VAE

175 straipsnių

Rasa Lukaitytė-Vnarauskienė, laida „Delfi interviu“, parengė Vytautas Budzinauskas

Europai kovojant su energijos kainų krize energetikos ministras Dainius Kreivys žada, kad valstybė pagal galimybes maksimaliai pasirūpins gyventojams, padės ir verslui. Į jam parengtą interpeliaciją jis reaguoja siūlydamas atsakomybę už trūkstamą elektros generaciją prisiimti buvusioms valdžioms.

Tomas Dapkus

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas ( NSGK) dėl jo narių politinio šališkumo, nekompetencijos ir visų pirma dėl Valstybės saugumo departamento ( VSD) vadovų komitetui teiktos medžiagos selektyvumo nesugebėjo atskleisti viso „ Rosatom “ įtakos tinklo, o tuo labiau Rusijos strateginių inte...

Вайдас Салджюнас

Глав профсоюзов части стратегических компаний должны проверять правоохранительные органы, сказал депутат Лауринас Кащюнас. Председатель Литовской конфедерации профсоюзов Артурас Черняускас называет это охотой на ведьм.

Paulius Garkauskas, Eglė Samoškaitė

Verslininko Ramūno Karbauskio vadovaujama Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga penktadienį pristatė dar vieną savo komandos narį. Profesionalą, kaip vadina patys valstiečiai žalieji, siekiantys pademonstruoti savo priešiškumą politinėms partijoms, į įvairius postus siūlančioms partijos narius.