audros

Internetu galima tiesiogiai stebėti elnių kautynes
2014 m. spalio 29 d. 14:04
Prieš mėnesį startavęs gražiausias ir įdomiausias šalies vietas gyvai transliuojantis projektas „Lietuva tavo delne“ pasipildė trimis naujomis tiesioginėmis transliacijomis. Nuo šiol svetainės www.lietuvatavodelne.lt lankytojai galės stebėti tauriųjų elnių gyvenimą, Palangos tiltu žengti susitikti su jūra bei gėrėtis Vilniaus transporto dinamika.
Audra Viduržemio jūroje: kol varžovai krito kaip lapai, „Ambersail“ šovė į priekį  (2)
2014 m. spalio 28 d. 16:39
„Šita jachta sukurta ekstremalioms sąlygoms. Turi tiesiog ja pasitikėti, pasitikėti jos konstrukcija, o tada vienintelė įgulos užduotis – „ginti“ ją iki maksimumo,“ – sugrįžęs iš prestižinės Viduržemio jūros regatos „The Rolex Middle Sea Race“ sakė „Ambersail“ kapitonas Saulius Pajarskas.
Lapkričio mėnesio „Moters“ numeris skirtas Kaunui
2014 m. spalio 28 d. 00:00
Šis „Moters“ numeris – tarsi pažintinė kelionė po Kauną , o tos kelionės stotelės – jo kultūra, istorija ir žmonės.
Meteorologas pratrūko: „globalinio atšilimo nėra!”  (28)
2014 m. spalio 27 d. 13:43
Yra akivaizdžių įrodymų, kad žmogaus sukelta klimato kaita tėra gudrus melas, tvirtina visame pasaulyje pripažintas meteorologas.
E. Mildažytė: yra viena bendra visuotinė tėvų ir paauglių problema  (5)
2014 m. spalio 27 d. 00:00
Apie tai, su kokiais rūpesčiais susiduria ir kaip juos sprendžia, pasakoja paauglių mamos – žurnalistė Edita Mildažytė ir UAB „Delfi“ svarbių klientų projektų vadovė Margarita Tamošaitienė.
Rusija 2014-aisiais: kartojasi Sovietų Sąjungos žlugimo istorija?  (421)
2014 m. spalio 24 d. 12:48
Šaltojo karo pabaigoje Rusija turėjo unikalią galimybę sukurti šiuolaikinę, įvairią ir stiprią ekonomiką – be to, prie šio plano entuziastingai būtų prisidėję ir Vakarai . Tačiau galimybe nepasinaudota.
JAV apkeliavęs Jonas: lietuvius puikiai žino net Alkatraso kalėjime  (2)
2014 m. spalio 24 d. 09:15
Visi turime pažįstamų, kurie negali nekeliauti. Na, jie tokie yra. Vieniems išvyka į „Akropolį“ – gali būti puiki mankšta, atsipalaidavimas ir įvairių, įdomių ir stebinančių žmonių sutikimas, kitiems – smalsu, kas gi vyksta ten, kur geriau, kur mūsų nėra.
Tyrimas moterims: kiek jums liko vaisingo laiko ?  (1)
2014 m. spalio 22 d. 13:22
Moterys turės galimybę sekti savo biologinį laikrodį. Už tai jos turėtų būti dėkingos britų mokslininkams.
Karas šiandien ir rytoj. Kartais sveika ir nusiginkluoti  (90)
2014 m. spalio 21 d. 11:40
DELFI tęsia rašinių ciklą „Karas šiandien ir rytoj“, kuriame publikuos politologo ir Seimo nario Egidijaus Vareikio tekstus apie tai, kaip tradicines saugumo politikos teorijas keičia naujos, kaip keičiasi karai, kokios taikos palaikymo ir pasitikėjimo stiprinimo priemonės juos gali sustabdyti.
Paskutinė gyvenimo kelionė į Himalajus: tęsiamos turistų paieškos  (16)
2014 m. spalio 18 d. 14:21
Per intensyviausias lig šiol paieškas snieguotuose Himalajuose Nepalo kariai šeštadienį mėgino rasti gyvų likusių žmonių po viena iš didžiausia šalies kalnuose įvykusių nelaimių tapusios staigios pūgos, per kurią žuvo mažiausiai 30 žmonių, sužeisti dar bent 175.
Bermudų salose siaučia uraganas „Gonzalo“  (3)
2014 m. spalio 18 d. 09:32
Uraganas „Gonzalo“ penktadienį smogė Bermudų saloms kaip smarki 2-osios kategorijos audra, pranešė JAV Nacionalinis uraganų centras (NHC).
Japonijoje toliau siaučia taifūnas „Vongfong“
2014 m. spalio 14 d. 13:02
Japonijoje šią savaitę siaučiant galingam taifūnui „ Vongfong “ žuvo vienas ir dingo dar du žmonės, antradienį pranešė pareigūnai.
Taifūnas „Vongfong“ pasiekė Japoniją
2014 m. spalio 13 d. 11:11
Smarkiam taifūnui „Vongfong“ pirmadienį atslinkus į Japoniją mažiausiai vienas žmogus dingo, dešimtys buvo sužeisti, taip pat buvo atšaukta per 300 skrydžių, pranešė pareigūnai ir vietos žiniasklaida.
Japoniją užgriuvo gamtos stichijos  (1)
2014 m. spalio 11 d. 11:03
Stiprus 6,2 balo žemės drebėjimas įvyko vandenyno dugne netoli rytinių Japonijos pagrindinės salos Honšiū krantų, šeštadienį pranešė JAV Geologijos tarnyba (USGS). Ir tai tik pradžia: Japonijos link juda galingas taifūnas.
R. Milevičius: „Volvo Ocean Race“ buriavimo lenktynių tikslas - pergalė  (2)
2014 m. spalio 10 d. 16:38
Šeštadienį Alikantėje startuoja „ Volvo Ocean Race “ buriavimo regata, pripažįstama viena sudėtingiausių ir daugiausiai ištvermės reikalaujančių sporto įvykių planetoje. Pirmą kartą šių lenktynių aplink pasaulį istorijoje plauks ir lietuvis, olandų „Brunel“ komandos buriuotojas Rokas Milevičius .
Donato Montvydo šlapio asfalto efekto kelnės pažemintu klynu prikaustė gerbėjų dėmesį  (39)
2014 m. spalio 8 d. 16:27
Nors kelnės pažemintos klynu jau seniai madingos tarp stilingų didmiesčių jaunuolių, tačiau tokių įspūdingų kelnių, kokias filmuodamasis populiariame LNK šou „Norim dar! Su „Radistais” apsivilko Donatas Montvydas nemūvėjo (o gal nedrįso apsimauti?) dar nė viena Lietuvos šou verslo garsenybė.
Branduolinio karo grėsmė: ką atsakys Vakarai  (301)
2014 m. spalio 8 d. 11:43
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pagrasino atominiu ginklu, o dabar laikas Vašingtonui nuspręsti, kiek dar laiko bus skirta Rusijai.
L. Žigelytė. Šviečiasi rekolekcijos nėštumo tema  (248)
2014 m. spalio 8 d. 07:42
Kuklumas puošia ir romieji paveldės žemę, bet štai socdemų vadovaujamos ministerijos organizuojamoje viešoje diskusijoje pirmoje eilėje regiu katalikų dvasininką. Jo rankose - šūsnis popierių, taigi dera suprasti, jog dvasininkas nebus pasyvus, liaudiškų ir biblinių dorybių demonstruos. Sėdi pirmoje eilėje diskusijoje dėl Nėštumo nutraukimo tvarkos pataisų, nes turbūt kviestas? Jei nekviestas, vadinasi, jaučiasi turįs pasakyti ką reikšmingo nėščioms moterims?
Kaip suplanuoti vaiko lytį: būdai, kuriuos žinojo jau mūsų močiutės  (7)
2014 m. spalio 7 d. 10:25
Kviečiame panagrinėti temą apie vaiko lyties planavimą. Kartu su gydytoja ginekologe Ingrida Kravčenkiene apžvelgiame būdus, kuriuos žinojo jau mūsų seneliai: kas yra tiesa, o kas - pramanai?
Mitas ar tiesa: po gimdymo daugiau jokių spuogų
2014 m. spalio 6 d. 00:00
Spuogas ant veido – lyg musė, nutūpusi ant ką tik nuvalyto veidrodžio. Nereikia mums tų spuogų, nenorime! Tačiau viskas turi priežastį ir pasekmę. Jei išdygo spuogas, tai žvelkime giliau: gal artėja menstruacijos arba kažką ne taip suvalgėme. Taip pat sakoma, kad tai tik laikinas etapas moters gyvenime, nes po pirmojo gimdymo jų tiesiog nebeatsiranda.
40-metė Renata Kovtun pademonstravo it skulptūra nukaltą kūną  (82)
2014 m. spalio 5 d. 21:08
Savaitgalį Vilniaus sporto festivalio rėmuose vykęs galiūno Žydrūno Savicko vardo kultūrizmo ir fitneso turnyras „Savickas Classic“ į „Litexpo“ parodų rūmus sutraukė kelis tūkstančius jėgos sporto ir kūno rengybos mėgėjų.
Prie Meksikos krantų priartėjusi audra „Simon“ virto uraganu  (2)
2014 m. spalio 4 d. 11:27
Atogrąžų ciklonas „Simon“ sustiprėjo, slinkdamas netoli Meksikos krantų, ir tapo 13-uoju šių metų Ramiojo vandenyno šiaurės rytinio regiono uraganų sezono uraganu.
Išsiaiškino, kur ir kada gimė AIDS sukėlėjas  (84)
2014 m. spalio 3 d. 15:06
Mokslininkai, bandę nustatyti AIDS pandemijos pirminį šaltinį, savo tikslą pasiekė dabartinės Kongo sostinės Kinšasos mieste, praėjusio amžiaus trečiame dešimtmetyje.
Vyras paskatino pabėgti į kaimą  (33)
2014 m. spalio 2 d. 17:59
Kieme – daržinė, įvažiuoja du automobiliai. Niekas dar ten mūsų gyvenimui nepritaikyta. Išlipam abu – ten tiesiog stirta šieno... Mano akimirkos reakcija: „Laikysim avis!“. Vyras priliečia ranka mano juosmenį, atsisuku, ir akyse sušvinta visa pro tarpelius daržinės stoge besiskverbianti vaivorykštė.
Buto draudimas – kas siūloma ir į ką atkreipti dėmesį?
2014 m. spalio 2 d. 00:14
Gyvenant nuosavame name jūsų greičiausiai neužlies kaimynai, kita vertus, gyvenant bute ant stogo turbūt neužvirs medis. Nors draudimo kompanijų pasiūlymuose jūsų gyvenamoji vieta dažniausiai apibūdinama bendru žodžiu „būsto draudimas “, tiek gyvenant bute, tiek individualiame name egzistuoja savitų niuansų. Apie draudimo rūšių skirtumus, butų rizikos tendencijas, kainas ir kompanijų pasiūlymus svetainei ManoNamai.lt sutiko papasakoti draudimo įmonių atstovai.
Šiaulių moterų krepšinio klubui vadovauti imasi D. Slanina  (5)
2014 m. rugsėjo 30 d. 10:00
Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) Šiaulių „Rūtos“ klube – permainos. Komandos vadovo pareigas perima puikiai žinomas krepšininkas Donatas Slanina . Alma Javtokienė lieka garbės prezidentės poste. Kaip jau LMKL.lt rašė anksčiau, buvo iškilusi grėsmė, kad Šiauliuose, kur gausu įvairių sporto šakų, išnyks moterų krepšinio klubas, tačiau jis buvo išsaugotas.
Kaip uždirbti iš to, kad turime mažai gintaro?  (6)
2014 m. rugsėjo 29 d. 22:22
Preliminariai išžvalgytas Juodkrantės gintaro telkinys ir dar trys perspektyvūs gintaro plotai Kuršių mariose kursto aistras – ar kasti šiuos gamtinius išteklius patiems ar palikti ateities kartoms? Ar įmanoma iš to uždirbti? Ir jei taip, kiek? Šie klausimai domina ne tik gintaro galerijų savininkus, bet ir Lietuvos geologijos tarnybą bei Kuršių nerijos nacionalinį parką. Verslininkai akcentuoja, kad gintaro žaliavos importas į Lietuvą mažėja jau kelerius metus, o kainos šoktelėjo iki neregėtų aukštumų. Jie nuogąstauja, kad jiems teks keisti savo veiklos pobūdį, nes geologai pabrėžia, kad išžvalgyto telkinio potencialas nėra itin didelis. Savo ruožtu Kuršių nerijos nacionalinio parko direktorė pateikia drąsią viziją, kaip galėtume iš gintaro telkinio uždirbti žymiai daugiau nei tik vienu ypu pasiimdami jame slypinčią žaliavą.
Gimę rudenį būna sveikesni: kaip tai susiję su astrologija ir kosminiais reiškiniais  (91)
2014 m. rugsėjo 27 d. 00:03
Mokslininkai, tyrinėjantys, kaip mūsų sveikatą veikia Kosmose vykstantys reiškiniai, atrado keistų sutapimų, kurie įrodo, kad mokslas apie aplinkos poveikį žmogui dar daug ko nežino.