drebulys

18 straipsnių

Delfi rytas, Kalbino Dalia Vaitkutė-Šiaulienė, parengė Gabrielė Grinkaitė

Suprastėjusi uoslė ir skonis gali būti vieni iš pirmųjų Parkinsono ligos simptomų. Šios ligos diagnozę pasaulyje per 6 minutes išgirsta bent vienas žmogus. Visgi, nors liga nepagydoma, ją galima kontroliuoti ir taip gyventi kaip įmanoma kokybiškesnį gyvenimą. Apie tai laidoje „Delfi rytas“ kalbėjo V...

Sveikatos testas, kurį galite patys lengvai atlikti namuose, gali nustatyti Parkinsono ligą. Šį itin paprastą diagnostikos būdą paskelbė atradę Australijos mokslininkai – reikia piešti spiralę ir stebėti judesio greitį bei spaudimą – sergantys Parkinsono liga daro tai lėčiau ir silpniau.

Vasara – laikas, kai norime daug laiko praleisti gamtoje, tačiau mėgautis šiuo malonumu dažnai trukdo įvairūs vabzdžiai : uodai, mašalai, bitės, širšės. Antakalnio poliklinikos šeimos gydytoja Izabelė Juškienė primena apie galimus tokių įkandimų pavojus sveikatai, pagalbos sau būdus ir elementarias ...

LRT televizijos laida „Labas rytas, Lietuva“

Ar kalbėdami viešai juntate drebantį balsą? Ar pastebite drebančias savo rankas? Iš tiesų nevalingai drebėti gali bet kuri kūno dalis, medicinoje nevalingas, ritmiškas bet kurios kūno dalies drebėjimas vadinamas tremoru. Kada jau metas dėl to sunerimti?

Moterų klimaksu vadinamas natūralus fiziologinis procesas, kurio metu persitvarko visas moters organizmas, pakinta hormonų veikla. Ką reikėtų žinoti apie šį neišvengiamą moters gyvenimo etapą ir kaip sau padėti jį išgyventi, aiškinosi Newsme.com.ua.

Dauguma mūsų patyrė akimirkas, kai kurios nors kūno dalys ima drebėti ir trūkčioti. Tai gali nutikti dėl įvairiausių priežasčių, kurių aptarimą šioje antroje, dailymail.co.uk aprašytoje dalyje tęsia ekspertai.