Vienetų varžybų pirmame rate (1/32 finalo) kroatas Ivo Karlovičius 6:4, 6:7 (3:7), 6:3 nugalėjo dešimtą raketę Gilles'į Simoną, tryliktas pagal reitingą belgas Davidas Goffinas 5:7, 6:3, 6:4 įveikė taivanietį Lu Yen-Hsuną, o lenkas Jerzy Janowiczius iš tolesnės kovos eliminavo keturioliktą pagal skirstymą Prancūzijos tenisininką Gaelį Monfilsą - 6:4, 7:5.

Kituose mačuose sėkmė lydėjo šešioliktfinalio dalyviais tapusius du australus ir korto šeimininkus, prancūzą, italą, kanadietį, portugalą, brazilą ir ispaną.

Bernard Tomič (Australija) - Sergej Stachovskij (Ukraina) - 6:4, 6:3;
Thanasi Kokkinakis (Australija) - Fabio Fognini (Italija) - 4:6, 6:2, 6:3;
Jack Sock (JAV) - Bjorn Fratangelo (JAV) - 6:1, 6:2;
Mardy Fish (JAV) - Viktor Troicki (Serbija) - 6:2, 6:2;
Benoit Paire (Prancūzija) - Gilles Muller (Liuksemburgas) - 7:6 (7:5), 7:6 (8:6);
Andreas Seppi (Italija) - Adrian Mannarino (Prancūzija) - 6:3, 6:3;
Vašek Pospišil (Kanada) - Denis Kudla (JAV) - 6:4, 6:3;
Joao Sousa (Portugalija) - Philipp Kohlschreiber (Vokietija) - 6:2, 6:7 (5:7), 6:2;
Thomaz Bellucci (Brazilija) - Jiri Vesely (Čekija) - 7:6 (7:5), 6:2;
Roberto Bautista (Ispanija) - Pablo Cuevas (Urugvajus) - 6:3, 6:4.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 1000 įskaitinių ATP reitingo taškų ir 731 tūkst. dolerių čekis.

Prasidėjo ir WTA serijos moterų teniso turnyras

Ten pat Sinsinatyje prasidėjo ir moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 2,4 mln. JAV dolerių.

Vienetų varžybų pirmame rate (1/32 finalo) Kazachstano tenisininkė Jaroslava Švedova 6:4, 7:6 (7:0) nugalėjo devintą raketę isapanę Garbinę Muguruzą Blanco, amerikietė Madison Keys 6:4, 6:3 įveikė dvyliktą pagal reitingą šveicarę Timeą Bacsinszky, keturiolikta pagal skirstymą ukrainietė Elina Svitolina 6:2, 4:6, 6:0 privertė pasiduoti korto šeimininkę Alison Riskę, o penkiolikta raketė vokietė Andrea Petkovič iš tolesnės kovos eliminavo tautietę Julią Goerges - 6:4, 6:2.

Kituose mačuose sėkmė lydėjo rumunę, tris amerikietes, italę, serbę, bulgarę ir vengrę.

Cvetana Pironkova (Bulgarija) - Lucie Hradečka (Čekija) - 7:5, 3:6, 6:1;
Timea Baboš (Vengrija) - Samantha Stosur (Australija) - 7:6 (8:6), 4:6, 7:5.

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 900 WTA klasifikacijos taškų ir 495 tūkst. dolerių čekis.