino Rusijos agresijos atgal į terorizmo keliamas grėsmes, Putinas gali išnaudoti susidariusį dėmesio vakuumą savo agresyviems tikslams pasiekti. Todėl Vakarų pasauliui būtų protinga neprarasti budrumo.
Kaip miškininkai keičia Kuršių nerijos miškus?
2015 m. lapkričio 16 d. 10:24
Kuršių nerijos miškai yra išskirtiniai jau vien tuo, kad auga unikalios gamtos, pasauliniu paveldu pripažintoje vietovėje. Ar skiriasi miškininkų darbas Kuršių nerijoje nuo darbo kituose regionuose? Apie tai kalbėjomės su Kretingos miškų urėdu, nusipelniusiu Lietuvos miškininku Antanu Algimantasu Baranausku ir ilgamečiu Nidos girininkijos girininku Gediminu Virgilijumi Dikšu.
Jungtinė Karalystė ruošiasi istorinei stichijai: prognozuojama didelė žala  (6)
2015 m. lapkričio 11 d. 10:47
Jungtinės Karalystės meteorologai prognozuoja smarkią audrą ir pirmą kartą istorijoje jai davė vardą, skelbia „The Independent“.
Po apsireiškimų pastatė bažnyčią tarpeklyje  (2)
2015 m. lapkričio 11 d. 09:31
Kolumbijos pietuose esanti Las Lajas bažnyčia architektūra ir grožiu nenusileidžia visoms pasaulio bažnyčioms. Tačiau labiausiai turistus traukia paslaptinga jos atsiradimo istorija ir vieta .
Į kelią iššokęs arklys sumaitojo automobilį, kuriuo tėvas vaiką vežė į darželį  (82)
2015 m. lapkričio 10 d. 08:28
Antradienį, apie 7.10 val., Klaipėdos policija gavo pranešimą, kad kelyje Priekulė - Dreverna lengvasis automobilis susidūrė su arkliu, yra sužeistų žmonių.
Kokių moterų vyrai niekada neves?  (37)
2015 m. lapkričio 9 d. 08:00
Daugeliui, jei ne daugumai, moterų svarbiausias ir kone esminis gyvenimo įvykis yra santuoka. Tačiau yra ir tokia kategorija moterų, kurioms ištekėti niekaip nepavyksta. Kokios dailiosios lyties atstovės gąsdina vyrus, aiškinasi DELFI.lv .
Sekmadienio vakarą stichija pridarė ugniagesiams darbo  (2)
2015 m. lapkričio 9 d. 07:17
Lietuvoje sekmadienio vakarą dėl stipraus vėjo ugniagesiai buvo kviesti beveik pusšimtį kartų, daugiausia vakarinėje Lietuvos dalyje.
Po sūnaus gimimo Soliaris draugę išvydo kitomis spalvomis: nesitikėjau, kad ji bus tokia  (54)
2015 m. lapkričio 6 d. 21:16
Praėjusią žiemą tėvu tapęs atlikėjas Algimantas Minalga- Soliaris sūnumi džiaugiasi retai. Su sužadėtine Audra Endzinaite jis kartu negyvena.
Vokietija spartins ekonominių migrantų repatriaciją, atvykėlių skaičiui artėjant prie milijono  (22)
2015 m. lapkričio 6 d. 17:00
Vokietija ketvirtadienį nurodė paspartinsianti kriterijų neatitinkančių prieglobsčio prašytojų repatriaciją, kai naujausia statistika parodė, jog į šalį nuo šių metų pradžios atvykusių migrantų skaičius artėja prie 1 mln., o Europos Sąjunga prognozuoja, kad ateinančiais metais į Europą atvyks dar daugiau pabėgėlių.
Žydrūnas Savickas Gabrielę Martirosianaitę kilnojo lyg plunksnelę  (3)
2015 m. lapkričio 6 d. 12:36
Neseniai startavęs LRT projektas „Vario audra“ staigmenų pateikia kiekvienoje laidoje. Tiesa, pagrindine intriga kone prieš kiekvieną transliaciją jau tapo klausimas: kas laidą ves šį kartą? Vos per keturias laidas vedėja Gabrielė Martirosianaitė spėjo padirbėti ir su Giedriumi Savicku, ir su Justinu Jankevičiumi, o šį vakarą žiūrovai ją išvys greta stipriausio planetos žmogaus Žydrūno Savicko ir atlikėjo bei laidų vedėjo Dominyko Vaitiekūno.
NASA: Marso atmosferą nupūtė Saulės vėjas  (46)
2015 m. lapkričio 5 d. 21:49
Ketvirtadienį per tiesiogiai transliuojamą spaudos konferenciją JAV kosmoso agentūra NASA , besiremdama Marso orbitoje besisukančio zondo MAVEN (Mars Atmosphere and Volatile Evolution) duomenimis paskelbė nustačiusi, kad Marsas , kuriame kadaise buvo šilta ir drėgna, negyva, šalta ir tuščia planeta tapo dėl to, kad jo atmosferą nupūtė Saulės vėjas.
JAV ambasadorė Lietuvoje: jei neišsaugosime bičių, susidursime su rimtomis problemomis  (10)
2015 m. lapkričio 5 d. 10:44
Pasaulio lyderiai atkreipė dėmesį į klimato kaitos ir gamtosaugos problemas. Jungtinės Amerikos Valstijos pasiryžo dėti visas pastangas, kad Jungtinių Tautų konferencijos Paryžiuje metu gruodžio mėnesį būtų pasiektas ambicingas, ilgalaikis ir įvairiapusis susitarimas.
Iš didžiulės meilės slapta gimusi Jekaterinos II ir jos meilužio dukra tėvų šilumos nesulaukė  (21)
2015 m. lapkričio 5 d. 00:00
Jekaterina II, dar vadinama Jekaterina Didžiąja , turėjo daug favoritų, tačiau Grigorijus Aleksandrovičius Potiomkinas visada buvo išskirtinis jos gyvenime.
Saulės audra sutrikdė Stokholmo oro uosto veiklą  (2)
2015 m. lapkričio 4 d. 20:47
Saulės žybsnis trečiadienį išjungė didžiausio Švedijoje oro uosto radarą – dėl to teko atidėti nemažai skrydžių, pranešė šios šalis Civilinės aviacijos administracija (LFV).
Baltieji rūmai pradeda ruoštis katastrofiniams Saulės žybsniams  (48)
2015 m. lapkričio 4 d. 14:32
JAV ėmė ruoštis katastrofiniams Saulės žybsniams, kurie mūsų planetą ištisus mėnesius paliktų be elektros.
Pirmą dieną balne išsilaikė trečdalis Lietuvos karatė kovotojų  (10)
2015 m. spalio 31 d. 15:29
Keturi vyrai ir dvi merginos – tiek Lietuvos kiokušin karatė rinktinės atstovų tęs pasirodymą antrą ir lemiamą pasaulio čempionato dieną. Vienuolikai sportininkų naujos progos sužibėti ant Tokijo (Japonija) tatamio reikės laukti ketverius metus arba susitaikyti su mintimi, kad sėkmė šypsosi ne visiems.
M. Kaku (V): liftu – į kosmosą  (23)
2015 m. spalio 31 d. 12:48
Šio šimtmečio pabaigoje nanotechnologijos gali sukurti prielaidas net pasakiškajam kosminiam liftui. Kaip toje pasakoje apie pupą, užaugusią iki dangaus, galėsime pakilti iki debesų ir dar aukščiau. Pakaks įlipti į lifto kabiną, paspausti mygtuką ir kilti tūkstančių kilometrų ilgio anglies nanovamzdelių pluoštu. Tai gali apversti aukštyn kojom visą kosminių kelionių ekonomiką.
Vaikų globos namuose užaugusi čempionė surado savo mamą, tačiau pasigailėjo  (4)
2015 m. spalio 29 d. 11:43
Gyvenimo sukrėtimai ir dramos ištinka kiekvieną, tačiau ne visi sugeba išsikapstyti. „Mano mama pasikeitė telefono numerį, nes jai nusibodo, kad mes jai skambinėjame ir norime bendrauti“, - šį ketvirtadienio vakarą LNK televizijos laidoje „Valanda su Rūta“ žiūrovai išgirs šį dramatišką dešimt metų vaikų globos namuose gyvenančios merginos istoriją, per kurią ašarų nesulaikė nei studijos svečiai, nei laidos vedėja.
Vienišės dienoraštis: tavo mergaitė jau nebe mergaitė
2015 m. spalio 29 d. 00:00
Kornelija - COSMO žurnalo skaitytojoms jau puikiai pažįstama vienišė, kiekvieną mėnesį atvirai pasakojanti intymiausias savo gyvenimo detales. Naujausius Kornelijos meilės nuotykius skaityk žurnale, o dabar... Viskas nuo pradžių.
Turtingajai Saudo Arabijai – niūri prognozė  (112)
2015 m. spalio 27 d. 10:46
Net ir galingųjų Artimųjų Rytų galimybės susidoroti su smukusios naftos kainos keliamomis problemomis nėra beribės.
Operos solistė S. Janušaitė: jeigu nemoki ilsėtis, nemoki ir dirbti  (3)
2015 m. spalio 26 d. 04:27
Įsibėgėjus „Trudabūro“ spektakliams Vilniaus kongresų rūmuose, Vilnius City Opera , Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras ir visa susirinkusi publika dar kartą iš naujo atranda operos solistę Sandrą Janušaitę, kas vakarą sulaukiančią audros garsiausių aplodismentų.
6 dalykai, kurie nėštumą paverčia pragaru: kaip to išvengti  (15)
2015 m. spalio 25 d. 00:05
Kūdikio besilaukiančios moters nuotaikos kartais būna tokios permainingos, kad aplinkiniai nespėja reaguoti: čia ji linksma, čia vėl suirzusi ar net apsiverkusi. Ji jautri kaip mimoza. Ką dėl to kaltinti: hormonus, nesugebėjimą džiaugtis ateinančia gyvybe, nerimą dėl besikeičiančio kūno, abejones, ar sugebės auginti vaiką?