Šeimininkų gretose pasižymėjo Nolito ir Santi Mina. Madrido klubui du įvarčius pelnė Javieras Hernandezas, po kartą pasižymėjo Toni Kroosas ir Jamesas Rodriguezas.

Antrą vietą užimanti „Real“ komanda dabar turi 79 taškus ir nuo pirmaujančios „Barcelona“ ekipos atsilieka dviem taškais.

Ispanijos čempionato rezultatai:

„Celta Vigo“ 2-4 „Real Madrid“

9' [1-0] Nolito
16' [1-1] Toni Kroos
24' [1-2] Javier Hernandez
28' [2-2] Santi Mina
43' [2-3] James Rodriguez
69' [2-4] Javier Hernandez

„Sevilla“ 2-0 „Rayo Vallecano“

16' [1-0] Vicente Iborra
43' [2-0] Daniel Carrico

„Almeria“ 2-0 „Eibar“

8' [1-0] Thievy Bifouma
68' [2-0] Verza (iš 11 m baudinio)

„Malaga“ 1-1 „Deportivo La Coruna“

47' [1-0] Nordin Amrabat
60' [1-1] Oriol Riera

Prancūzijoje lyderiu vėl tapo Liono ekipa

Sekmadienį baigėsi 34-asis Prancūzijos „Ligue 1“ futbolo čempionato turas - sužaistos trejos rungtynės.

Pirmieji į kovą stoję „Saint Etienne“ bei „Montpellier“ klubai sirgalių įvarčių gausa nenudžiugino, tačiau aikštėje kovėsi iš visų jėgų. „Saint Etienne“ pergalę atnešė vienintelis Maxo-Alaino Gradelio įvartis.

Tai nugalėtojams leido pakilti į ketvirtą poziciją, nes užvakar „Marseille“ ekipa pralaimėjo „Lorient“ futbolininkams.

Atsilikimą nuo lyderių sumažino bei trečiojo vietoje įsitvirtino „Monaco“ futbolininkai, svečiuose užtikrintai 3:0 nugalėję lygos dugne esantį „Lens“ klubą. Laimėtojų gretose įvarčius pelnė Yannickas Ferreira-Carrasco, Anthony Martialis ir Bernardo Silva.

Pergalę įtikinamu skirtumu taip pat šventė vėl į lentelės viršūnę sugrįžęs „Lyon“, svečiuose 4:2 įveikęs „Reims“ klubą.

Iškovoję pergalę „Lyon“ futbolininkai turi tiek pat taškų, kiek ir rungtynėmis mažiau sužaidęs „Paris Saint-Germain“. „Lyon“ lenkia paryžiečius dėl geresnio įvarčių santykio.

Prancūzijos čempionato rezultatai:

„Saint Etienne“ 1–0 „Montpellier“

22' [1-0] Max-Alain Gradel

„Lens“ 0–3 „Monaco“

36' [0-1] Yannick Ferreira-Carrasco
44' [0-2] Anthony Martial
72' [0-3] Bernardo Silva

„Reims“ 2–4 „Lyon“

2' [0-1] Corentin Tolisso
6' [0-2] Alexandre Lacazette
13' [1-2] Alexi Peuget
20' [1-3] Clinton Njie
90' [1-4] Mickael Tacalfred (į savus vartus)
90' [2-4] Gaetan Charbonnier