Reitinge klasifikuoti dar trys lietuviai, kurie pagerino turėtas pozicijas: 19-metis Lukas Mugevičius (22 tšk.) iš 822-os vietos paliko į 818-ą, 20-metis Julius Tverijonas (5 tšk.) iš 1263-ios pozicijos pakilo į 1257-ą, o 22-ejų metų Dovydas Šakinis su 1 įskaitiniu tašku iš 1968ios vietos atsirado 1959-oje.

ATP reitingo lyderiu liko po trejų metų pertraukos Vimbldono turnyrą laimėjęs 27-erių metų serbas Novakas Djokovičius. Serbijos tenisininkas turi 11 510 taškų ir 2430 taškų lenkia į antrą vietą pakilusį šio sezono Vimbldono turnyro finalininką 33-ejų metų šveicarą Roger Federerį (9080 tšk.), kuris sekmadienį Šanchajuje (Kinija) laimėjo savo 81-ą karjeroje ATP serijos turnyrą.

Į trečią poziciją su 8105 taškais smuktelėjo nesėkmingai Kinijoje žaidęs devintą kartą atviras Prancūzijos teniso pirmenybes šiemet laimėjęs 28-erių ispanas Rafaelis Nadalis.

Pajėgiausių pasaulio tenisininkų rikiuotė ATP klasifikacijoje (skliaustuose - ankstesnė žaidėjo vieta reitinge):

1959. (1968) Dovydas Šakinis (Lietuva) - 1

R. Berankis pateko į ATP serijos teniso turnyro Rusijos sostinėje pagrindines vienetų varžybas

Trečią pergalę Rusijos sostinėje vykstančiame ATP serijos „Kremlin Cup by Bank of Moscow“ vyrų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudaro 776,6 tūkst. JAV dolerių, kvalifikacinėse vienetų varžybose iškovojo ir į pagrindinį turnyrą pateko R. Berankis.

Lietuvis pirmadienį lemiamoje dvikovoje vos per 64 minutes 6:4, 6:1 nugalėjo 29-erių metų rusą Konstantiną Kravčiuką (ATP-259) ir užsitikrino 7985 JAV dolerių čekį ir 12 ATP reitingo taškų.

R. Berankio varžovas pagrindinio turnyro pirmame rate paaiškės pasibaigus kvalifikaciniam turnyrui.