Diana Mačiūtė

33 straipsnių

Diana Mačiūtė (g. 1980 m. rugsėjo 11 d. Klaipėda) – kiokušin karate sportininkė ir trenerė.

LKKF

Lietuvos kiokušin karatė federacija (LKKF), kaip ir kasmet, prie jūros surengė stovyklų seriją (iš viso 675 žmonės), kurią vainikavo „LKKF akademija“ – aukščiausio meistriškumo sportininkų treniruotės ir egzaminų sesija.

LKKF

Pirmąjį gruodžio savaitgalį Kėdainių arenoje šeimininkaus karatė meistrai – gruodžio 4 d. čia vyks Europos kiokušin karatė taurės varžybos, kuriose bus kovojama dėl kelialapių į pasaulio čempionatą pagal svorio kategorijas, o gruodžio 5-ąją į kovą stos Europos pirmenybių be svorio kategorijų dalyvia...

Karantino metu prie naujų sąlygų prisitaikiusi Lietuvos kiokušin karatė federacija (LKKF) savo patirtį perkėlė į tarptautinę areną – surengė pirmąsias nuotolines Europos klubų taurės katos rungties varžybas, kuriose dalyvavo 59 klubai iš 17 šalių.

Kiokušin karatė turnyre „Vienykimės bendrai kovai“ („Let's Join the Fight Together“) Garliavoje sportininkai ne tik kovojo dėl prizinių vietų, bet ir skyrė dalį per starto mokesčius surinktų lėšų Rimanto Kaukėno paramos grupei, padedančiai su onkologinėmis ligomis kovojantiems vaikams.