„Cesena“ kiek netikėtai išsiveržė į priekį jau 14-ą mačo minutę, kai įvartį įmušė puolėjas Adrianas Mutu. Jam perdavimą atliko „Cesena“ naujokas Vincenzo Iaquinta. Maža to, 35 min. „Cesena“ padvigubino savo persvarą - 11 m baudinį realizavo minėtasis Vincenzo Iaquinta. Verta paminėti, kad už pražangą raudoną kortelę gavo „Lazio“ gynėjas Abdoulay Konko, taigi Romos atstovų padėtis visiškai susikomplikavo.

Visgi antrame kėlinyje „Lazio“ pasirodė tiesiog fantastiškai ir sugebėjo įmušti tris įvarčius be atsako: 53 min. pasižymėjo saugas Andersonas Hernanesas, 61 min. po Liboro Kožako perdavimo rezultatą išlygino Senadas Luličius, o dar po kelių minučių pats L. Kožakas persvėrė rezultatą „Lazio“ naudai.

Mažumoje žaidę „Lazio“ sugebėjo atsilaikyti iki pat mačo pabaigos ir šventė įspūdingą pergalę, kuri jiems turnyro lentelėje leido pakilti į trečią vietą, Lietuvis Marius Stankevičius aikštėje taip ir nepasirodė.

Ketvirtadienį vėlai vakare buvo sužaistos ir vienerios Italijos taurės turnyro („Coppa Italia“) pusfinalio rungtynėse. Jose „Siena“ ekipa savo aikštėje 2:1 (1:0) nugalėjo „Napoli“ klubą ir prieš atsakomąją akistatą įgijo vieno įvarčio persvarą.

Šios poros nugalėtojas varžybų finale susitiks arba su AC „Milan“, arba su Turino „Juventus“ komanda. Šioje dvikovoje kol kas 2:1 pirmauja „Juventus“.

„Siena“ 2 - 1 „Napoli“
42' [1 - 0] Ferreira Da Silva Reginald
66' [2 - 0] Gaetano D'Agostino
86' [2 - 1] Emanuele Pesoli (į savo vartus).