Kernavė

173 straipsnių

Vytautė Merkytė

Prieš maždaug metus laiko į darbą Vilniaus universitete atėjęs garsus archeologas, dėstytojas docentas Gintautas Vėlius rado staigmeną: sekretorė informavo, kad kažkoks nepažįstamasis jam paliko dėžę. Ši buvo pilna į servetėles susuktų XIV amžiaus archeologinių artefaktų. Kai kurie iš jų tikrai įspū...

Kernavės archeologinės vietovės atstovai pirmadienio popietę pasidalino vaizdo įrašu, kuriame matoma, kaip prie vietovės įėjimo esančius vartelius talžo didžiulis vėjas, nešdamas su savimi masyvias medžių atplaišas.

kalbino Kristina Ciparytė, parengė Rita Gečiūnaitė

Šeštadienio rytais „Delfi TV“ žiūrovų nuo šiol laukia nauja jauki laida „Duok leteną“, kurios herojai – mieli keturkojai. Laidos vedėja, „Letenos“ kanalo redaktorė Brigita Ragickaitė ir jos augintinė Mūza domėsis, kaip tinkamai rūpintis tiek šunimis, tiek katėmis ar kitais augintiniais.

Nerimą kėlusios nuošliaužos ir deformacijos Kernavės Mindaugo sosto ir Lizdeikos kalno piliakalnių šlaituose, ėmusios formuotis 2021 m. pavasarį, jau sutvarkytos. Šią vasarą baigti Kernavės piliakalnių šlaitų avarinės grėsmės šalinimo ir pėsčiųjų takų tvarkymo darbai, pranešė Kultūros ministerija.