automobilių gamyba

15 straipsnių

Kaip jau skelbėme, BMW automobilių gamintoja imasi gamybos kaštų mažinimo. Vienu iš sprendimų taps gamybos patalpose pradedami naudoti autonomiški lagamino dydžio robotizuoti krautuvai. Skaičiuojama, kad ši naujovė padės sumažinti automobilių gamybos kainą net 5 proc.

Koks yra pirmas automobilio gamybos žingsnis? Kiek dienų užtrunka pagaminti automobilį? Tai tik keletas iš daugybės klausimų, kuriuos uždavė 25 septynmečiai vaikai. Šių smalsių ir spontaniškų, nieko nebandančių nutylėti vaikų klausimai padėjo ir savo pirmąjį kompaktinį visureigį besirengiančiai pris...

„Tesla Motors Inc.“ Kinijoje ieško gamybos partnerės savo elektriniams automobiliams, tuo tarpu vienas iš šios bendrovės įkūrėjų Elonas Muskas prognozuoja, kad savarankiškai važinėjančių automobilių laukia šviesi ateitis.

Kinija kartu su Baltarusija pastarojoje šalyje statys automobilių gamyklą, kurioje per metus bus pagaminama 120 tūkst. transporto priemonių. Tokius planus atskleidė Baltarusijos premjeras Michailas Mesnikovičius šalyje lankantis bendros Baltarusijos ir Kinijos įmonės „BelDži“ atstovams.