Marius Kiltinavičius

58 straipsnių

Marius Kiltinavičius – buvęs Ievos Zasimauskaitės vyras, krepšinio treneris, buvęs muzikinės grupės „N.E.O.“ narys. Šiuo metu poroje su grožio terapeute bei jogos trenere Donata Šimkevičiūte.

„Nepatogūs klausimai“

Ieva Zasimauskaitė scenoje jau ne vienerius metus. 2018-iais atlikėja atstovavo Lietuvai „Eurovizijoje“, kur savo švelniu balsu sužavėjo ne vieną. Čia Ievai talkino ir jos pirmasis vyras, krepšinio treneris Marius Kiltinavičius. Tiesa, vėliau pora netikėtai pasuko skirtingais keliais ir abu surado n...

LKL

Sugrįžimui į aukščiausią Lietuvos krepšinio lygą („Betsafe-LKL“) besiruošiantys Mažeikių „M Basket“ turi naują vedlį. Komandos vyriausiojo trenerio postą perima Marius Kiltinavičius.

Du kėlinius „Gargždai“ (1-13) nepaleido Kauno „Žalgirio“ (13-1) į priekį ir kovėsi, tačiau vėliau Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) susitikime Palangoje Kazio Maksvyčio auklėtiniai nurūko į priekį pasiekė pergalę.

LKL

Domantas Vilys per keletą pastarųjų metų išgyveno nemažą emocijų spektrą. Vienu metu jis buvo laikomas tikru atradimu, kuriuo patikėjo Kėdainių „Nevėžis-Optibet“. Vis tik praeitas sezonas buvo nekoks ir D. Viliui teko atsisveikinti su Lietuvos krepšinio lyga („Betsafe-LKL“).