audros

Audra pavertė Sidnėjaus geležinkelio bėgius upeliu  (2)
2015 m. balandžio 23 d. 16:56
Dėl tris dienas rytinę Australijos pakrantę drebinusios ciklono sukeltos audros patvinę geležinkelio bėgiai virto upeliu.
Užbaigė karinę operaciją Jemene  (20)
2015 m. balandžio 21 d. 22:12
Saudo Arabijos vadovaujama koalicija antradienį pranešė užbaigusi beveik keturias savaites trukusią oro smūgių kampaniją Jemene prieš sukilėlius husius, pranešė konservatyviai monarchijai priklausanti televizija „Arabiya“.
JAV tornadas nuo geležinkelio nuvertė traukinio vagonus
2015 m. balandžio 20 d. 14:25
Sekmadienį pietrytinėje JAV dalyje praūžė tornadas ir audros, apgadinę namus ir išvertę medžius. Nacionalinė orų tarnyba įspėja, kad atšiaurios oro sąlygos dar nesibaigė.
Stiprus vėjas talžo pajūrį  (79)
2015 m. balandžio 20 d. 14:24
Dar sekmadienį prognozuotas stiprus vėjas pirmadienį vidurdienį pasiekė Lietuvos pajūrį. Vėjas nebus toks stiprus, kaip sausio mėnesį Lietuvą talžęs uraganas „Feliksas“ , tačiau gali sukelti rūpesčių.
Vienišės dienoraštis: na ir barškinkis su savo barbe
2015 m. balandžio 20 d. 09:18
Kornelija - COSMO žurnalo skaitytojoms jau puikiai pažįstama vienišė, kiekvieną mėnesį atvirai pasakojanti intymiausias savo gyvenimo detales. Naujausius Kornelijos meilės nuotykius skaityk žurnale, o dabar... Viskas nuo pradžių.
Keturi artėjančių skyrybų požymiai  (12)
2015 m. balandžio 18 d. 00:00
Ištyrinėjęs daugelio porų santuokinį gyvenimą psichoterapeutas Johnas Gottmanas nustatė keturis pagrindinius požymius, kurie byloja apie artėjančias skyrybas. Šiuos požymius jis pavadino „keturiais apokalipsės raiteliais“.
Baltarusijoje apokalipsę primenanti audra: dangus užtemo per kelias minutes  (94)
2015 m. balandžio 17 d. 13:03
Paviešintas vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas keistas meteorologinis reiškinys – vos per kelias minutes Baltarusijos Salihorsko mieste diena virto gūdžia naktimi, skelbia time.com.
5 meilės filmai pagal romantikos genijaus knygas(VIDEO)  (6)
2015 m. balandžio 17 d. 10:14
Yra toks romanų autorius Nicholasas Sparksas, kurio kūrybą moterys ir merginos tiesiog dievina. Jo knygos yra nuolat graibstomos, o knygos, dar net nespėjus išleisti, pradedamos ekranizuoti. Svarbiausia, pats knygų autorius rašo ir scenarijus juostoms, todėl filmai dažnai atitinka spausdintinius variantus.
R. Ščiogolevaitė laukiasi trečios atžalos: nenorėjau laukti iki 40-ies  (200)
2015 m. balandžio 15 d. 11:50
Dainininkė ir griežtoji TV projektų teisėja Rūta Ščiogolevaitė -Damijonaitienė laukiasi trečios atžalos. Šią džiugią žinią naujienų portalui DELFI patvirtino pati moteris. Gandrai Rūtos ir Rolando Damijonaičių šeimą aplankys rudenį.
Perkūnija jau nugriaudėjo: ar galima lįsti į vandenį?  (36)
2015 m. balandžio 10 d. 18:46
Senolių išmintis byloja, kad po pirmos perkūnijos jau galima maudytis. Pirmoji perkūnija šiais metais jau nugriaudėjo. Vis dėlto, maudytis drįstų tik patys didžiausi sveikuoliai. GRYNAS.lt klausia hidrometereologų, kokiu tempu šyla Lietuvos vandens telkiniai ir kiek laiko dar teks palaukti, kad galėtume drąsiai įlįsti į vandenį.
Per stiprią audrą Kanzase susiformavo piltuvėlio formos debesis
2015 m. balandžio 10 d. 16:02
Televizijos komanda nufilmavo vėlų balandžio 8 d. vakarą Sedžvike JAV Kanzaso valstijoje per bujojusią audrą su žaibais susiformavusį tornadą.
Jūrų muziejuje – šeši į krantą išmesti ruoniukai  (3)
2015 m. balandžio 8 d. 14:37
Kovo gale ir balandžio pradžioje Baltijos jūroje siautėjusios audros į Lietuvos jūrų muziejų „pripūtė“ itin daug ruoniukų-pamestinukų. Dabar muziejuje gydomi net šeši nusilpę, išsekę gyvūnėliai. GRYNAS.lt jau antradienį aprašė vieno ruoniuko gelbėjimo operaciją.
BALANDŽIO HOROSKOPAS kiekvienam Zodiako ženklui
2015 m. balandžio 2 d. 00:00
Kas tavęs laukia balandį? Sužinok !
Kuršių nerijoje atsiras galingos technikos  (13)
2015 m. balandžio 1 d. 21:57
Nuo trečiadienio Kuršių nerijos miškais rūpintis pradeda Kretingos miškų urėdija . Ji priešgaisrinei UNESCO saugomo gamtos kampelio apsaugai stiprinti jau perka naujos įrangos. Tuo metu Nacionalinio parko specialistai griebiasi tvarkyti audros Felikso stipriai nuniokotas kopas.
Lietuvis pilotas apie „Germanwings“: viskas akivaizdu – buvo nesilaikoma pagrindinės taisyklės  (248)
2015 m. kovo 30 d. 16:38
36 metų lietuvis Audrius (vardas ir pavardė redakcijai žinomi) DELFI sutiko atvirai papasakoti apie tai, kaip atrodo piloto darbo kasdienybė. Penkerius metus Lietuvos karinėse oro pajėgose tarnavęs, o šiuo metu pasaulį iš viršaus pro komercinio lėktuvo langą stebintis lietuvis itin atviras – jam bene visiškai aišku, kodėl nutiko „ Germanwings “ tragedija.
Artėjant prie Horno rago nutiko tai, ko baiminosi „Volvo Ocean Race“ buriuotojai  (2)
2015 m. kovo 30 d. 13:55
Pasaulyje yra daugiau žmonių įkopusių į Everestą, nei apiplaukusių tūkstančius jūreivių pražudžiusį Horno ragą. Deja, naujokai iš kinų „Dongfeng Race Team“ komandos šios statistikos nepagerins. Pirmadienio paryčiais, likus mažiau nei 450 km iki legendinio Čilei priklausančios salos kyšulio, nulūžo jų laivo stiebo viršutinė dalis. Incidento metu žmonės nenukentėjo, tačiau „Volvo Ocean Race“ lenktynių lyderiai iš penkto etapo priversti trauktis.
Likus savaitei iki Velykų verta pasirūpinti verbomis: saugo nuo blogio  (29)
2015 m. kovo 29 d. 09:00
Krikščionys švenčia Verbų sekmadienį – DELFI domisi, ką pašventinta pirmosios žalumos šakelė dovanos tikintiesiems ir jų namams.
Šokių aikštelėje siautė hormonų audros  (6)
2015 m. kovo 28 d. 12:22
Penktadienio vakarą sostinės klubinėtojų numylėtame klube „Exit“ veiksmas sukosi apie muziką ir šokių aikštelėje tarsi ant podiumo besisukančias gulbes. Atsidavusieji gaivališkam orui ir šėlsmui pataikė tiesiai į dešimtuką - naktis pulsavo pavasarine euforija, pasireiškusia itin viliojančiais gražuolių žaidimais, kurių greitai nepavyks pamiršti nei vienam to vakaro dalyviui.
Pramiegojusiems kovo 17-18 d. šiaurės pašvaistę – dar viena galimybė  (31)
2015 m. kovo 26 d. 10:24
NOAA (National Oceanic and Atmospheric Administration) portale, kuriame nuolat atnaujinama informacija apie artėjančias magnetines audras, skelbiama, kad šiuo metu nuo Saulės link Žemės keliauja elektringųjų dalelių plazmos srautas, kuris kovo 28 dienos naktį turėtų sukelti 5 Kp lygio magnetinę audrą.
K. Trečiokas: arčiausiai kūno – karščiausi pajūrio reikalai  (1)
2015 m. kovo 24 d. 13:02
Antradienio rytą į Klaipėdą atvykęs aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas visą dieną skirs svarbiausioms pajūrio problemoms. Po susitikimo su uostamiesčio meru Vytautu Grubliausku ministras lankysis Kuršių nerijoje. Ten jo laukia susitikimai su Neringos meru Dariumi Jasaičiu, Kuršių nerijos nacionalinio parko darbuotojais, miškininkais.
Tikslina žinią dėl naujo mokesčio  (53)
2015 m. kovo 24 d. 11:14
Aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas atskubėjo į pajūrį gesinti gaisro, kuris kilo po to, kai pasklido žinia, kad nuo gegužės 1-osios bus įvestas privalomas lankytojo bilietas į visas saugomas teritorijas ir vienkartinis mokestis už apsilankymą jose kainuos eurą.
Naujas prietaisas leis atostogaujantiems ramiau ilsėtis pajūryje  (12)
2015 m. kovo 23 d. 21:55
Minint tarptautinę meteorologijos dieną pristatytas Trakų Vokėje įrengtas meteorologinis radaras . Juo bus nustatomi tikslesni duomenys apie artėjančias audras, stiprius vėjus ar liūtis.
Ateities miestai: dabartiniai namai atrodys kaip iš viduramžių  (14)
2015 m. kovo 22 d. 15:00
Iš visų dalykų, kuriuos geba sukurti ir pastatyti žmogus, miestai yra bene svarbiausi. Jie ne tik didžiausi, bet ir didžiausią įtaką aplinkai turintis fenomenas – nuo miestiečių užgaidų ir kasdienybės priklauso kokia visos planetos „sveikata“. Todėl jau dabar kuriamos strategijos, kaip turi atrodyti ateities miestai . Žinoma, to neišvengia ir Lietuva.
Nebūtina išbandyti brutalaus sekso, kad galėtum jį aprašyti  (12)
2015 m. kovo 21 d. 00:10
„Moters“ nuolatinė autorė, žurnalistė Lina Neverbickienė (44 m., literatūrinis slapyvardis Lina Ever ) po dvidešimties metų įgyvendino savo svajonę – sukūrė intriguojamą meilės romaną „Objektyve meilė“. Jame susipina meilė, politika ir žurnalistika. Su šeima Berlyne gyvenanti moteris džiaugiasi, kad dabar gali visą savo laiką skirti kūrybai.
Svajonių viršukalnė, pareikalavusi ne vienos aukos
2015 m. kovo 19 d. 13:51
Retas alpinistas nėra girdėjęs apie Eigerio viršūnę, daliai jų – tai ir svajonė – įlipti į šią viršukalnę jos įspūdinga, šiurpulį keliančio grožio šiaurine siena.
Magnetinė audra Lietuvoje „uždegė“ dangų  (56)
2015 m. kovo 18 d. 07:02
Antradienį, kovo 17 d., Žemėje kilo stipri magnetinė audra . Naktį iš 17 į 18 d. Lietuvos dangų papuošė nedažnai Lietuvoje matomos šiaurės pašvaistės .
Susidūrė su pražūtinga stichija: viskas buvo kaip kovos lauke  (2)
2015 m. kovo 17 d. 21:25
Nors Ramiojo vandenyno salų Vanuatu valstybės pietinės Tanos salos gyventojai yra pratę prie nuožmių audrų, nedaugelis buvo pasiruošę nesutramdomai atogrąžų ciklono „Pam“ jėgai.
Namuose pasigamink kavą, skatinančią seksualinį geismą  (2)
2015 m. kovo 11 d. 00:00
Dauguma rytais geriame kavą. Kodėl gi nepasinaudojus proga ir tuo pačiu nepasididinus seksualinio apetito?
Specialiame GRYNAS.lt projekte – atgijusi Eigerio šiaurinės sienos legenda
2015 m. kovo 10 d. 13:38
Šveicarijoje esančio Eigerio kalno aukštis – 3970 metų. Ši viršukalnė yra daugelio alpinistų svajonė. Kovo 13 dieną į Šveicariją išvyksta Lietuvos alpinistų grupė, kuri mėgins įgyvendinti savo užsibrėžtą tikslą – pasiekti šią įspūdingą viršukalnę. Visą informaciją apie pasiruošimą ir karščiausias naujienas, kaip sekasi Lietuvos alpinistams kilti į kalną, rasite specialiame GRYNAS.lt projekte „ Šiaurinės Alpių sienos “.