Linksmam pirmadieniui: kodėl verta pasivažinėti Mumbajaus taksi?

Kai kurie Indijos Mumbajaus taksi automobiliai nuotaiką pakelia kone kiekvienam turistui. Jų viduje atsiveria tikras animacijos ar kitas, menininkų fantazijos pasaulis. Taip išpuošta transporto priemone džiaugiasi ir patys vairuotojai.
© Vida Press

Indijoje taksi vairuotojai visuomet dailindavo ir puošdavo savo darbo automobilio vidų kaip įmanydami: plakatais, lipdukais ar kitais suvenyrais, neretai ir religine atributika. Tačiau išgirdę vieno projekto pasiūlymą, mielai jį priimė ir jau kurį laiką neatsidžiaugia rezultatais.

Dalis jaunų menininkų sugalvojo ir sukūrė išskirtinius piešinius, kuriuos pavaizdavo jų automobiliuose. Jų sėdynėms taip pat buvo pagamintos specialios medžiagos. Toks menininkų darbas džiugina tiek turistus, tiek vairuotojus. Būtina paminėti, kad išvydę išskirtinį taksi automobilio vidų, turistai ne tik pralinksmėja, bet ir būna itin dosnūs vairuotojui.

Linksmam pirmadieniui: kodėl verta pasivažinėti Mumbajaus taksi?
© Vida Press

Kone kiekvieną kelionę taksi turistai skuba įamžinti ir pasidalinti socialinėje erdvėje su draugais. Taksi automobilių vidus išsiskiria vis kitokiu dizainu: pavyzdžiui, vienuose lubos ir sienos išpaišytos vaisių piešiniais, kituose gali atrasti pačius netikėčiausius spalvų sprendimus.

Turistų įamžintos akimirkos Mumbajaus taksi automobiliuose:


Jaunųjų menininkų darbai priverčia nusišypsoti kone kiekvieną turistą:

Menininkai pasitelkė įvairias priemones, kad įgyvendintų savo idėjas. Taksi sėdynės yra įvairiaspalvės medžiagos, kuriose matyti maisto patiekalai, pavyzdžiui, ledai ir kita:

Linksmam pirmadieniui: kodėl verta pasivažinėti Mumbajaus taksi?
© Vida Press

Pasak gidų, menininkams buvo duota visiška laisvė jų improvizacijai:

Linksmam pirmadieniui: kodėl verta pasivažinėti Mumbajaus taksi?
© Vida Press

Nesvarbu, į kurį taksi automobilį pateksite, vis tiek liksite maloniai nustebinti:

Linksmam pirmadieniui: kodėl verta pasivažinėti Mumbajaus taksi?
© Vida Press


Kiti pasitelkė animacinius herojus ir juos pavaizdavo savo piešiniuose:


Pasak taksi vairuotojų, važinėti tokiais automobiliais yra daug maloniau, nes keleiviai būna geresnės nuotaikos ir netgi dosnesni.

www.perpasauli.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Galerijos

Ką pamatyti Paryžiuje per 2 dienas (2)

Jeigu norite trumpam atsiplėšti nuo darbų, savaitgalio kelionės - pats tas. Ypač kai galima surasti pigius bilietus ir dviems dienoms nuskristi kad ir į Paryžių.

Įspūdingiausi gatvės meno kūriniai iš viso pasaulio (1)

Gatvės menas turi savo žavesio. Spalvingi piešiniai gali atgaivinti ir pilkiausius pastatus, dažnai jie prajuokina ar priverčia susimąstyti.

Kelionė į Prancūzijos Alpes: Šamoni, Monblanas, strazdai ir švilpikas (6)

Šis skaitytojos pasakojimas atsiųstas konkursui „Mano įsimintinos atostogos“. Dėkojame skaitytojai Astai. Laukiame Jūsų istorijų ir įspūdžių!

Romėnų pirčių griuvėsiai Varnoje, Bulgarijoje

Varnos miestas Bulgarijoje didžiuojasi vienu įdomiausių Romos imperijos palikimų – senovinėmis pirtimis. Tai didžiausias romėniškų pirčių kompleksas Balkanų pusiasalyje.

Portas – gražuolis prie Atlanto vandenyno (13)

Portas – miestas Portugalijos šiaurės vakaruose, prie Atlanto vandenyno. Tai – antrasis pagal gyventojų skaičių miestas Portugalijoje.

Brazilijos kasdienybė lietuvės dviratininkės akimis

Beveik keturiasdešimt laipsnių karštis, upeliais žliaugiantis prakaitas, kurį nusiplovus akimirksniu vėl tampi šlapias. Tokia lietuvės dviratininkės Nijolė Marcinkėnienės, jau penktą mėnesį minančios aplink Pietų Ameriką, kasdienybė. Su daug pakeliui sutiktų žmonių ir nuotykių.

Maldyvai - Rojus Žemėje

Kas buvo Maldyvuose - gali patvirtinti - tai tikrai Rojus Žemėje.

Užburianti Maljorka, kurioje gimsta mūzos (1)

Ar gerai pameni akvarelės spalvų paletę? Jei taip, nebus sunku įsivaizduoti Maljorkos grožio paveikslą.

Kelionių nuotraukos, kurios kaip reikiant sužadins apetitą

Melissa Hie – užsienietė, kuri per keliones ypač daug dėmesio skiria maistui. Ji ragauja ir skuba įamžinti tiek populiarius, tiek pačius keisčiausius kitų šalių skanėstus.

8 faktai apie „Ladurée“ prašmatnius skanėstus (4)

Dažnas, neatsispiriantis saldumynams, svajoja aplankyti prašmatnių desertų „Ladurée“ parduotuvę - restoraną pačiame Paryžiaus centre.

Keliautojo poelgis pribloškė jo mamą (22)

Dažnas yra pasvajojęs mesti darbą, pasiimti kuprinę ir leistis į kelionę. Būtent taip ėmė ir padarė užsienietis Jonathanas Quiñonez.

Dėl atostogų tokioje vietoje tikriausiai padarytum viską (10)

Pasak keliautojų, Santorinio sala (Graikija) yra ta vieta, kurią privalai aplankyti nors kartą gyvenime.

Keliautojas Justas: į šią vietą taip lengvai nepateksi

Tortuguero (vėžlių žemė) – kaimelis ir Nacionalinis parkas, esantis prie Karibų jūros. Jis garsus tuo, kad kasmet jame tūkstančiai vėžlių patelių atkeliauja dėti kiaušinių, o kai jie pradeda ristis – vaizdas būna neapsakomas.

Stebuklinga vieta, kurioje norisi sau įžnybti

Pasak keliautojų, Kosta Rikos upė Rio Celeste daro stebuklus. Lietuvis Justas pasidalino šioje vietoje patirtais įspūdžiais ir fotografijomis.

Panama: kas joje privers jaustis nejaukiai?

Panamos miestas – Panamos sostinė ir moderniausias miestas visoje Centrinėje Amerikoje, turintis ne vieną savo veidą. Keliautojas Justas Rėkašius dalinasi įamžintomis akimirkomis jame.