Bankroto administratorius

38 straipsnių

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) praneša atliekanti ikiteisminį tyrimą dėl įtariamos bankroto administratorių korupcijos. Šiuo metu įtarimai pareikšti 19 asmenų, taip pat atliekant tyrimo veiksmus areštuotas galimai neskaidriu būdu įgytas turtas, skelbiama pranešime žiniasklaidai.

Martynas Duksa, advokatų profesinės bendrijos Tailors advokatas

Kiekvienais metais susiduriame su didėjančiu įmonių nemokumu – situacija, kuomet įmonės turi pradelstų įsipareigojimų ir šie įsipareigojimai viršija pusę turimo įmonės turto vertės. Neteisminis bankrotas – alternatyvus būdas, padėsiantis sutaupyti laiko, sumažinantis bankroto administravimo išlaidas...

Bankroto administratorius „FRP Advisory“ nuo sausio 6-os dienos administravo „Manor“ komandą ir derėjosi su keliais investuotojais dėl komandos pirkimo, tačiau penktadienį visos derybos nutrūko. Komandos darbuotojai paleisti namo. Sprendimo, kuris leistų komandai tęsti veiklą, surasta nebuvo.

Vilniaus apygardos teismas penktadienį nusprendė, kad byloje dėl bankroto administratoriaus papirkimo vieno didžiausių Lietuvoje restoranų ir kavinių tinklų „Čili“ įkūrėjas Tadas Karosas turi mokėti 8 tūkst. 665 eurų baudą.

Karolis Rugys, advokatų kontoros Žiemelis, Valys, Rugys ir partneriai advokatas ir partneris

Ar galima uždrausti dirbti ir pasirinkti norimą darbą, o draudimą taikyti visą gyvenimą? Nei Baudžiamajame kodekse, nei kituose norminiuose teisės aktuose pažodžiui taip neparašyta, tačiau realiai taip yra – žinomas ne vienas atvejis, kai dėl tokios praktikos Lietuvos piliečiai bylinėjamasi net tarp...

Susisiekimo viceministras sako, kad daroma viskas, kad žlungančios bendrovės „Lietuvos jūrų laivininkystė“ laivai galėtų saugiai stovėti užsienio uostuose, tiekiant jiems degalus ir maistą, o dalis įgulų grįžtų į Lietuvą.