Aivaras Kaselis

Lietuvos imtynių čempionate favoritai išvengė nemalonių staigmenų (2)

Kaune vykusiame Lietuvos imtynių čempionate visi olimpinio kelialapio siekiantys atletai iškovojo aukso medalius.

Lietuvos EYOF rinktinėje – dvynukės: visiškai skirtingos, bet imtynes myli identiškai (1)

Lietuvos delegacijoje Europos jaunimo vasaros olimpiniame festivalyje (EYOF) – dvynukės imtynininkės. Tačiau nežinodamas šio fakto ir sutikęs jas...

Paraiška pirmajam medaliui: į finalą Seja žengė pagerinęs žaidynių rekordą imtynininkė kovos dėl bronzos (1)

Minske Europos žaidynėse baidarių ir kanojų irklavimo varžybų vyrų vienviečių baidarių 200 m distancijos antrajame pusfinalyje trečiadienį...

Europos imtynių čempionate Rusijoje – dešimt Lietuvos atstovų (4)

Pirmadienį Rusijoje prasidedančiame Europos imtynių čempionate kovos dešimt Lietuvos sportininkų.

„Iš kosmoso grįžusi“ Lietuvos imtynininkė pelnė bronzą pasaulio jaunimo čempionate

Lietuvė Danutė Domikaitytė iškovojo bronzos medalį Bydgoščiuje (Lenkija) vykstančiame pasaulio jaunimo (iki 23 metų) imtynių čempionate.