Siautėjusių britų turistų buvo paprašyta palikti Naująją Zelandiją (9)

20315
REUTERS
2019 m. sausio 17 d. 14:15
Grupelės turistų iš Didžiosios Britanijos, tarp kurių ir vaikas, buvo paprašyta skubiai palikti Naująją Zelandiją. Kaip skelbia Naujosios Zelandijos žiniasklaida, britai svečioje šalyje vagiliavo parduotuvėse, šiukšlino, grasino vietiniams ir kėlė chaosą.

Turistai tapo tikromis liūdnai pagarsėjusiomis žvaigždėmis, kai apie juos dėl šiukšlinimo Oklando paplūdimyje ir grasinimų aplinkiniams parašė vietos laikraščiai.

Vietos gyventojos mandagiai paprašytas sutvarkyti paliktas šiukšles, vienas iš britų turistų jai pagrasino „čia ir dabar suknežinti galvą“.

Filmuota incidento medžiaga atsidūrė socialiniame tinkle „Facebook“. Tą pačią dieną į „Burger King“ Hamiltone buvo iškviesti pareigūnai, kuriems personalas pasiskundė chaosą keliančiais turistais. Nusiskundimų britų elgesiu turėjo praktiškai visos Oklando verslo kvartalo viešojo maitinimo įstaigos, esą, jie nepagarbiai elgėsi su personalu ir išėjo nesusimokėję.

Viena iš turisčių sausio 16 dieną buvo pripažinta kalta degalinėje pavogusi skardinę energetinio gėrimo „Red Bull“, akinius nuo saulės ir virvę. Pirkinių vertė – 37,41 dolerio. Britai turi 14 dieną pateikti apeliaciją dėl sprendimo juos išsiųsti iš šalies arba įrodyti, kodėl turėtų joje pasilikti.

Vienas iš turistų vietos žurnalistus patikino, kad jie sprendimo skųsti neketina: esą, su džiaugsmu sutrumpins savo kelionę ir grįš namo, nes Naujoje Zelandijoje jaučiasi nepageidaujami.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi