Eglė Radvilė

25 straipsnių

Eglė Radvilė – politikė, Liberalų sąjūdžio narė, kandidatė į Vilniaus merus. Ji yra sostinės savivaldybės administracijos patarėja, skaitmeninių technologijų specialistė.

Irtautė Gutauskaitė

Liberalų sąjūdžio partijos kelta kandidatė į Vilniaus miesto merus Eglė Radvilė neslėpė, kad prieš rinkimus turėti lūkesčiai dėl savivaldybės tarybos buvo didesni. Anot jos, tiek jai, tiek partijai trūko „išankstinio susitelkimo“ prieš rinkimus.

Dainora Pankūnė

Savo pergale tikintis Artūras Zuokas teigia, kad konservatoriaus mero Vilnius tikrai neturės. Politikas taip pat negaili gerų žodžių Liberalų sąjūdžio kandidatei Eglei Radvilei, kurią įvardija rinkimų kampanijos atradimu ir žada su ja kalbėti apie bendrumą jau kitą savaitę.

Dr. Eglė Radvilė, Liberalų sąjūdžio kandidatė į Vilniaus mero postą

Ko reikia Vilniui? Net 16 kandidatų į Vilniaus mero postą pristatė savo vizijas, savitas ir į Vilnių žvelgiančias iš unikalių perspektyvų. Kas siūlo oro gondolas, kas – municipalinius butus; kiti sostinei rekomenduoja naujas asfalto ir betono injekcijas. Ir tikrai: visos idėjos savaime nėra blogos, ...

Dr. Eglė Radvilė, Liberalų sąjūdžio kandidatė į Vilniaus mero postą

Politikas ir meras Remigijus Šimašius ne kartą parodė, kad renkasi tik sau patogias situacijas. Jam buvo patogu būti Liberalų sąjūdžio pirmininko dešiniąja ranka ir nematyti, kaip Eligijus Masiulis su draugeliais „darė politiką“. Buvo vienas iš trijų partijos vedlių, bet nieko nematė, nieko nežinojo...