Vidaus reikalų ministerija

1317 straipsnių

Vidaus reikalų ministerija Lietuvos Vyriausybės institucija, atsakinga už Lietuvos Respublikos vidaus reikalų srities valstybės valdymo funkcijas ir įgyvendinanti valstybės politiką šiose srityse. Jai vadovauja Vyriausybės paskirta vidaus reikalų ministrė.

Ministerija atlieka valdymo funkcijas viešojo saugumo, valstybės sienos apsaugos, valstybės pagalbos esant ekstremaliai situacijai ir civilinės saugos, migracijos procesų kontrolės, vietos savivaldos plėtros, regionų plėtros, valstybės tarnybos sistemos kūrimo, regionų plėtros, viešojo administravimo ir valstybės valdymo sistemos reformos, informatikos ir kitose ministerijos kompetencijai priskirtose srityse.

Rasa Pavarienė

Žinau dėstytojų, mokytojų, slaugytojų ir gydytojų. Kuriems sunku, mažai moka, tačiau dirba iki 70-ties ar 80-ties. Ir politikų, net prezidentų, kuriems aštuonios dešimtys – ne riba. Bet ranką prie širdies pridėjusi pasakysiu: nepažįstu policijos pareigūno ar pareigūnės (ne vadovo), kuris nesvajotų a...

Greta Klimkaitė, tinklalaidė „Viskas aišku“

„Ne visos priedangos turi antrą išėjimą, neturi antisanitarinių sąlygų, neturi elektros energijos, galbūt ir visas konstruktyvas, kuriame įrengta priedanga, yra netinkamas“, – sako Savivaldybių asociacijos direktoriaus pavaduotojas Aleksandras Tiaškevičius. Jis sako, kad senuose pastatuose įrengti v...

Viktorija Smirnovaitė

Senjorų organizacijos su Vidaus reikalų ministerija (VRM) pasirašė bendradarbiavimo susitarimą, kuriuo įsipareigota stiprinti vyresnio amžiaus žmonių žinias apie civilinę saugą ir pasirengimą grėsmėms.