Ala Pugačiova

Maksimo Galkino talentas – įlįsti ir į Alos Pugačiovos, ir į roko monstro kailį (VIDEO)
2015 m. lapkričio 24 d. 23:14
Tai, kad rusų popmuzikos legendos Alos Pugačiovos sutuoktinis Maksimas Galkinas yra talentingas, niekas neabejoja – jo, kaip komiko ir dainininko sugebėjimais, padėjusiems jam prieš keliolika metų įsiveržti į Rusijos pramogų pasaulį ir susikrauti nemenką kapitalą.
Teroristai įbaugino rusų estrados primadoną A. Pugačiovą
2015 m. lapkričio 19 d. 10:30
Po žiaurių teroristinių išpuolių Paryžiuje ir visą Europą sukausčiusios baimės, rusų estrados primadona Ala Pugačiova (66 m.) paskutinę minutę atšaukė savo dalyvavimą vaikų perklausose Maskvoje .
A. Pugačiova per 2 mėnesius atsikratė 34 kilogramų! Sužinokite, kaip tai įmanoma!  (119)
2015 m. lapkričio 13 d. 15:57
Savo tinklaraštyje Rusijos estrados primadona Alla Pugačiova atskleidžia stebuklingą metodą, kuris per neįtikėtinai trumpą laiką padėjo jai pastebimai sulieknėti.
Diena su A. Cholina teatre: kaip ji gyvena Maskvoje  (44)
2015 m. spalio 24 d. 00:00
Kai paskambinau kūrybos 25-metį šį rudenį minėsiančiai choreografei, režisierei, A׀CH teatro įkūrėjai Anželikai Cholinai (45 m.) tartis dėl interviu ir pasiūliau kartu praleisti vieną dieną, ji atsakė: „Turėtumėte atvažiuoti pas mane į Maskvą.“ Tai nuskambėjo kaip pokštas, tad mestelėjau: „Aš – mielai...“ Šis pasakojimas – apie tai, kaip žodis tampa kūnu. Ir apie tai, kaip neįmanoma tampa įmanoma.
Pastebimai atjaunėjusi Ala Pugačiova vėl puošiasi trumpomis suknelėmis  (57)
2015 m. spalio 5 d. 00:10
Iš Jūrmalos į Sočį persikėlęs konkursas-festivalis „Naujoji banga“ pateikė pirmąjį siurprizą – juo tapo Rusijos estrados primadona Ala Pugačiova .
Išskirtinis interviu su A. Cholina Maskvoje: dabar gyvenu ir dirbu taip, kaip noriu  (69)
2015 m. rugsėjo 25 d. 00:00
Tai turbūt ilgiausiai mano kada nors darytas ir rengtas interviu. Su kūrybos 25-metį mininčia savo vardo teatro įkūrėja, choreografe, režisiere Anželika Cholina (45 m.) praleidau bemaž dvylika valandų, o tam, kad pajusčiau, kuo gyvena, kaip dirba ši talentinga asmenybė, specialiai skridau į Maskvą.
M. Orbakas: galvoju grįžti į Lietuvą  (161)
2015 m. rugpjūčio 26 d. 19:44
Žmona jį vadina Edžiu. "Taip, taip, visi artimieji į jį taip kreipiasi, nes jo antras vardas yra Edmundas", - paaiškina puikiai lietuviškai kalbanti moteris.
Tikrosios Išdykėlės silpnybė papuošalams: pas meistrus gamina pagal specialius užsisakymus  (21)
2015 m. rugpjūčio 12 d. 14:40
Lietuviškąja Ala Pugačiova vadinama estrados primadona Aušrinė Gerikienė, dar žinoma kaip Tikroji Išdykėlė, jaučia silpnybę papuošalams. Jos aksesuarų dėžutę dažnai papildo išskirtinis dirbinys. Pajūryje vasaras leidžianti atlikėja per daug metų savo kolekciją yra papildžiusi ne vienu unikaliu dirbiniu.
M. Orbakas prabilo apie santykius su buvusia žmona A. Pugačiova  (78)
2015 m. liepos 4 d. 10:02
„Komsomolskaja Pravda“ kalbino šiais metais 70-ąjį jubiliejų atšventusį buvusį scenos karalienės Allos Pugačiovos vyrą Mykolą Orbaką – ne tik kalbino, net ir kartu vartė šeimos albumą.
Alos Pugačiovos patobulintas plovas  (1)
2015 m. liepos 2 d. 16:20
Ala Pugačiova nuolat laikosi dietų, tačiau valgyti mėgsta ruošti. Ypač plovą, kurį, garsi Rusijos dainininkė giriasi, yra patobulinusi.
A. Pugačiova globos dar vieną vaiką  (15)
2015 m. birželio 29 d. 21:28
Vienintelio tikro Alos Pugačiovos sūnėno žmona pasirašė dokumentus dėl laikinos 4 metų sūnaus Jevgenijaus globos. Iki 2015 metų gruodžio 15 dienos visas motinystės teises Viktorija Fadejeva perleido A. Pugačiovai, rašo kp.ru.
Kas sieja visus šiuos žinomus Lietuvos veidus?  (54)
2015 m. gegužės 7 d. 16:19
„Famous for no reason“ (žinomas dėl nieko – liet.) yra populiariosios kultūros terminas, kuris identifikuoja žmogų, esantį žymiu be jokios priežasties. Paprastai šlovės žmonės susilaukia dėl savo laimėjimų, įgūdžių ar talento. Tačiau, kaip ir visame pasaulyje, taip ir Lietuvoje, vis dažniau atsiranda asmenybių, kurios puikuojasi ant žurnalų viršelių, kelia leidinių reitingus ir taip uždirba pinigus arba tiesiog mėgaujasi nepelnytu dėmesiu.
Paparacių pričiupta bikinio kelnaites nusimaunanti Ala Pugačiova įelektrino atmosferą  (24)
2015 m. balandžio 17 d. 20:19
Rusijos pramoginėje žiniasklaidoje vėl kaista atmosfera – šį kartą paparacių taikinyje atsidūrė estrados ikona Ala Pugačiova, kuri buvo pričiupta persirenginėjanti prie baseino krašto.
Menininkių kolekcijoje - tapytas šilkas ir ekstravagantiški papuošalai  (4)
2015 m. kovo 16 d. 11:08
Penktadienio vakarą sostinės viešbutyje „Best Western“ menininkė Jolita Gylienė ir papuošalų kūrėja Vilija Šabunkaitė-Poškienė pristatė savo darbų kolekcijas.
Gaidiškų laidų prodiuseriu išvadintas K. Krivickas davė atkirtį M. Šalčiūtei  (300)
2015 m. vasario 13 d. 12:40
Įvairių projektų bei laidų prodiuseris Kristupas Krivickas pasakoja, kad dirbti su Monika Šalčiūte - labai įdomu. „Ji kaip kokia Ala Pugačiova “, - portalui MIESTE.lt kalbėjo K. Krivickas, kuris ketvirtadienio vakarą buvo sudirbtas interneto sensacijos.
Solistė J. Vaškevičiūtė apie savo vaikystę: maištas yra neišvengiamas  (2)
2015 m. sausio 25 d. 12:17
Ką tik sužibėjusi Azučenos vaidmeniu „Trubadūre“, solistė Jovita Vaškevičiūtė jau rengiasi naujai premjerai. Šį kartą ji prisijungs prie jaunosios „ Vilnius City Operos“ kartos spektaklyje jaunimui „ Jonas ir Greta “, vasario 5 ir 7 dienomis, kartu su Anglijoje dainuojančia Justina Gringyte, į Lietuvą vėl grįžtančia Maria Nazarova ir publiką pakerėjusiu Rafailu Karpiu. Susitikome su Jovita kaip tik po vienos iš daugelio muzikinių Motinos vaidmens repeticijų.
Tikrove tapusi fantastika: moterys gimdymą gali atidėti dešimtmečiams  (48)
2015 m. sausio 10 d. 19:43
Moterų emancipacipacija griauna visas nusistovėjusias etikos normas. Kiaušidžių šaldymo technologija, atsiradusi kaip komercinė procedūra, šiuo metu taikoma ir vėžiu sergančioms pacientėms.
I. Kofas: į gerbėjų laiškus niekada neatsakinėju  (5)
2015 m. sausio 7 d. 00:00
Muzikos grupės „Lemon Joy“ vokalistas ir dainų autorius Igoris Kofas (39 m.) į susitikimą atmina dviračiu. Stilingas, aristokratiškos laikysenos vaikinas jau seniai yra išaugęs ryškiaspalvio berniuko įvaizdį, tik bruožai nė kiek nepasikeitę – tarsi laikas būtų jį aplenkęs, slystų pro šalį.
Kaip dvynukus auginti sekasi Alai Pugačiovai ir Maksimui Galkinui  (14)
2015 m. sausio 1 d. 06:06
Alos Pugačiovos (65) ir Maksimo Galkino (38) dvynukai - daugiausiai dėmesio Rusijoje sulaukiantys vaikai. Dainininkė ir populiarusis TV laidų vedėjas saugo juos nuo viešumo, ir tai jiems visai neblogai pavyksta. Visgi kartais Ala Pugačiova ar Maksimas Galkinas pasidalina tėvystės džiaugsmais su savo gerbėjais.
Barbara Brylska: likimo pokštai piktesni nei garsiajame filme  (13)
2014 m. gruodžio 18 d. 00:00
Filmas „ Likimo ironija arba po pirties “ palydi senuosius ir sutinka naujuosius metus jau kelis dešimtmečius. Ne tik Rusijoje, bet ir daugelyje buvusių Sovietų Sąjungos valstybių. Filmo šlovė kasmet nė kiek nemažėja, o jame Nadią suvaidinusiai Barbarai Brylskai likimas nebuvo dosnus – dabar moteris gyvena iš skurdžios pensijos ir niekaip nesupranta, kaip galima metai iš metų žiūrėti tą pačią komediją .
Kiek jau šiemet prarado V. Putino bendražygiai milijardieriai  (164)
2014 m. gruodžio 17 d. 21:15
Rusų milijardieriai per šiuos metus dėl smunkančios ekonomikos sukelto košmaro prarado daugiau nei 50 milijardų  JAV dolerių (apie 139 mlrd. litų).
F. Kirkorovas savo dukrai surengė karališką gimtadienį  (8)
2014 m. gruodžio 3 d. 16:05
Rusų estrados karalius Filipas Kirkorovas karališkai atšventė savo dukters Alos – Viktorijos trejų metų gimtadienį. Dainininkas savo dukrelei surengė prabangią šventę, rašo chto-proishodit.ru.
A. Pugačiova parodė dukters Jelizavetos nuotrauką  (14)
2014 m. lapkričio 26 d. 09:08
Rusijos scenos primadona Alla Pugačiova pirmą kartą parodė savo dukters Jelizavetos nuotrauką. Mergaitė, kuriai neseniai suėjo vieneri, labai panaši į motiną.
Ala Pugačiova susižeidė ant treniruoklio  (12)
2014 m. lapkričio 20 d. 13:40
Rusų scenos primadona Ala Pugačiova patyrė traumą namuose ir dabar į viešumą išeina pasiramsčiuodama lazdele. Naujasis populiariosios atlikėjos aksesuaras gerokai nustebino publiką, rašo Dni.ru.
Žolininkė A. Karaliūnaitė nuo vėžio gydo ugniažolės raugu: chemoterapija kai kuriuos nuvaro į kapus  (51)
2014 m. lapkričio 6 d. 12:56
Ketvirtadienio vakarą TV3 diskusijų laidoje „Ginčas be taisyklių“ žinomi žmonės ieškos atsakymo į itin jautrų ir mūsų dienomis aktualų klausimą: kaip gyventi, kad nesusirgtum vėžiu, ir ką daryti, jei vis dėlto šia liga susirgai? Ką daryti išgirdus vėžio diagnozę – kreiptis į tradicinės medicinos atstovus ar pasikliauti žolininkais ir netradicine medicina?
Daina Bilevičiūtė – lietuviškoji Ala Pugačiova  (3)
2014 m. spalio 16 d. 15:30
To dar nebuvo! BTV „Muzikinės kaukės“ vedėjas Algis Ramanauskas už puikų pasirodymą Dainai Bilevičiūtei įteikė puokštę gėlių. Dar ruošiantis filmavimui Algis Ramanauskas juokais prasitarė: „Jei tau, Daina, pavyks mane nustebinti Alos Pugačiovos įkūnijimu, aš įteiksiu tau puokštę gėlių“.
Rusijos stebuklai: buvusio gynybos ministro šlepetes apdainavusi jo seksualioji bendražygė sprogdina internetą  (1)
2014 m. spalio 16 d. 12:52
Tokio populiarumo jai gali pavydėti Ala Pugačiova, Filipas Kirkorovas ir Nikolajus Baskovas kartu sudėjus – 35 metų Jevgenijos Vasiljevos vaizdo klipas „Tapočki“ („Šlepetės“) tapo tikra interneto sensacija: vos per tris dienas jis jau peržiūrėtas beveik pusantro milijono kartų.
Į festivalį „Novaja volna“ suplūdo Rusijos estrados žvaigždynas  (97)
2014 m. liepos 23 d. 17:39
Jūrmaloje prasidėjo kasmetinis festivalis „Novaja volna“, kuriame dalyvauja ir Lietuvos atstovė Monika Linkytė . Festivalyje pasirodys ne tik jaunieji talentai iš įvairių Europos šalių, bet ir visas desantas Rusijos scenos senbuvių.
Garsenybės, kurioms vaikus pagimdė surogatinės motinos  (2)
2014 m. birželio 26 d. 07:58
Surogatinė (arba pakaitinė) motinystė nėra retenybė tarp Holivudo žvaigždžių, tačiau apie tai daug garsiai nekalbama. Pavyzdžiui, aktorės Sharon Stone sūnaus gimimas ilgą laiką buvo laikomas paslaptyje, aplinkiniams manant, kad tai dar vienas jos įvaikintas berniukas.