JAV ambasados

19 straipsnių

Rusija, oficialiais duomenimis, išsiunčia iš dalies du JAV ambasados darbuotojus. Diplomatinės atstovybės pirmasis ir antrasis sekretoriai paskelbti nepageidaujamais asmenimis ir turi per septynias dienas išvykti, ketvirtadienį pranešė Rusijos užsienio reikalų ministerija. Jie kaltinami kišimusi į v...

Parengė Vytautė Merkytė

1986 metų rugpjūčio 21 dienos vakaras šalia Nioso ežero prasidėjo kaip visad: vandenyje atsispindėjo Mėnulis, aplink ežerą ramiai miegojo gyvuliai, o jų savininkai ruošėsi eiti miegoti. Tačiau kitą rytą patekėjusią saulę pasitiko mirtina tyla – ore net neskraidė vabzdžiai. Pernakt žydras ežero vandu...

Nacionalinė iniciatyva „Demaskuok.lt“ pateko tarp NATO Strateginės komunikacijos centro ( NATO Centre of Excellence for Strategic Communications) ir JAV ambasados organizuojamo konkurso, kurio dalyviai siūlė savo idėjas kaip spręsti dezinformacijos internete problemą, finalininkų.

Jungtinės Valstijos pirmadienį perkels savo ambasadą iš Tel Avivo į Jeruzalę, nors šį prezidento Donaldo Trumpo sprendimą, atmetusį dešimtmečių senumo precedentą, jau kelis mėnesius kritikuoja tarptautinė bendruomenė, o palestiniečiai rengia audringus protestus.

Vytautas Budzinauskas

JAV technologijų bendrovė „Revel Systems“ ketvirtadienį Vilniuje atidarė naują, didesnį biurą, ir numato toliau plėstis. Atsiskaitymo prekybos taškuose sprendimus teikiančios kompanijos operacijų centras Vilniuje tapo antruoju pagal dydį visame pasaulyje.

JAV prezidentas Donaldas Trumpas trečiadienį atvyko į Briuselį, kur susitiko su Belgijos karališkąja pora, Europos Sąjungos institucijų vadovais, o ketvirtadienį dalyvaus NATO viršūnių susitikime.