audros

Tyrimas moterims: kiek jums liko vaisingo laiko ?  (1)
2014 m. spalio 22 d. 13:22
Moterys turės galimybę sekti savo biologinį laikrodį. Už tai jos turėtų būti dėkingos britų mokslininkams.
Karas šiandien ir rytoj. Kartais sveika ir nusiginkluoti  (88)
2014 m. spalio 21 d. 11:40
DELFI tęsia rašinių ciklą „Karas šiandien ir rytoj“, kuriame publikuos politologo ir Seimo nario Egidijaus Vareikio tekstus apie tai, kaip tradicines saugumo politikos teorijas keičia naujos, kaip keičiasi karai, kokios taikos palaikymo ir pasitikėjimo stiprinimo priemonės juos gali sustabdyti.
Paskutinė gyvenimo kelionė į Himalajus: tęsiamos turistų paieškos  (16)
2014 m. spalio 18 d. 14:21
Per intensyviausias lig šiol paieškas snieguotuose Himalajuose Nepalo kariai šeštadienį mėgino rasti gyvų likusių žmonių po viena iš didžiausia šalies kalnuose įvykusių nelaimių tapusios staigios pūgos, per kurią žuvo mažiausiai 30 žmonių, sužeisti dar bent 175.
Bermudų salose siaučia uraganas „Gonzalo“  (3)
2014 m. spalio 18 d. 09:32
Uraganas „Gonzalo“ penktadienį smogė Bermudų saloms kaip smarki 2-osios kategorijos audra, pranešė JAV Nacionalinis uraganų centras (NHC).
Horoskopas savaitgaliui (10 17-10 19)
2014 m. spalio 17 d. 10:13
Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok !
Japonijoje toliau siaučia taifūnas „Vongfong“
2014 m. spalio 14 d. 13:02
Japonijoje šią savaitę siaučiant galingam taifūnui „ Vongfong “ žuvo vienas ir dingo dar du žmonės, antradienį pranešė pareigūnai.
Taifūnas „Vongfong“ pasiekė Japoniją
2014 m. spalio 13 d. 11:11
Smarkiam taifūnui „Vongfong“ pirmadienį atslinkus į Japoniją mažiausiai vienas žmogus dingo, dešimtys buvo sužeisti, taip pat buvo atšaukta per 300 skrydžių, pranešė pareigūnai ir vietos žiniasklaida.
Japoniją užgriuvo gamtos stichijos  (1)
2014 m. spalio 11 d. 11:03
Stiprus 6,2 balo žemės drebėjimas įvyko vandenyno dugne netoli rytinių Japonijos pagrindinės salos Honšiū krantų, šeštadienį pranešė JAV Geologijos tarnyba (USGS). Ir tai tik pradžia: Japonijos link juda galingas taifūnas.
R. Milevičius: „Volvo Ocean Race“ buriavimo lenktynių tikslas - pergalė  (2)
2014 m. spalio 10 d. 16:38
Šeštadienį Alikantėje startuoja „ Volvo Ocean Race “ buriavimo regata, pripažįstama viena sudėtingiausių ir daugiausiai ištvermės reikalaujančių sporto įvykių planetoje. Pirmą kartą šių lenktynių aplink pasaulį istorijoje plauks ir lietuvis, olandų „Brunel“ komandos buriuotojas Rokas Milevičius .
Donato Montvydo šlapio asfalto efekto kelnės pažemintu klynu prikaustė gerbėjų dėmesį  (39)
2014 m. spalio 8 d. 16:27
Nors kelnės pažemintos klynu jau seniai madingos tarp stilingų didmiesčių jaunuolių, tačiau tokių įspūdingų kelnių, kokias filmuodamasis populiariame LNK šou „Norim dar! Su „Radistais” apsivilko Donatas Montvydas nemūvėjo (o gal nedrįso apsimauti?) dar nė viena Lietuvos šou verslo garsenybė.
Branduolinio karo grėsmė: ką atsakys Vakarai  (298)
2014 m. spalio 8 d. 11:43
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pagrasino atominiu ginklu, o dabar laikas Vašingtonui nuspręsti, kiek dar laiko bus skirta Rusijai.
L. Žigelytė. Šviečiasi rekolekcijos nėštumo tema  (248)
2014 m. spalio 8 d. 07:42
Kuklumas puošia ir romieji paveldės žemę, bet štai socdemų vadovaujamos ministerijos organizuojamoje viešoje diskusijoje pirmoje eilėje regiu katalikų dvasininką. Jo rankose - šūsnis popierių, taigi dera suprasti, jog dvasininkas nebus pasyvus, liaudiškų ir biblinių dorybių demonstruos. Sėdi pirmoje eilėje diskusijoje dėl Nėštumo nutraukimo tvarkos pataisų, nes turbūt kviestas? Jei nekviestas, vadinasi, jaučiasi turįs pasakyti ką reikšmingo nėščioms moterims?
Kaip suplanuoti vaiko lytį: būdai, kuriuos žinojo jau mūsų močiutės  (7)
2014 m. spalio 7 d. 10:25
Kviečiame panagrinėti temą apie vaiko lyties planavimą. Kartu su gydytoja ginekologe Ingrida Kravčenkiene apžvelgiame būdus, kuriuos žinojo jau mūsų seneliai: kas yra tiesa, o kas - pramanai?
Mitas ar tiesa: po gimdymo daugiau jokių spuogų
2014 m. spalio 6 d. 00:00
Spuogas ant veido – lyg musė, nutūpusi ant ką tik nuvalyto veidrodžio. Nereikia mums tų spuogų, nenorime! Tačiau viskas turi priežastį ir pasekmę. Jei išdygo spuogas, tai žvelkime giliau: gal artėja menstruacijos arba kažką ne taip suvalgėme. Taip pat sakoma, kad tai tik laikinas etapas moters gyvenime, nes po pirmojo gimdymo jų tiesiog nebeatsiranda.
40-metė Renata Kovtun pademonstravo it skulptūra nukaltą kūną  (81)
2014 m. spalio 5 d. 21:08
Savaitgalį Vilniaus sporto festivalio rėmuose vykęs galiūno Žydrūno Savicko vardo kultūrizmo ir fitneso turnyras „Savickas Classic“ į „Litexpo“ parodų rūmus sutraukė kelis tūkstančius jėgos sporto ir kūno rengybos mėgėjų.
Prie Meksikos krantų priartėjusi audra „Simon“ virto uraganu  (2)
2014 m. spalio 4 d. 11:27
Atogrąžų ciklonas „Simon“ sustiprėjo, slinkdamas netoli Meksikos krantų, ir tapo 13-uoju šių metų Ramiojo vandenyno šiaurės rytinio regiono uraganų sezono uraganu.
Išsiaiškino, kur ir kada gimė AIDS sukėlėjas  (84)
2014 m. spalio 3 d. 15:06
Mokslininkai, bandę nustatyti AIDS pandemijos pirminį šaltinį, savo tikslą pasiekė dabartinės Kongo sostinės Kinšasos mieste, praėjusio amžiaus trečiame dešimtmetyje.
Vyras paskatino pabėgti į kaimą  (33)
2014 m. spalio 2 d. 17:59
Kieme – daržinė, įvažiuoja du automobiliai. Niekas dar ten mūsų gyvenimui nepritaikyta. Išlipam abu – ten tiesiog stirta šieno... Mano akimirkos reakcija: „Laikysim avis!“. Vyras priliečia ranka mano juosmenį, atsisuku, ir akyse sušvinta visa pro tarpelius daržinės stoge besiskverbianti vaivorykštė.
Buto draudimas – kas siūloma ir į ką atkreipti dėmesį?
2014 m. spalio 2 d. 00:14
Gyvenant nuosavame name jūsų greičiausiai neužlies kaimynai, kita vertus, gyvenant bute ant stogo turbūt neužvirs medis. Nors draudimo kompanijų pasiūlymuose jūsų gyvenamoji vieta dažniausiai apibūdinama bendru žodžiu „būsto draudimas “, tiek gyvenant bute, tiek individualiame name egzistuoja savitų niuansų. Apie draudimo rūšių skirtumus, butų rizikos tendencijas, kainas ir kompanijų pasiūlymus svetainei ManoNamai.lt sutiko papasakoti draudimo įmonių atstovai.
Šiaulių moterų krepšinio klubui vadovauti imasi D. Slanina  (5)
2014 m. rugsėjo 30 d. 10:00
Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) Šiaulių „Rūtos“ klube – permainos. Komandos vadovo pareigas perima puikiai žinomas krepšininkas Donatas Slanina . Alma Javtokienė lieka garbės prezidentės poste. Kaip jau LMKL.lt rašė anksčiau, buvo iškilusi grėsmė, kad Šiauliuose, kur gausu įvairių sporto šakų, išnyks moterų krepšinio klubas, tačiau jis buvo išsaugotas.
Kaip uždirbti iš to, kad turime mažai gintaro?  (6)
2014 m. rugsėjo 29 d. 22:22
Preliminariai išžvalgytas Juodkrantės gintaro telkinys ir dar trys perspektyvūs gintaro plotai Kuršių mariose kursto aistras – ar kasti šiuos gamtinius išteklius patiems ar palikti ateities kartoms? Ar įmanoma iš to uždirbti? Ir jei taip, kiek? Šie klausimai domina ne tik gintaro galerijų savininkus, bet ir Lietuvos geologijos tarnybą bei Kuršių nerijos nacionalinį parką. Verslininkai akcentuoja, kad gintaro žaliavos importas į Lietuvą mažėja jau kelerius metus, o kainos šoktelėjo iki neregėtų aukštumų. Jie nuogąstauja, kad jiems teks keisti savo veiklos pobūdį, nes geologai pabrėžia, kad išžvalgyto telkinio potencialas nėra itin didelis. Savo ruožtu Kuršių nerijos nacionalinio parko direktorė pateikia drąsią viziją, kaip galėtume iš gintaro telkinio uždirbti žymiai daugiau nei tik vienu ypu pasiimdami jame slypinčią žaliavą.
Gimę rudenį būna sveikesni: kaip tai susiję su astrologija ir kosminiais reiškiniais  (91)
2014 m. rugsėjo 27 d. 00:03
Mokslininkai, tyrinėjantys, kaip mūsų sveikatą veikia Kosmose vykstantys reiškiniai, atrado keistų sutapimų, kurie įrodo, kad mokslas apie aplinkos poveikį žmogui dar daug ko nežino.
Kuo tėčio meilė vaikui skiriasi nuo mamos? Interviu su psichologe
2014 m. rugsėjo 21 d. 13:42
Visi esame girdėję daugybę mamai skirtų dainų. Tėvui - tik vieną kitą. Negi motinos meilė vaikui didesnė ir svarbesnė? Straipsnio konsultantė - psichologė biomedicinos mokslų daktarė doc.Viktorija Grigaliūnienė.
Jaučiate stresą? Sužinokite, kodėl jis yra ir naudingas  (4)
2014 m. rugsėjo 21 d. 00:01
Kas skaitė vaikystėje knygą apie Mumius trolius, tikriausiai prisimena tokią Filifjonkę. Ji gyvena jūros pakrantėje ir visą laiką laukia audros. Ir štai pagaliau baisinga audra ateina. Filifjonkė labai susijaudinusi laksto pakrante klykaudama, ir iš šono atrodo, kad ji ir bijo, ir patiria nepaprastą pakilimą bei susižavėjimą .... Kas ją žavi?
Baltijos jūroje – „gintarinis“ vėjas  (4)
2014 m. rugsėjo 15 d. 08:02
Atėjus rudeniui daugelis šukuoja miškus ir ieško grybų, o pajūris tuo metu tampa gintarautojų meka, rašo portalas lzinios.lt
Siautėja stichija: vėjo greitis jau siekia 217 km/val.  (8)
2014 m. rugsėjo 14 d. 13:24
Uraganas „Odile“, į Meksikos Žemutinės Kalifornijos pusiasalį atnešęs stiprias liūtis ir sukėlęs didžiules bangas, sparčiai sustiprėjo iki 4 kategorijos audros.
Krentančio stiklo šukės pažiro ant pareigūno galvos  (8)
2014 m. rugsėjo 13 d. 17:35
„Kai būsite Alytaus pataisos namuose, užduokite klausimėlių valdžiai apie griūvančią maskuojančią sieną, kuri pareigūnams kelia pavojų, apie supuvusius langus, kurie iš antro aukšto krinta pareigūnams ant galvų, sužaloja. Laimingai baigėsi – gyvas liko“, - tokį pavardės neskelbti prašiusio skaitytojo laišką gavo alytusplius.lt redakcija.
Kaip laboratorijoje įdarbinti saulę ir vėją  (2)
2014 m. rugsėjo 11 d. 14:48
Lietuvoje jau nieko nebestebina laukuose stovinčios ir elektrą gaminančios vėjo jėgainės ar saulės elementai. Manoma, kad jų turėtų vis daugėti, nes Europos Sąjunga kelia ambicingus tikslus – iki 2020 metų 20 proc. galutinės energijos pasigaminti iš atsinaujinančių išteklių . Tačiau skirtingai nei tradicinės, atsinaujinančių išteklių technologinės naujovės reikalauja detalaus planavimo ir modeliavimo, kad būtų pasiektas optimalus rezultatas.