Uhanas

21 straipsnių

Kinija įvedė naujus kelionių ir judėjimo apribojimus dėl delta atmainos sukelto protrūkio, kuris išaugo iki daugiau nei 500 simptominių atvejų, išsibarsčiusių po pusę šalies. Vyriausybė nutarė laikytis agresyvaus viruso pažabojimo plano, užuot pasikliovusi 61 proc. vakcinacijos lygiu šalyje.

Jason Gale

Pirminiai COVID-19 atvejai, aptikti Uhano turguje, Kinijoje, atspindi pradinį SARS plitimą prieš septyniolika metų, teigiama mokslininkų pranešime, kuriame prieita prie išvados, kad gyvūnų užkratas yra labiausiai tikėtinas pandemijos kilmės paaiškinimas.

DELFI, Rachel Chang, Robert Langreth

Koronaviruso sukeltos pandemijos ištakas besiaiškinantys mokslininkai, tikėtina, analizuoja netinkamus mėginius, kadangi keletas anksčiausiai iš Kinijos gautų viruso pavyzdžių buvo panaikinti iš bendrai naudojamos duomenų bazės, teigia virusų evoliucijos specialistas.

REUTERS

Prieš metus balandžio 8-tąją griežti suvaržymai buvo panaikinti pirmajame šios pandemijos židinyje - Uhane. Įspūdinguose palyginamuosiuose kadruose matyti, kaip vienuolikos milijonų miestas atrodė per karantiną ir po jo. Iki šiol tebesilaikoma pagrindinės versijos, kad virusas gimė Uhano žuvų turguj...

Jason Gale, Emma O’Brien, Claire Che

Tyrėjai gali niekada nesužinoti, kaip Kinijoje kilo COVID-19 virusas ir ką daryti, kad jis dar kartą neatsirastų. Per vienerius metus nuo to karto, kai Uhano ligoninėse pradėjo daugėti turgaus prekeivių, sergančių keistu ir itin sunkiu plaučių uždegimu, pasaulis apie COVID-19 sužinojo daug informaci...