„Lorient“

113 straipsnių

Lorient – Prancūzijos futbolo klubas iš Lorjano. Klubas nuo 2020 m. žaidžia Ligue 1, aukščiausiame Prancūzijos futbolo divizione.

Eurofootball.lt

Sekmadienį baigėsi šeštasis Prancūzijos futbolo pirmenybių turas. Vakarinis mačas buvo kupinas aistrų – Marselio „Stade Velodrome“ susirinkę sirgaliai nuo pat pradžių nerimo ir mėtė daiktus į „Lyon“ klubo žaidėjus. Jų pagrindinis taikinys – anksčiau „Marseille“ klubo simboliu buvęs Mathieu Valbuena,...

Sužaisti dar trys Prancūzijos futbolo čempionato antro „Ligue 1“ turo mačai. Pralaimėjimą patyrė šį sezoną dar taškų neiškovojęs „Marseille“ klubas. Uostamiesčio komanda, vasarą atsisveikinusi su ne vienu lyderiu, o praėjusią savaitę netekusi ir su vyriausiojo trenerio Marcelo Bielsos, šįkart nusile...

Nors „Bundesliga“ sezonas dar neprasidėjo, stipriausios Vokietijos komandos jau stojo į pirmąsias dvikovas. Šeštadienio vakarą buvo žaidžiamos šios šalies taurės (DFB Pokal) pirmasis etapas. Jame pergales šventė abu grandai – ir Dortmundo „Borussia“ ir Miuncheno „Bayern“.

Buvęs „Barcelona“ (Ispanija) klubo ir Prancūzijos futbolo rinktinės saugas Ludovicas Giuly pasižymėjo gimtinės ketvirto pagal pajėgumą diviziono čempionate. L. Giuly šiuo metu atstovauja „Monts d'Or Azergues“ (MDA „Chasselay“) komandai ir 28-o turo rungtynėse įmušė įspūdingą įvartį.