Po atkaklios kovos merkiant lietui ir byrant krušai netikėtą pergalę rezultatu 2:0 (0:0) iškovojo Šiaurės Airija. Įvarčius nugalėtojams antrame kėlinyje pelnė Garethas McAuley 47-ą ir Niallas McGinnas 90+6 minutėmis.

Pirmame ture ukrainiečiai 0:2 pralaimėjo vokiečiams, o Š. Airija 0:1 nusileido lenkams.

Rezultatas:

Ukraina 0 – 2 Šiaurės Airija

47' Gareth McAuley [0 - 1]
90+6' Niall McGinn [0 - 2]

Ukraina: Andrej Piatov (V); Viačeslav Ševčiuk (K), Jaroslav Rakickij, Jevgen Chačeridi, Artiom Fedeckij; Taras Stepanenka, Sergej Sydorčiuk (76' Denis Garmaš), Jevgen Konoplianka, Viktor Kovalenka (83' Aleksandr Zinčenka), Andrej Jarmolenka, Jevgen Selezniov (71' Roman Zozulia).

Šiaurės Airija: Michael McGovern (V); Jonny Evans, Gareth McAuley, Craig Cathcart, Aaron Hughes; Stuart Dallas, Oliver Norwood, Steven Davis (K), Corry Evans (90+3' Paddy McNair), Jamie Ward (69' Niall McGinn); Conor Washington (84' Josh Magennis).

*** – po grupių etapo vyksta namo

Antro turo šios grupės rungtynes ketvirtadienio vakarą pasaulio čempionė Vokietija ir Lenkija sužaidė lygiosiomis 0:0.

Į čempionato aštuntfinalį pateks po dvi pirmas pajėgiausias kiekvienos grupės komandas ir keturios absoliučiai geriausios trečias vietas šešiose grupėse užėmusios rinktinės.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (561)