Martynas Matusevičius

95 straipsnių

Manipuliacija
Melo detektorius
Ar Kaune bus uždraustas taršių automobilių eismas?

Socialiniame tinkle „Facebook“ rašoma, kad Kauno miesto savivaldybė nusipirko transporto priemonių monitoringo bei valdymo sistemas. Įrašuose teigiama, kad dyzeliniai automobiliai negalės įvažiuoti į Kauną ir bus priversti apsisukti.

Vandžiogalos plente įvesti laikini eismo pokyčiai. Iki gegužės vidurio atkarpoje tarp Gamyklos ir Pienių gatvių, važiuojant magistralinio kelio A1 link, numatytas vienpusis eismas. Atvažiuojantiems priešinga kryptimi apylanka suplanuota greta esančia Agronomijos gatve.

Pabaigus vieną iš tvarkomų Savanorių prospekto atkarpų nuo S. Žukausko g. iki Kovo 11-osios g., kauniečiams grįžimą namo apkartino naujas horizontalusis ženklinimas, nubrėžtos ištisinės juostos ir panaikintas įsukimas į Pakraščio gatvę. Savivaldybės teigimu, pasukimas panaikintas dėl eismo saugumo.

Elena Šostakaitė

Per P. Vileišio tiltą link Kauno pilies žiedo važiuojančius kauniečius pirmadienį pasitiko ryškiai raudonai švytinti važiuojamoji dalis. Po žiedo rekonstrukcijos eismo įvykių šiame taške išties padaugėjo, o vairuotojai skėsčiojo rankomis ir nesuprato, kodėl automobiliai posūkyje taip lengvai slysta....