Mario Götze

59 straipsnių

Mario Götze (g. 1992 m. birželio 3 d. Memingene) – Vokietijos futbolininkas, rungtyniaujantis atakuojančio saugo pozicijoje. Bundeslygos Borussia Dortmund klubo ir Vokietijos rinktinės žaidėjas. Perspektyvus žaidėjas pasižymi greičiu bei puikia kamuolio valdymo technika.

Traumą patyręs Vokietijos rinktinės ir Miuncheno „Bayern“ puolėjas Mario Gotze į futbolo aikštę sugrįš tik po Naujųjų metų, tačiau priverstinių atostogų veltui neleidžia – kartu su savo mylimąja, apatinių drabužių modeliu Ann-Kathrin Brommel išdūmė į Majamį pasimėgauti saulės ir vandenyno voniomis.

Nors „Bundesliga“ sezonas dar neprasidėjo, stipriausios Vokietijos komandos jau stojo į pirmąsias dvikovas. Šeštadienio vakarą buvo žaidžiamos šios šalies taurės (DFB Pokal) pirmasis etapas. Jame pergales šventė abu grandai – ir Dortmundo „Borussia“ ir Miuncheno „Bayern“.

Pasaulio futbolo čempionato finalo dieną futbolo aistruoliai iš viso pasaulio galėjo pamatyti specialiai futbolo čempionatui skirtos laidos „Atsarginis žaidėjų suolelis“ (The Dugout) paskutinį reportažą. Jame apie šio čempionato staigmenas ir laimėtojus kalbėjo buvęs Anglijos futbolo rinktinės kapit...