Mindaugas Slapšys

27 straipsnių

Mindaugas Slapšys (g. 1980 m. gegužės 16 d. Panevėžyje) – Lietuvos motociklininkas, daugkartinis „Ralio aplink Lietuvą“ čempionas, dukart Lietuvos „Enduro“ čempionato laimėtojas, 2009 m. Dakaro ralio dalyvis.

Dakaro ralyje lenktynininkams penktadienis yra laisva diena, o vienintelis jame dalyvaujantis motociklininkas iš Lietuvos Balys Bardauskas išties galės pailsėti po varginančių pastarųjų dviejų etapų, rašoma komandos pranešime. Net jei siekiama tik finišo, nuvažiuoti visą Dakarą motociklininkams yra ...

Ketvirtasis Dakaro ralio etapas motociklininkui Baliui Bardauskui bus dar sudėtingesnis, nei vakarykštis, sako komandos „Perkūnas Team“ vadovas Carlosas Brebbia. Lietuvis demonstruoja tvirtą charakterį. Jis iki šiol neiškrito iš lenktynių, nors per tris pirmąsias dienas jau pasitraukė beveik 15 proc...

Iki didžiausio mototuristų renginio „Ryterna modul Mototurizmo ralis” likus mėnesiui, aiškėja, kad jo nugalėtojai galės vadintis intelektualiausiais keliautojais. Ar tai reiškia, kad jau šeštus metus organizuojamo po visą Lietuvą renginio dalyvių laukia IQ testas?

Lietuvos automobilių sporto federacija (LASF) bei Kūno kultūros ir sporto departamentas pagerbė sunkiausiame pasaulio dykumų ralyje „Dakaras 2016“ Lietuvai atstovavusius ekipažus.

Antanas Juknevičius ir Mindaugas Slapšys šeštame Dakaro ralio etape darė tai, ką ir žadėjo – atakavo. Startavę vos iš 70-os vietos „Edas Racing Team“ komandos atstovai greičio ruože aplenkė daugiau nei 30 ekipažų ir užėmė 34-ą vietą.

Elijus Kniežauskas, specialiai DELFI iš Argentinos

Vakar Lietuvą pradžiugino Vaidoto Žalos saldus debiutas Dakaro ralyje. Per 39 pozicijas šokęs aukštyn lietuvių ekipažas parodė, kad nėra spirtas iš kelmo, bet tai buvo ne vienintelis gražus debiutas pirmadienį.

Ir ketvirta Dakaro ralio diena nevyks taip, kaip planuota iš pradžių. Maratono organizatoriai, įvertinę trasos būklę, nusprendė nerengti varžybų pirmoje antradienio greičio ruožo dalyje ir sutrumpino jį iki 201 km. Atsisakyta per lygumas besidriekusios distancijos, todėl sportininkai lenktyniaus tik...

Birutė Davidonytė, www.delfi.lt

Antano Juknevičiaus ir Mindaugo Slapšio atstovaujama „Edas Racing Team“ komanda antradienį iš Vilniaus oro uosto išlydėta į Dakaro ralio maratoną. Atsisveikindamas ekipažas įteikė dovaną Vilniaus oro uostui – didžiulį Dakaro simbolio portretą, aplietą smėliu.

Iki 2016-ųjų Dakaro ralio likus mažiau nei 100 dienų, Antanas Juknevičius savo svetainėje internete skelbia apie pokyčius savo komandos sudėtyje. Šiais metais su Antanu sunkiausią pasaulyje bekelės maratoną įveikęs Edvardas Duoba šturmano vietą kitų metų ralyje užleis motosporto profesionalui Mindau...