Mokslininkė paaiškino, kodėl cepelinai atsidūrė juodajame sąraše patiekalų, kuriu negalima valgytiAlfo didysis kulinarinis šou (9)

60253
2020 m. kovo 13 d. 14:52
Kad ir ką rodytų istorinės virtuvės tyrinėtojų tyrinėjimai, dauguma mūsų esame neperkalbami: bulvė buvo, yra ir bus mums, lietuviams, bene svarbiausia daržovė, o skaniai iškepti bulviniai blynai arba cepelinai vis dar reiškia ir reikš šventę mūsų skrandžiams. Net jeigu ta šventė šiandien neretai švenčiama paslapčia, neprisipažįstant – juk šiais laikais bulvė pastatyta į didžiausių blogiukų kampą, kuriame stovi ir pienas, ir miltai, ir kiti „nurašyti“ produktai.
Ar tikrai bulvė bevertė, o ją valgantieji nusibaudžia ateityje juos ištiksiančiomis ligomis? O gal tai tėra įvairaus plauko mitybos konsultantų, šių laikų burtininkų, niekuo nepagrįstos teorijos? Šiuos ir kitus klausimus apie kontroversiškąją bulvę Alfas Ivanauskas laidoje ALFAS LIVE užduos biomedicinos mokslų daktarei Sandrijai Čapkauskienei.
Kepti ar virti? Sutrinti ar tik supjaustyti? O gal valgyti žalią? Nuskusti ar tik nuplauti? Kodėl vėsi geresnė už karštą? Kaip vertės pridėti, o ne pamažinti ruošiant patiekalus bulvių, sužinosite šeštadienio ALFAS LIVE laidoje 10.00 val. tik per DELFI TV.

Alfas Ivanauskas 2019 m. iniciavo pirmąją Baltijos šalyse kulinarinę skaityklą Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje ir padovanojo savo daugiau nei 400 kulinarinių knygų kolekciją.
2019 m. kaip kolaboraciją su prekės ženklu „You & Oil“ sukūrė pirmąją pasaulyje valgomą kosmetiką FOOD SHOT.
2018 m. virtuvės mitų griovėjas sukūrė didžiausią Lietuvoje kulinarinį šou, kuris transliuojamas per populiariausią portalą DELFI.
2017 m. ilgiau nei parą vedė tiesioginę laidą, kurią agentūra „Factum“ pripažino ilgiausia Lietuvoje tiesiogine televizijos laida ir įtraukė į Lietuvos rekordų knygą.
Viena iš 10 autorinių kulinarinių knygų „Play, Cook, Kiss: Culinary Tricks“ yra pirmoji Baltijos šalyse motyvacinė kulinarinė knyga, 2018 m. užėmusi antrąją vietą tarp geriausiųjų Europoje TV laidų vedėjų knygų „World Gourmand Cookbook Awards“ apdovanojimuose.
2014 m. idėjų moderatorius pelnė globalios Lietuvos apdovanojimą už Lietuvos vardo garsinimą.
2014 m. VMG kulinarinis žurnalas „World Gourmand Cookbook Awards“ pripažintas geriausiu kulinariniu žurnalu pasaulyje.
2014 m. skonių ieškotojo iniciatyva išleistas pirmasis šalyje „VMG Mokykla: kulinarinis vadovėlis“, padovanotas visoms šalies mokykloms.
Unikalus VMG desertų šou nuo 2014 m. garsina „Virtuvės mitų griovėjų“ vardą ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.
Nuo 2013 m. su projektu „VMG Mokykla“ kulinarijos guru Lietuvos mokyklose atidarė 7 kulinarines klases.
Nuo 2013 m. virtuvės mitų griovėjas garsiausiems Baltijos šalyse restoranams ir žymiausiems maisto prekės ženklams kuria įvaizdžius ir generuoja idėjas.
2012 m. VMG idėjinis lyderis sukūrė pirmąjį šalyje kulinarinį-gastronominį portalą VMGonline.lt.
Nuo 2011 m. A. Ivanauskas kuria ir veda vienas populiariausių Lietuvoje autorinių kulinarinių laidų per televiziją, radiją ir internetu.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai