Andrius

797 straipsnių

Paulius Garkauskas

Alžyre tęsiasi „Tuareg Rallye“, kuriame startavo penki Lietuvos motociklininkai. Ir toliau užtikrintai nugalėtojo titulo „Pro“ klasėje juda Arūnas Gelažninkas – penktadienį kaunietis laimėjo šeštąjį etapą ir prieš paskutinį etapą dar labiau sustiprino lyderio poziciją bendroje įskaitoje.

Paulius Garkauskas

Alžyre tęsiasi „Tuareg Rallye“, kuriame startavo penki Lietuvos motociklininkai. Sėkmingą pasirodymą tęsia ralio lyderis bendroje įskaitoje Arūnas Gelažninkas. Tiesa, penktajame etape kaunietis susidūrė su techninėmis problemomis, tačiau sugebėjo būti greičiausias.

Alžyre tęsiasi „Tuareg Rallye“, kuriame startavo penki Lietuvos motociklininkai. Deja, ralis trečiadienį bus pristabdytas dėl antradienį ištikusios tragedijos – trečiojo etapo metu žuvo keturračio vairuotojas iš Italijos Giovanni Stefani.

Ieva Kniukštienė

Naujosios technologijos „blockchain“ kriptovaliutos vis dar tarsi laukiniai vakarai, kai kalbama apie mokesčių bazę, teisinę sistemą ir net rinkodaros iššūkius. Daug kas paremta spėjimais, interpretacijomis bei bandymais, todėl didžiausioje konferencijoje „The Grand Founders' Day“ bus siekiama bent ...

Rima Aukštuolytė, „Aš Ikona“

Netradicinė pora. Taip tikriausiai galima apibūdinti Faustą Mariją Leščiauskaitę ir Andrių Užkalnį. Jie kartu – ir gyvenime, ir darbe. Jie jau pristatė savo pirmąjį bendrą kūrinį – žurnalą. Jauna redaktorė ir jau gerai žinomas žurnalistas, publicistas, galiausiai – žmogus, kurio vardas jau seniai ta...