Ala Pugačiova

Prieš ruošiamą įstatymą piestu stojasi Rusijos estrados žvaigždės: mes kaip kokie gyvuliai  (236)
2016 m. sausio 28 d. 22:42
Rusijos estrados žvaigždės Dūmoje kategoriškai pasisakė prieš įstatymą, kuris papildomai reguliuotų pramoginius ir vaizdo renginius Rusijos Federacijoje.
Įspūdingas latvių maestro gyvenimas: žvaigždės, pasakiški turtai ir nuopuoliai  (78)
2016 m. sausio 27 d. 20:03
Neseniai 80-metį atšventęs vienas garsiausių latvių maestro Raimondas Paulas turi ką papasakoti apie savo gyvenimą. Jame netrūko nei žvaigždžių, nei pasakiškų turtų, nei nuopuolių.
Internetas „pražudė“ ir ryškiausias Lietuvos pramogų pasaulio žvaigždes  (89)
2016 m. sausio 23 d. 19:29
Anapilin iškeliavusi Jungtinės Karalystės valdovė Elizabeth II , avarijoje tragiškai žuvęs Eddie Murphy ar širdies smūgį patyręs Jackie Chanas – tokio pobūdžio melagystės internete plinta it virusas. Manote, jog žvaigždės „pražudomos“ tik užsienyje? Sukčiai taip pat darbuojasi ir mūsų tėvynėje – Lietuvoje .
Populiarios rusų grupės atlikėja ir žinomas kompozitorius kaltinami žiauriai sumušę nėščią moterį  (17)
2016 m. sausio 23 d. 12:53
Pradedančioji atlikėja Jelena Petrova kreipėsi į policijos pareigūnus po, jos žodžiais, kraupios egzekucijos, kurią jai atliko grupės „Blestiaščije“ solistė Silvija Zolotova ir jos mylimasis, garsus kompozitorius Denisas Kovalskis. Pastarasis kūrė dainas ir Dimai Bilanui, ir net Alai Pugačiovai.
Birutės Petrikytės jaunystės paslaptis: botulino toksino injekcijos  (7)
2016 m. sausio 20 d. 14:33
Šį, trečiadienio, vakarą TV3 pramoginėje laidoje „Svogūnų Lietuva“ lankysis garsi Lietuvos estrados dainininkė Birutė Petrikytė, kuri atskleis, kaip jai pavyksta išlaikyti tobulą grožį. Į septintą dešimtį įžengusi dainininkė prisipažins, kad jaunystę išsaugoti jai padeda botulino toksino injekcijos.
B. Petrikytės jaunystės paslaptis - botulino toksino injekcijos  (18)
2016 m. sausio 20 d. 14:21
Šį trečiadienio vakarą TV3 pramoginėje laidoje „Svogūnų Lietuva “ lankysis garsi Lietuvos estrados dainininkė Birutė Petrikytė , kuri atskleis, kaip jai pavyksta išlaikyti tobulą grožį. Į septintą dešimtį įžengusi dainininkė prisipažins, kad jaunystę išsaugoti jai padeda botulino toksino injekcijos.
Rusijos estrados primadona A. Pugačiova pasirodė be makiažo: tokios jos gatvėje nepažintume  (80)
2016 m. sausio 4 d. 21:26
Viena ryškiausių rusų estrados žvaigždžių Ala Pugačiova (66 m.) gerbėjams padovanojo tikra naujametę dovaną. Atlikėja tapo socialinio tinklo „Instagram“ vartotoja ir jau spėjo pasidalinti keliomis nuotraukomis.
Rusų estrados pažibų honorarai: kiek kainuoja vakarėlis su A. Pugačiova, N. Baskovu ir kitomis žvaigždėmis?  (115)
2015 m. gruodžio 24 d. 19:33
Paskutinės gruodžio savaitės - įtemptas ir itin pelningas metas pramogų pasaulio žvaigždėms. Paklausiausiems ir populiariausiems atlikėjams gražiausios metų šventės - tarytum aukso kasykla. Juk honorarai už šventes neretai būna didesni nei kai kurių žmonių metiniai atlyginimai. Tiesa, kai kurioms rusų estrados žvaigždėms teko susiveržti diržus, mat jų pelnas gerokai smuktelėjo.
Žurnalo viršelyje atjaunėjusi Ala Pugačiova suglumino savo gerbėjus  (14)
2015 m. gruodžio 14 d. 23:36
„Fotošopas“? Makiažas? Ar tinkamai parinktas stilius? Po to, kai garsus Rusijos žvaigždžių stilistas Alisheris savo paskyroje socialiniame tinkle paviešino žurnalo „Telesem“ viršelį, kuriame jis pozuoja kartu su savo kliente Ala Pugačiova , kilo tikra audra.
Naujausioje fotosesijoje A. Pugačiova atrodo lyg po plastinės operacijos  (58)
2015 m. gruodžio 14 d. 21:53
Rusų estrados primadonos Alos Pugačiovos (66 m.) stilistas paviešino nuotraukass iš fotosesijos, skirtos naujausiam žurnalo „Antena“ numeriui. Viršelio žvaigždė nuotraukose atrodo nenatūraliai jauna, o gerbėjai redakciją kaltina perdėtu „ Photoshop “ naudojimu.
PUGAČIOVOS IR GALKINO DVYNIAI – mažos tėvų kopijos, 2 metų jau kalba prancūziškai ir turi savo biblioteką FOTO  (103)
2015 m. gruodžio 9 d. 16:38
Filipas Kirkorovas prieš keletą dienų artimiausių draugų aplinkoje paminėjo ketvirtąjį savo dukros Alos-Viktorijos gimtadienį. Iškilmingoje puotoje dalyvavo ir buvusi Rusijos estrados karaliaus žmona Ala Pugačiuova su savo šeima – vyru Maksimu Galkinu ir dvyniais – Liza ir Hariu.
F. Kirkorovas keturmetei dukrai surengė įspūdingą ir prašmatnią gimtadienio puotą  (73)
2015 m. gruodžio 7 d. 10:07
Ketvirtasis mažosios Filipo Kirkorovo įpėdinės Alos Viktorijos gimtadienis ilgam įsirėš ne tik jos, bet ir svečių atmintyje. Viename brangiausių Maskvos restoranų „Turandot“ 48-erių atlikėjas savo mylimai dukrai surengė pompastišką puotą ir leido mažajai pasijusti tikra princese.
Iššifruoti Rusiją. A. Užkalnis apie rusų režisierių E. Riazanovą: nešoksiu ant jo kapo  (2738)
2015 m. gruodžio 4 d. 11:29
Kai man pasiūlė parašyti apie Eldarą Riazanovą, rusų režisierių, mirusį paskutinę lapkričio dieną, pasakė: tik labai nešokinėk ant kaulų. Tai argi aš toks, kad kam nors ant kaulų šokinėčiau?
Maksimo Galkino talentas – įlįsti ir į Alos Pugačiovos, ir į roko monstro kailį (VIDEO)
2015 m. lapkričio 24 d. 23:14
Tai, kad rusų popmuzikos legendos Alos Pugačiovos sutuoktinis Maksimas Galkinas yra talentingas, niekas neabejoja – jo, kaip komiko ir dainininko sugebėjimais, padėjusiems jam prieš keliolika metų įsiveržti į Rusijos pramogų pasaulį ir susikrauti nemenką kapitalą.
Teroristai įbaugino rusų estrados primadoną A. Pugačiovą
2015 m. lapkričio 19 d. 10:30
Po žiaurių teroristinių išpuolių Paryžiuje ir visą Europą sukausčiusios baimės, rusų estrados primadona Ala Pugačiova (66 m.) paskutinę minutę atšaukė savo dalyvavimą vaikų perklausose Maskvoje .
A. Pugačiova per 2 mėnesius atsikratė 34 kilogramų! Sužinokite, kaip tai įmanoma!  (124)
2015 m. lapkričio 13 d. 15:57
Savo tinklaraštyje Rusijos estrados primadona Alla Pugačiova atskleidžia stebuklingą metodą, kuris per neįtikėtinai trumpą laiką padėjo jai pastebimai sulieknėti.
Diena su A. Cholina teatre: kaip ji gyvena Maskvoje  (44)
2015 m. spalio 24 d. 00:00
Kai paskambinau kūrybos 25-metį šį rudenį minėsiančiai choreografei, režisierei, A׀CH teatro įkūrėjai Anželikai Cholinai (45 m.) tartis dėl interviu ir pasiūliau kartu praleisti vieną dieną, ji atsakė: „Turėtumėte atvažiuoti pas mane į Maskvą.“ Tai nuskambėjo kaip pokštas, tad mestelėjau: „Aš – mielai...“ Šis pasakojimas – apie tai, kaip žodis tampa kūnu. Ir apie tai, kaip neįmanoma tampa įmanoma.
Pastebimai atjaunėjusi Ala Pugačiova vėl puošiasi trumpomis suknelėmis  (57)
2015 m. spalio 5 d. 00:10
Iš Jūrmalos į Sočį persikėlęs konkursas-festivalis „Naujoji banga“ pateikė pirmąjį siurprizą – juo tapo Rusijos estrados primadona Ala Pugačiova .
Išskirtinis interviu su A. Cholina Maskvoje: dabar gyvenu ir dirbu taip, kaip noriu  (69)
2015 m. rugsėjo 25 d. 00:00
Tai turbūt ilgiausiai mano kada nors darytas ir rengtas interviu. Su kūrybos 25-metį mininčia savo vardo teatro įkūrėja, choreografe, režisiere Anželika Cholina (45 m.) praleidau bemaž dvylika valandų, o tam, kad pajusčiau, kuo gyvena, kaip dirba ši talentinga asmenybė, specialiai skridau į Maskvą.
M. Orbakas: galvoju grįžti į Lietuvą  (161)
2015 m. rugpjūčio 26 d. 19:44
Žmona jį vadina Edžiu. "Taip, taip, visi artimieji į jį taip kreipiasi, nes jo antras vardas yra Edmundas", - paaiškina puikiai lietuviškai kalbanti moteris.
Tikrosios Išdykėlės silpnybė papuošalams: pas meistrus gamina pagal specialius užsisakymus  (21)
2015 m. rugpjūčio 12 d. 14:40
Lietuviškąja Ala Pugačiova vadinama estrados primadona Aušrinė Gerikienė, dar žinoma kaip Tikroji Išdykėlė, jaučia silpnybę papuošalams. Jos aksesuarų dėžutę dažnai papildo išskirtinis dirbinys. Pajūryje vasaras leidžianti atlikėja per daug metų savo kolekciją yra papildžiusi ne vienu unikaliu dirbiniu.
M. Orbakas prabilo apie santykius su buvusia žmona A. Pugačiova  (79)
2015 m. liepos 4 d. 10:02
„Komsomolskaja Pravda“ kalbino šiais metais 70-ąjį jubiliejų atšventusį buvusį scenos karalienės Allos Pugačiovos vyrą Mykolą Orbaką – ne tik kalbino, net ir kartu vartė šeimos albumą.
Alos Pugačiovos patobulintas plovas  (1)
2015 m. liepos 2 d. 16:20
Ala Pugačiova nuolat laikosi dietų, tačiau valgyti mėgsta ruošti. Ypač plovą, kurį, garsi Rusijos dainininkė giriasi, yra patobulinusi.
A. Pugačiova globos dar vieną vaiką  (15)
2015 m. birželio 29 d. 21:28
Vienintelio tikro Alos Pugačiovos sūnėno žmona pasirašė dokumentus dėl laikinos 4 metų sūnaus Jevgenijaus globos. Iki 2015 metų gruodžio 15 dienos visas motinystės teises Viktorija Fadejeva perleido A. Pugačiovai, rašo kp.ru.
Kas sieja visus šiuos žinomus Lietuvos veidus?  (54)
2015 m. gegužės 7 d. 16:19
„Famous for no reason“ (žinomas dėl nieko – liet.) yra populiariosios kultūros terminas, kuris identifikuoja žmogų, esantį žymiu be jokios priežasties. Paprastai šlovės žmonės susilaukia dėl savo laimėjimų, įgūdžių ar talento. Tačiau, kaip ir visame pasaulyje, taip ir Lietuvoje, vis dažniau atsiranda asmenybių, kurios puikuojasi ant žurnalų viršelių, kelia leidinių reitingus ir taip uždirba pinigus arba tiesiog mėgaujasi nepelnytu dėmesiu.
Paparacių pričiupta bikinio kelnaites nusimaunanti Ala Pugačiova įelektrino atmosferą  (24)
2015 m. balandžio 17 d. 20:19
Rusijos pramoginėje žiniasklaidoje vėl kaista atmosfera – šį kartą paparacių taikinyje atsidūrė estrados ikona Ala Pugačiova, kuri buvo pričiupta persirenginėjanti prie baseino krašto.
Menininkių kolekcijoje - tapytas šilkas ir ekstravagantiški papuošalai  (4)
2015 m. kovo 16 d. 11:08
Penktadienio vakarą sostinės viešbutyje „Best Western“ menininkė Jolita Gylienė ir papuošalų kūrėja Vilija Šabunkaitė-Poškienė pristatė savo darbų kolekcijas.
Gaidiškų laidų prodiuseriu išvadintas K. Krivickas davė atkirtį M. Šalčiūtei  (300)
2015 m. vasario 13 d. 12:40
Įvairių projektų bei laidų prodiuseris Kristupas Krivickas pasakoja, kad dirbti su Monika Šalčiūte - labai įdomu. „Ji kaip kokia Ala Pugačiova “, - portalui MIESTE.lt kalbėjo K. Krivickas, kuris ketvirtadienio vakarą buvo sudirbtas interneto sensacijos.
Solistė J. Vaškevičiūtė apie savo vaikystę: maištas yra neišvengiamas  (2)
2015 m. sausio 25 d. 12:17
Ką tik sužibėjusi Azučenos vaidmeniu „Trubadūre“, solistė Jovita Vaškevičiūtė jau rengiasi naujai premjerai. Šį kartą ji prisijungs prie jaunosios „ Vilnius City Operos“ kartos spektaklyje jaunimui „ Jonas ir Greta “, vasario 5 ir 7 dienomis, kartu su Anglijoje dainuojančia Justina Gringyte, į Lietuvą vėl grįžtančia Maria Nazarova ir publiką pakerėjusiu Rafailu Karpiu. Susitikome su Jovita kaip tik po vienos iš daugelio muzikinių Motinos vaidmens repeticijų.