optimizmas

27 straipsnių

Šią dieną gali išaiškėti paslaptys, nutylėta informacija. Neprošal išgirsti vidinį balsą, kad nepraleistumėte jums sėkmę žadančios progos. Šią dieną susitikimus bei derybas planuokite pirmoje dienos pusėje. Įveikite kritišką požiūrį, savęs neskubinkite, žvelkite į gyvenimą optimistiškai.

Rasa Karvelytė

Panevėžietė Jurga Žilytė jau šešerius metus širdį atiduoda Panevėžio rajono kultūrinio pasaulio puoselėjimui. Šilagalio kultūros namuose dirbanti moteris didžiąją savo laiko dalį skiria vaikams ir jaunimui. Atsisakiusi įprastų jaunimo pramogų – šokių ir dainų, ji kelią į vaikų širdis suranda kartu k...

Giedrė Kubiliūnienė, „Citadele“ banko Smulkiųjų ir vidutinių verslo klientų departamento vadovė

Nors šalies verslininkai veiklos perspektyvas vertina šviesiau nei prieš metus, tačiau ir čia matyti dviejų Lietuvų atotrūkis: didmiesčių įmonėms demonstruojant optimizmą, mažesnių miestų bei gyvenviečių verslininkai savo veiklos padangėje įžvelgia kur kas daugiau tamsių debesų.

Tam, kad pasijustumėte laimingesni, neverta laukti likimo dovanų – savo gyvenimą valdote patys. Yra gausybė būdų, kurie padeda akimirksniu nusišypsoti bei kitaip pažvelgti į kasdienes problemas, darbdavio niurzgėjimą ar prastą orą. Galiausiai, tai nėra tik gražiai skambantys žodžiai – šias strategij...

www.5braskes.lt

Ką žada rudens vidurys kiekvienam zodiako ženklui? Kai kuriems iškils problemų asmeniniame gyvenime, nes itin aktualūs tampa savarankiškumo ir nepriklausomybės klausimai. Kai kurie zodiako ženklų atstovai netgi ryšis nutraukti santykius, nors ir viengungiška ateitis nedžiugintų.

Uršulė Raganė

Astrologija domisi daugelis mūsų. Tikime, kad mūsų gimimo data turi mistinę reikšmę ir nulemia likimą. Pasirodo, kad net savaitės diena, kurią jūs gimėte, labai daug pasako, koks žmogus esate, ką mėgstate ir kas jums svarbu.