Andrius Rožickas

64 straipsnių

Andrius Rožickas (g. 1970 m. spalio 19 d. Kaune) – televizijos laidų ir renginių vedėjas, reklamų kūrėjas, režisierius, filmų įgarsintojas, šoumenas, humoristas. Vienas iš kadaise populiarios humoro laidos „Bentski šou“ kūrėjų, charizmatiškojo dueto – Andrius Rožickas ir Aušrys Kriščiūnas-Tynta – narys, projekto „Meškiukai“ autorius.

Vėsų pirmadienio vakarą LRT kanalas „Kultūra“ pristatė naująjį savo sezoną. Į technologijas investavęs kanalas tiki, kad tai pagerins ir žiūrovų laisvalaikį. Na, o renginyje susirinkę žinomi žmonės puikiai nusiteikę pozavo fotografams.

Vėjuotą ir lietingą pirmadienio vakarą žinomi šalies atlikėjai rinkosi į LRT studiją, kur skambėjo žinomiausios lietuviškos dainos. Nuo klasika tapusio Romo Dambrausko kūrinio „Lietus Lietuvoj“ iki Justės Arlauskaitės-Jazzu „Rudens naktis sustojo“ bei SEL „Aš žiūriu į tave, pasauli“.

Dainius Sinkevičius

Nacionalinio transliuotojo vyriausiasis prodiuseris Audrius Giržadas yra atsakingas už televizijos laidoje „Auksinis balsas“ paskelbtą paslėptą atlikėjos Ingos Valinskienės koncertų reklamą. Taip nusprendė Vilniaus apygardos teismas, konstatavęs padarytą pažeidimą.

Jau sekmadienį – didžioji naujojo LRT televizijos šou „Lietuvos humoro lyga“ premjera. Kiekvieną sekmadienį projektas prie ekranų lauks tų, kuriems nesvetimas pomėgis pasijuokti iš kurioziškų situacijų ir šiandieninių aktualijų. „Lietuvos humoro lygos“ kūrėjai žada, kad laida prajuokins žiūrovą iki ...

LRT televizijos eteryje trejus metus sėkmingai gyvavęs projektas „Auksinis balsas“ nuo rudens vėl grįžta į televizorių ekranus. Muzikinio šou prodiuseris Modestas Karnaševičius portalui LRT.lt papasakojo, kuo šiųmetinis projektas skirsis nuo praėjusių, kaip kilo naujo sezono idėja, ir atskleidė, kas...

Šį šeštadienį 21 val. LRT eteryje – trečiasis „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos vakaras, kuriame – ypač daug žinomų scenos nimfų. Kol kas, atrodytų, visos palaiko vienos kitas, tačiau ar jos balsuotų už savo varžoves? Nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje šį šeštadienį viena pirmųjų pasirodys atli...

Šeštadienį LRT eteryje prasidėjo „Eurovizijos“ nacionalinė atranka, kurioje rungėsi 8 dalyviai. Pirmąją laidą vertino „Eurovizijos“ vadinamojo „didžiojo penketo“ atstovai, tarp kurių – ir vokiečių grupės „Fools Garden“ vokalistas Peteris Freudenthaleris. Pirmąjį vakarą konkursą paliko trys dalyviai.