Real Sociedad

„Real“ finišavo taikiai, „Real Sociedad“ ir „Granada“ įšoko į Europos lygos traukinį (6)

Sekmadienio vakarą baigėsi 2019-2020 metų Ispanijos futbolo čempionato „La Liga“ sezonas, kurio nugalėtoja tapo Madrido „Real“ ekipa.

Zidane'o triumfas, Setieno prapultis: „Real“ išvertė „Barcelona“ ekipą iš čempionų sosto (16)

Madrido „Real“ likus vienam turui iki Ispanijos pirmenybių pabaigos užsitikrino čempionų titulą, kuris yra 34-as karališkojo klubo istorijoje.

Valjadolide triumfavusi „Barcelona“ išlaiko spaudimą „Real“ turnyro lentelės viršūnėje

Ispanijos „ La Liga “ futbolo čempionate 24-ą sezono pergalę iškovojo „FC Barcelona“. Katalonijos klubas svečiuose minimaliu rezultatu 1:0 (1:0)...

Šeštą kartą iš eilės laimėjęs „Real“ žingsniuoja čempionišku tempu (1)

Po karantino pabaigos taškų Ispanijos čempionate nebebarstantis Madrido „Real“ pratęsė savo pergalių seriją miesto derbyje. Karališkasis klubas...

VAR sprendimai padėjo „Real“ klubui aplenkti „Barceloną“ (4)

Sekmadienį finišavo Ispanijos futbolo „La Liga“ čempionato 30-asis turas, po kurio pasikeitė pirmenybių lyderis.