Kaip

3920 straipsnių

Sėkmingai vadovavęs „Impuls“ ir dabar plėtojantis inovatyvų projektą „MELP“ Vidmantas Šiugždinis teigia, kad eksperimentavimas yra esminis verslo augimo elementas.

Nuo auditoriaus padėjėjos iki startuolių ekosistemos ekspertės – Inga Langaitė yra puikus nuolatinio augimo pavyzdys. Sukūrusi savo projektą „Aukok.lt“ ir vadovavusi Unicorns Lithuania, ji įkvepia nebijoti pokyčių ir nuolat ieškoti naujų galimybių.

Nuo milijoninių projektų valdymo laivų inžinerijos industrijoje iki produktyvumo ir sąmoningo laiko planavimo mentorystės – Simona Klovaitė yra pavyzdys, kaip atradus tinkamus metodus, galima kiekvieną dieną išnaudoti maksimaliu efektyvumu bei pamiršti frazę „neturiu laiko..“

Psichologė – psichoterapeutė Rosita Kanapeckaitė tikina, jog pokyčiai gyvenime ateina dviem būdais – imamės keisti savo rutiną patys arba mus priverčia aplinka bei išoriniai veiksniai.

Ilgus metus IT sektoriuje dirbusi kaip projektų vadovė, Goda Sadzevičiūtė pasuko biomedicinos keliu. Noras subalansuoti didelius krūvius bei sveikos gyvensenos siekius privedė prie perdegimo.