Serge‘as Nyuiadzi

28 straipsnių

Sekmadienį kovas Lietuvos futbolo A lygos pirmenybėse pradėsiantis Vilniaus „Žalgiris“ turi naują kapitoną. Vyriausiojo trenerio Aurelijaus Skarbaliaus sprendimu šį sezoną kapitono raištį ryšės Georgas Freidgeimas, o jam talkins iš penkių žalgiriečių sudaryta Žaidėjų taryba.

Po metų pertraukos į „Žalgirį“ sugrįžęs Serge'as Nyuiadzi pasiryžęs nepaleisti vėjais dar vieno šanso UEFA Čempionų lygoje. „Džiaugiuosi, kad grįžau į „Žalgirį“, čia jaučiuosi kaip namie. Manau, kad mūsų komanda pribrendo pergalėms. Sugrįžęs pastebėjau nemažai teigiamų pokyčių, akivaizdu, kad klubas...

A lygos 6 turo rungtynės FK „Žalgirio“ saugui Mantui Kukliui buvo ypatingos. Ir ne tik dėlto, kad futbolininkas jose žaidė ryšėdamas kapitono raištį. Dvikova su Kauno „Stumbru“ 29 metų M.Kukliui Lietuvos čempionate buvo jubiliejinė 250-oji. Tiesa, pats žalgirietis pripažino, kad apie šį faktą prieš ...

fkzalgiris.lt

Į Lietuvos čempionų Vilniaus FK „Žalgirio“ sudėtį po pertraukos sugrįžo dar vienas daugeliui pažįstamas veidas – Serge'as Nyuiadzi. Daugiau nei 80 rungtynių sostinės ekipoje sužaidęs prancūzas džiaugiasi sugrįžęs į širdžiai mielą komandą, su kuria iškovojo brangius trofėjus.

Jubiliejinį sezoną pergalėmis pradėjęs Vilniaus „Žalgiris“ pasirašė sutartį su puikiai ekipos gerbėjams pažįstamu futbolininku iš Prancūzijos Serge‘u Nyuiadzi. 25-erių metų futbolininkas į Lietuvos čempionų gretas sugrįžta po metų pertraukos.