Ala Pugačiova

Menininkių kolekcijoje - tapytas šilkas ir ekstravagantiški papuošalai  (4)
2015 m. kovo 16 d. 11:08
Penktadienio vakarą sostinės viešbutyje „Best Western“ menininkė Jolita Gylienė ir papuošalų kūrėja Vilija Šabunkaitė-Poškienė pristatė savo darbų kolekcijas.
Gaidiškų laidų prodiuseriu išvadintas K. Krivickas davė atkirtį M. Šalčiūtei  (295)
2015 m. vasario 13 d. 12:40
Įvairių projektų bei laidų prodiuseris Kristupas Krivickas pasakoja, kad dirbti su Monika Šalčiūte - labai įdomu. „Ji kaip kokia Ala Pugačiova “, - portalui MIESTE.lt kalbėjo K. Krivickas, kuris ketvirtadienio vakarą buvo sudirbtas interneto sensacijos.
Solistė J. Vaškevičiūtė apie savo vaikystę: maištas yra neišvengiamas  (2)
2015 m. sausio 25 d. 12:17
Ką tik sužibėjusi Azučenos vaidmeniu „Trubadūre“, solistė Jovita Vaškevičiūtė jau rengiasi naujai premjerai. Šį kartą ji prisijungs prie jaunosios „ Vilnius City Operos“ kartos spektaklyje jaunimui „ Jonas ir Greta “, vasario 5 ir 7 dienomis, kartu su Anglijoje dainuojančia Justina Gringyte, į Lietuvą vėl grįžtančia Maria Nazarova ir publiką pakerėjusiu Rafailu Karpiu. Susitikome su Jovita kaip tik po vienos iš daugelio muzikinių Motinos vaidmens repeticijų.
Tikrove tapusi fantastika: moterys gimdymą gali atidėti dešimtmečiams  (47)
2015 m. sausio 10 d. 19:43
Moterų emancipacipacija griauna visas nusistovėjusias etikos normas. Kiaušidžių šaldymo technologija, atsiradusi kaip komercinė procedūra, šiuo metu taikoma ir vėžiu sergančioms pacientėms.
I. Kofas: į gerbėjų laiškus niekada neatsakinėju  (5)
2015 m. sausio 7 d. 00:00
Muzikos grupės „Lemon Joy“ vokalistas ir dainų autorius Igoris Kofas (39 m.) į susitikimą atmina dviračiu. Stilingas, aristokratiškos laikysenos vaikinas jau seniai yra išaugęs ryškiaspalvio berniuko įvaizdį, tik bruožai nė kiek nepasikeitę – tarsi laikas būtų jį aplenkęs, slystų pro šalį.
Kaip dvynukus auginti sekasi Alai Pugačiovai ir Maksimui Galkinui  (14)
2015 m. sausio 1 d. 06:06
Alos Pugačiovos (65) ir Maksimo Galkino (38) dvynukai - daugiausiai dėmesio Rusijoje sulaukiantys vaikai. Dainininkė ir populiarusis TV laidų vedėjas saugo juos nuo viešumo, ir tai jiems visai neblogai pavyksta. Visgi kartais Ala Pugačiova ar Maksimas Galkinas pasidalina tėvystės džiaugsmais su savo gerbėjais.
Barbara Brylska: likimo pokštai piktesni nei garsiajame filme  (13)
2014 m. gruodžio 18 d. 00:00
Filmas „ Likimo ironija arba po pirties “ palydi senuosius ir sutinka naujuosius metus jau kelis dešimtmečius. Ne tik Rusijoje, bet ir daugelyje buvusių Sovietų Sąjungos valstybių. Filmo šlovė kasmet nė kiek nemažėja, o jame Nadią suvaidinusiai Barbarai Brylskai likimas nebuvo dosnus – dabar moteris gyvena iš skurdžios pensijos ir niekaip nesupranta, kaip galima metai iš metų žiūrėti tą pačią komediją .
Kiek jau šiemet prarado V. Putino bendražygiai milijardieriai  (164)
2014 m. gruodžio 17 d. 21:15
Rusų milijardieriai per šiuos metus dėl smunkančios ekonomikos sukelto košmaro prarado daugiau nei 50 milijardų  JAV dolerių (apie 139 mlrd. litų).
F. Kirkorovas savo dukrai surengė karališką gimtadienį  (8)
2014 m. gruodžio 3 d. 16:05
Rusų estrados karalius Filipas Kirkorovas karališkai atšventė savo dukters Alos – Viktorijos trejų metų gimtadienį. Dainininkas savo dukrelei surengė prabangią šventę, rašo chto-proishodit.ru.
A. Pugačiova parodė dukters Jelizavetos nuotrauką  (14)
2014 m. lapkričio 26 d. 09:08
Rusijos scenos primadona Alla Pugačiova pirmą kartą parodė savo dukters Jelizavetos nuotrauką. Mergaitė, kuriai neseniai suėjo vieneri, labai panaši į motiną.
Ala Pugačiova susižeidė ant treniruoklio  (11)
2014 m. lapkričio 20 d. 13:40
Rusų scenos primadona Ala Pugačiova patyrė traumą namuose ir dabar į viešumą išeina pasiramsčiuodama lazdele. Naujasis populiariosios atlikėjos aksesuaras gerokai nustebino publiką, rašo Dni.ru.
Žolininkė A. Karaliūnaitė nuo vėžio gydo ugniažolės raugu: chemoterapija kai kuriuos nuvaro į kapus  (51)
2014 m. lapkričio 6 d. 12:56
Ketvirtadienio vakarą TV3 diskusijų laidoje „Ginčas be taisyklių“ žinomi žmonės ieškos atsakymo į itin jautrų ir mūsų dienomis aktualų klausimą: kaip gyventi, kad nesusirgtum vėžiu, ir ką daryti, jei vis dėlto šia liga susirgai? Ką daryti išgirdus vėžio diagnozę – kreiptis į tradicinės medicinos atstovus ar pasikliauti žolininkais ir netradicine medicina?
Daina Bilevičiūtė – lietuviškoji Ala Pugačiova  (3)
2014 m. spalio 16 d. 15:30
To dar nebuvo! BTV „Muzikinės kaukės“ vedėjas Algis Ramanauskas už puikų pasirodymą Dainai Bilevičiūtei įteikė puokštę gėlių. Dar ruošiantis filmavimui Algis Ramanauskas juokais prasitarė: „Jei tau, Daina, pavyks mane nustebinti Alos Pugačiovos įkūnijimu, aš įteiksiu tau puokštę gėlių“.
Rusijos stebuklai: buvusio gynybos ministro šlepetes apdainavusi jo seksualioji bendražygė sprogdina internetą  (1)
2014 m. spalio 16 d. 12:52
Tokio populiarumo jai gali pavydėti Ala Pugačiova, Filipas Kirkorovas ir Nikolajus Baskovas kartu sudėjus – 35 metų Jevgenijos Vasiljevos vaizdo klipas „Tapočki“ („Šlepetės“) tapo tikra interneto sensacija: vos per tris dienas jis jau peržiūrėtas beveik pusantro milijono kartų.
Į festivalį „Novaja volna“ suplūdo Rusijos estrados žvaigždynas  (96)
2014 m. liepos 23 d. 17:39
Jūrmaloje prasidėjo kasmetinis festivalis „Novaja volna“, kuriame dalyvauja ir Lietuvos atstovė Monika Linkytė . Festivalyje pasirodys ne tik jaunieji talentai iš įvairių Europos šalių, bet ir visas desantas Rusijos scenos senbuvių.
Garsenybės, kurioms vaikus pagimdė surogatinės motinos  (2)
2014 m. birželio 26 d. 07:58
Surogatinė (arba pakaitinė) motinystė nėra retenybė tarp Holivudo žvaigždžių, tačiau apie tai daug garsiai nekalbama. Pavyzdžiui, aktorės Sharon Stone sūnaus gimimas ilgą laiką buvo laikomas paslaptyje, aplinkiniams manant, kad tai dar vienas jos įvaikintas berniukas.
Lietuviškoji A. Pugačiova - Tikroji Išdykėlė atvirai apie persekiojančias gerbėjas ir koncertus H. Daktarui  (68)
2014 m. birželio 19 d. 13:00
Atlikėja Aušrinė Gerikienė jau 20 metų negali atsikratyti Tikrosios Išdykėlės slapyvardžio. Žmonės ją gatvėje ar koncertuose taip šaukia dažniau, nei vardu. Lietuviškąja Ala Pugačiova vadinama dainininkė atvirame DELFI interviu pasakojo, kad taip ją pakrikštijo vienos įrašų kompanijos vadovas.
L. Andrikienė: laukti, kol totalitarizmo fanai išmirs – ne išeitis  (80)
2014 m. balandžio 4 d. 19:24
Viešojoje erdvėje tebeverda diskusijos, kaip bendrauti su Rusija, kad būtų bent šioks toks teigiamas efektas. Vieniems atrodo, kad diplomatinių ir ekonominių sankcijų nepakanka, kiti tvirtina, kad su rusais reikia išlaikyti draugiškus santykius, kad verslas nenukentėtų, tretieji siūlo palaukti, kol pasikeis šios milžiniškos šalies santvarka ir nesitikėti greitų permainų.
A. Vasiljevas: kas kiek metų mada sugrįžta?  (3)
2014 m. balandžio 2 d. 00:00
Mados istorikas , kritikas ir kolekcininkas Aleksandras Vasiljevas išeina iš muziejų. Paskutinę kovo dieną ypatingų sentimentų Lietuvai turintis rusas Vilniaus prekybos ir renginių centre VCUP pristatė parodą „8 dešimtmečio mados pasaulis”.
Dekonstruojant V. Putino kalbą: kas slypi tarp eilučių  (591)
2014 m. kovo 18 d. 16:05
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas antradienį skėlė audringą kalbą, kuri galutinai įtvirtino Vakarų smerkiamo Krymo „referendumo“ pripažinimą bei regiono aneksiją. Toks buvo griausmingos kalbos faktas. O kas slypi tarp eilučių?
Rusijos populiariausieji  (110)
2013 m. gruodžio 28 d. 16:55
Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną rusai vėl pripažino „Metų žmogumi“.
64 metų Ala Pugačiova atsivėrė: „Aš galėjau pati gimdyti"  (56)
2013 m. gruodžio 24 d. 22:49
Rusų estrados primadonos Alos Pugačiovos ir humoristo Maksimo Galkino dvynukų, kuriuos išnešiojo ir pagimdė surogatinė motina, istorija vis dar kelia aistras. Jas dar labiau pakurstė pati A.Pugačiova, davusi interviu vienam Rusijos televizijos kanalui.
V. Putinas ir moterys: žmona - vienuolyne, perpus jaunesnė gražuolė rūmuose augina vaikus  (56)
2013 m. gruodžio 19 d. 00:00
Nors Rusijos vadovo Vladimiro Putino (61 m.) gyvenimą visada gaubė paslaptis, gandų apie jo ilgametę meilužę , pagimdžiusią jam du vaikus, vis tik pasigirsta. Žurnalistų surinkta informacija byloja: iš neturtingos šeimos kilusi mergaitė nūnai tapo gana turtinga nuotaka.
Kaip A. Pugačiova su M. Galkinu augina dvynukus? Pamatyk, kokioje pilyje gyvena!  (61)
2013 m. gruodžio 18 d. 12:32
Lygiai prieš tris mėnesius, rugsėjo 18 dieną, surogatinė motina garsių Rusijos artistų porai – Alai Pugačiovai (64 m.) ir Maksimui Galkinui (37 m.) - pagimdė dvynukus.
Kaip bliūkšta imperinės ambicijos: minkštąją galią geriau įvaldžiusi Europa, o ne Rusija  (706)
2013 m. gruodžio 17 d. 10:34
Kas bendro tarp Vladimiro Putino politikos ir Olego Gazmanovo dainos „Pagaminta SSRS“, kuri skambėjo Kremliuje, minint Rusijos Konstitucijos dvidešimtmetį?
Žinomiausios pasaulio poros, 2013 tapusios tėvais TOP 10  (5)
2013 m. gruodžio 9 d. 00:00
Tapti mama ir tėčiu - didžiulė laimė, kuriai ne visada prilygsta gauti oskarai ar karališki titulai. Prisiminkime, kokios pačios garsiausios pasaulio poros 2013 metais sulaukė gandrų vizito.
Faktai, kurių nežinojote apie „Stalingrado“ režisierių F. Bondarčiuką  (35)
2013 m. gruodžio 4 d. 15:10
Šį penktadienį į Lietuvos kino teatrus atkeliaus naujasis veiksmo filmas apie karą „ Stalingradas “, sumušęs Rusijoje visus įmanomus rekordus. Naujosios juostos režisierius – žinomas Rusijos aktorius, prodiuseris ir režisierius Fiodoras Bondarčiukas, sukūręs tokius populiarumo sulaukusius filmus kaip „9-oji kuopa“, „Gyvenama sala“, „Gyvenama sala 2 : Susirėmimas“ ir daugybę kitų.
J. Statkevičius: o pameni, kai man buvo sunku, ir tu paskolinai 30 Lt...  (77)
2013 m. lapkričio 21 d. 00:00
Režisierę Dalią Ibelhauptaitę ir dizainerį bei kostiumų dailininką Juozą Statkevičių 14 metų sieja kūrybinė draugystė. Jie praktiškai – kaip šeima: gali vienas kitam viską atvirai išsakyti, o sunkiausiomis akimirkomis suremti pečius dėl bendro sumanymo. Šį kartą Dalia ir Juozas nutarė pasimatyti netikėtoje, bet jų kūrybą vienijančioje erdvėje – ant teatro stogo.
Ala Pugačiova vis dar moka nustebinti  (36)
2013 m. spalio 11 d. 11:35
Pasaulį stebinti linkusi Rusijos estrados primadona Ala Pugačiova (64) pranoko pati save. Prieš kelias dienas jį pranešė netikėtą žinią – moteris antrą kartą tapo mama. Tačiau be lavinos sveikinimų ji sulaukė ir klausimų: kaip gi pavyko susilaukti vaikų į septintą dešimtį kopiančiai moteriai?