lėktuvų bilietai

6 straipsnių

DELFI.lv

Artėjančioms atostogoms ieškote pigesnių skrydžio bilietų? Kainų klaidos gali būti pats geriausias jūsų pasirinkimas. Kaip kad galima spręsti iš pavadinimo, kainų klaidos (angl. error fare) – tai klaidos, padarytos nurodant skrydžio kainą internete.

Ugnė Karaliūnaitė

Nusipirkę kelionę į saulėtą šalį dar nebūtinai galite būti ramūs ir svajoti apie artėjantį poilsį. Pasirodo, turimi lėktuvų bilietai dar negarantuoja smagios išvykos. Vilnietė Rasa (vardas pakeistas – red.) papuolė į nemalonią situaciją, kai artėjant kelionei sulaukė netikėto pranešimo iš lėktuvo bi...

Šiandien viešumoje pasirodžius informacijai apie pigiais lėktuvų bilietais prekiaujančias galimai nesąžiningai rinkoje konkuruojančias bendroves, skrydžių paieškos sistemos „Skrendu.lt“ atstovai atkreipia dėmesį į vartotoją klaidinantį pavadinimų panašumą su bendrove „Skrydžiai.lt“.

Artėjant didžiosioms metų šventėms suaktyvėja ne tik dovanų, bet ir lėktuvų bilietų paieška. ESET saugumo ekspertai įspėja, kad kibernetiniai nusikaltėliai pasitelkę socialinės inžinerijos technikas jau spendžia pinkles neatsargiems vartotojams.