Lietuvoje

Trumpėja kandidatų į TS–LKD lyderius sąrašas (38)

2015 kovo mėn. 28 d. 15:03
Trumpėja kandidatų į Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS–LKD) partijos lyderius sąrašas – šeštadienį vykstančio partijos tarybos posėdžio metu savo kandidatūras atsiėmė trys kandidatai į pirmininkus.

Lietuvos atstovė JT išreiškė susirūpinimą dėl krikščionių (5)

2015 kovo mėn. 28 d. 14:40
Lietuvos nuolatinė atstovė Jungtinėse Tautose ambasadorė Raimonda Murmokaitė pasisakydama debatuose JT Saugumo Taryboje išreiškė susirūpinimą krikščionių padėtimi Artimuosiuose Rytuose.

V. Blinkevičiūtė įširdo: kodėl A. Butkevičius daro liberalų darbą (121)

2015 kovo mėn. 28 d. 14:10
Ilgametė buvusi socialinės apsaugos ir darbo ministrė, šiuo metu dirbanti Europos Parlamente Vilija Blinkevičiūtė sukritikavo socialdemokratų lyderį Algirdą Butkevičių, kad naująja darbo santykių, pensijų ir socialinės apsaugos reforma jis daro liberalų darbą.

Iš V. Landsbergio lūpų – aštri kritika: žinokis, vargšas Viktorai (419)

2015 kovo mėn. 28 d. 13:59
Iš V. Landsbergio lūpų – aštri kritika: žinokis, vargšas Viktorai
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
Kaune šeštadienį vyko Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos tarybos posėdis. Partijos garbės pirmininkas Vytautas Lansbergis apžvelgė politinę situaciją Lietuvoje, bei negailėjo aštrių kritikos žodžių. Konservatorių patriarchas partiją „Tvarka ir teisingumas“ pavadino sekta, o „Darbo partiją“ - išsikvepiančia.

R. Paksas ieško kaltų papildyta  (123)

2015 kovo mėn. 28 d. 13:06
Rolandas Paksas
DELFI (K. Čachovskis.)
Savivaldybių tarybų rinkimų rezultatai - daugiau nei kuklūs, sako partijos „Tvarka ir teisingumas lyderis europarlamentaras Rolandas Paksas.

A. Butkevičius daužo R. Šimašiaus pergalę: Vilnius visai nepajėgus (198)

2015 kovo mėn. 28 d. 12:39
Algirdas Butkevičius, Remigijus Šimašius
DELFI montažas
Socialdemokratų pirmininkas Algirdas Butkevičius teigia, kad Vilniaus padėtis tokia prasta, jog savivaldybė be Vyriausybės negali įgyvendinti nė vieno strateginio projekto. Apie tai jis pareiškė šeštadienį vykusiame partijos tarybos posėdyje.

Dešimt parlamentarų Seimo nario kėdės neatsisako (36)

2015 kovo mėn. 28 d. 12:28
Naglis Puteikis
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
Dešimt savivaldybių tarybų nariais išrinktų Seimo narių liks dirbti parlamente.

I. Degutienė: A. Kubiliaus sprendimas – keistas (306)

2015 kovo mėn. 28 d. 11:24
Šeštadienį Kaune prasidėjo Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos tarybos posėdis, kuriame dalyvauja svarbiausi konservatorių politikai. Pastaruoju metu daug diskusijų kelia artėjantys TS-LKD partijos pirmininko rinkimai. Pasitraukiančio Andriaus Kubiliaus sprendimą remti Gabrieliaus Lansbergio kandidatūrą Irena Degutienė pavadino keistu.

Kada apsispręs dėl Žaliojo tilto skulptūrų? (86)

2015 kovo mėn. 28 d. 10:22
Naujoji Nekilnojamojo kultūros paveldo vertinimo taryba, kuri galėtų iš naujo spręsti dėl prieštaringai vertinamų sovietinių Žaliojo tilto skulptūrų, darbą gali pradėti jau balandžio pabaigoje.

Orai nebelepins (8)

2015 kovo mėn. 28 d. 09:59
Savaitgalio oras iškyloms gamtoje tikrai nebus tinkamas. Tačiau bundančiai gamtai pavasarinis lietus bus pats tas. Ateinančią savaitę vyraus ganėtinai panašūs orai.

Trys partijos renkasi aptarti rezultatų (28)

2015 kovo mėn. 28 d. 07:52
Trys partijos šeštadienį renkasi aptarti savivaldybių tarybų ir merų rinkimų rezultatų.

Didžiulė minia paminės Lietuvos įstojimą į NATO (74)

2015 kovo mėn. 28 d. 07:47
Šeštadienį Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje Šiauliuose 11-ųjų įstojimo į NATO metinių proga vyks tradiciniu tapęs vienintelis toks bėgimas kilimo-tupimo taku „Runway Run 2015“.

Gerai mokamą darbą Airijoje iškeitė į gyvenimą Lietuvos kaime ir grįžti nenori (398)

2015 kovo mėn. 28 d. 07:26
Gerai mokamą darbą Airijoje iškeitė į gyvenimą Lietuvos kaime ir grįžti nenori
Asmeninio albumo nuotr.
Airė June šiek tiek daugiau nei prieš metus apsigyveno Lietuvoje. Nors Airijoje ji paliko ir mylimą šeimą, ir gerai apmokamą darbą, tikina dar niekada nebuvusi tokia laiminga, kaip dabar – gyvendama mažame kaime prie Tauragės.

Pokštas „Facebook“ baigėsi ligoninėje: priverstinai uždarė į psichiatrinę (45)

2015 kovo mėn. 27 d. 22:00
Pokštas „Facebook“ baigėsi ligoninėje: priverstinai uždarė į psichiatrinę
Vida Press nuotr.
Savo paskyroje apie savižudybę prakalbęs „Facebook“ vartotojas buvo surastas ir priverstinai išvežtas į psichinių ligonių prieglaudą, kur turėjo praleisti 3 dienas.

Santuoka, pasibaigusi vaiko pagrobimu: prašo iškelti ieškinį Nyderlandams (37)

2015 kovo mėn. 27 d. 20:42
Grupė Seimo narių kreipėsi į ministrą pirmininką Algirdą Butkevičių ir Vyriausybę, prašydami aktyviai ginti dviejų Lietuvos piliečių, Vasario 16-osios Akto signatarų Donato Malinausko ir Prano Dovydaičio ainių - prievarta vienas nuo kito atskirtų mažamečio M. M. ir jo tėvo Tomo Markevičiaus - teises bei interesus.

„120“ žinios: savižudis pilotas ir mąžtantis dujų vartojimas

2015 kovo mėn. 27 d. 17:15
DELFI TV trumposiose žiniose žiūrėkite: šaukimo data sutrikdė: kas bus su moksleiviais?, prokurorai: „Germanwings“ pilotas slėpė ligą, sugalvojo, kur dėti nereikalingas SGD dujas, orų prognozė savaitgaliui ir dienos kadras.

Savaitgalį suksime laikrodžius ir miegosime mažiau (113)

2015 kovo mėn. 27 d. 16:04
Savaitgalį Lietuvoje įvedamas vasaros laikas. Sekmadienį 3 valandą nakties laikrodžių rodykles reikės pasukti viena valanda pirmyn.

V. Putinas žlugti nė neketina – KGB jį mokė kitko (523)

2015 kovo mėn. 27 d. 15:59
Skambiai anonsuota Jungtinių Amerikos Valstijų santykių su Rusija „perkrovimo“ politika, didžiųjų Europos šalių lyderių flirtas su Vladimiru Putinu, narystė Pasaulio prekybos organizacijoje, sparčiai auganti ekonomika ir atrodytų neišsenkantys bei nuolat brangstantys energetiniai ištekliai – prieš kelerius metus galėjo atrodyti, kad Rusija, paliekant nuošalyje konfliktą Gruzijoje, tampa racionalia ir į globalią sistemą integruota pasaulio šalimi.

A. Zuoko bendražygiui – puikus postas (36)

2015 kovo mėn. 27 d. 14:57
Artūras Zuokas
DELFI (K. Čachovskio nuotr.)
Kadenciją baigianti Vilniaus taryba veikiausiai aprūpins darbu vieną artimiausių paskutines dienas mero poste skaičiuojančio Artūro Zuoko bendražygių.

J. Olekas: tai būtų didelė Rusijos klaida (134)

2015 kovo mėn. 27 d. 14:40
Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas sako, kad Rusija padarytų didžiulę klaidą bandydama peržengti kurios nors NATO valstybės sieną.

Orai: vasariškos šilumos bangą vėl keis sniegas (25)

2015 kovo mėn. 27 d. 12:37
Prieš vėsoką ir lietingą savaitgalį penktadienį dar galėsime pasidžiaugti 14–17 laipsnių šiluma, LRT Radijui sakė sinoptikė Alva Nagelytė.

Ž. Pinskuvienė apskundė VRK sprendimą (149)

2015 kovo mėn. 27 d. 12:00
Ž. Pinskuvienė apskundė VRK sprendimą
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Darbo partijos atstovė Živilė Pinskuvienė Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui (LVAT) apskundė Vyriausiosios rinkimų komisijos sprendimą panaikinti mero rinkimų rezultatus Širvintų rajone.

D. Grybauskaitė: Baltijos šalys turi būti pasiruošusios (513)

2015 kovo mėn. 27 d. 11:47
Dalia Grybauskaitė priemė Generolo P. Plechavičiaus mokyklos kadetų priesaikas
DELFI (R. Achmedovo nuotr.)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Kauno Vienybės aikštėje prie Karo muziejaus pasveikino Generolo Povilo Plechavičiaus mokyklos kadetus ir priėmė jų priesaikas.

„Pumpurėliai“ E25: lik sveikas, Selai! (48)

2015 kovo mėn. 27 d. 11:35
Pirmąkart pamatę šių video ciklą tikriausiai pagalvosite, kad personažus garsino profesionalūs aktoriai. Iš tiesų, kiekvienas mūsų toks ir yra. Gyvenime turime daugybę kaukių, mumyse gyvena dešimtys herojų. „Pumpurėliai“ - būdas į save pažvelgti iš kitos pusės. Pamatyti, kad svarbu ne tai, kas esame, kiek mums metų, ar kokia mūsų socialinė padėtis. Svarbu tai, ką galvojame ir ką kalbame.

Susipažinkite: jie valdys Vilnių (284)

2015 kovo mėn. 27 d. 10:49
Remigijus Šimašius
DELFI (K. Čachovskio nuotr.)
Į klausimą, kas artimiausius ketverius metus valdys Vilnių, tikriausiai atsakytumėte viena pavarde – Remigijus Šimašius. Tačiau išrinktasis meras miestą valdys ne vienas, o kartu su juo prie Vilniaus vairo stojančių liberalų gretose – ne viena spalvinga asmenybė.

Nauja kandidatūra į VSD vadovo postą – iškart po Velykų (19)

2015 kovo mėn. 27 d. 10:45
Dalia Grybauskaitė kandidatą į Valstybės saugumo departamento (VSD) direktoriaus postą pateiks po Velykų.

Neįgaliesiems skirtus pinigus vogusiam socialdemokratui – dar vienas teismo kirtis (48)

2015 kovo mėn. 27 d. 10:26
Kauno apygardos teismas baigė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje Rimantas Kugys kaltintas didelės vertės turto pasisavinimu ir apgaulingu buhalterinės apskaitos tvarkymu. 56 metų metų socialdemokratų partijai priklausantis R. Kugys pripažintas kaltu pasisavinęs beveik 66 tūkst. litų labdaros fondų lėšų, kurios buvo skirtos akliesiems ir silpnaregiams.

Šešiametę Olandijos pilietę Lietuvoje augins teta: užsienietis tėvas įtartas prekyba žmonėmis (70)

2015 kovo mėn. 27 d. 10:13
Tragiškai žuvusios mamos netekusi šešiametė Olandijos pilietė Fatima galės ramiai augti Lietuvoje savo tetos šeimoje. Klaipėdos miesto apylinkės teismas penktadienį nusprendė patenkinti patenkinti mergaitės tetos Dovilės V. ieškinį atskirti Fatimą nuo jo tėvo Mohameto Tazulo I. ir skirti ja nuolatine dukterėčios globėja.

Paskelbta šaukimo į privalomąją karinę tarnybą data (265)

2015 kovo mėn. 27 d. 09:23
Baziniai kariniai mokymai
I.Budzeikaitės nuotr.
Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas pasirašė įsakymą, kuriuo nustatė, kad šiais metais šaukimo į nuolatinę privalomąją karo tarnybą pradžia yra gegužės 11-oji.

V. Uspaskichas: padariau klaidą (235)

2015 kovo mėn. 27 d. 08:59
„Autokratinėje valstybėje, kokia dabar ir yra Lietuva, kalėjimas yra demokratijos atributas. Kartais reikia ir čia pabūti. Iš Lietuvos nebėgsiu, reikia baigti šią istoriją“, – teigia Europos Parlamente teisinės neliečiamybės netekęs Viktoras Uspaskichas.