audros

Astrologė L. Žukienė. Kas laukia Mergelių 2015 m.: norėsis daug, bus mažai  (6)
2014 m. gruodžio 22 d. 10:17
Tai vienas iš tų ženklų, kuriuos ateinantys metai labiau palies. Kaip palies? Mergelėms norėsis perfekcionizmo, norėsis optimalaus rezultato visame, ką jos daro. Aplinkiniams nebus lengva jas suprasti, juolab kad joms smulkmenos klius labiau, negu bet kada.
Traiškanti vėjo jėga neatpažįstamai pakeitė pamario peizažą  (9)
2014 m. gruodžio 14 d. 15:23
Vakar naktį siautęs ir šiandien nedaug aprimęs audringas pietvakarių vėjas Kuršių mariose traiškoma jėga taip smarkiai padidino ledo irimą, kad jo dreifavimas jau tapo panašus į pavasarinį.
Po audros: be elektros dar yra likę daugiau nei 100 vartotojų  (5)
2014 m. gruodžio 14 d. 10:50
Šeštadienio naktį vakarų Lietuvoje praūžus stipriam vėjui, sekmadienį 6 val. ryto be elektros dar buvo likę apie 230 vartotojų. Apie 12 val. elektros neturėjo apie 150 vartotojų. Šeštadienį ryte jų buvo apie 12 tūkst.
Dėl stipraus vėjo be elektros liko apie 12 tūkst. žmonių  (3)
2014 m. gruodžio 13 d. 09:34
Dėl stipraus vėjo ir audros šeštadienio naktį vakarų Lietuvoje - daugiausia Klaipėdos ir Šiaulių regionuose - be elektros liko apie 12 tūkst. vartotojų.
Užmezgė romaną su dėstytoju: jaučiuosi kaip nusikaltėlė  (115)
2014 m. gruodžio 12 d. 13:53
„Kai jis į mane pasižiūri, užgniaužia kvapą“, – prisipažįsta ketvirtakursė studentė Emilija (vardas pakeistas). Viename Lietuvos universitete studijuojanti mergina – sutrikusi. Ji įsižiūrėjo dėstytoją.
JAV ruošiamasi istorinėms liūtims ir snygiui  (20)
2014 m. gruodžio 11 d. 19:32
Kalifornijoje ketvirtadienį buvo uždarytos mokyklos ir keliai, ruošiantis meteorologų pranašautai didžiausiai per daugelį metų audrai, kuri turi atnešti liūtis ir stiprų vėją.
Keistas reiškinys žadą atėmė net visko mačiusiems miestiečiams  (46)
2014 m. gruodžio 8 d. 15:36
Retas kuris prieštaraus, kad Australijoje gamta šiek tiek kitokia.
Mirtinas „Botagas“ talžo 12 mln. gyventojų turintį miestą  (1)
2014 m. gruodžio 8 d. 12:21
Filipinuose savaitgalį per taifūno šėlsmą žuvo mažiausiai 21 žmogus, pirmadienį pranešė Raudonasis Kryžius .
27-metė Dovilė: yra priežastis, kodėl aplinkiniams esu su kauke  (168)
2014 m. gruodžio 8 d. 11:57
Turiu problemą, kad bijau vienatvės ir nemoku būti viena, todėl kabinuosi netinkamu žmonių savo gyvenime. Vaikystėje mano tėvai išsiskyrė, dėl to labai kentėjau. Užaugau su seneliais, tėtis mirė, o mama išvažiavo į užsienį gyventi. Visą gyvenimą teko pačiai kabintis į gyvenimo gniaužtus, pasakoja 27 m. mergina.
Filipinuose žmonės ruošiasi blogiausiam  (1)
2014 m. gruodžio 6 d. 13:39
Šeštadienį artėjant taifūnui „Hagupit“ dalį Filipinų merkė lietus, pūtė stiprus vėjas. Kyla didžiulių bangų grėsmė.
Artėja galingas taifūnas: evakuojami milijonai  (53)
2014 m. gruodžio 5 d. 11:12
Filipinuose milijonai žmonių penktadienį pradėjo plūsti į bažnyčias, mokyklas ir kitus laikinus evakuacijos centrus, galingam taifūnui artėjant prie šios stichinių nelaimių dažnai sukrečiamos šalies.
Turnyras „MG Baltic taurė“ sutraukė gausų būrį teniso mėgėjų  (4)
2014 m. gruodžio 1 d. 13:59
Savaitgalį Vilniaus SEB arenoje vyko kviestinis dvejetų teniso turnyras „MG Baltic taurė 2014“. Turnyre dalyvavo 96 dalyviai. Jie varžėsi penkiose skirtingose amžiaus ir pajėgumo grupėse.
Audra priminė apokalipsę  (5)
2014 m. lapkričio 28 d. 11:37
Australijos rytinei pakrantei smogusi galinga audra , nešusi smarkius vėjus ir krušą, vartė lėktuvus ir plėšė stogus, padarydama žalos daugiau negu už 100 mln. Australijos dolerių (237 mln. litų), o armija penktadienį prisidėjo prie stichijos padarinių tvarkymo darbų.
Susitranzuoti jachtą per Atlantą nusprendusių lietuvių istorija - iš pirmų lūpų  (6)
2014 m. lapkričio 25 d. 10:13
Ar sunku yra išmokti buriuoti? Ar įmanoma būtų tai padaryti per porą savaičių, nebrangiai ir įgyjant pakankamai patirties, kad pavyktų įgula įsidarbinti jachtoje, plaukiančioje per Atlanto vandenyną? Nusprendėme tai išsiaiškinti.
Niujorko valstijoje išaugo pūgos aukų skaičius  (9)
2014 m. lapkričio 21 d. 19:14
Žuvusiųjų skaičius per retą pūgą vakarinėje Niujorko valstijoje išaugo iki 13, o kylanti oro temperatūra ir savaitgalį prognozuojamos liūtys grasina valstijai potvyniais.
Dubajaus gidas
2014 m. lapkričio 20 d. 07:17
Čia verta vykti vien tam, kad patiems sužinoti, kodėl tiek daug triukšmo dėl nieko ir atskirti tiesą nuo klišių. Visų pirma, Dubajus nepanašus į Las Vegasą. Nėra milžiniškų neoninių ženklų, jokių parodijuotojų pasirodymų, jokių dainininkių ir, aišku, jokių kazino.Iš tikrųjų, lošimas čia draudžiamas - net turtingiausioje pasaulio žirgų lenktynėse „Dubajaus pasaulio taurė“ (Dubai World Cup). Dubajus savo drąsia architektūra, įspūdingais dangoraižiais, pamišimu dėl mados ir stiliaus bei klestinčios šiuolaikinio meno scenos yra daug panašesnis į Šanchajų .Priešingai, negu teigia gandai, Dubajus pasižymi turtinga kultūra, nors didžioji jos dalis ir yra neapčiuopiama, įsišaknijusi beduinų pavelde ir istorijų pasakojimuose, poezijoje, dainose, šokiuose ir medžioklės su sakalais tradicijose, bet yra užtektinai galimybių visą tai patirti.
Ką sako mūsų akių spalva  (50)
2014 m. lapkričio 20 d. 00:01
Ar kada nors susimąstėte, apie ką žmonėms galėtų papasakoti jūsų akys? Akių spalva gali daug pasakyti apie jūsų charakterį, vidinę energetiką ir netgi apie tai, kokia turėtų būti jūsų antroji pusė. Astrologija tai papildo sakydama, kad mūsų akyse atsispindi visa gimimo horoskopo planetų paletė.
Mistinis pasaulis: mane išgelbėjo dvasios. Ar tik haliucinacijos?
2014 m. lapkričio 19 d. 12:07
Net didžiausias ateistas yra kada nors ištaręs: atrodo, kad kažkas mane globoja ir saugo. Kas?
Ukmergės urėdija pirmoji šalyje nusprendė patikrinti, ką saugo  (12)
2014 m. lapkričio 17 d. 15:00
Lietuvos įstatymai įpareigoja saugoti nykstančių paukščių lizdavietes - pavyzdžiui, erelio rėksnio lizdą kirtėjai turi aplenkti 100 metrų atstumu. Atrasti lizdai registruojami Aplinkos ministerijos saugomų rūšių informacinėje sistemoje. Tačiau kaip dažnai ši informacija atnaujinama? Ukmergės miškų urėdijos darbuotojai, nutarę, kad reikia saugoti ne retus sukiužusius lizdus, tačiau retus paukščius, patikrino dalį savo teritorijoje esančių saugomų paukščių lizdų bei naujai projektuojamų kirtimo biržių. Pasirodo, dalis registruotų lizdų jau sunykę, o ten, kur planuojami kirtimai, yra ne tik naujų paukščių lizdų, bet ir kitų saugomų gamtos vertybių. Saugomų rūšių tyrimus planuojamuose kirsti sklypuose Ukmergės miškų urėdija atliko pirmoji šalyje.
Italiją užklupo liūtys, yra aukų  (3)
2014 m. lapkričio 13 d. 18:35
Italijos šiaurinę dalį užklupusių audrų aukų ketvirtadienį padaugėjo iki penkių, potvyniams ir žemės nuošliaužoms keliant sumaištį visame regione.
Kaip pasirinkti gerus plastikinius langus?
2014 m. lapkričio 11 d. 00:00
Rasti plastikinių langų reklamą laikraštyje, ant lauko stendo ar tiesiog žinoti saloną, kuriame parduodami langai nėra sunku. Netgi būtų galima pasakyti, kad tai labai lengva – pardavėjų, tiekėjų, langų montuotojų, pasiūlymų ir su langais susijusių skaičių ir rodiklių yra labai daug. Tačiau vienas dalykas iš tiesų gali būti nelengvas – kaip gerus langus pasirinkti? Į ką atkreipti dėmesį? Kas yra selektyvinis stiklas bei kelių kamerų lango profilio jums pakaktų? Į šiuos ir kitus klausimus atsako langais prekiaujančių įmonių specialistai.
Apie šokių projekto dalyvius iš mokytojų lūpų: besimezgantis romanas, lankstumo trūkumas ir sunkios repeticijos  (46)
2014 m. lapkričio 4 d. 17:08
Gruodžio mėnesį į TV3 eterį sugrįš projektas „ Šok su manimi “. Šiuo metu dalyviai intensyviai repetuoja, galvoja, kuo nustebins visko mačiusius TV žiūrovus. Nusprendėme pasiteirauti profesionalių šokėjų, kaip pramogų pasaulio atstovams sekasi repetuoti, ar visi lanko šokių pamokas ir su kokiais sunkumais susiduria.
Numerologinis horoskopas: pasitikrinkite, ką reiškia jūsų gimimo diena  (31)
2014 m. lapkričio 4 d. 08:00
Žmogaus asmenybei, charakteriui ir elgesiui turi įtakos ir skaičiai, pirmiausia – gimimo datos . Ką jie lemia, nagrinėja numerologija, vadinama skaitmenine psichodiag­nostika. Pasak numerologijos žinovo, reiki specialisto, Lietuvos sveikos gyvensenos ir natūralios medicinos rūmų nario Sigito Povilaičio, numerologiją galima laikyti viena iš netradicinės medicinos sričių, kuri gali padėti mums geriau pažinti save, pagerinti emocinę ir psichologinę būseną, fizinę sveikatą, sumažinti įtampą. Pasitelkus ją įmanoma identifikuoti stipriąsias ir silpnąsias žmogaus vietas.
Internetu galima tiesiogiai stebėti elnių kautynes
2014 m. spalio 29 d. 14:04
Prieš mėnesį startavęs gražiausias ir įdomiausias šalies vietas gyvai transliuojantis projektas „Lietuva tavo delne“ pasipildė trimis naujomis tiesioginėmis transliacijomis. Nuo šiol svetainės www.lietuvatavodelne.lt lankytojai galės stebėti tauriųjų elnių gyvenimą, Palangos tiltu žengti susitikti su jūra bei gėrėtis Vilniaus transporto dinamika.
Audra Viduržemio jūroje: kol varžovai krito kaip lapai, „Ambersail“ šovė į priekį  (2)
2014 m. spalio 28 d. 16:39
„Šita jachta sukurta ekstremalioms sąlygoms. Turi tiesiog ja pasitikėti, pasitikėti jos konstrukcija, o tada vienintelė įgulos užduotis – „ginti“ ją iki maksimumo,“ – sugrįžęs iš prestižinės Viduržemio jūros regatos „The Rolex Middle Sea Race“ sakė „Ambersail“ kapitonas Saulius Pajarskas.
Lapkričio mėnesio „Moters“ numeris skirtas Kaunui
2014 m. spalio 28 d. 00:00
Šis „Moters“ numeris – tarsi pažintinė kelionė po Kauną , o tos kelionės stotelės – jo kultūra, istorija ir žmonės.
Meteorologas pratrūko: „globalinio atšilimo nėra!”  (30)
2014 m. spalio 27 d. 13:43
Yra akivaizdžių įrodymų, kad žmogaus sukelta klimato kaita tėra gudrus melas, tvirtina visame pasaulyje pripažintas meteorologas.
E. Mildažytė: yra viena bendra visuotinė tėvų ir paauglių problema  (5)
2014 m. spalio 27 d. 00:00
Apie tai, su kokiais rūpesčiais susiduria ir kaip juos sprendžia, pasakoja paauglių mamos – žurnalistė Edita Mildažytė ir UAB „Delfi“ svarbių klientų projektų vadovė Margarita Tamošaitienė.
Rusija 2014-aisiais: kartojasi Sovietų Sąjungos žlugimo istorija?  (428)
2014 m. spalio 24 d. 12:48
Šaltojo karo pabaigoje Rusija turėjo unikalią galimybę sukurti šiuolaikinę, įvairią ir stiprią ekonomiką – be to, prie šio plano entuziastingai būtų prisidėję ir Vakarai . Tačiau galimybe nepasinaudota.