Tautos ir teisingumo sąjunga

11 straipsnių

Tautos ir teisingumo sąjunga – Lietuvos politinė partija, tęsianti Lietuvos centro sąjungos ir Tautininkų sajungos veiklą. Įkūrėjas yra Romualdas Ozolas, partija sako atstivaujanti nacionalistinę ideologiją, ekonomikos požiūriu ji yra centristinė.

Martyna Pikelytė

Sekmadienį paaiškėjus, kad apkaltos būdu iš Seimo pašalintas Petras Gražulis yra Tautos ir teisingumo partijos keliamas kandidatas į prezidentus, dėl Konstitucijos nuostatų politiko planams gali būti užkirstas kelias.

Simona Voveriūnaitė

Rinkos ir visuomenės nuomonės tyrimų kompanija „Baltijos tyrimai“ praėjusių metų gruodžio mėnesį atliko Lietuvos gyventojų apklausą, kurią užsakė Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP). Jos rezultatai nurodė, už kokią politinę partiją ir kandidatą į prezidentus respondentai niekada nebalsuotų.

Marius Kundrotas, politologas, Tautos ir teisingumo sąjungos Tarybos narys

Ne taip seniai Lietuvos gyventojai ir piliečiai karštai ginčijosi, ar sostinėje turėtų būti įamžintas paminklu pirmasis ir paskutinysis Pirmosios Lietuvos Respublikos prezidentas Antanas Smetona. Artėjant gruodžio 17-osios – A. Smetonos grįžimo į valdžią – metinėms vėl atgyja diskusijos, kaip vertin...

Simona Voveriūnaitė

Naujausi Teisingumo ministerijos paskelbti duomenys rodo, kad beveik visų parlamentinių partijų narių skaičius ir toliau mažėja. 2023 metų kovo 1 pateiktais duomenimis, visoje šalyje politinėms partijoms priklausančių asmenų skaičius nesiekia 100 tūkstančių. Ir tėra dvi politinės jėgos, kurios gali ...