RIA Novosti

412 straipsnių

RIA NovostiRusijos valstybinė naujienų agentūra, kuri renka ir žiniasklaidos priemonėms bei kitiems klientams teikia žinias iš Rusijos ir Nepriklausomų Valstybių Sandraugos šalių.

Prezidentas Vladimiras Putinas trečiadienį nusileido Jungtiniuose Arabų Emyratuose, atvykęs reto vizito į užsienio šalį ne buvusios Sovietų Sąjungos ribose, pranešė Rusijos valstybinė žiniasklaida, Maskvai mėginant vėl įsitvirtinti pasaulinėje arenoje.

Per miškų gaisrus Rusijoje, anot žiniasklaidos, jau žuvo daugiau kaip 20 žmonių. Sibiro Kurgano regione žuvo mažiausiai 21 žmogus ir 14 buvo sužeisti, antradienį pranešė valstybinė naujienų agentūra TASS, remdamasi sveikatos sistemos atstovu. Pasak jo, žuvusiųjų skaičius gali augti.

Artėjant karo Ukrainoje metinėms, Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas planuoja kreiptis į Federacijos tarybą, o savotišku pratęsimu turėtų tapti patosiškas jo režimą palaikančių atlikėjų koncertas. Analitikai svarsto, ar simbolizmą mėgstantis V. Putinas metinių proga atkeršys už nesėkmes Ukrainos...