Tunisas

299 straipsnių

Tuniso Respublika (Tunisas) – musulmoniška arabų valstybė Šiaurės Afrikos Viduržemio jūros pakrantėje. Ji ribojasi su Alžyru vakaruose ir Libija pietuose ir rytuose.

Tunisas yra populiarus tarp turistų, kurie lankosi Viduržemio jūros pakrantėje, Sacharos dykumoje ir buvusio senovinio miesto Kartaginos vietoje.

Tuniso plotas yra beveik 165 000 km², jame gyvena apie 10,7 milijono gyventojų.

Titas Atraškevičius, Parengė Vaiva Arnašė

Jau visai netrukus žmonės masiškai trauks į visus pasaulio kraštus. Apie tai, kada tikimasi didžiausio keliautojų antplūdžio, kokias apkrovas priims oro uostai ir kokių neatrastų krypčių gali pasiūlyti kelionių organizatoriai „Delfi dienoje“ pasakoja Lietuvos oro uostų Skrydžių vystymo skyriaus vado...

Kalbino Fausta Marija Leščiauskaitė, parengė Rita Gečiūnaitė

Šalta lietuviška žiema ir pilkas dangus, turbūt, neretam bent mintinis kelia norą pasprukti ten, kur saulėta ir šilta. Kelionių organizatoriai jau kviečia planuoti tiek netolimos ateities, tiek vasaros keliones ir pasidairyti po specializuotas muges.

Tuniso gvardiečiai per keturias dienas trukusią operaciją sulaikė 2 507 migrantus, kurie tikėjosi per Viduržemio jūrą pasiekti Europos Sąjungą (ES), ir suėmė 62 žmonių kontrabandininkus, antradienį pranešė Tuniso Nacionalinės gvardijos atstovas Houssemas Jbeblis.