Rolandas Mackevičius

523 straipsnių

Rolandas Mackevičius – žinomas Lietuvos žmogus, verslininkas, laidų vedėjas. Rolandas Mackevičius kartu su Jonu Nainiu pradėjo savo veiklą 2010 metais, kai pradėjo vesti radio laidą Radistai.

Šiuo metu Rolandas užsiima įvairių laidų bei renginių vedimu. Vienos iš populiariausių yra Nepatogūs klausimai ir „Vėl tie patys“.

2022 liepos 1 dieną „Youtube“ pasirodė paskutinis Gelminės Glemžaitės, Aistės Kabašinskaitės ir Ievos Mackevičienės podkastas „Dar tos čia“. Trys žinomos moterys čia kalbėdavo įvairiomis moteriškomis temomis, dalijosi įspūdžiais, asmeniškomis istorijomis ir kitomis mintimis, pritraukusiomis didžiulį...

Naujas formatas Lietuvoje – „Perklausos“ grįžta antram sezonui, kuriame kalbėsimės su atlikėjais apie jų meno kūrinius – albumus: viršelių paslaptys, dainų atsiradimo ir eiliškumo svarba, skambesių analizavimas.

Šį vakarą LNK televizijos eteryje tiesiogiai iš Kauno „Žalgirio“ arenos transliuotas didysis „Lietuvos balsas. Kartos“ projekto finalas. Čia dešimt geriausių sezono duetų ir grupių kovėsi dėl nugalėtojo trofėjaus ir piniginio prizo.

Šios laidos svečias – Tomas Narkevičius – Free Finga, kuris pristatė savo naują albumą „Plastika“ bei savo ateities planus.