Daiva Tušlaitė-Ragažinskienė

115 straipsnių

Daiva Tušlaitė-Ragažinskienė (g. 1986 m. birželio 18 d., Panevėžyje) – Lietuvos plento ir treko dviratininkė. Treneris Valerijus Konovalovas.

LDSF, Tomas Gaubys

Savaitgalį Gargžduose du Lietuvos dviračių plento čempionato aukso medalius iškovojęs Ignatas Konovalovas antrą kartą karjeroje dalyvaus garsiausiose pasaulyje dviračių lenktynėse „Tour de France“. 104-ą kartą rengiamos daugiadienės varžybos prasidės šeštadienį 14-os km pavienio starto lenktynėmis D...

Tomas Gaubys, LDSF

Nyderlanduose vykstančių moterų daugiadienių dviračių lenktynių „Healthy Ageing Tour“ (UCI II kategorija) ketvirtame etape šeštadienį Daiva Tušlaitė („Ale Cipollini“) finišavo trečia ir pelnė tris pasaulio reitingo taškus. 30-metė Lietuvos čempionė šį sezoną prizinę vietą užėmė pirmą kartą.