VMI

2296 straipsnių

Valstybinė mokesčių inspekcija - Lietuvos valstybės institucija, atsakinga už mokesčių, išskyrus muitus, administravimą Lietuvos Respublikoje. VMI taip pat teikia elektroninio deklaravimo paslaugas, suteikia galimybę pildyti ir deklaruoti dokumentus tiesiogiai savo portale.

Государственная налоговая инспекция (ГНИ) напоминает жителям, которые продали недвижимость в прошлом году, о необходимости до 2 мая оценить, не повлекли ли эти сделки за собой обязанность подать декларацию о доходах и уплатить налог на доходы физических лиц.

Kornelija Mykolaitytė

Sau darbo vietas susikūrę žmonės susirūpino dėl stažo skaičiavimo, „Sodrai“ atidžiau ėmus vertinti atvejus, kai įmokos buvo mokamos nuo didesnių nei realiai uždirbta sumų. Pasak Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacijos (LBAA) prezidentės Daivos Čibirienės, gyventojų lūkesčiai bus pažeisti, tačia...

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) primena, kad pernai nekilnojamąjį turtą (NT) pardavę gyventojai iki gegužės 2 d. turi įsivertinti, ar dėl šių sandorių jiems neatsirado pareiga pateikti pajamų mokesčio deklaraciją bei sumokėti gyventojų pajamų mokestį (GPM). Pernai neišlaikytą 10 metų NT pardavu...

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) penktadienio ryte pranešė, kad šiuo metu klientai prie elektroninių VMI sistemų gali prisijungti tik per e. valdžios vartus. Nurodoma, kad problema sprendžiama ir sutrikimai yra šalinami. Kiek po 14 val. pranešta, kad veikla atnaujinta.