Lietuvoje

Alytiškius glumina virš galvų zujantis įtartinas sraigtasparnis

2016 gegužės mėn. 4 d. 12:45
Alytiškius glumina virš galvų zujantis įtartinas sraigtasparnis
Alytusplius.lt nuotr.
Alytiškius trečiadienį suklusti privertė virš miesto nuo pat ryto ūžaujantis ir ratus sukantis sraigtasparnis. Jis tai dingsta, tai vėl pasirodo. „Kas čia tokie skraido?“ – smalsaudami klausinėjo galvas į viršų užvertę alytiškiai, kuriuos į kiemą iš namų ir darboviečių pasižvalgyti išginė garsus sraigtasparnio ūžesys.

Prezidentė: smurtas prieš moteris pasaulyje pasiekė epidemijos lygį (10)

2016 gegužės mėn. 4 d. 12:03
Konferencijoje „Moterys politikoje: spartesnė pažanga“ Jordanijoje dalyvaujanti prezidentė Dalia Grybauskaitė teigia, kad skatinant moterų dalyvavimą politiniuose procesuose, visų pirma, būtina užtikrinti jų saugumą bei pažaboti smurtą prieš moteris.

Socialdemokratų gretose – galvų kapojimo metas (132)

2016 gegužės mėn. 4 d. 11:42
Po reitingų griūties socialdemokratai pradėjo ieškoti kaltųjų. Iš informacijos centro vadovo pareigų atleistas vos du mėnesius jame dirbęs viešųjų ryšių specialistas Paulius Milčius.

Kauno politikų išmokos kanceliarinėms prekėms pralenkė net minimalią algą (30)

2016 gegužės mėn. 4 d. 10:40
Kauno miesto savivaldybės tarybos nariai gauna didžiausias Lietuvoje išmokas kanceliarinėms, transporto, interneto ir kitoms su tarybos nario veikla susijusioms išlaidoms padengti, rašo „Kauno diena“.

Tarnybą Lietuvoje pradėjo nauja JAV rotacinių pajėgų pamaina (22)

2016 gegužės mėn. 4 d. 10:15
Tarnybą Lietuvoje pradėjo nauja JAV rotacinių pajėgų pamaina
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Tarnybą Lietuvoje pradėjo nauja JAV rotacinių pajėgų pamaina – maždaug 260 karių dislokuoti Rukloje, kunigaikščio Vaidoto mechanizuotame pėstininkų batalione.

Kauno valdžia privilegijavo kapinių priežiūros įmonę (4)

2016 gegužės mėn. 4 d. 10:05
Kauno valdžia privilegijavo savo valdomą kapinių priežiūros ir laidojimo paslaugų teikimo bendrovę „Kapinių priežiūra“, atlikusi papildomą tyrimą konstatavo Konkurencijos taryba.

L. Graužinienė apie V. Vasiliauską: tai nėra draudžiama (9)

2016 gegužės mėn. 4 d. 09:50
Seimo Pirmininkė „darbietė“ Loreta Graužinienė nemato nieko blogo, kad Lietuvos banko vadovas Vitas Vasiliauskas teisėtai dirbo su lengvatinių mokesčių įmonėmis, tačiau į tai turi atsakyti tyrimas.

Siūlymas valstybei subsidijuoti savivaldybių projektus – ant Vyriausybės stalo (3)

2016 gegužės mėn. 4 d. 09:24
Europos Sąjungos (ES) lėšomis projektus įgyvendinančios savivaldybės gali tikėtis valstybės pagalbos nuosavam indėliui padengti. Finansų ministerija pranešė parengusi ir ministrų kabinetui pateikusi tai numatančio Vyriausybės nutarimo projektą.

Staigus posūkis Dovydo gyvenime: paviešinęs, kad serga, atsisveikino su darbu (130)

2016 gegužės mėn. 4 d. 09:10
Staigus posūkis Dovydo gyvenime: paviešinęs, kad serga, atsisveikino su darbu
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Po publikacijos DELFI Dovydo gyvenime – staigus posūkis. Paviešinęs, kad serga sunkia liga, vaikinas atsisveikino su darbu.

Tikisi, kad dėl PVM mažinimo maisto produktams apsispręs dar pavasario sesijoje (20)

2016 gegužės mėn. 4 d. 08:56
Seimo Pirmininkė „darbietė“ Loreta Graužinienė sako, kad, Politinei tarybai radus sutarimą dėl pridėtinės vertės mokesčio (PVM) mažinimo, šį klausimą Seimas skubos tvarka svarstytų dar pavasario sesijoje.

Auga beglobių gyvūnų skaičius (17)

2016 gegužės mėn. 4 d. 08:16
Šunų prieglauda Garliavoje
DELFI (R. Achmedovo nuotr.)
Prieglaudos teigia, kad šiemet sulaukė daugiau gyvūnų nei ankstesniais metais. Ši problema trečiadienį bus aptariama konferencijoje Seime. Viešosios įstaigos „SOS Gyvūnai“ direktorė Ilona Reklaitytė-Mezenceva sako, kad beglobių gyvūnų daugėja, nes šeimininkai neturi pinigų privalomai mikroschemomis paženklinti savo augintinius.

Kaunas laukia idėjų dešimčiai naujų skulptūrų miesto centre (16)

2016 gegužės mėn. 4 d. 07:41
Kauno miesto savivaldybė skelbia skulptūrų idėjų konkursą – nauji meno kūriniai turėtų papuošti dešimt vietų miesto centre.

Premjeras ragino lietuvius Norvegijoje palaikyti kuo glaudesnius ryšius su Tėvyne (65)

2016 gegužės mėn. 4 d. 07:30
Algirdas Butkevičius
DELFI (R. Achmedovo nuotr.)
Savo žiniomis ir idėjomis prisidėti prie valstybės ir visuomenės bendrų darbų lietuvius Norvegijoje ragino Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, dviejų dienų darbo vizitą Norvegijos Karalystėje antradienį pradėjęs susitikimu su šioje šalyje gyvenančiais tautiečiais.

Lietuvos teismas grįžta prie „Tikrosios Airijos respublikonų armijos“ bylos (2)

2016 gegužės mėn. 4 d. 07:26
Michaelas Campbellas
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Lietuvos apeliacinis teismas trečiadienį po ilgos pertraukos ketina surengti posėdį byloje, kurioje Airijos pilietis buvo kaltintas dėl rengimosi tiekti ginklus iš Lietuvos sukarintai grupuotei „Tikroji Airijos respublikonų armija“.

Valstiečiai ir žalieji skelbia savo kandidatus (336)

2016 gegužės mėn. 4 d. 07:00
Ramūnas Karbauskis ir Saulius Skvernelis
DELFI (T. Vinicko nuotr.)
Verslininko Ramūno Karbauskio vadovaujama Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga skelbia dalį savo kandidatų vienmandatėse apygardose.

NATO oro policijos misijoje ispanus keičia portugalai (3)

2016 gegužės mėn. 4 d. 06:49
Trečiadienį Lietuvos karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje Šiauliuose keisis NATO oro policijos misiją Baltijos valstybėse atliekančių valstybių kariai. Keturis mėnesius Baltijos erdvę saugojusius Ispanijos Karališkųjų karinių oro pajėgų karius pakeis Portugalijos karinių oro pajėgų kariai, patruliuosiantys su keturiais naikintuvais „Fighting Falcon F-16“.

Orai: laukia tikra vasara (15)

2016 gegužės mėn. 4 d. 00:05
Vyraujanti šiluma ir saulės spinduliai vis dažniau priverčia pasvajoti apie artėjančią vasarą. Gera žinia ta, jog tokie puikūs orai išsilaikys ir toliau. Savaitei baigiantis debesų bus vis mažiau, o temperatūra ne tik nemažės, bet dar ir didės.

Norvegijoje A. Butkevičius susitiko su lietuvių bendruomene (53)

2016 gegužės mėn. 3 d. 22:19
Algirdas Butkevičius
DELFI (T. Vinicko nuotr.)
Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius dviejų dienų darbo vizitą Norvegijos Karalystėje antradienį pradėjo susitikdamas su šioje šalyje gyvenančiais tautiečiais.

ESBO sveikina prezidentės veto žiniasklaidos kritikuotoms Baudžiamojo kodekso pataisoms (7)

2016 gegužės mėn. 3 d. 22:14
Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) atstovė žiniasklaidos laisvės klausimais pasveikino prezidentės Dalios Grybauskaitės sprendimą vetuoti pataisas dėl baudžiamosios atsakomybės už neviešų teismo posėdžių medžiagos paskelbimą.

R. Malinauskui rengiamas naujas smūgis (197)

2016 gegužės mėn. 3 d. 20:00
Ričardas Malinauskas
DELFI (R. Achmedovo nuotr.)
Po vadinamojo Vijūnėlės skandalo iš valdančiosios LSDP pasitraukęs Druskininkų meras Ričardas Malinauskas turėtų sunerimti, nes gali netekti dar vieno labai svarbaus posto.

Seimas linkęs metams atidėti reikalavimą išsiregistruoti iš savivaldybių (28)

2016 gegužės mėn. 3 d. 20:00
Seimas linkęs metams atidėti reikalavimą išsiregistruoti iš savivaldybių
DELFI (M. Ažušilio nuotr.)
Seimas žada suteikti daugiau laiko prie savivaldybių prisiregistravusiems žmonėms susirasti gyvenamąją vietą, kurią galėtų deklaruoti.

„120s“ žinios: prajuokinęs A. Butkevičiaus komentaras ir šilumos pliūpsnis

2016 gegužės mėn. 3 d. 17:47
DELFI TV trumposiose žiniose žiūrėkite: ką iš tiesų vakar bandė pasakyti A. Butkevičius?, su BMW ekipažu, bėgusiu nuo policijos, patruliai nesiterliojo, orų prognozė ir dienos kadras.

Anūko nuostaba: močiutei laišką atsiuntė pats V. Putinas (768)

2016 gegužės mėn. 3 d. 17:38
Klaipėdoje gyvenančią močiutę aplankęs anūkas nustebo, kai ši parodė paties Rusijos prezidento Vladimiro Putino atsiųstą sveikinimą. Jame V. Putinas klaipėdietę sveikina su II pasaulinio karo pabaiga.

Seimas nepaiso ES reikalavimų dėl priekabiavimo (24)

2016 gegužės mėn. 3 d. 17:11
Nepaisydami Europos Sąjungos (ES) reikalavimo, Lietuvos Seimo nariai nesutinka, kad į įstatymą būtų įrašytas draudimas priekabiauti dėl lyties.

TS-LKD stabdo Lazdijų mero narystę partijoje papildyta 18.47 (79)

2016 gegužės mėn. 3 d. 17:09
Lazdijų mero Artūro Margelio narystė Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijoje sustabdyta. Tai DELFI patvirtino partijos priežiūros komiteto pirmininkas Valdas Benkunskas.

Žadama apsispręsti, ar saugoti Žaliojo tilto skulptūras (128)

2016 gegužės mėn. 3 d. 16:33
Ar išbraukti iš kultūros vertybių registro nuimtas sovietines Vilniaus Žaliojo tilto skulptūras, kultūros ministras Šarūnas Birutis žada apsispręsti kitą savaitę po pasitarimo su ekspertais, sako jo atstovė spaudai Dalia Vencevičienė.

Darbo partijos plakatuose vietoje L. Graužinienės – kita moteris (65)

2016 gegužės mėn. 3 d. 14:59
Kodėl Darbo partijos rinkimų plakatuose nėra vienos jos kūrėjų, buvusios lyderės, dabartinės Seimo vadovės Loretos Graužinienės? Ar partijos vadovybei ji kuo nors nepriimtina? Pati L. Graužinienė tai komentuoti atsisakė, pareikšdama, jog nesikiša į partijos rinkimų reikalus.

Socialdemokratai kviečiasi V. Vasiliauską pasiaiškinti (35)

2016 gegužės mėn. 3 d. 14:02
Seimo Socialdemokratų frakcija kviečiasi į posėdį Lietuvos banko vadovą Vitą Vasiliauską dėl jo ankstesnės veiklos, apie kurią paskelbė „Panama Papers“ skandalo istorijas narpliojanti žiniasklaida. Pasak jos, dabartinis centrinio Lietuvos banko direktorius turėjo įgaliojimus veikti su V. Putinu siejamo rusų milijardieriaus Nikolajaus Cvetkovo vardu.

Klaipėda turės modernų baseiną (58)

2016 gegužės mėn. 3 d. 13:27
Vidaus reikalų ministras Tomas Žilinskas patvirtino Klaipėdos daugiafunkcinio sveikatingumo centro statybą, kuriai finansuoti bus skirta daugiau nei 11,5 mln. eurų ES struktūrinių fondų lėšų. Dar apie 3 mln. eurų numato skirti valstybė ir Klaipėdos miesto savivaldybė.

Kada ateis vasara: netrukus – tikras šilumos pliūpsnis (27)

2016 gegužės mėn. 3 d. 12:37
Vyšnių žiedai
I. Labutytės nuotr.
Artimiausias 10 dienų šalį džiugins šiluma, tačiau vasaros dar teks palaukti. Paprastai į Lietuvą vasara ateina apie birželio 4-ąją, o pajūrį pasiekia tik apie Jonines.