audros

Dubajaus gidas
2014 m. lapkričio 20 d. 07:17
Čia verta vykti vien tam, kad patiems sužinoti, kodėl tiek daug triukšmo dėl nieko ir atskirti tiesą nuo klišių. Visų pirma, Dubajus nepanašus į Las Vegasą. Nėra milžiniškų neoninių ženklų, jokių parodijuotojų pasirodymų, jokių dainininkių ir, aišku, jokių kazino.Iš tikrųjų, lošimas čia draudžiamas - net turtingiausioje pasaulio žirgų lenktynėse „Dubajaus pasaulio taurė“ (Dubai World Cup). Dubajus savo drąsia architektūra, įspūdingais dangoraižiais, pamišimu dėl mados ir stiliaus bei klestinčios šiuolaikinio meno scenos yra daug panašesnis į Šanchajų .Priešingai, negu teigia gandai, Dubajus pasižymi turtinga kultūra, nors didžioji jos dalis ir yra neapčiuopiama, įsišaknijusi beduinų pavelde ir istorijų pasakojimuose, poezijoje, dainose, šokiuose ir medžioklės su sakalais tradicijose, bet yra užtektinai galimybių visą tai patirti.
Ką sako mūsų akių spalva  (49)
2014 m. lapkričio 20 d. 00:01
Ar kada nors susimąstėte, apie ką žmonėms galėtų papasakoti jūsų akys? Akių spalva gali daug pasakyti apie jūsų charakterį, vidinę energetiką ir netgi apie tai, kokia turėtų būti jūsų antroji pusė. Astrologija tai papildo sakydama, kad mūsų akyse atsispindi visa gimimo horoskopo planetų paletė.
Mistinis pasaulis: mane išgelbėjo dvasios. Ar tik haliucinacijos?
2014 m. lapkričio 19 d. 12:07
Net didžiausias ateistas yra kada nors ištaręs: atrodo, kad kažkas mane globoja ir saugo. Kas?
Ukmergės urėdija pirmoji šalyje nusprendė patikrinti, ką saugo  (12)
2014 m. lapkričio 17 d. 15:00
Lietuvos įstatymai įpareigoja saugoti nykstančių paukščių lizdavietes - pavyzdžiui, erelio rėksnio lizdą kirtėjai turi aplenkti 100 metrų atstumu. Atrasti lizdai registruojami Aplinkos ministerijos saugomų rūšių informacinėje sistemoje. Tačiau kaip dažnai ši informacija atnaujinama? Ukmergės miškų urėdijos darbuotojai, nutarę, kad reikia saugoti ne retus sukiužusius lizdus, tačiau retus paukščius, patikrino dalį savo teritorijoje esančių saugomų paukščių lizdų bei naujai projektuojamų kirtimo biržių. Pasirodo, dalis registruotų lizdų jau sunykę, o ten, kur planuojami kirtimai, yra ne tik naujų paukščių lizdų, bet ir kitų saugomų gamtos vertybių. Saugomų rūšių tyrimus planuojamuose kirsti sklypuose Ukmergės miškų urėdija atliko pirmoji šalyje.
Italiją užklupo liūtys, yra aukų  (3)
2014 m. lapkričio 13 d. 18:35
Italijos šiaurinę dalį užklupusių audrų aukų ketvirtadienį padaugėjo iki penkių, potvyniams ir žemės nuošliaužoms keliant sumaištį visame regione.
Kaip pasirinkti gerus plastikinius langus?
2014 m. lapkričio 11 d. 00:00
Rasti plastikinių langų reklamą laikraštyje, ant lauko stendo ar tiesiog žinoti saloną, kuriame parduodami langai nėra sunku. Netgi būtų galima pasakyti, kad tai labai lengva – pardavėjų, tiekėjų, langų montuotojų, pasiūlymų ir su langais susijusių skaičių ir rodiklių yra labai daug. Tačiau vienas dalykas iš tiesų gali būti nelengvas – kaip gerus langus pasirinkti? Į ką atkreipti dėmesį? Kas yra selektyvinis stiklas bei kelių kamerų lango profilio jums pakaktų? Į šiuos ir kitus klausimus atsako langais prekiaujančių įmonių specialistai.
Apie šokių projekto dalyvius iš mokytojų lūpų: besimezgantis romanas, lankstumo trūkumas ir sunkios repeticijos  (47)
2014 m. lapkričio 4 d. 17:08
Gruodžio mėnesį į TV3 eterį sugrįš projektas „ Šok su manimi “. Šiuo metu dalyviai intensyviai repetuoja, galvoja, kuo nustebins visko mačiusius TV žiūrovus. Nusprendėme pasiteirauti profesionalių šokėjų, kaip pramogų pasaulio atstovams sekasi repetuoti, ar visi lanko šokių pamokas ir su kokiais sunkumais susiduria.
Numerologinis horoskopas: pasitikrinkite, ką reiškia jūsų gimimo diena  (30)
2014 m. lapkričio 4 d. 08:00
Žmogaus asmenybei, charakteriui ir elgesiui turi įtakos ir skaičiai, pirmiausia – gimimo datos . Ką jie lemia, nagrinėja numerologija, vadinama skaitmenine psichodiag­nostika. Pasak numerologijos žinovo, reiki specialisto, Lietuvos sveikos gyvensenos ir natūralios medicinos rūmų nario Sigito Povilaičio, numerologiją galima laikyti viena iš netradicinės medicinos sričių, kuri gali padėti mums geriau pažinti save, pagerinti emocinę ir psichologinę būseną, fizinę sveikatą, sumažinti įtampą. Pasitelkus ją įmanoma identifikuoti stipriąsias ir silpnąsias žmogaus vietas.
Internetu galima tiesiogiai stebėti elnių kautynes
2014 m. spalio 29 d. 14:04
Prieš mėnesį startavęs gražiausias ir įdomiausias šalies vietas gyvai transliuojantis projektas „Lietuva tavo delne“ pasipildė trimis naujomis tiesioginėmis transliacijomis. Nuo šiol svetainės www.lietuvatavodelne.lt lankytojai galės stebėti tauriųjų elnių gyvenimą, Palangos tiltu žengti susitikti su jūra bei gėrėtis Vilniaus transporto dinamika.
Audra Viduržemio jūroje: kol varžovai krito kaip lapai, „Ambersail“ šovė į priekį  (2)
2014 m. spalio 28 d. 16:39
„Šita jachta sukurta ekstremalioms sąlygoms. Turi tiesiog ja pasitikėti, pasitikėti jos konstrukcija, o tada vienintelė įgulos užduotis – „ginti“ ją iki maksimumo,“ – sugrįžęs iš prestižinės Viduržemio jūros regatos „The Rolex Middle Sea Race“ sakė „Ambersail“ kapitonas Saulius Pajarskas.
Lapkričio mėnesio „Moters“ numeris skirtas Kaunui
2014 m. spalio 28 d. 00:00
Šis „Moters“ numeris – tarsi pažintinė kelionė po Kauną , o tos kelionės stotelės – jo kultūra, istorija ir žmonės.
Meteorologas pratrūko: „globalinio atšilimo nėra!”  (30)
2014 m. spalio 27 d. 13:43
Yra akivaizdžių įrodymų, kad žmogaus sukelta klimato kaita tėra gudrus melas, tvirtina visame pasaulyje pripažintas meteorologas.
E. Mildažytė: yra viena bendra visuotinė tėvų ir paauglių problema  (5)
2014 m. spalio 27 d. 00:00
Apie tai, su kokiais rūpesčiais susiduria ir kaip juos sprendžia, pasakoja paauglių mamos – žurnalistė Edita Mildažytė ir UAB „Delfi“ svarbių klientų projektų vadovė Margarita Tamošaitienė.
Rusija 2014-aisiais: kartojasi Sovietų Sąjungos žlugimo istorija?  (427)
2014 m. spalio 24 d. 12:48
Šaltojo karo pabaigoje Rusija turėjo unikalią galimybę sukurti šiuolaikinę, įvairią ir stiprią ekonomiką – be to, prie šio plano entuziastingai būtų prisidėję ir Vakarai . Tačiau galimybe nepasinaudota.
JAV apkeliavęs Jonas: lietuvius puikiai žino net Alkatraso kalėjime  (2)
2014 m. spalio 24 d. 09:15
Visi turime pažįstamų, kurie negali nekeliauti. Na, jie tokie yra. Vieniems išvyka į „Akropolį“ – gali būti puiki mankšta, atsipalaidavimas ir įvairių, įdomių ir stebinančių žmonių sutikimas, kitiems – smalsu, kas gi vyksta ten, kur geriau, kur mūsų nėra.
Tyrimas moterims: kiek jums liko vaisingo laiko ?  (1)
2014 m. spalio 22 d. 13:22
Moterys turės galimybę sekti savo biologinį laikrodį. Už tai jos turėtų būti dėkingos britų mokslininkams.
Karas šiandien ir rytoj. Kartais sveika ir nusiginkluoti  (90)
2014 m. spalio 21 d. 11:40
DELFI tęsia rašinių ciklą „Karas šiandien ir rytoj“, kuriame publikuos politologo ir Seimo nario Egidijaus Vareikio tekstus apie tai, kaip tradicines saugumo politikos teorijas keičia naujos, kaip keičiasi karai, kokios taikos palaikymo ir pasitikėjimo stiprinimo priemonės juos gali sustabdyti.
Paskutinė gyvenimo kelionė į Himalajus: tęsiamos turistų paieškos  (16)
2014 m. spalio 18 d. 14:21
Per intensyviausias lig šiol paieškas snieguotuose Himalajuose Nepalo kariai šeštadienį mėgino rasti gyvų likusių žmonių po viena iš didžiausia šalies kalnuose įvykusių nelaimių tapusios staigios pūgos, per kurią žuvo mažiausiai 30 žmonių, sužeisti dar bent 175.
Bermudų salose siaučia uraganas „Gonzalo“  (3)
2014 m. spalio 18 d. 09:32
Uraganas „Gonzalo“ penktadienį smogė Bermudų saloms kaip smarki 2-osios kategorijos audra, pranešė JAV Nacionalinis uraganų centras (NHC).
Japonijoje toliau siaučia taifūnas „Vongfong“
2014 m. spalio 14 d. 13:02
Japonijoje šią savaitę siaučiant galingam taifūnui „ Vongfong “ žuvo vienas ir dingo dar du žmonės, antradienį pranešė pareigūnai.
Taifūnas „Vongfong“ pasiekė Japoniją
2014 m. spalio 13 d. 11:11
Smarkiam taifūnui „Vongfong“ pirmadienį atslinkus į Japoniją mažiausiai vienas žmogus dingo, dešimtys buvo sužeisti, taip pat buvo atšaukta per 300 skrydžių, pranešė pareigūnai ir vietos žiniasklaida.
Japoniją užgriuvo gamtos stichijos  (1)
2014 m. spalio 11 d. 11:03
Stiprus 6,2 balo žemės drebėjimas įvyko vandenyno dugne netoli rytinių Japonijos pagrindinės salos Honšiū krantų, šeštadienį pranešė JAV Geologijos tarnyba (USGS). Ir tai tik pradžia: Japonijos link juda galingas taifūnas.
R. Milevičius: „Volvo Ocean Race“ buriavimo lenktynių tikslas - pergalė  (2)
2014 m. spalio 10 d. 16:38
Šeštadienį Alikantėje startuoja „ Volvo Ocean Race “ buriavimo regata, pripažįstama viena sudėtingiausių ir daugiausiai ištvermės reikalaujančių sporto įvykių planetoje. Pirmą kartą šių lenktynių aplink pasaulį istorijoje plauks ir lietuvis, olandų „Brunel“ komandos buriuotojas Rokas Milevičius .
Donato Montvydo šlapio asfalto efekto kelnės pažemintu klynu prikaustė gerbėjų dėmesį  (39)
2014 m. spalio 8 d. 16:27
Nors kelnės pažemintos klynu jau seniai madingos tarp stilingų didmiesčių jaunuolių, tačiau tokių įspūdingų kelnių, kokias filmuodamasis populiariame LNK šou „Norim dar! Su „Radistais” apsivilko Donatas Montvydas nemūvėjo (o gal nedrįso apsimauti?) dar nė viena Lietuvos šou verslo garsenybė.
Branduolinio karo grėsmė: ką atsakys Vakarai  (305)
2014 m. spalio 8 d. 11:43
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pagrasino atominiu ginklu, o dabar laikas Vašingtonui nuspręsti, kiek dar laiko bus skirta Rusijai.
L. Žigelytė. Šviečiasi rekolekcijos nėštumo tema  (248)
2014 m. spalio 8 d. 07:42
Kuklumas puošia ir romieji paveldės žemę, bet štai socdemų vadovaujamos ministerijos organizuojamoje viešoje diskusijoje pirmoje eilėje regiu katalikų dvasininką. Jo rankose - šūsnis popierių, taigi dera suprasti, jog dvasininkas nebus pasyvus, liaudiškų ir biblinių dorybių demonstruos. Sėdi pirmoje eilėje diskusijoje dėl Nėštumo nutraukimo tvarkos pataisų, nes turbūt kviestas? Jei nekviestas, vadinasi, jaučiasi turįs pasakyti ką reikšmingo nėščioms moterims?
Kaip suplanuoti vaiko lytį: būdai, kuriuos žinojo jau mūsų močiutės  (7)
2014 m. spalio 7 d. 10:25
Kviečiame panagrinėti temą apie vaiko lyties planavimą. Kartu su gydytoja ginekologe Ingrida Kravčenkiene apžvelgiame būdus, kuriuos žinojo jau mūsų seneliai: kas yra tiesa, o kas - pramanai?
Mitas ar tiesa: po gimdymo daugiau jokių spuogų
2014 m. spalio 6 d. 00:00
Spuogas ant veido – lyg musė, nutūpusi ant ką tik nuvalyto veidrodžio. Nereikia mums tų spuogų, nenorime! Tačiau viskas turi priežastį ir pasekmę. Jei išdygo spuogas, tai žvelkime giliau: gal artėja menstruacijos arba kažką ne taip suvalgėme. Taip pat sakoma, kad tai tik laikinas etapas moters gyvenime, nes po pirmojo gimdymo jų tiesiog nebeatsiranda.