Antis

188 straipsnių

„Antis“ – Lietuvos roko grupė, Algirdo Kaušpėdo suburta architektų vakarėliui (pirmas koncertas – 1984 m. gruodžio 31 d.), „Antis“ greitai tapo svarbiu reiškiniu Lietuvos roko ir Atgimimo istorijoje.

Kepta antis mėgstama dėl švelnaus ir yaptingo mėsos skonio. Kepimui antis paruošiama gana greitai ir paprastai, o orkaitėje ji praleidžia apie pusantros dvi valandas – priklausomai nuo dydžio. Keptą antį patiekite su slyvų padažu ir mėgstamu garnyru.

Viktorija Dačinskaitė

Gryno skaitytoja Molėtuose pastebėjo nematytą paukštį. Klausia, ar tik nebus naminis. Tik gyvena jis kartu su laukinėmis antimis. Ornitologas Gediminas Petkus paaiškino, koks tai paukštis.

Lietuvos ornitologų draugijos narių metinio susirinkimo metu išrinktas 2022-ųjų metų paukštis, juo ornitologai pasirinko rudagalvę antį. Kaip ir ankstesniais metais, šios akcijos pagrindiniai tikslai – atkreipti visuomenės ir aplinkosaugos institucijų dėmesį į šią nykstančią sparnuočių rūšį, kuriai ...

Kalėdų pietums paruoškite visus sužavėsinčią antį, kurios aromatas visus tiesiog hipnotizuos. 1 anties 1 šaukštelio kardamono 1 vidutinio dydžio imbiero gabaliuko 7–6 gvazdikėlių 1 šaukšto alyvuogių aliejaus „Extra Virgin“ 1 šaukštelio nerafinuoto cukranendrių cukraus 4 cinamono lazdelių 750 ml kalė...

Viktorija Dačinskaitė

Grynas skaitytojas atsiuntė tvenkinyje plaukiojančios anties nuotrauką. Ji atrodo išskirtinai ir visai neprimena gerai žinomų laukinių didžiųjų ančių. Skaitytojas prašo padėti paukštį atpažinti. Atsako ornitologas Gediminas Petkus.