Nuo mačo pradžios aktyviai žaidę šeimininkai 15 min. pirmieji pelnė įvartį - tiksliu smūgiu pasižymėjo Pape Modou Sougou. Tačiau „Marseille“ komanda dar iki pertraukos rezultatą persvėrė. Įvarčius svečiams pelnė Benoitas Cheyrou ir Andre-Pierre'as Gignacas.

„Evian Thonon Gaillard“ futbolininkai antrajame kėlinyje spaudė varžovus, tačiau Marselio ekipa išsaugojo minimalią persvarą.

Kitose Prancūzijos futbolo čempionato 20-o turo rungtynėse „Nantes“ klubas pačioje mačo pabaigoje rezultatu 1–0 palaužė „Lorient“ ekipą. 89 min. pergalingą įvartį pelnė Ismaelis Bangoura.

„Evian Thonon Gaillard“ 1–2 „Marseille“

15' [1–0] Pape Modou Sougou
22' [1–1] Benoit Cheryou
38' [1–2] Andre-Pierre Gignac

„Nantes“ 1–0 „Lorient“

89' [1–0] Ismael Bangoura

„Lille“ 1-2 „Reims“

73' [0-1] Odair Fortes
77' [0-2] Grzegorz Krychowiak
88' [1-2] Anthony Weber (į savus vartus)