Anderson Hernanes

13 straipsnių

Italijos futbolo „Serie A“ čempionate trečiadienį buvo sužaistos devynerios 36-o turo rungtynės. Pirmi į aikštę išbėgo „Pescara“ ir „AC Milan“ klubai. Svečiai iš Milano lengvai rezultatu 4:0 (2:0) sutriuškino varžovus, surinko 68 taškus ir, likus dviems turams iki šalies pirmenybių pabaigos, įsitvir...

Italijos Serie A lygoje pirmadienį buvo sužaistas vienintelis 31-o turo susitikimas. Romos klubų derbyje jėgas išbandė „AS Roma“ ir Romos „Lazio“. „Lazio“ komandos sudėtyje 89-ą minutę po ilgos pertraukos pagaliau pasirodė Lietuvos rinktinės gynėjas Marius Stankevičius. Rungtynės baigėsi lygiosiomis...

DELFI

Italijos čempionate sekmadienį buvo žaidžiamas Romos derbis, kuriame susitiko AS „Roma” ir „Lazio” klubai. Šį susitikimą po sunkios kovos rezultatu 2:1 laimėjo „Lazio” futbolininkai. Lietuvos rinktinės ir „Lazio” ekipos gynėjas Marius Stankevičius šiai dvikovai registruotas nebuvo